Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
4. čer 2009

Mimi - už sem to omrkla 😉 Slušelo ti to! Ty máš tak dlouhé vlasy? Já jsem myslela, že máš kratší - na fotce co tu máš to tak vypadá. A i kytička krásná - no kytička..nevím jestli to tak můžu nazývat -byla hodně veliká, že? 🙂

mar26
4. čer 2009

Dobré ráno vlaštovičky 🙂 ,

mimi už se taky těším na fotečky 😵

Dneska mám kadeřnici,tak se těším...venku sice počasí nic moc,ale všude jedu autem,tak to jde.

mimina321
4. čer 2009

tak ako moja?
ja som dnes ráno robila poriadok v mojom dievčenskom šuplíku a vyhodila som kvantum krabičiek od ovu a tehu testov 😒 normálne som bola prekvapená kolko som toho minula a zbytočne......

mimina321
4. čer 2009

jaspy mala byť z margarétok-kopretin ale nejako sme sa nepochpili ,no a bola teda veliká a ťažká-primerane k neveste 😀 😀 😀

jaspina
4. čer 2009

Ahoj Kači! Tak jak je? Já furt musím myslet na Martinku... vždycky když přijde IP, tak se na něj vrhám rychlostí blesku 🙂 Jo - vzpomněla jsem si, že kamarádka je taky těhu - taky myslím 14tt a často zvrací. Ani na to od doktorky nic nechtěla, že se jí vždycky uleví, ale ona říkala, že jí něco dát musí, že takhle to nejde, protože to tělo si už na to pak tak navykne, že prostě třeba po jídle zvrací už ze zvyku.. Že si žaludek už tak prostě nastaví režim - za několik týdnů si zvykne.. a pak už zvrací právě kvůli tomu. Nemyslíš, že to tak může být i u tebe? Ona jí taky dala tuším čípky..

mimina321
4. čer 2009

mar ked chceš pošli mi mail a nejaké ti pošlem včera sa nám ich nepodarilo zmenšiť 😒

mimina321
4. čer 2009

a tie vlasy narástli za rok,no rastú mi ako besné

jaspina
4. čer 2009

Mimi kdyby to tak bylo, tak by vychrtliny mohly mít tak 1 kopretinu v ruce 😀 Né - kytka pěkná a nevěsta taky! Ale že tě z ní musela bolet ruka, to věřím 😉

jaspina
4. čer 2009

Taky bych chtěla, aby mi tak rychle rostly!

mimina321
4. čer 2009

no moc som ju nenosila 😉 pravdupovediac predstavovala som si ju inak ale čo už ....aj táto bola použitelná 😉
no ked tak rýchlo rastú má to aj nevýhody spotrbujem viac farby

kackark
4. čer 2009

Jaspi, já naštěstí ve většině případů nezvracím jídlo. Jen vodu a šťávy popř. nějaké sušenky co sním do 12 hodin. Odpoledne už to jde. Mě to nejspíše vyvolávají různé pachy 😖

ba111
4. čer 2009

Ahoj holky 🙂 ...
Mar, tak jak je dneska?

mimina321
4. čer 2009

kačka velmi by som ti želala,aby tie nevolnosti odozneli a ty si si mohla užívať tehu.Ešte,že aspoň poobede je to lepšie

kackark
4. čer 2009

Mimi, díky moc 😉
Ahojky Mončo, ty ženo na MD 😀 😵

mimina321
4. čer 2009

ba včera som letela do záhradky a máme lem maliny.Mali sme aj ostružiny,ale sused ničim striekal zelinu a je po nich...
tak čajík bude až dnes večer

mimina321
4. čer 2009

a zabudla som podakovať za radu ba 🙂

mimina321
4. čer 2009

hodila som vám do albumu aspoň ako som mala očesané vlasy 😉

kackark
4. čer 2009

Mimi, krásné 😵 Moc 😉

mimina321
4. čer 2009

dakujem 😵

evanek77
autor
4. čer 2009

ahoj vlaštovky,
teda mimino,
tys měla účes jak na červený koberec v holywooodu, krása 🙂 🙂 a máš nádherný odstín vlasů, takový jsem vždycky chtěla, ale nějak mi nikdy nechytl 😀

evanek77
autor
4. čer 2009

jinak já jsem zas ten druhý extrém, vlasy mi rostou půl cm/měsíc, tak barvy moc nespotřebuju. Vlastně mám vlasy obarvené naposledy v lednu, v těhu to teď neřeším, nemám velký rozdíl proti svým vlasům 😉

jaspina
4. čer 2009

Holky já chci hrozně na dovolenouuuu! ☹ Ale přítel nechce, že peníze spíš potřebujem na rekonstrukci.. že jen někam třeba na víkend a výlety. Jako já to sice rozumem chápu, že to je důležitější, ale srdce to nechápe a chce k moříííí! 😅

evanek77
autor
4. čer 2009

jaspi,
i výlety můžou být krásné a kdyžtak dáte k moři nějáký výhodný last na podzim 😉 😉 😉

sarlotta
4. čer 2009

Ahojík holky🙂
Kači já vím 😀 a že Ti to přeju🙂))

Mimi to jsou nádherné vlasy...už se těším na ostatní fotky...že Ty nás napínáš schválně 😉
Jaspi taky čekám na IP, snad budou jen plná radosti.
Evi,Mar🙂) taky musím zajít ke kadeřnici..plánuju světlý melírek, možná dvě barvičky...akorát musím vydržet do příštího týdne..v sobotu mám 2.kolo soutěže v orientu 😝 a musím mít tmavé vlasy 😉

evanek77
autor
4. čer 2009

šarlot,
tak to budem drřet v sobotu palečky 😉

sarlotta
4. čer 2009

nooo to zas budou nervíky 😠

evanek77
autor
4. čer 2009

dobře to dopadne 🙂 😉

jaspina
4. čer 2009

Šarlot - to jsou jako břišní tance?
Evi já jsem moře navštívila teprv loni poprvé, tak mám absťák - ještě jsem si ho nestihla užít! A teď jsem objevila dobrou nabídku - v podstatě přes léto za cenu lastu, ale asi to neklapne a ta akce je jen do 14.6 ☹ Jako třeba v září, až se bude dělat koupelna, tak ocením, že ty peníze budem mít a budu si v ní užívat, ale teď je zrovna ta doba kdy bych se chtěla těšit na dovču, plánovat.. Asi je to i tím, že jsme 4 roky zpátky pokaždé jezdily na dovolenou dámskou jízdu s kámoškama a letos poprvé nejedem ,tak mi to přijde takové nijaké,,

evanek77
autor
4. čer 2009

jaspi,
já to vidím u manžela, pořád skuhrá, že by rád na dovču a jelikož já jsem na PNce s vycházkama, tak to nejde... popravdě a to mu ani neříkám, nechci riskovat, že se miminku něco stane. Ale manžel se plouží bytem a smutek z něho sálá na 2m, herec jeden 😀 😀 😀 😀 😀
my teda nejsme mořoví, spíš hory, ledovce a tak...

papua
4. čer 2009

Ahoj babulky!

dračku: je mi velmi luto smunych sprav, chce to vela sily a velku podporu maminke....Verim, ze to zvladne, posielam vam vela sily!
Co sa tych pohybov tyka, este je skoro, ja som necitila nic v 14tt tiez, nic sa nedej, keby si uz mala nejake dietatko, alebo aspon bola tehu vo vyssom stadiu, tak by si uz asi citila teraz.....je to uplne normalne, neboj....

Inac tehulky ako sa mate? Evi? Mar tu dnes este asi nebola ze?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru