Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
31. říj 2009

kači taky mě to napadlo - špinění přestalo, ale začíná mě bolet břicho jak na MS.. tak asi ne. 😒

murynka
31. říj 2009

tady se receptuje 😀 😀 a peče 😵 😵

já se rozhodla že budu péct příští týden jestli už se přestěhujeme začnu perníčky 😎
tedy Kači to jste měli dobrotu čočkovou bych si dala 😝 😝

já tu měla mamku a babičku přivezli mi dorty,chlebíčky 😀 😀 a ovoce 😵 😵
tak se ted budu cpát 😅

venku je už pěkná tma ☹

kackark
31. říj 2009

Mury, jen si dej. Já odpočívám a koukáme na Básníky.

Jaspi: dokud MS nedorazí, tak to nevzdávej 🙂

kackark
31. říj 2009

Mury, v nové kuchyni se bude péct úplně samo, to mi věř 🙂

murynka
31. říj 2009

kači také mám zaplé básníky a je mi smutno ☹ manžel v práci ☹
jen jsme zapla pračku....tak pere 🙂

kéž by pekla sama 😀 😀 to by bylo fajn ale bude to asi lepší 😉 😵

kackark
31. říj 2009

To bude skoro jako když peče sama 😵
To se nedivím, že ti je smutno, a kdy se vrátí?

kackark
31. říj 2009

Evičce, už dneska naskočil 38tt, to je fakt jízda 😀 😵

murynka
31. říj 2009

no jo evička 😵 😵 ta už za měsíc bude maminka 😵 😵

to uvidíme jak bude péct trouba jedna 😅 😀

vrátí se v noci kdy už budu spát ☹ dělá dokud nemají poslední letadlo 😠
zítra to samé ☹
ale příští víkend je doma 😵 😵 😵

monkula
31. říj 2009

kači, ďakujem.... 🙂 🙂
v pondelok si skočím kúpiť tie formičky, a možno upečiem... 😎
my začíname piecť 24, pravidelne, vždy vyzdobíme bytík, zapneme vianočné CDa váľame, obaľujeme... tento rok bude pomáhať aj Chiara, poteš pánbů 😀 😀 😀 😅

kackark
31. říj 2009

To už ani ne za měsíc, ale za tři týdny. Za měsíc budeš maminka už i ty 😵

Tak to tě lituji, a jak by to bylo, kdyby si začala rodit? To by mohl z práce dojet?

kackark
31. říj 2009

Monkul: není vůbec zač 😵 Já normálně peču taky dýl, ale s novorozeňátkem si to nedokážu představit.
A na pečení s malým se už moc těším 😵 😵 😵

murynka
31. říj 2009

kači snad si to zařídil že by zavolal někomu z proti služby a ten by dojel 😉

ale budu spoléhat že malá vykoukne o jeho volno nebo o ranní 🙂 tak je lepší dělá 14 dní ranní 14 dní odpolední..

kackark
31. říj 2009

Mury, to já taky doufám, že si Tádínek vzpomene odpolko a nebo o víkendu 😉 Ale přírodě neporučíme 😀

murynka
31. říj 2009

kači to je pravda 🙂 😎 😀 😀

kackark
31. říj 2009

Tak nezbývá než si navzájem držet pěstičky, aby se nám to splnilo 😀 😵

murynka
31. říj 2009

tak co by tam nebyl no 😅 😅 i to se může stát

sousedka nedávno porodila praskla jí voda a za 10minut byla malá na světě 😀 😀 😀

farmarska
31. říj 2009

ahoj holky zdravím opět pořád z pelechu 😝 nemoc se mne furt drží jako klíště 😝
uplně mě mrazí, když čtu tady ty vaše diskuze, jak jedna peče, druhá uklízí a další už jde do nákupů dárků 😅 😅 já mám doma čurbes jako v tanku a na nic z toho zatím nemám ani pomyšlení 😝 To nevím, jak já to letos doženu 😅 , ale co, hlavně když budeme zdraví a miminko v břuchu bude pěkně růst a bude v pořádku... nic víc si nepřeju 😵 😵 si naklidím, vyzdobím a napeču, zase ty další vánoce 😉

farmarska
31. říj 2009

mury jéé já bych jednou chtěla rodit takovým šupem jako tvoje sousedka 😀 a tobě to přeju taky 😉 vlastně všem vám tady!!! 😵 😵 😵

monkula
31. říj 2009

farmi, tým sa netráp.... 😉
Ja, keĎ som čakala Chiaru, tak som počas pečenia a Vianoc bola mesiac pred pôrodom... teda nevedela som to, keDˇže termín som mala až 21.2....
no a mala som rizikové tehu, prísny kľud na lôžku, maximálne na záchod... no ale nechcela som, aby jarko bol obraný o čaro príprav na Vianoce, tak som vždy nachystala cesto, vyvaľkala, ľahla som na gauč v kuchyni, jarko vykrájal, uložil na plech, ja som len dala do rúry a tak napiekol jarko na Vianoce, mal 4 roky.... 😵

kackark
31. říj 2009

Farmi, ty si na to asi nepamatuješ, ale já první čtyři měsíce jen prozvracela, proválela se na gauči a nedělala naprosto nic. Byli dny, kdy mi manža musel dle mého diktátu vařit i jednoduchá jídla, abych do sebe něco dostala. Takže se šetři, nestresuj. První trimestr je vážně náročný.

Mury, tak takovéhle rychlosti já se spíš bojím. Protože loni, nevím to přesně, ale myslím si, že do hodiny potom co rupla voda, tak jsem porodila 😔 Tak pro mě je docela dost směrodatné, abych se dostala do porodnice dřív, než ta voda rupne. Uvidíme.

Teda monkul, to jsi byla ale neposlušná těhulinka, na druhou stranu tě chápu, jsem stejná, z toho co si neudělám sama, nemám takovou radost.

jaspina
31. říj 2009

Tak jsem dnes poprvé řídila Peugeotka a ten automat je bombáááá! 😵 Byli jsme zapalovat světýlka na 2 hřbitovy a fakt se s ním jelo pěkně. Akorát si musím zvyknout na brzdu - zabírá hned nahoře a hodně, ale to je spíš dobře..
Jo a jak jsem ležela odpoledne a bolelo mě břicho, tak Jarek řekl na tu kuchyń, že teda jo 😵 Tak snad si to nerozmyslí. Už se těším až vám budu moct v pondělí napsat - protože to už by mělo být to podřezání za náma 😝
Úplně se toho zítřka bojím, tak se těším až bude pryč. Jo a MS se zatím nerozjela, ale břicho bolí fest - už i takové ty MS křeče, takže asi nic no.. Ale co už, příště.. 😉

kackark
31. říj 2009

Jaspinko, to je paráda, že se ti autíčko líbí. Mám radost za tebe 😵 A na brzdu si určitě zvykneš 😉
A jak chlap jednou něco slíbí, tak se toho chytni, drž a nepusti, oni si to pak strašně rádi rozmýšlejí 😝 Musíš ho hned odtáhnou do kuchyňských studií atd. A jak se ten kolotoč rozjede, tak pak už necouvne 😅

andara
31. říj 2009

Ahooj holky. Teda ty tydny vam naskakujou 😉

Mury-to se sousedka ma, mne praskla voda a Majdulka se narodila za za 21h 😉

Jo a mam tu neco pro snazilky: http://img682.imageshack.us/i/prosnailky.jpg/ 😵

monkula
31. říj 2009

Katka, to nebolo o radosti.... Bolo mi dosť zle, ale čo som mala robiť? Mne nikto nikdy s deťmi nepomohol.... na všetko som sama.... domácnosť, deti... Moja mama býva 70 km od nás, a teda pracuje v Bratislave, to je odtiaľto 36 km a naposledy u náns bola minulý rok an jarkove narodeniny na oslavu, ale ešte nikdy tu nespala...
Sestrá tá chodí, raz za mesiac, má sa u mňa výborne, navarím, napečiem, veci jej operiem.... Mne to nevadí, ja som rak, ja sa rada starám o druhých, veď sme obe v jeden deň, tak predpokladám, že aj ty si rovnaká...
Ja nie som veľmi spoločenská, čo sa týka žúrok, nie som "pařič", ale ja nechodím nikam..... ani na kávu, nemám s kým.... ja sa nechcem nikoho dotknúť, ale z duše neznášam kočíkové stretnutia.... a do MC by ma nikto nedostal ani párom volov.... ja nie som len mama, ja som aj žena abaviť sa stále o deťoch..... viem, že to znie zle, aj sa pred vami hanbím, keĎ viem, ako túžite a čakáte na svoje deti,ale raz možno pochopíte, o čom je reč.... 😅
Dnes večer zase dávajú film Muž v ohni, zase budem plakať.... 😀 😀

kackark
31. říj 2009

Ahojky andar, ta fotečka je úžasná 😵 Věřím, že snažilkám přinese štěstíčko.

Monkul: na malého se strašlivě moc těším, ale myslím, že už teď ti rozumím, nemusíš se ospravedlňovat. Já když vyrazím za kolegyněmi, tak jsem ráda, že se s nimi můžu bavit o práci, o jejich problémech, atd., a že se ani moc na těhu neptají - od toho mám koníka a holky tady 😀 😀 😵

A s tím opečováváním máš naprostou pravdu, v podstatě jsem nešťastná, když není o koho pečovat, máme to v povaze 😉 🙂

Ten film co píšeš neznám.

kackark
31. říj 2009

Andarko, kdepak máš album 😲 Chtěla jsem si prohlídnout Tvojí malou slečinku 😉

andara
31. říj 2009

Kacko-IP 😉

monkula
31. říj 2009

katka, je to film s danzelom Washingtonom 😵 😵 , odohráva sa v Mexiku, je to bývalý vojak, ktorého si najmú, aby ochránil malú Pitu, ktorú hrá úžasná dakota fenning pred únosom, vytvorí sa medzi nimim krásne puto, pitu aj tak unesú a danzel ju vymení za svoj život 😔 😔 😔 kto bude za únosom, nepoviem, keby si to chcela pozerať, aby som ti nepovedala pointu...
Odporúčam ho.... 😉 Videla som ho už trikrát a vždy plačem, keĎ ide danzel na smrť, je to veľmi dojímavá scéna... aj ako ju unášajú a on leží postrelený a nemôže jej pomôcť...
Ak chceš vidieť kvalitný film, napíš, aký žáner máš rada a ja Ti vyberiem... okrem romantických, tie nepozerám... 😅

kackark
1. lis 2009

Holky nějak nemůžu spát, tak bloudím po koníkovi 😉

Andar, díky za IP 😵

Monkul, tak takový film bych v těhu vidět nemohla, jsem hrozná cíťa a asi by to se mnou dost zamávalo ☹
To já jsem zase takový ten romantický film, a libí se mi filmy tipu Vzkaz v láhvi atd., poslední film, který mě opravdu dostal byl Podivuhodný příběh Benjamina Buttona a taky se mi líbil poslední film s L. Capriem a K. Winslet, ale nemůžu si teď vůbec vzpomenout na název ☹

kackark
1. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.11. v nemocnici a 1. monitor
Murynka......čeká holčičku - KO 5.11. v nemocnici a 1. monitor, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 3.11.
Jaspina.......................28DC
Mimina........................20DC
Sarlotta.......................2DC

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru