Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
4. čer 2009

Mar, okukovala jsem album a máš krásné vlásky i hodinky 😉 🙂

evanek77
autor
4. čer 2009

kači,
to jsi napsala krásně 🙂

evanek77
autor
4. čer 2009

mar,
gratuluji k výročí, melírek se povedl 😉

kackark
4. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................24DC
Tercie...................22DC
Strouzek................21DC
Nella......................18DC
Mimina...................17DC
Papua....................13DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. genetické vyšetření

kackark
4. čer 2009

Evi 😵
Holky, až teď jsem si všimla jaká ohromná převaha je chlapečku a Martinka jejich řady ještě posílila 😉

mar26
4. čer 2009

Evi děkuji...výročí sice až 4.9.,ale pak nebude čas vybírat hodinky,tak jsme si udělali strejčka 😅

Kačí napsala jsi to opravdu moc hezky 🙂 a děkuji holky za pochvalu....nejsem sice zvyklá mít natočené vlásky, spíš rovné,tak se tak necítím,ale až si to sama umyju a vyfoukám,tak to budu zase já 😀

tercie
4. čer 2009

Jéé tady taková novina!!! Martinko moc gratuluju a přeju vám všem, a hlavně Matýskovi hodně sil, bude to boj ale on to zvládne, protože má super mámu a tátu kteří budou s ním a pomůžou 😉 Moc moc štěstíčka přeju, snad i moje myšlenky k vám dolítly a podpořily ve chvílích nejtěžších 🙂

papua
4. čer 2009

Ahoj holky! normalne som v soku co citam, kedze som vobec netusila co sa deje. Drzim Martinke a malemu Matyaskovi neuveritelne palce, posielam vela sil a verim, ze to ten drobcek zvladne.

evanek77
autor
4. čer 2009

kači,
no to tedy 😀 😀 😀 😀
tak snad budou v druhém kole zas holky 😉

jana.jaro
4. čer 2009

martinko,přeji Vám strašně moc síl at to zvládnete co to půjde nejlépe.Opravdu to chce svůj čas a Matýsek je určitě obrovskej bojovník.Tak držím strašně moc pěsti.At to nejhorší už máte zasebou.

tercie
4. čer 2009

Evi jako až budem těhule podruhý, potřetí? 😀

Papu nazdárek, jsem tě taky dlouho neviděla, jak to jde?

A Evi už ses zbavila tý cholery?

evanek77
autor
4. čer 2009

tercie,
no, pokolikáté budem těhule si netroufám říkat, přeci jen u mne teď jede o 3.pokus, ale myslela jsem druhé kolo rození zdravých živých miminek 🙂 🙂 🙂 radši to formuluju přesně, aby to osud zase nepoletl 😀
už jsem bez teploty, ale pořád vykašlávám a smrkám, tak jsem doma pod peřinou, žádné procházky 😒

tercie
4. čer 2009

to je v háji, počasíčko a ty musíš ležet viď. Ještě mě napadlo, doma osvědčený recept na kašel, odvar z černýho bezu...kdybys měla někoho kdo suší bylinky ať ti věnuje...
Jojo, přesná formulace, ať nedojde k omylu 🙂 Já už teď vlastně taky čekám na třetí šanci, a moc jsem si přála chlapečka, ale vzhledem k našim problémům - tím myslím nás tady všechny, je to TAAAAK jedno jestli kluk nebo holka, ale hlavně že zdravý a krásný a že vůbec jsou, viď 🙂

ba111
4. čer 2009

Maovo!!! Obrovské gratulace k narození syna!!! Moc jsem vám držela palečky, modlila jsem se za vás a budu palečky držet dál... i modlit se za vás budu stále. Matyasek je blíženec a to jsou obrovští bojovníci, věř mi, jednoho blížence mám doma!!! Blíženci mají prostě sílu a štěstí za dva - vždyť jsou taky dva!! 😵 😵 😵 😵 😵 Ještě jednou moc gratuluji!! Moc, moc, moc Martinko!!!!

papua
4. čer 2009

Ahoj tercie! mam sa fajn, uz som celkom zdrava, tak to je uz lepsie....Ty ako?
Ahoj Jani! ako sa mate s Emickou?

EvI. to tvoje tehu tak leti, len teraz si pamatam ako si oznamila // a uz mas 16tt-to je neuveritelne!

tercie
4. čer 2009

Baaa já jsem taky blíženec 😀

Jani a co Eminka, jak se má, jak to zvládáte?

Papu já už taky celkem v pohodě, dneska u dr natáčeli těhulce CTG a ani jsem neslzela, tak pohoda...

tercie
4. čer 2009

Tím jsem chtěla říct, že překvapivě jsem se taky velice dobře ze všeho dostala, a když se nad tím zamyslím, tak na tom fakt něco je 😉

mar26
4. čer 2009

holky Matyášek je prý jen na cpapíku..nemusí být intubovaný...což je super!!! Tak že mu jen přifoukávají kyslík...je prý krásný a šikovný a je v inkubátoru, který předtím měl Kubík od sorbonky odsud z koníka..ta porodila minulý týden dvojčátka ve 29+0tt...prý se tam dneska na RESu potkali,tak mě informovala 🙂

mimina321
4. čer 2009

mao gratulujem a želám aby Matyášek rýchlo dorástol a už bol doma 😵a tebe skoré zotavnie na oboch velmi myslím

papua
4. čer 2009

Tercie: to je dobre, ze je to trosku lepsie..., a uz sa trosku snazite zase? 🙂

tercie
4. čer 2009

Teeeda to je Matyášek moc šikovnej kluk!!! Já věřím že to zmákne, a bude velkej frajer 😉

mimina321
4. čer 2009

je to naozaj silný bojovníček ako napísala ba

mimina321
4. čer 2009

papua ahoj už som ťa dávno nečítala kde si sa nám túlala?

tercie
4. čer 2009

papu - včera první snažení...pšššt kdyby to slyšel můj pan doktor ten by mi dal 😀 právě mě totiž zrazoval, prej mám počkat půl roku ale rok by byl lepší....no to nevydržím ani boha 😀

ba111
4. čer 2009

No vždyť to říkám holky... blíženci mají sílu jako bejk 😀 😀 😀 😀 😀 ....
Terci, to je úžasné, že jsi blíženec... já si s blíženci moc rozumím 😵

papua
4. čer 2009

Mar: dakujeme moc za pozitivne spravy! To musi byt inkubator stastia!!!! Verim, ze to tak je!

tercie
4. čer 2009

ba no jo, já jsem taky takovej bejk, občas i tak čučím 😀

tercie
4. čer 2009

Holkýýý ordinace volá, dneska jdu, už jsem prošvihla dva díly, a dneska není manža doma, tak budu mít klid. Mějte se tu krásně a ráno prosím zas jen hezký zprávy 🙂

mimina321
4. čer 2009

terci pridávam sa do klubu blížencov -patrím tam aj ja 🙂

papua
4. čer 2009

waw tercie tak to gratulujem🙂!!!!!!!! jasne, rob ako sa citis, ty vies najlepsie sama...ja som to tiez tak brala...

Mimi ahoj, ale tu som tak sporadicky🙂, bola som dost chora doma na antibiotikach a nevladala som ani pisat na PC. Ako sa mas?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru