Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
18. kvě 2009

mury,
víš jak to někdy je... hlavně má takové věci říkat lékař a né sestřička, mně se tedy ještě nestalo, aby mi výsledky neříkal lékař. Nikde 😒
Kdyby to bylo blbé dráčku, věř tomu, že by hned jednali, vím to od sebe 😉 😉 😉

mar26
18. kvě 2009

Ahoj holky, jé nové vlačtovičky,
doufám,že budou stejně tak šťastné jako ty předchozí a zbytek snažilek se dočká brzy // a těhulky budou mít u sebe brzy zdravé mimísky 😵

papua držím moc palečky a věřím,že ty // najdeš 😵

Evičko mooooc gratuluji ke zdravému chlapečkovi 😵 , krásná zprávička...opravdu moc,moc si to zasloužíš...jako všechny tady a mám radost 🙂

dráčku ono to určitě nakonec vše dobře dopadne, já bojovníčkovi moc věřím 😵

dracekmracek
18. kvě 2009

myslíš evinko?ale je to hrozný čekání,jsem moc ráda že ty už můžeš být klidná.už na to nebudu myslet.

byla jste některá nachlazená ?mně na to nic nepomáhá 😖 vzala jsem si jeden panadol teda,a kapu si do nosu nějaké kapky pro těhu.a cucám bonbony a spím v šále.a piju čaje

murynka
18. kvě 2009

evi však právě to mě vytáčí nejvíc že to řekla sestra 😠
nám když volají rodiče o výsledky bud to přepojujeme a nebo po konzultaci s lékařem to oznámíme my ale nikdy by mě nenapadlo říct toto y vyděsit pacienta to je neprofesionální a určo tam seděla nějaká kravka pardon 😠 😠 😠

murynka
18. kvě 2009

kačko já byla vždy nachlazená hned va začátku těhu a moje kamarádka promarodila celé 3 měsíce....

mar26
18. kvě 2009

dráčku virozy se neboj, já jednu velkou měla hned v 5tt a pak znovu asi ve 12tt a obě docela hnusný. Kloktala jsem vodu se solí, podruhé už brala septisan na bolení v krku, ležela, pila čaje s citronem a medem a dávala si zábaly a po týdnu bylo po všem....ale rýma a tak šílená.
Ale naše holčička vše vydržela, určitě bojovníček tohle hravě zvládne...zvládl horší 😉 😵

evanek77
autor
18. kvě 2009

dráčku,
nemyslet na to nejde, mně se osvědčilo loni povídat si s bříškem, jak mu věřím a myslím na něho, že je to můj poklad a pokud pro něj někdo může něco udělat, maminka najde způsob, jak mu to zařídit 😉
jinak nachlazená jsem byla na začátku těhu hodně, jedla jsem hodně citrusů, po lžičkách med a česnek jako silný antioxidant. Plus teplé diviznové čaje, to mi ale pak šarlotka říkala, že diviznu nemám pít....
mar,
děkuju 😉

dracekmracek
18. kvě 2009

jsem ráda že vás mám fakt jste mě uklidnily 😵 🤐 jdu trošku poklidit,zítra jedu na ekg a k obvodní pokud mě nevyhodí jako minule 😅

evanek77
autor
18. kvě 2009

dráčku,
jsme rády, že jsi naše vlaštovička. a nezapomínej, že tvojemu miminku se neříká bojovníček jen tak pro nic za nic 😉 🙂

dracekmracek
18. kvě 2009

evinko já vím 🙂 😵

kackark
18. kvě 2009

Ahojky Kačenko,

jsem ráda, že Tě tu vidím. Holky, Ti to vše krásně napsaly a popsaly. Zkus se do toho čt co nejméně stresovat, a když všechny společně budeme držet palečky, uvidíš, že to dobře dopadne 😵

andara
18. kvě 2009

Ahojky.
Kaci - na nachlazeni jsou dobre homeopatika, treba Oscillococccinum 😉 Mne to zabralo, tak muzes zkusit, muzou to tehulky, pak taky na krk jitrocelovej sirup 😉

Jinak tema vysledkama se nestresuj, psala jsem ti, ze znam holky (dvojcata) - obe tehule uplne nastejno,obou vysly spatne jak krev tak NT screening (nenasli jim nosni kustku,projasneni mely pres 3mm, krev spatna), byly teda na plodovce a tam jim rekli, ze maj zdrava mimca a jedna ma kluka Danecka a jedna holcicku Jolanku 😉
http://www.lide.cz/outratovah ma je v profilu. 😵

evanek77
autor
18. kvě 2009

andara,
nechodili ta dvojčata v Brně na základku? byla tak o dva roky víš jak já, tj. bylo by jim 34?

andara
18. kvě 2009

Evi-ja je znam jen z lide.cz, od pocatku tehotenstvi az ted do porodu 😉 A je jim 29let

murynka
18. kvě 2009

zítra asi nestihnu nakouknout v 9 nás čeká ta poradna tak držte palečky děkuji 😵 😵

kači asi ti písnu SMS ju?? 😉 pak jedem na nákup a nevím kdy se vrátíme 😅

kackark
18. kvě 2009

To víš, že ano. Už se těším kočko 😵

murynka
18. kvě 2009

kači ty tu jsi 😕 jak dnes bylo??

kackark
18. kvě 2009

Jen tak na skok. Je to pořád stejný. Den bez zvracení zatím nebyl ☹

murynka
18. kvě 2009

ajaj ☹ to mě mrzí ale já věřm že bude lépe 😉

kackark
18. kvě 2009

To já taky 😉 🙂 Jen mám trošku strach, že to zvracení může způsobovat velikánské množství HCG, které by nebylo v pořádku. Ale pořád moc věřím tomu, že je mimi zdravé a v pořádku.

murynka
18. kvě 2009

kači proč?někmo je holt takto špatně a špatné to není 😉 😉 to si nemyslím naopak tvému mimísovi s eutebe líbí 🙂

murynka
18. kvě 2009

jinak ted jsme zjistila že jsme se potkali s jednou koníkovkou na zličíně v sobotu a jen jsme po sobě koukali a nic a ted to zjistíme že jsme to byli my 😀 náhoda jako brno 😎

dracekmracek
18. kvě 2009

Kačenko a tvoje doktorka to nijak neřeší?Nemyslím si že to miminku uškodí já bych řekla že spíš tobě,budeš slabounká.

murynka
19. kvě 2009

dobré ráno

jsme si přivstala abych šla s epsem na vzduch 😅 potřebovala bych to a ono lije jak z konve 😠
tak jsme vás přišla pozdravit a popřát hezký den 🙂

vlastovka385
19. kvě 2009

Krásné ráno vlaštovičky, hlásím se pořád ještě vcelku. Nejdříve obrovská gratulace mimi ke svatbě a Evičce k dobrým výsledkům, ten výsledek 1:19 000 je neuvěřitelnej, super. Mně vyšlo NT asi 1:3500. Dráčku nebuj, moc držím palečky, aby bylo všechno ok, já jsem měla virózu 3 týdny v únoru a musela jsem brát Penicilin, jinak to nešlo, bude to dobré, uvidíš.
Já nějak přežívám, začaly mi docela velké otoky a taky bolesti všech kloubů, mám nahoře 18 kilo, z toho 5 za poslední 4 týdny, tak nevím, kam se to může ještě vyšplhat. Jsem plná vody, kdyby do mě někdo píchnul, tak spustí vodotrysk 🙂. Ten poslední měsíc už je náročnej, ale musíme to už doklepat.
Holčinky, držte se, opatrujte se, dávejte na sebe pozor a hlavně si vůbec s ničím nedělejte starosti. Zase se ozvu.

jaspina
19. kvě 2009

Dobré ráno holky! Dnes jsem moc zvědavá na Papuu 😉 A jsem ráda, že i když bohužel zatím Katušce neřekli dobré zprávy, tak ale naštěstí ani žádné definitivně špatné - takže to určitě dopadne dobře! Ty sestřičky (občas i doktoři) jsou občas na facku, když tím, že třeba nechcou vyděsit, tak řeknou jen část - člověk si pak domýšlí největší hrůzy.. Do dnes si pamatuju, jak jsem byla po operaci čípku a chodila často na kontroly - výsledky jak kdy.. a najednou mi donů přišel dopis, že ať se neprodleně dostavím do nemocnice ohledně toho čípku.Samozřejmě jsem se hned viděla s rakovinou atd. protože domů mi nikdy nic neposílali.. No a ve finále to bylo tak, že já už jsem asi 2 roky nechodila do ambulance v nemocnici, ale do nové, kterou si ta samá doktorka otevřela vedle mé práce - no a jaksi si zapomněla přenést kartu, tak ty sestřičky si myslely, že jsem tam tak dlouho nebyla a tak se splašily, že jsem dlouho neměla stěry - proto jsem tam měla přijít. Myslela jsem, že je zabiju - ta nejistota byla děsná a přitom pro nic..

kackark
19. kvě 2009

Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Jana.jaro.....čeká holčičku
Ba..............čeká chlapečka - 27.5. kontrola
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla // 20.5. velký utz ve II. trim., 28.5. KO
Evanek........čeká chlapečka KO 12.6.
Murynka......našla// KO 19.5.,NT 21.5.
Dracek........našla//
Kačka..........našla// 29.5. KO a NT
Sarlotta.......našla//
Papua..................25DC
Mimina..................24DC
Jaspina...................9DC
Tercie....................6DC
Strouzek.................5DC
Nella.......................3DC

kackark
19. kvě 2009

Krásný den vlaštovky, ikdyž u nás je upršený.

Mury, držím pěstičky, ale ničeho se neboj a těším se na sms.

Vlastovko, za chvilinku budeš mít svého broučka v náručí a všechny se na to těšíme 😵

Jaspi, to máš tedy zážitek s těmi sestřičkami 😖

Kači, ona to řešila, dala mi čípky a ty nezabírají (většině prý ano), a další možnost jsou už jen kapačky a to zase říkala, že mi je určitě líp doma, než v nemocnici.

Papua, kdepak seš? Těším se na dobré zprávy.

jaspina
19. kvě 2009

Holky jste tady některá, co se vyzná trošku v léčivech? Potřebovala bych vědět, jestli je horší brát počas plánování těhu (a v těhu) antiepileptikum (malé dávky) nebo skoro furt analgetika? Mě přijde, že ty analgetika můžou být i horší, ale nevím..

mimina321
19. kvě 2009

dobré ráno
u nás nádherne svieti slniečko,ale v noci bola poriadna búrka
na papuu som zvedavá 😕 aj ja
mury držím palce 😵
kačka snád ti tie nevolnosti v druhom trimestri pominú

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru