Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
11. lis 2009

sorry malo byť ani

mimina321
11. lis 2009

papu myslela som ,že si doma....ešte,že sú ohladuplný 🙂

papua
11. lis 2009

Mimi: nie som, bola som, ked mi ten hematom praskol, ale to som si zobrala dovolenku este ....Teraz uz ale musim pracovat a beriem si volno len ked mi neni dobre, trebars pred vikendom a tak, aby som mohla lezat viac dni....Aôe su naozaj ohladuplni ...

kackark
11. lis 2009

Papu, to já taky myslela, že jsi doma 😲 😕 Hlavně na sebe dávej pozor 😵
Jinak manžovi bych se dovolala nejspíše na služební telefon, kdyby to bylo nutné, ale tam ho otravovat nechci, nevím na jaké je poradě, atd.

Mimi, tak kéž by nedorazila vůbec a ty jsi objevila // 😵 A neboj Tomáška se do pátku, max. v pátek dočkáš 😉 🙂

kackark
11. lis 2009

Ty jo, teď mi volala mamka, že jsou 14 dní bez auta, protože museli odevzdat staré a nové pro ně nemají zatím přichystané. Tak nás prosí o výpomoc, tak jsem zvědavá, jak se nám to povede skloubit. No hlavně doufám, že v těch 14 dnech nebudu rodit.

kackark
11. lis 2009

Tak kdo ví, jestli už je ta murynka se Sofinkou doma. Moc na ně myslím 😵

papua
11. lis 2009

Kaci: nie som doma zial ☹, ale nevadi, neprehanam to, neboj 😉
Ja som tiez zvedava na Mury a malinku Sofku ako sa im vodi....

Mimi: tak nech mrcha nepride fuj fuj fuj!!!!!! Pozeram ze dnes si uz 30 DC , pekne...nemusela by....

evanek77
autor
11. lis 2009

kači,
to je tak pokaždé, když se to nejmíň hodí, že? 😔
papua,
krásně jsi to mimi napsala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 souhlasím

papua
11. lis 2009

Evinka: takze zajtra rano nastupujes do porodky?

evanek77
autor
11. lis 2009

papua, anoooo, v 7h ráno příjem, já se tááák těším....

evanek77
autor
11. lis 2009

ach jo, zrovna čtu, že celine dion přišla o mimuško, co oznámili, že čekají v srpnu. Svět je tááák krutej 😔 😔 😔

kackark
11. lis 2009

Jejku, to už někdo může čekat srpnové miminko? To je strašné jak to letí. Je mi jí taky líto 😔

Evi, nehodí se nám to vůbec, manža sice říkal, že tam odpoledne zajedeme a pokusíme se něco vymyslet, ale já moc řešení nevidím. Potřebuji teď auto téměř denně 😒 Nechápu, jak si to můžou dovolit, naši vždy po roce mění auto, je to takový speciální program od automobilky, a už asi pětkrát to proběhlo hladce bez problémů a zrovna teď se to nějak nesešlo. Nechápu, proč jim to staré nemohli nechat do doby, než budou mít nové. Když by platili stejně.

Neskutečně se těším na fotečky Tomáška a popis porodu. Od kdy bude manža s vámi?

kackark
11. lis 2009

Sice jsem teď přes hodinu spala, ale jsem pořád strašně utahaná. Ty poslední dny mi dávají zabrat, nečekala jsem to 😔 Když si vzpomenu, jak Martinka lezla po oknech a uklízela 😕

evanek77
autor
11. lis 2009

kači, ☹
manžel se vrátí podle toho, jak mu zítra po vyšetření zavolám, v jakém stavu jsou porodní cesty, jestly se od pondělí nachystaly nebo ne. Pokud ne, tak dojede zítra v noci, jinak by přijel hned, jak mu řeknu, ale je to 3,5h

kackark
11. lis 2009

Evi, neboj, stihne to. Věřím tomu a budete spolu 🙂

papua
11. lis 2009

To je velmi smutne s tou Celine Dion, to bol ten mrazacik co mali este z minula....ach jo...smutne... 😔

Evinka: tak ti straaaaaaaaaaaaaaaaaasne drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne a daj nam vediet moja!!!!!!!

holky ja tiez idem domov spat, nevladzem ☹, majte sa krasne, zajtra som tu , opatrujte sa 🙂

evanek77
autor
11. lis 2009

kači,
já jsem ráda, že bude až na porod, chci, aby viděl malého první, né mne vidět se někde svíjet celý den 🙂
papua,
také to asi půjdu zalomit do postele 🙂

diddi
11. lis 2009

evi, tak ako sa citis?...posledny den s bruskom 😉

kackark
11. lis 2009

Evi, tak mi to máme obráceně, já budu porod muset zvládnout sama, ale jsem manžovi nesmírně vděčná, že tam bude tu svíjecí dobu, minule mi hodně pomohl a myslím si, že i díky němu to šlo poměrně rychle 😔 Pamatuji si, že pořád dokola mi opakoval, že za chvilku budu mít za sebou to nejhorší a teď se těším, jak mě čeká za chvíli to nejkrásnější 😵

kackark
11. lis 2009

Papu, dávej na sebe pozor a hodně odpočívej a hlavně nedělej nic doma, když už chodíš do práce, určitě se najde nějaká hodná dušička, co ti ráda pomůže 😵

kackark
11. lis 2009

Diddi: ahojky 😵
Ani si neumím představit, jaký to je pro Evičku pocit, když ví, že dneska je poslední den těhulkou pro tohle těhu 😀 😵

diddi
11. lis 2009

ahoj kacka...musi to byt asi zmiesany pocit...ale hlavne radostny, lebo bude mat Tomaska v naruci...ozaj, nezabudnite si skopirovat tehu knizky, neviem ako u vas, ale u nas ich hned pri prijme zoberu a viac ich neuvidite...aby ste mali pamiatku 😉

evanek77
autor
11. lis 2009

diddi, sakryš, já na to myslela, ale je už sbalená a odinstalovaná tiskárna, pozdě 😔 a ven s tím nachlazením dnes nejdu, zkouším se dát dokupy ana zítřek 😉 🙂
pocity? Zatím jen radost, strach ještě nedošel...
a škube mi v podbřišku, tak si pořád zpívám rozvíjej se poupátko (čípek mi tam neladí, ale myslím tím jeho) tak je tu sranda, ještě že mne nikdo nevidí... navíc manžel byl pusinka v neděli, že mi pomůže s holením a povedlo se mu to tak (asi jel nějak proti směru růstu chloupků), že nesnesu kalhotky, takže natírám bepanthenem a jsme jen v košili a županu. Jěště že mne nevidíte 😀 😀 😀 😀

kackark
11. lis 2009

Evi, já se takhle debilně pořezala sama. Úplně nahoře i klitorisu jsem si to rozřízla. Tak jsem musela začít řvát, že od příště potřebuji pomoc. Vím dobře jak to bolí a vůbec nezávidím ☹
Neboj čípek poslechne 😵
A já se na porod taky moc těším, strach nemám. Jediné čeho se bojím, aby manža případně dorazil včas z práce, ale to u tebe odpadá 😉

kackark
11. lis 2009

Evi, a ten bepanthen na to pomáhá?

evanek77
autor
11. lis 2009

kači,
určitě to zklidňuje, ale myslím, že vzít si prádlo (já dosím bezešvé těhu přes břicho, co končí u žeber), tak by se to ozvalo zas. Manžel mě neřízl, jen to nějak podráždil. Ale možná to udělala jeho voda po holení, já ji jinak nepoužívám a beru to jen mýdlem, jenže manžel měl teorii, že musíme desinfikovt 😀
Ale fiknout se, au au, to musí být blbé 😝 😝 😝

kackark
11. lis 2009

Evi, tak to já se fakt fikla, asi jsem si jí chtěla ještě zvětšit 😀 😀 😀 To jsem tu chodila celou dobu jen v županu a nikam nevylézala. Já jsem si těhu kalhotky nekupovala a teď toho lituji, mám otlaky. Bylo mi líto peněz, ale udělala jsem chybu, na ty tři týdny se to teď už opravdu nevyplatí. A máš do porodky ty jednorázové?

kackark
11. lis 2009

Jinak přemýšlela jsi komu dáš zítra vědět? Já tu budu tak do půl jedenácté (pak mám poradnu a oběd s holkama z práce a ještě budu muset vyzvednout mamku), tak vidím návrat kolem šesté. Ale umřu zvědavostí, jestli mi nedáš vědět 😲 🤐

evanek77
autor
11. lis 2009

kači,
do porodnice mám 8ks jednorázovek, tyhle vysoké jsem kouppila ještě loni v tescu v akci 🙂 🙂 🙂
ale ještě tu tašku musím zkontrolovat, měsíc jsem na ni nešáhla 😀
Vědět dám tobě, neboj, do šesti se nenarodí určitě 😀 mám i telefon na dráčka, ale kdoví jak si ji na kontrole nechají nebo ne... A jak se narodí, tak manžel stáhne fotku do PC a pošle vám ji, má připojení přes telefon, takže to tu budete mít rychle 🙂
nějak přestávám stíhat, krabic ubylo a věcí přibylo mi přijde, na žehlení jsem nesáhla a radši tu smolím seznam věcí, co v bytě zůstávají, ať to manželovi radši po vystěhování podepíší sousedé, po tom, co jsem ti dnes posílala, chci mít krytá záda 😉 😉 😉 I když teda netuším, kde to vytiskne, když doma už ne 😀 😀 😀

murynka
11. lis 2009

ahojky zlatíčka 😵 😵 😵 😵

tak porod

2.11 magické datum všichni od manžela včetně jsou druhého narození

ráno jsme psala že mi odešla zátka,po obědě jsem se cítila jako počůraná...občas to teklo ale říkám asi výtok v 16 hod.to byl ale průtok mokré kalhoty vše a mě došlo že je to plodovka okamžitě jsme zavolala tcýni manžela vzala tašku a jelo se..manžel jel rychle bál se zlatíčko dojeli jsme kolem půl paté kde se mě ujali PA ukázala jsme vložku a ona že je to plodovka a že se bude rodit...bála jsem se o měsíc dříve ale věřila že vše bude v pořádku....
dali mě na monitor nic žádné kontrakce nic tak že mi to vyvilají kvůli streptokokovi....dali mi Yal doporučuji je to výborný vyprázdnila jsem se potom suprově manžel odjel pro nějaké věci zavolal do práce že druhý den nepřijde a já tam zůstala měla jsem alternativní box s vanou s míčem se vším.....no a v půl 7 to začlo KONTRAKCE SAMI OD SEBE hned po 2 min docela hukot....bolelo to nepopírám ale dalo se to kolem 20 hod.se vrátil manžel to už jsme funěla...a on chudák nevěděl jak mi pomoc....ve 21 mě dali na monitor kontrakce vysoké jak blázen bolestí jsem nevědala co dělat kort vleže...pak řekli at jdu do sprchy a já že nemůžu že mám pocit na tlačení a PA říká aha vidím vlásky a to mi došlo že se prostě stanu maminkou na 4 zatlačení byla maličká venku křičela apgar 9-9-9 váha 2220 44cm.....hned zakřičela a odnesli jí manžel šel s nimi pak mi jí ukázali na rychlo dali pochovat a odvezli do inkubátoru....placenta vybavena hned po porodu šití nebolelo až konec kdy přestala působit umrtvení....pak mi dali pytel na břicho a 2 hod jsem tam ležela manžel semnou ve 24 hod mě převezli na pokoj a manžel jel domů

holky POROD STOJÍ ZA TO NÁDHERA HNED BYCH ŠLA ZASE!!!!nepopírám je to bolest jako žádná v životě ale ten poklad v postýlce za to stojí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru