Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

luciiaa23
18. lis 2009

Prepáčte,že vám sem leziem,len chcem dať odkaz na to zrcátko pre Mury. Mám ho aj ja vzadu a na malého perfektne vidím,takže odporúčam.
http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/es...
Na to chrčanie takisto vlhký vzduch alebo kvapky Libenar alebo akékoľvek z morskej soli.Malému dosť pomohli.

Pekný deň a nech je Sofinke lepšie.

papua
18. lis 2009

Ahoooj zlaticka!!!!

Evinka: vitaj spat slniecko nase aj s Tomaskom 🙂!!! Este raz vam zelam nech sa vam krasne byva v Prahe a nech ste zdravi a statni moja!!!

Kacenka: Krasne fotecky naozaj!!!!!!!! Dufam, ze si nam este neporodila, no vyzera to uz coby dup 😉

Holky ja som dnes konesne dostala knizku🙂, vsetky odbery Ok, iba som trosku chudokrvna a najblizsie ma caka NT, sa bojim 😔 . A este rieisim jednu dilemu, neni 5 cm na mimi malo? Vcera som skoncila 12tt, ale ovu bola cca o 4-5 dni neskor, tak je mensie trosku.....

dracekmracek
18. lis 2009

Ahoj vlaštovky,

papu gratuluju ke knížce 😵 😵 😵

evinko jsem ráda že jste v pořádku doma,lituju tě s krabicema, ale tomínek ti to vynahradí 😵 pořád o vás doma básním,Jiřík je z malinkého hotovej 😵

my už jsme konečně sehnali doktora pro malinkýho,já běhám po úřadech,vypadá to že nakonec nedostanu peníze žádné,takže vím jak Kačence je.je to hnus 😔

Kačence jsem psala sms a nic,moc držím palečky 😵

papua
18. lis 2009

Ahoj dracku zlaticko!! dakujem😉 a ty este 2v1 stale? no Lukasek si to u teba uziva 😉...Evinkin maly je naozaj rozkosny, tiez som z neho hotova🙂, stale kukam fotecky ....
Som zvedava co Kacenka....

mar26
18. lis 2009

mury to zrcátko mám taky a airbag vypneš jednodušše, vyndáš pojistku 😉

dracekmracek
18. lis 2009

Jojo papu jsem 😅 a ještě dlouho budu 😅 ale teď se mi to hodí když lítám po úřadech 😒

dracekmracek
18. lis 2009

taky jsme včera skládali skříň,umyla jsem okna,vydrbala koberec 🙂 zítra zase jedeme s kufrem na dvouhodinový výlet do Motola 😀

papua
18. lis 2009

Dracku: tak drzim palceky na zajtra, nech uz sa to pohne niekam aspon....

dracekmracek
18. lis 2009

papu kéž by,ale pořád si říkám že malinký ví proč tam je 😀

strouzek
18. lis 2009

ahoj holkyyyy

dráčku no teda já denně přemýšlím jestli už rodíte a on lukášek pořád se drží maminky 😀

Evičko vítej doma, moc moc gratuluju a přeju moc moc štěstíčka a zdravíčka Tomáškovi a vám rodičům jen radosti 😵

holky já hlásím už máme objednanej kočár, bože já jsem byla rozrušená i z toho vypisování objednávky že jsem spletla email na sebe a telefon, no mazec 😀 dneska tam manža volal odesílat ho budou v pátek tak já nevím jak ten víkend přežiju 😵

dracekmracek
18. lis 2009

strouzku neboj dala bych vědět,akorát mám mobil jen na kačenku a evinku.

jé kočárek 😵 já ho mám přesně od 23tt u našich 😀

strouzek
18. lis 2009

tak jsem to zběžně prolítla, tercie ten tvůj manža to je teda dílo 😠 vůbec si tě nezaslouží to říkám furt 🙄

holky dneska jsem byla v práci no a řeknu vám opět jsem si potvrdila že jsem udělala dobře s tou PN. šla jsem tam na hoďku že dám účetní tu pokračovací nemocenskou pro sociálku, že si uklidím na stole a půjdu dom a co myslíte? jak mě tam zmerčili tak jsem tam strávila 5 hodin , uhoněná jak čokl.pořád kašlu jak tuberák a i na hlase jde vidět že nejsem doléčená ale všichni se hrozně divili proč jsem doma však jsem zdravá 😠 do toho přišla tam nečekaně už ta holka co má být za mě na zástup, no nevím teda šéf se asi zbláznil. ta holka neumí ani zabalit dopis, neví jak odeslat email, prostě neví nic, je to 18-leté kuře co vyšlo ze školy ale z pedagogické takže o administrativě v kaclu nic neví, zelené fosforové nehty, tenisky a džíny, fakt sekretářka jak vyšitá.

strouzek
18. lis 2009

dráčku tak já ti pošlu do IP i svůj mobil, kdyžtak mi napiš zprávičku o narození Lukáška prosím prosím 😵 koukala jsem na fotečky jak máte zařízenou postýlku a koutek pro malého, moc krásný já už se taky těším jak budu čančat postýlku. ten kočárek no to tak vychází já jsem taky ve 23 tt ale budu ho mít u tchánovců, jim i přijde poštou páč ho platí na dobírku, ráno manža volal tchýni že si má nachystat 20 tis.na pondělí na kočár tak měla asi radost 😀 😀

papua
18. lis 2009

Ahoj Strouzi! no to to tak byva, asi chcu usetrit v praci....🙂

strouzek
18. lis 2009

ahoj papu no ona to je holka z pracáku prej tam bude na pár měsíců aby si udělala praxi a bude jí platit pracák ale jako na "materiálu" to jde vidět. zajímavý že šéf mění svoje požadavky tak rychle, já kdybych tam přišla v teniskách a oblečená jen z půlky takto tak mě zabije,neříkám že mě nutil do kostýmků ale prostě žensky společensky jsem oblečená být musela, třeba džíny ale k tomu boty na podpatku a dámskou košili atd. prostě elegantně, když jsem nastupovala já tam mi dával písemku z němčiny a 2 hod. pohovor a teď stačí nějaká puberťačka se zelenýma nehtama co neumí ani napsat adresu na dopis

dracekmracek
18. lis 2009

strouzku určitě pošlu 😉

strouzek
18. lis 2009

díky dráčku 😉 a co porodu bojíš se?? já si furt říkám jaký to asi bude, ne že bych přemýšlela o tý bolesti a tak ale přemýšlím jaký to bude mít v rukách svojemimi, že si ho dovezu domů a co pak s ním budu dělat?? co když bude mít nějaký bolení a já mu nebudu moci pomoct atd. prostě tisíce myšlenek mám v poslední době

dracekmracek
18. lis 2009

strouzku ptá se mě hodně lidí,bojím se a moc,ale ne ani tak bolesti ale toho aby vše dobře dopadlo...drží se mě to pořád 😒 a navíc paní doktorka říká že to u mě bude vše trochu jinak tak fakt nevím do čeho jdu,ale zítra mi dá nějaký plán tak jsem zvědavá.Já si totiž neumím představit že si zasloužím takové štěstí jako mít lukáška po tolika starostech u sebe.Budu vypsychařená matka... 😀 😀 😀 to vím už teď 😀
ale neboj zvládneme to všechny,budeš dobrá maminka 😉

strouzek
18. lis 2009

dráčku to si piš že si to štěstí zasloužíš, když ne ty tak kdo jinej. s tím strachem to chápu, ještě když máš takový problémky ale určitě to zvládnete, doktoři vás snad pohlídají. máš pravdu snad to všechny zvládneme, já pořád spoléhám na ty mateřské pudy které řeknou co a jak.

dracekmracek
18. lis 2009

to víš že řeknou 🙂 a když ne,máme tu holky které poradí 😀 😵

strouzek
18. lis 2009

to jo na to taky spoléhám že holky poradí 😀 😀 zrovna koukám na to vaše lehátko , super my máme vybrané takové obyčejnější a hlavně při zemi, protože bych se bála že na to skočí kocour.už teď má 4 a půl kila a to je to teprve kotě 😀

dracekmracek
18. lis 2009

my jsme tohle dostali já bych ho za ty peníze nekoupila 😉 ale houpe se jako blázen 😲 😀

no jsem zvědavá na naší kočku jak se bude chovat snad dobře

strouzek
18. lis 2009

a od koho jste to dostali?? my chceme lehátko koupit mimču na vánoce, to tvoje se mi líbí ale taky bych řekla že je moc houpavý ale třeba se to právě bude lukáškovi moc líbit 😉 máte kočku jo? a jak starou? našemu bude v březnu rok ale pořád je to takové blbé kotě, naštěstí už ho přešlo období šplnání po záclonách ale zase si našel zlozvyk vyhazovat kočkolit ze záchodku takže furt vysávám.

dracekmracek
18. lis 2009

od jednoho známého,jehož snacha si toho necení,tak nám dal ještě postýlku do obýváku a přebalovák 🙂
naší budou tři roky,jako ona je docela hodná,neublíží ale je to takovej divokej magor....já jsem jí zachránila polomrtvou,a pořád jí šibe 😀

strouzek
18. lis 2009

zachráněné kočičky jsou nejlepší, já bych si nikdy nekoupila drahou šlechtěnou kočku bylo by mě to líto že já si tady kupuju nějakou šlechtičnu a jiné kočičky umírají hladem. chtěla jsem z útulku ale bála jsem se tam jít protože vidět ty smutné očička zvířátek tak táhnu domů 10 koček a 5 psů minimálně. takže nakonec jsem udělali taky záchranou akci , teta má každý rok koťata a vždycky je topí protože je nikdo nechce tak jsme si řekli o jedno, no díky bohu se narodilo jen jedno a to náš Oliver, ale nevzít si ho tak ho strejda utopí. takže mu taky říkáme že je zachráněnej prej smrtí ale ta ludra si toho neváží, hrozně se rozmazlil u nás

kackark
18. lis 2009

Ahoj Kačenko,
omlouvám se, že jsem neodpověděla na sms. Jsme v pořádku. Monitor parádní, dnes to ani jednou nevypadlo, tak jsem byla klidná. Malý má 3300g, ale čípek nekontroloval (tak vůbec nevím zda se chystáme nebo nechystáme k porodu) a na výtok jsem taky nic nedostala, prý to mám už tu chvíli vydržet, že to v těhu je časté. A nemám se šetřit a hodně vycházkovat, že už by to bylo v poho, kdyby se malý narodil.

Půjdu se najíst a pak vás dočtu 😉

mimina321
18. lis 2009

ahoj bambulky moje 🙂
papu teda držím palce 😉 na nt,neboj sa nieje všetko tabulkové a to je dobre 😵 drobček to dobehne
katuška lukáško sa teda bude mať ako malí princ
kačenka tak držím palce aby tadeáško ešte chvílu vydržal v brušku
stroži 23tt? to naozaj letí
jaspi ja ti tiež už kašlem na čajíky atd...teraz stimulujeme a berem len femík

strouzek
18. lis 2009

ahoj Kači 3300 gramů to je paráda , malej bude pořádný mimíško až vyleze 😵

ahoj mimi jak se máš? pořád pracovně viď? a co snaženíčko, četla jsem že se to trošku hnulo tak držím palečky aby bylo vánoční miminko

mimina321
18. lis 2009

stouži dakujem 🤐 picháme injekcie do zadku,v pondelok folikulometria tak zostáva len dúfať 🙂

tercie
18. lis 2009

Ahoj kočky, jdu najuknout, dneska je celej kůň nějakej ospalej, tak snad aspoň tady se povídá 🙂
Kači Tobík bude kus chlapa 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru