Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

ba111
9. čer 2009

Dobré ránko holky 😀 . U nás je dneska hezky a taky tady od rána voní pivoňky 😎 mám je tady na stole ve váze. Pivoňky mám moc ráda.
Holky, snad se nám Katuska ozve... moc na ní myslím

kackark
9. čer 2009

Mury, mě se ty koše na miminko taky moc líbí, ale kupovat ho nebudu, protože si pamatuji, jak v něm Anička vydržela jen pár měsíců (cca 4), jak začala sedat, tak se začal stávat velmi nebezpečným. Tak mi přišlo, že v něm vlastně byla jen malinkatou chvíli a pak měla ohrádku a tu cestovní postýlku. Ale jestli máš vyhlídnutý nějaký cenově přijatelný, tak to bude určitě fajn 😵

mimina321
9. čer 2009

ba dakujem za tú radu,už je to o moc lepšie-pomohlo 🙂 🙂

kackark
9. čer 2009

Ahojky Mončo,
taky mám nějaké pivoňky na zahradě 😉 Ale momentálně je necítím, mám zacpaný noc rýmou - všude kolem je seno 😠

kackark
9. čer 2009

Mám zacpaný nos ne noc 😀

kackark
9. čer 2009

Evi, koukala jsem do albíčka, že nakupuješ i pro sebe 😵

evanek77
autor
9. čer 2009

kači,
já jsem nakoupená pro sebe komplet, od těhu prádla ještě z loňska přes těhu oblečení... no a teď jsem si udělala radost ještě tímhle pásem pod šaty, ten co mám doma je masivnější a je spíš na stažení boků doma 😉 😉 😉 popravdě záda už jsou jediné, co mne trápí, nevolnosti už jsou pryč 😀 😀 😀
i když včera jsem si dala s kamarádkou nealko piňa coladu a v trolejbuse jsem myslela, že to půjde ven 😝 😝 😝

evanek77
autor
9. čer 2009

holky, tak mi dnes konečně došla PNka od 15. dubna 😀 😀 😀

kackark
9. čer 2009

Evi, tak cestování hromadnou dopravou si popravdě představit zatím neumím 😀

kackark
9. čer 2009

Evi, to je radosti, co 😀

murynka
9. čer 2009

evi ty už máš bříško 😕 😅 😵 😵

kači mám vyhlídlý košík za 2600 s nebesy povlečením s výplní prostě komplet když vezmu že jen ty nebesa s povlečením vyjdou na 1800 myslím že je to dobrá cena vím že je to na chvíli ale moc se mi to líbí a nemůžu oddolat 😀 😀 😀

kackark
9. čer 2009

Mury, jasně, já to naprosto chápu, neboj 😀 😀 😀
Cena je přijatelná 😉 Máš fotečku?

evanek77
autor
9. čer 2009

mury,
to není moje fotka bříška, dnes jsem ho teprv zaplatila na aukru 😀
jinak s tím kočíkem má kačka pravdu, mimčo strašně rychle vyroste... my budem brát jen postýlku 😀

evanek77
autor
9. čer 2009

ale je krásný....

kackark
9. čer 2009

Mury, je moc pěkný 😵

Já uvažuji, že bych zrekonstruovala ten po Aničce, byl to normální proutěný koš na prádlo a děda k němu přidělal kolečka, ale jestli to dopadne, to se teprve uvidí 😀

evanek77
autor
9. čer 2009

já počítám, že náš tomášek bude mít po nás rodičích kolem 4,5kg, tj. do koše by se nám vešel tak měsíc 😀 😀 😀 dostane pěkně postýlku, už mám i vyhlídlé peřinky s mantinely, které koupím až v září... bude mu to tam slušet 🙂

kackark
9. čer 2009

Evi, to já budu mít postýlku taky stopro hned od začátku. Pak chci ohrádku do obyváku (nebo tu přenosnou postýlku) no a do kuchyně by se mi možná ze začátku ten koš hodil, ale uvidíme. Jsem holt náročná maminka 😀

evanek77
autor
9. čer 2009

kači, my máme malý byt 😀 😀 😀 😀
měla bych dotázek, včera jak jsem se bavila s tou kamarádkou, ona má dvouletého caparta, tak vyplynulo, že bych mohla ukončit neschopenku, vybrat si 20dnů dovči co mám a plynule přejít na mateřskou 8 týdnů před termínem, tj. když mám termín 23.11., měla bych dík dovolené a pak mateřské měla už od začátku září volno a nemusela bych dodržovat ty pitomé vycházky. On manžel pořád loudí, že by někam jel... myšleno jen po republice kvůli bezpečí miminka. Myslíte, že to s tou dovolenou tak jde? Já budu v půlce září ve 30tt, tak už bych se také tak nebála, miminko už by to snad zvládlo, díky

kackark
9. čer 2009

Evi, určitě by to tak šlo 😉 😵
Já budu vděčná za každou korunu, tak si ten zbyteček dovolené nechám proplatit 😉
To je tím, že já to mám všude daleko a přes chodby, tak bych měla strach nechat někde dál mimi samotné.

murynka
9. čer 2009

evi už jsem ti psala do prosincovek ale jde to tak 😉 já to udělám také tak 😉

murynka
9. čer 2009

kači právě mám velké místnosti no jo baráček takže košík je i nutnost 😀 😀

evi co pohyby??? 😕

evanek77
autor
9. čer 2009

mury,
pohyby jak kdy, já popravdě nějak nevím. Přijde mi, že už tak týden jsem pořádně nic necítila, jsem trochu nervoxní na kontrolu v pátek, snad je malý OK

mimina321
9. čer 2009

Mury košíček je krásny moc sa teším kedy budem nakupovať aj ja 🙂

evanek77
autor
9. čer 2009

mimina,
snad už brzy 😉 🙂

mar26
9. čer 2009

Ahoj holky,

Já pěkně popletla kontrolu , měla jsem tam být v 10:20 a přijela s manžou v 9:20 a Dr. má od desíti ,tak jsme si íočkali v čekárně,ale nakonec přijel za deset deset,tak nás vzal .Těhu demence no
2O minut byl nejdřív monitor...Natálce krásně bušilo srdíčko...děloha pracovala malinko, žádné obr kontrakce,tak že to na porod nevypadá.
No a utz byl jen chviličku...prostě je mi desně blbě na zádech a to jsem byla v polosedu. Na tom monitoru jsem skoro seděla,tak to šlo,ale měli tam vedro,tak mě manža celou dobu ovíval , jsem měla dobrý servis.
Ani nevím, kolik Natálka váží...fakt se to nedalo,tak že příště. Akorát mi Dr. stihl říct, že má hlavičku nakřivo a takhle bych teda neporodila,tak že aktuální stav je na císaře , moc mě to nepotěšilo. Prý se uvidí co za 14 dní-to rozhodne,ale ještě může sestoupit dolů a pootočit se.
Dneska jinak prohlídka nebyla,to až za týden, už se prý nemá na konci vyšetřovat tak často a kontroly už mám týdně,teď příští středu -to budou poslední náběry krve, monitor, kultivace na streptokoka a utz.
Sestřička mě dneska hrozně chválila,jak mám ukázkové těhotenství -moč vždy ok, tlak taky a přibírání na váze taky,alespoň něco .

Doufám,že dráčkovi je líp!

Taky držím palečky Matyáškovi a Martince, dneska by jí měli pustit domů 🙂,tak to bude určitě lepší a bude za Matyáškem jezdit.

Mury -Evička asi už pohyby cítí-nebo se pletu? , ono při druhém těhu je to dřív, i bříško rostě dřív, jak je to zevnitř vše povolené 🙂

Kačí to je fajn,že je ti lépe a už si měla sílu i na takovou práci,jako je žehlení hory prádla. A co maminka?

evanek77
autor
9. čer 2009

mar,
tak to jsou krásné zprávy, že je bříško ještě v klidu, Natálka se jistě stihne pootočit a budeš mít i ukázkový porod 🙂

jana.jaro
9. čer 2009

ahoj holky 😀

tady je fotka Emičky z dneškahttp://picasaweb.google.com/AdamzBrna/Ema#53453...
už 3x denně papá z prsu.Hrozně nás dr. chválí a koncem příštího týdne možná půjde Emička domů,tak se strašně těším 😵 😵 😵 je sice malinká ale hrozně velká šikulka

evanek77
autor
9. čer 2009

tý jo Jani, ta už má papulky 🙂 🙂 🙂 mlíčko jí evidentně chutná 😀

mar26
9. čer 2009

Jani Emička je kus ženský 😉 , je to kočka po mamince 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru