Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

dracekmracek
24. lis 2009

Kačenko tak já mu to vzkážu 🙂 no vím že se narodí nejdýl v pondělí 🙂

kackark
24. lis 2009

Kači, já mám pocit, že Tadeášek tím břichem snad poskočí a bude po porodu 😀 A přesně který den by začali porod vyvolávat, kdyby se brouček nehlásil na svět sám? 🤐

kackark
24. lis 2009

Dobře, takže kdyby se Táďa narodil třeba v sobotu, tak by jsi to přežila? 😀

strouzek
24. lis 2009

dráčku já bych měla strach a ne malej však holky uvidíte v březnu jak budu šílet, mě už to chytá teď z toho důvodu nechci jít na ten kurz o porodu protože je mi jasný že bych začla hysterčit

kači no to jo, jako o nic nejde ale znáš to, těhotná natěšená ženská je prostě extra případ a s tím by měli ty přepravky počítat, ještě že to přebírá tchýně, být tam já tak mu to vyrvu z auta a první začnu trhat krabici 😀 😀

dracekmracek
24. lis 2009

Kačí já to teda rozhodně přežiju s nikým nezávodím 😀 nastupuju ve čtvrtek a do neděle se čeká 😒

kackark
24. lis 2009

Strouži 😀 😀 😀 My když jsme si kočárek přivezli, tak ho manža jen jednou složil, odzkoušel na tom všechny korbičky, a zase jsme ho zabalili do igelitu, bez malýho to prostě není ono, a jen s ním to bude to pravé 😵

kackark
24. lis 2009

Já vím, však si dělám srandu 😀 😀 Je jasné, že už se obě dočkáme 😵 To znamená, že by porod vyvolávali v pondělí, nebo už v neděli? 😲

kackark
24. lis 2009

Dneska jak protivně fouká, tak mi to tu nejde pořádně vytopit 😒 Ikdyž venkovní teploměr ukazuje větší teplotu než včera.

dracekmracek
24. lis 2009

já na kočárek čumím teď u mamky 🙂

strouzi já si myslím že se bojím o to míň že vím že na to budu sama.asi to zní divně,chlap u porodu musí být moc velkou oporou ale Jirka toho se mnou vytrpěl už dost tak ať si přijede k hotovýmu 🙂 mně totiž když něco bolí,tak se mně dokola ptá jak mi může pomoct a já ho kolikrát málem pošlu někam 🙂 prostě si tu bolest musím snášet sama....v lednu to byl otřes co jsem na něj řvala 😔 😅 stydím se doteď 🙂

dracekmracek
24. lis 2009

já myslím že až v pondělí,asi mi to bude dělat paní primářka ke který chodím....já si fakt myslím že bude těžký Lukáška dostat ven,proč by taky měl vylízt když se tak snažil pořádně zakousnout 😀

kackark
24. lis 2009

Kači, tak důležité je, že to takhle bude vyhovovat oběma 😵

kackark
24. lis 2009

Já si to říkala, že o víkendu by to asi zbytečně nedělali 😉

strouzek
24. lis 2009

kači no já potáhnu ke tchýni hned fusak a plyšáka abych si to ozkoušela 😀 tchýně že prej hned vyzkouší jak se s ním jezdí po zahradě v terénu, se zbláznila ne? mě zašpiní kolečka tak jsem dala zákaz že nesmí mi na ten kočár nikdo šahat že mi ho prstama ochmatají 😀

dráčku já vím mám to stejné, teda ne to stejné ale taky když mě něco bolí tak řvu po manžovi, a nemusí to ani být tak vážná věc jako si měla ty, stačila teď ta viroza a šílený kašel, řvala jsem po manžovi že mě nakazil a že jestli kvůli němu přijdeme o malou tak okamžitě se jdu rozvést aj. věci některé i sprosté. už teď vím že manžovi při porodu řeknu plno hnusných věcí. dráčku zvládneš to, už si toho zvládla tolik, zdravotní problémy tvoje, maminky atd. tohle bude už jen vyvrcholení a hlavně odměna bude lukášek 😵

dracekmracek
24. lis 2009

ale co tam budu takovou dobu dělat 😲 🙂

pořád přemýšlím jestli máme doma všechno,co budeme potřebovat,teď ke konci už mě nákupy tak neberou 🙂

kackark
24. lis 2009

Strouži, to já si taky do autosedačky dala panenku 😀

dracekmracek
24. lis 2009

strouzi máme to fakt stejně....proto jsem se rozhodla že i když to bude těžký odbudu si to sama 🙂 uklidňuju se tím že horší bolest to být nemůže,já se fakt bojím jen o malinkýho...a každý den se jirky ptám:bude vše v pořádku viď?

dracekmracek
24. lis 2009

akorát jsme teda nepořídili monitor dechu 😖

murynka
24. lis 2009

ahojky holky 😵

moc nestíhám užívám manžu než odjede do práce 😉 😉 odpolko tu budu nebo spíše na večer čekám maminu s novým fárem 😀 dneska si ho vyzvedla a poprvé k nám pojede 😅

dracek mi monitor máme půjčený na půl roku ale kdyby malá nebyla nedonošená tak ho nepořizuji je to takový nevím stejně jí v noci vnímám slyším jak dýchá a sama dr mi řekla že to syndromu náhllému úmrtí nepomůže 😒

dracekmracek
24. lis 2009

mury ahoj maminko 🙂 mně by to asi plašilo,vím že málokdy vydá falešný poplach ale kamarádce se to stalo několikrát a pak nespala vůbec...a nám vlaštovkám se přeci už nic zlého nestane 😉

ba111
24. lis 2009

Hooolky, tak já jsem normálně vytočená!!!! Dneska jsem byla nakupovat u nás v Albertu a prodavačka mně okřikla - jako co jezdím s kočárkem po obchodě!!!! No a kde jej asi mám nechat? Tak jsem se nedala a vyštěkla jsem na ní co si jako myslí, kde mám jako dítě nechat? Že to mám jako vzít dítě na ruce a nákup naskládat hezky na hlavu????? To je děs holky. Mám pocit, že nám všem maminkám házezeji klacky pod nohy!!!!
A příště tam jedu zas s kočárem! Ať se klíďo kousne do prdele 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .
Fakt mi to hlava nebere.

kackark
24. lis 2009

Mončo, to je neuvěřitelný, co si někdo nemyslí, nejspíš se cítí minimálně na ředitelku zeměkoule 😝

strouzek
24. lis 2009

dráčku ty monitori se dají půjčit v porodce, teda v té větší nabízejí to rovnou v porodnici maminám, já si ho koupila v bazaru za tisícovku tak je to nastejno jako půjčit za 600,- na půlroku 😉

strouzek
24. lis 2009

mury i kdyby nebyla sofinka nedonošená tak je monitor určo dobrá věc, kolegovi z práce zachránil nanny dítko nejednou, 3x se jim dusila, já o tom syndromu úmrtí hodně načetla, navíc mé spolužačce takhle umřel sourozenec kdysi takže já mám z toho fakt nervy a proto jsem monitor pořizovala mezi prvníma věcma. je jedno jestlije koupený nebo půjčený hlavně že je doma 😉

dracekmracek
24. lis 2009

moni to je děs 😝 🙄 kráva jedna pitomá 🙄

strouzku já vím ale v motole to nenabízejí 😒 no zkusíme to bez něj,z kamarádek ho nikdo nemá kromě té jedné kterou zlobil 😀

strouzek
24. lis 2009

ahoj Ba no teda to byla nějaká kráva? v hypermarketech se jezdí s kočárama normálně ne? 😠 bych si na ní šla stěžovat, mě zase vytočila jednou prodavačka v globusu, jsem si kupovala 2 krabičky těhutestů a ona to hrozně komentovala u pokladny tam plno lidí ještě se debilně smála že to je pro každýho, bože já byla vytočená abych se jí ještě omlouvala že toužím po mimču se svým manželem a testuju nebo co? 😠 navíc jsem fakt byla těhu myslím v tý době jsem se od zlosti klepala

dracekmracek
24. lis 2009

ach jo tak mám si ho koupit nebo ne?koukám že ho máte skoro všechny 😒 ale teď na něj fakt nemám,peníze nepřišly a nepřijdou.

kackark
24. lis 2009

Kači, jak to, že ti nepošlou vůbec žádné peníze 😲 Je to neuvěřitelné 😒

Jinak já mám monitor taky půjčený.

dracekmracek
24. lis 2009

kači nepošlou,nestihla jsem porodit do 6 měsíců od výpovědi.pokoušela jsem se to obejít tou zpětnou neschopenkou,od 22.října,kdy jsem měla nastoupit na mateřskou ale to se musí schválit přes revizáka na OSSZ a to pochybuju.pokud to schválí tak fajn,ale stejně to do vánoc nepřijde.snad co nejdřív pošlou rodný list a já si vyběhám krásný rodičák 3800 a porodný....snažím se na to nemyslet,peníze nejsou všechno,ale je mi z toho zle.

kackark
24. lis 2009

Kači, ach jo. Je mi to moc líto 😔

dracekmracek
24. lis 2009

Kačenko nečekala jsem to,obrečela to...ale mám skvělého taťku který nám ten 1.měsíc pomůže.i když je mi to trapný.a až se oklepu z porodu začnu dělat zase nehty.a nějak to zvládneme.No jo být jiné národnosti dostanu víc že....a to proti těmhle lidem nic nemám když se chovají slušně....ale těm dá sociálka co chtějí aby je náhodou neobvinili z rasismu....

maminka má dnes poslední chemoterapii tak mám radost 🙂 tak hlavně abysme byli všichni zdraví 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru