Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jana.jaro
9. čer 2009

Jo Evi 😀 teče jí samo do papulky.Staší jenom polykat.Mám štěstí,že se nenadře u sání.

jana.jaro
9. čer 2009

Díky Marti 🙂 ale mám pocit,že to bude celej tatínek. 😀

evanek77
autor
9. čer 2009

jani,
každé miminko musí být celý tatínek, aby měl tatínek radost 😉 🙂

jana.jaro
9. čer 2009

to jo Evi 😵 hlavně holčičky

Musím mysled pořád na Martinku,jak to psychicky zvládá.Ten začátek je hroznej,ale potom si člověk zvykne,že má takovýho drobečka a raduje se z každého dalšího úspěchu.Marti posílám ti hodně,hodně,hodně síly.

jana.jaro
9. čer 2009

píšu nemožně 😒..... myslet

kackark
9. čer 2009

Holky, to jsou ale výmysly 😀 😀 :
http://www.novinky.cz/zena/deti/170890-na-trhu-...

Jani, maličká je kouzelná
😉

kackark
9. čer 2009

Marti, gratuluji k relativně úspěšné kontrole a doufám, že se Natalinka stihne ještě pootočit 😉

Nevíte některá něco o Katušce?

evanek77
autor
9. čer 2009

já nevím...

ba111
9. čer 2009

Mimi, není vůbec zač. Manžel měl po chemu a ozařování úplně spálený nosohltan - úplně se mu rozleptala sliznice uvnitř a tak nemohl přijímat téměř žádnou potravu a tak jsme museli koumat a ten odvar z ostružin tenkrát moc pomohl.

Jani!!! Emička je nádherná!!! Musíš být hrozně šťastná, viď?! A kolik má vlásků 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Holky, ta Katuska mi dělá starosti, snad je holka v pořádku. Posílám ji virtuální pohlazení!!!

kackark
9. čer 2009

Ahojky Mončo 😵

evanek77
autor
9. čer 2009

moni, kdy budeš mít hotové fotečky bříška? 🙂

kackark
9. čer 2009

Holky, co všechno vám dělají při běžných kontrolách v těhu na gyndě. Zarazilo mě, jak Marťa psala, že jí tentokrát nevyšetřovali, protože mě zatím nevyšetřili vůbec a stěr na kultivaci mi vzala dr. před jedním utz na lehátku. Já jsem moc ráda, že se ve mně nešťourají 😀 Ale zatím po mně nechtěli ani moč a tu jsem v minulém těhu touhle dobou určitě dávala.

kackark
9. čer 2009

Na fotečky se už taky moc těším 😵 Mončo, dělala vám je ta samá fotografka jako ty minule co jsem viděla?

ba111
9. čer 2009

Fotky bříška jsou zatím v nedohlednu, protože fotografka má před porodem a fotila mně už opravdu jako vyjímečnou zakázku. Musela jsem jí ukecat, no. A tak jsem jí slíbila, že na hotové fotečky nebudu spěchat a že to nechám zcela na ní. Takže je docela reálné, že fotečky budou až po mém porodu. Hlavně ale že vůbec budou. Minulý týden mně fotil i manžel, tak vám mohu poslat fotečky na mail - pokud mi jej tedy pošlete do IP. Tady je dávat nechceme, je to naše společné rozhodnutí s manželem. Někdy je až s podivem, že tady některé kočky dávájí nahaté fotky... některé na mně působí docela nevhodně, vulgárně. Já mám fotečky velmi decentní ale i tak nechci, aby se dostaly do nepovolaných rukou. Já si jinak své soukromí velmi chráním.... vždyť já bych třeba nikdy a nikoho nepustila kouknout se do své ložnice - to je místo, které je pro všechny zcela uzavřené. I celý náš dům je pro mně jako místo, kde se mohu zavřít a nikdo mně tam nesmí neustále rušit. Mám prostě velmi ráda soukromí - můj dům je můj azyl. Návštěvy ale vítáme - host do domu bůh do domu... Holky, snad se někdy přijedete k nám podívat - VÁS tedy rozhodně ráda u nás uvidím 😵 😵 😵 😵

evanek77
autor
9. čer 2009

ba, napsala jsi to krásně 😉

ba111
9. čer 2009

Ano Káťo, byla to ta samá fotografka - jen fotečky jsme dělaly u mně doma.

Moje kontrola probíhá takto: Nejdřív mně sestřička váží, měří tlak, pak kontroluje moč. Většinou mi ještě radí co a jak. Pak jdu za dr a ten se mně nejdřív ptá jak se cítím, jestli a jak často cítím pohyby, jestli nemám nějaké bolesti. Pak mi pokaždé vyšetřuje čípek. No a pak mám pokaždé UTZ. Pak naplánujeme další kontrolu. Od příští kontroly ale budeme pokaždé poslouchat i ozvy.
A sporadicky (podle těhuplánu) se provádí odběry krve na různé testy. Na začátku těhu se prováděly různé stěry a tak... .

kackark
9. čer 2009

Mončo, máme hodně podobné cítění a ráčci se v nás nezapřou 😵
Já si o soukromí zatím můžu bohužel jen nechat zdát.

Fotečky si ráda prohlídnu 😵 Máš pořád mého mailíka?

mar26
9. čer 2009

Kači no mě vyštřoval čípek cca od nějakého druhého trimestru na každé kontrole, vždycky jestli je uzavřený,pak prohmátl dělohu,ale je hrozně šetrný a rychlý,tak mi to ani nepřišlo. No a dneska nic,tak mě to překvapilo 😀 ,ale prý se to už na konci nemá dělat tak často, tak že za týden ano,za další týden jen monitor a pak zase vše a pak už bych prý měla rodit 😵

ba souhlasím s tebou 😉 ...i když mě pár foteček na net dát nevadí,ale ne na dlouho,radši pak takovéhle mažu a nejideálnější je,že máme naheslované e-stranky,tak tam dávám přístup jen někomu a fotečky jaké chci 🙂

ba111
9. čer 2009

Káťo, raději mi jej ještě jednou pošli. Já jsem technický antitalent, místo abch jej uložila, tak jsem jej smazala... vždyť to říkám... jsem prostě antišikulka.
A s tím soukromím to ráčci takhle mají - rádi prostě sedí ve svém krunýři 😀

mimina321
9. čer 2009

Jani Emuška je naozaj prekrásna slečna 🙂
Ba je za čo dakovať ved som sa konečne najedla 😉 na tú spálňu máme rovnaký názor 😵
o Katušku mám tiež strach ☹

evanek77
autor
9. čer 2009

kači,
mně změří tlak, zkontroluje moč, udělá UZ...nikdo mne zatím nevážil a čípek a stěry se dělali za celou dobu jednou.

kackark
9. čer 2009

Marti, já někde četla, že je čípek viditelný dobře i na UTZ. Je možné, že teď už mě na tu kozu hnát bude 😀
Jsem ale zvědavá, jak tam v nějakém 8 měsíci polezu 😀 😀 😀
On taky se mnou vždy automaticky chodí manža, tak jsem zvědavá, kam ho nasměrují 😕 😅 😀

kackark
9. čer 2009

Evi, tak tlak mně minule měřila sestřička poprvé o moči se vůbec nezmínila, že bych jí měla na další kontrolu brát, takže ta zatím ani jednou. UTZ pokaždé, cytolku jsem měla dělanou pár dní před tím, než jsem věděla, že jsem těhu, tak jen jednou stěry. Já jsem maximálně spokojená 😉 Bojím se, ale že příště nebudu mít utz, protože mu už minule vyskočila hláška, že byl utz dělán víckrát jak 4x do třech měsíců a pak jim to asi nechce pojišťovna proplácet 😠

kackark
9. čer 2009

A hmotnost hlásím já sama, co naměřím doma.

kackark
9. čer 2009

Naměřím 😀 😀 😀 Ha, ha, ha.... prudká inteligence, navážím 😵

evanek77
autor
9. čer 2009

kači,
mně přijde, že to každý dělá podle sebe, loni jsem chodila na kontroly co dva týdny a čípek mi kontrolovali pokaždé, teď chodím jednou měsíčně.... ale zas mám mnohem milejší přístup 🙂

evanek77
autor
9. čer 2009

kači,
také hlásím vlastní váhu 🙂, jen loni mi to psali do průkazky a letos tam nemám ani termín porodu nebo krevní skupinu, natož váhu 😀 😀 😀

kackark
9. čer 2009

Evi, tak to máme úplně stejné. Mně minule dělala dr. pokaždý utz i vyšetření, ona byla celkem hodná, ale přístup sestry otřesný no a teď jsou na mně hodní všichni a já jsem maximálně spokojená 😵

kackark
9. čer 2009

Tak váhu mi tam píší, i termín porodu tam mám, dokonce dva stejné (podle PMS i UTZ) a krevní skupinu tam nemám vlastní blbostí, říkala jsem, že vím jakou jí mám, a že jim můžu přinést starou průkazku, ale zapomněla jsem ji minule doma 🤐

evanek77
autor
9. čer 2009

snad vědí, co dělají a my se dočkáme miminek 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru