Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
24. lis 2009

Kači, ani nevím, co na to říct 😔 Je to zázrak, že se Jirka takhle socializoval a už je jasné, proč je tak citlivý a má o tebe strach.

mar26
24. lis 2009

Ahoj holky, v rychlosti nakukuju. dala jsem si k obědu langoše..Naty půl hodinky spinká,tak musím rychle vytřít. Ráno jsem utřela pracha a vyluxovala.

Kačko ten průjem je faktr divný, že ho má zase...v pondělí se pořádně poradím s Dr. měla by jít Naty na první očkování Hexy..konečně,ale kvůlil průjmu nevím. Dneska docela dobrý,jen 1x a v 6 ráno. Zase vařím řýžový odvar,tak dostává míň mlíčka a nastavuju to tím.

Dráčku to je krása,že nejpozději v pondělí už bude Lukášek na světě 🙂 . Jen s tou Jirkovo maminkou..je to těžký,ale mimís je v 6-ti nedělí takový nejvíc náchylný..prostě bych se tu návštěvu snažila co nejvíc oddálit nebo se s nima sešla třeba venku, přeci jen ten vzduch je lepší než být s nima zavřená v bytě.

papua
24. lis 2009

Holky ahoj, ja utekam k dr. tak mi prosim drzte palce, ani nedycham, tak sa bojim :-/ ☹ 😔 😢

dracekmracek
24. lis 2009

Jste zlatíčka,asi se s nima jirka sejde sám..budu klidnější.Maminka přišla tak se jdu starat.kačenko moc držím na zítřek palce,snad se ještě stihnu ozvat,jinak dám vědět přes mobil.

V motole prý zakázali návštěvy ☹ paráda

kackark
24. lis 2009

Papu, už včera jsem ti psala, ať se nebojíš, že jsme všechny s tebou a určitě to dobře dopadne, zlatíčko 😵

Marti, ty jsi ale pracovitá 😉 Langoše mám taky ještě jednou v plánu do porodu. Mám pocit, že mě po česneku pálí žáha, a malýmu by se při kojení nemusel česnek líbit.
A doufám, že dr. něco poradí a pomůže 😉

Mě napadly i roušky, ale nevím, jak by to přijali? 😕

papua
24. lis 2009

Ano Kacenko dakujeeeem!!!!!!!!! ozvem sa hned ako pridem, mam to na skok z prace.....

kackark
24. lis 2009

Kačenko, děkuji moc 😵 Tak ať jim Jirka na foťáku ukáže fotky a prostě popíše, jak báječného má syna. A co radí tvoje maminka? Hlavně, jí přeji hodně zdravíčka a na tu vaši společnou fotečku z pod vánočního stromečku se moc těším 😵

kackark
24. lis 2009

Papu, už se těším na skvělé zprávy 😵

kackark
24. lis 2009

Jájo, děkujeme za krásnou zprávičku 😵 A jak se s Danýskem máte?

adajar
24. lis 2009

Ahoj kac Danysek je mrzutej mel ted ockovani proti RS virum a jeste nas ceka 4 ockovani v tomhle. Jinak je zlaticko a uz i plne kojeme proste jsme zazracny oba. A rad spinka s mamkou v posteli. 😀 😀 😀

A kdy konecne porodis ty???

kackark
24. lis 2009

Jé, to je úplně úžasné, jak sis broučka vypipla a čím vším jste zvládli spolu krásně projít 😵 Vždycky si ráda otevřu tvoje albíčko a pročítám 🙂
Kdy porodím já, tak to je zřejmě ve hvězdách 😀 😀

adajar
24. lis 2009

kac neboj zustat tam do 18 nemuze takze neves hlavu a kazdej den navic je znat.

Jo on je uzasnej broucek. vlastne on to zvladl ja jsem byla jen pozorovatel co se snazikl byt s nim co nejvic. A dat mu lasku.

kackark
24. lis 2009

Ale je vidět, že se ta starostlivost a láska vyplatili. A malý je neuvěřitelný bojovník 😵

To víš, že si to s tím porodem taky tak říkám a jsem moc vděčná, že jsme měli štěstí a dotáhli to takhle daleko.

adajar
24. lis 2009

kac jo bojovnik to je a dost tvrdohlavej. A vsechno se vyplatilo to je jasne. No uz se tesim az si prectu ze taky uz mas drobka u sebe.

kackark
24. lis 2009

Příjde mi to jako zázrak, že plně kojíš. Měli by jste být příkladem v učebnicích, jak zvládat péči o takhle předčasně narozené mimi 😉

kackark
24. lis 2009

Marti, Natálka je úplná akrobatka 😵

adajar
24. lis 2009

kack no jako nato ze jsem nemela skoro zadne mlicko tak je to zazrak, ale je to tim ze jsem proste chtela moc chtela a prislo mi to lito. A do ucebnic ne radsi ne.

mar26
24. lis 2009

papu mačkám jak se dá 😵

Naty nová hra
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

adajar Daniel je moc krásný klučina a krásně to spolu zvládáte!!! Prostě je to takový zázrak 😵

kackark
24. lis 2009

Ad, tak u tebe opravdu platí, že když se chce, všechno jde 😵

adajar
24. lis 2009

mar dekujem

kac jo mohla jsem to vzdat a radsi se vyspat, ale to jsem nedokazala. 😀 😀 😀

kackark
24. lis 2009

Marti, už jsem koukala, jak je Natálka šikovná 😀 😵

Ad, a jak často musíte chodit na kontrolu k dr.? A cvičíte vojtovku?

adajar
24. lis 2009

kac cvicime vojtovku a kontroli zatim jen k obvodni coí tyden pak neurologie bude poprve zitra tak nevim jak casto a jeste rizikova poradna

kackark
24. lis 2009

Tak to se asi dá zvládat, viď. Opravdu před vámi smekám 😉 😵

jaspina
24. lis 2009

holky Jarek mi tu přivezl auto a nechal mi to tu, abych s ním jela domů - sama. Bojíííím 😖

adajar
24. lis 2009

kac jo da.

strouzek
24. lis 2009

ahoj holky jsem zpět z města, víte o ladě??? už porodila ale taky si chudák užila

adajar
24. lis 2009

strouzek ten odkaz tam je napsano ze porodila

strouzek
24. lis 2009

tak jsem to zběžně prolítla co jste napovídali

aduško malej roste jako z vody, jen tak dál.

kači no ten monitor to je myslím ten co má kámoška že se dává jakoby na tělo mimča třeba za dupačky že ho má mimi furt sebou ale není dobrý, tak si kámoška šla koupit ještě nanny

s tím úklidem u chlapů, holky to já řeším denně manža sice pomůže ale znáte to, vysává prostředek pokoje a to narychlo, o rohách pokoje a třeba místem pod sedačkou v životě neslyšel, záchod ten by neumyl nikdy , vanu to umýval ale plavala celá koupelna. o kocourovi ani nemluvím, on ho miluje, mazlí se s ním až je mi kocoura líto jak ho furt tahá , ale záchodek ten by mu nikdy nevyměnil. to samé nákupy, jako jo nakoupí ale prostě nakoupí blbě, většinou hrozně draho bere první věc co vidí, neorientuje se těstovinách on koupí vždycky špagety tyjediné zná, to samé rýže, prostě rýže je rýže a hotovo atd. když jde na nákup musím mu psát jak děcku, 4 banány, sýr balený nahoře myšička, rýže oranžová krabička atd. stejně vždycky přinese plno blbostí jako 10 druhů oplatek , 5 čokoládek ale pečivo žádné 😝 to samé doma, on jo poklidí ale prostě poklidí po chlapsku

až budu v porodce tak on bude u tchýně a kocour u našich protože jinak bych přišla s mimčem asi do smetiště

adajar
24. lis 2009

strouzek s uklidem by jsi se mela podivat k nam domu je tu bordel, ale bud budu mit naklizeno a budu strhana matka a nebo to budu mit vsechno na haku. 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru