Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
25. lis 2009

Strouži tak šťovíkovou polívku neznám ale slyšela jsem o šťovíkovým boršči... ale teda upřímně nevím, jestli bych to jedla 😀

Holky jdu na chvíli ven, stavím se dýl 🙂

jaspina
25. lis 2009

když jsem byla malá, tak bylo všude šťovíku plno, ale teď už jsem ho roky nikde neviděla..
Strouži a tys to jedla? Je to dobré nebo jak šťovík 😀

jaspina
25. lis 2009

Letím domů, tak pá zítra - i když asi přijede šéf 😒
'doufám, že už tady bude zpráva od Katušky, že jí dal něco, co pomáhá.. 😠

dracekmracek
25. lis 2009

Moc děkuju všem,pořád jsem ještě u mamky tak i tady🙂jsem nějaká nervozní je divný to vědět dopředu 😅 v blesku je otřesnej článek o porodu 😒

evanek77
autor
25. lis 2009

dráčku,
hele, to vůbec nečti, jestli myslíš to o té slovence...

evanek77
autor
25. lis 2009

dráčku, budu moc držet palečky a těším se na zprávičku 🙂 😉

kackark
25. lis 2009

Kočky,
děkuji že na mě tolik myslíte a tercince za přání 😵

Dr. mi dal pimafucin jak mastičku, tak čípky, a ulevilo se mi už jen při té představě. Monitor OK. Ale myslím, že jak to tam dole viděl, tak se sám zhrozil a odeslal mě zítra do porodky na případné vyvolání porodu, protože i sestřičky říkali jak jsem zelená, a oteklá. Hlavně mě trápí ty otoky a to brnění a tlak jsem měla 130/90. Myslím, že se obává preklampsie, ale nahlas to neřekl. A ani manžovi na jeho dotaz nedokázal vysvětlit, proč by bylo lepší, aby porod vyvolali, jestli se bojí, že bych neporodila, když mi je takhle špatně. A to řekl, že ne, ale jinou odpověď nedal a pobavil mě s hmotností, když jsem se ptala, tak to vidí na tři kila a před týdnem to viděl na 3300g, tak jsem zvědavá kolik ten náš brouček bude nakonec opravdu mít 😀

kackark
25. lis 2009

Já nic nečetla a je mi dobře 😉 Snad to nebude večer ve zprávách 🤐

kackark
25. lis 2009

Jo a otevřená jsem na prst.

evanek77
autor
25. lis 2009

kači,
tak hlavně že ti je o malinko líp. Jinak vem si jak jsem byla oteklá já a tlak jsem měla o něco vyšší... no a doktoři byli klidní. Takže se nenech vystresovat, u preeklampsie by hlavně řešili bílkovinu v moči 😉 😉 😉
Spíš ti pan doktor asi chce ulevit... moc držím palce, aby to dopadlo nejlíp, jak může, ať už se rozhodnete počkat nebo vyvolávat 🙂

evanek77
autor
25. lis 2009

kači,
tak to si tádík krásně chystá cestičku ven, od dvou prstů už jde vyvolávat tabletkama 😉 🙂

kackark
25. lis 2009

Já se vůbec nestresuji Evi, neboj, já vím, že mě teď na konci toho všeho čeká něco moc a moc krásného a vlastně se na to i těším.
A klidně ať je to nečekaně a přirozeně, hlavně, že mám vytoužený pimafucin a uleví se mi dole 😀 Už jen ta představa mě uklidňuje 😵

kackark
25. lis 2009

Evi, a jak jinak se vyvolává 😲 Já myslela, že jen tabletkama, a že oxytocin v kapačkách je na urychlení před koncem porodu, alespoň jsem to tak loni měla já.

kackark
25. lis 2009

A jinak těm prstům vůbec nerozumím, myslela jsem si, že se to má říkat na cm. Kolik by to tedy bylo cm?

evanek77
autor
25. lis 2009

kači,
také mi pokaždé jen hlásili jak je to na prsty...
jinak mně loni vyvolávali injekcí do dělohy+oxitocin v infuzi a letos to mělo být tak, že by se dělal zátěžový test oxitocinem, aby ukázal, co na to miminko a pak by nějak vyvolávali... to nevím jak, jelikož se mi spustiliy kontrakce samy, takže se nedělalo nic, až druhý den tabletky, ale to už jsem byla volně průchozí na dva prsty
a jinak držím palce, ať to jde přirozeně, ta bolest je fakt mnohem menší jak vyvolávaná 😉

kackark
25. lis 2009

Evi, mě dali narkózu a něco do břicha píchali, ale já myslela, že to je jen něco na uspání Natálky 😔 Jinak o ničem co by mi píchali nevím a taky mi dávali tyčinky na roztažení, a pak zavedli myslím dvě tablety a asi tři hoďky před tím, než jsem porodila mi dali infuzi.

A na tom předporodním kurzu nám právě říkali, že se to má říkat jen na cm, a jak je 10 cm hovoří se o zašlé brance. Všude je to jiné.

dracekmracek
25. lis 2009

Kačenko tak to je dobře,škoda že nejdeš do motola ležely bysme spolu 😀 😀 😀 moc držím palečky a evince děkuju.už fakt papa

kackark
25. lis 2009

Já tomu věřím, že se to rozběhne normálně. Hlavně vím, že hned jak zabere ten pimafucin, tak budu vypadat líp, a ne že umírám a nebudou mít sami tendence mi ho vyvolávat, alespoň doufám, ale i kdyby tak se těším na ten krásný a šťastný konec.

kackark
25. lis 2009

Kači, myslím si, že si mě tam zítra nenechají 😉 Ale budu na tebe moc myslet a máš radši číslo i na někoho jiného? Kdybych holky nemohla informovat.

strouzek
25. lis 2009

ahoj holky jsem zpět z města, manža si koupil bundu docela to v obchodě přežil a i si rychle vybral, pak jsme zašli na véču.

šťovíkovou jsem nejedla,ale prej je to podobný kulajdě tak nevím ale asi bych to taky nejedla.

strouzek
25. lis 2009

jé no teda co to čtu obě kačenky jdou do nemocnice?? dneska oslavíte svůj svátek a pak šupky dupky porodit 😀

kackark
25. lis 2009

Strouži, tak to je fajn, že jste tak rychle vybrali a udělali si i čas na véču 😉

Já o specialitách ze šťovíku slyším prvně 🤐

kackark
25. lis 2009

Strouži, jedu se jen domluvit, mě si tam určo nenechají 😉

kackark
25. lis 2009

Evi, krásná nová fotka s tatínkem 😉

kackark
25. lis 2009

To už máš to plátno?

strouzek
25. lis 2009

Evi krásná fotka, vlastně všechny fotečky, na té první jak se malej poprvé přisál vypadáš jak namalovaná, prostě pěkná pořád. no a malej, to je celej taťka , když jsem ho viděla poprvé tak se mi zdálo že je podobný tobě ale teď bych řekla celej manža 😉

papua
25. lis 2009

Holky som spat a uz som si aj poplakala, krv a teda kompletne testy nevysli zle, ale ani idealne, vzhladom na predchadzajucu diagnozu z predosleho tehu... Neviem co mam robit.........NT je ukazkove, nosova kosticka tiez.......Riziko podla odbornika 1:475, cize u neho je screening negativny, ale podla laborky v nemocnici, kam to tiez museli poslat 1:370-podla nich pozitivny.....Akoze mozem uz raz v zivote mat kludne tehotenstvo, alebo nikdy????? Co mam robit?

strouzek
25. lis 2009

papu no teda co to čtu? jako to riziko je jakoby většínež mám já ale víš ono se tam bere tolik faktorů, kolik vážíš,kolik ti je let a třeba i to že už si měla něco v minulém těhu takže možná proto je to horší. to je fakt v háji ty fakt bobátko nemůžeš mít klid. a co teda s tebou budou dělat?? pošlou tě na tripli nebo rovnou na amnio nebo to nechají nebo jak?

papua
25. lis 2009

Strouzi neviem, ale podotykam ze to riziko mi vyslo len na DS, na tie ostatne nie, to je ok....Vraj je to preto hlavne, ze DS bol potvrdeny predtym, samozrejme ze mi dr odporucaju amnio, ale ja neviem. Vraj podla nemocnice moj screening negativny nikdy nebude, kedze som mala pozitivny DS predtym. Proste je to na prd, ale ja verim ze to bude dobre, len sa musim rozhodnut ci amnio ano alebo nie....Ten dr. odbornik povedal, ze on to berie ako negativny nalez-cize dobry, ale ze sa musim porozpravat s mojim gynekologom o dalsom postupe.

strouzek
25. lis 2009

papu to je fakt těžký říct, ale já bych asi na amnio šla, asi bych neuměla žít do konce těhu v té nejistotě, já jsem hop nebo trop , fakt těžko říct, uvidíš co ti řekne doktor.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru