Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

vlastovka385
27. lis 2009

Strouži, neboj, všechno bude OK, dej vědět pak, co říkal doktor.

Kači, já si to pamatuju, ten poslední měsíc před porodem je hroznej, už jsem počítala dny, nakonec jsem byla ráda za tu vyvolávačku týden před termínem. Zkus co nejvíc odpočívat, vím, že je to těžké, ale budeš potřebovat sílu, já jsem se těšila na porod a vůbec mi nedocházelo, jakej kolotoč začne potom, že pak už si jako vůbec neodpočinu 😔 .

jaspina
27. lis 2009

Tady je to dnes nějaké mrtvé.. Ale tak většina z vás je doma a to chápu, že máte spoustu jiných věcí na práci než net.. Akorát já trčím v práci 😒

tercie
27. lis 2009

Ahoj holky, dobrý dopoledne 🙂 Včera jsem dočítala, ale už jsem neměla sílu psát, protože jsem u našich v Dom. a dostala jsem se sem až před půlnocí.

Chtěla bych jen povzbudit Papu, beruško o mimi se neboj, bude v pořádku, když ten dr, kterej nepřihlíží k tomu že už ti jednou DS potvrdili řekl, že je to negativní, tak tomu věř. Já na amnio tentokrát nechtěla, ale možná pro klid duše bys to měla podstoupit, abys věděla, že je maličký v pořádku a mohla ses těšit naplno 🙂

Jaspi ty taky nebuď smutná, já mám dojem, že už se k vám mimi taky chystá 😉

Dráčku moc na tebe myslím!!! 😉

A jdu dočíst 🙂

kackark
27. lis 2009

Jaspi, já mám na práci odpočívat 😀 😀 😀 Chodím tu jak tělo bez duše. Šíleně mě berou šílené bolesti a už se těším na úplné uzdravení těch kvasinek. Ale vím, že už musím vydržet jen pár dní. Možná, že bych je i v to úterý o vyvolání poprosila, uvidím.

Jinak bych tomu stolaři v žádném případě neříkala, od koho máte ten nový návrh. Jen bych mu to pak pro zajímavost poslala a uvidíte 😉

tercie
27. lis 2009

Jaspi čtu o těch truhlících, asi to vypadá, že mu nějakej kšeft vypadl, tak si vzpomněl na tebe. Jak píše Kačka, taky bych mu neřekla kdo je ten druhej, jen bych mu znovu zadala tu cenovou nabídku, a uvidíš. Kdybys mu prvně dala cenu od toho druhýho, bude dělat vše proto, aby se dostal s cenou níž, ale zase pak nevíš, kde všude ti to ošidí...

Kači už abys měla od těch sviňuch pokoj... docela si to dovedu představit... jednou jsem od manži chytla herpes, tam dole, a myslela jsem že umřu jaká to byla bolest, a to jsem to měla jen zevně...

kackark
27. lis 2009

Terci, tak to muselo být hodně bolavé 😒 Já mám pocit, že to ale zevně snad bolí ještě více než vevnitř, ale je to mnohem lepší než předevčírem. Ale asi mě tak odrovnaly, že už nejsem ničeho schopná ☹ Už se nemůžu dočkat, až budu mít broučka u sebe.

jaspina
27. lis 2009

Kači a tebe bolí ty záda jaks přestala s rehabkama?Aspoň, že už tě netrápí ty kvasinky.

Terci - kéž bys měla pravdu s tím, že se mimčo k nám chystá..

Jinak s tím stolařem - mě se nechce mu to dát ani nacenit. Po tom co předvádí to od něj prostě nechci.. A neodepsala jsem mu na to nic - nevím proč bych se mu měla zpovídat..

kackark
27. lis 2009

Jaspi, no myslím, že už to hlavně začíná bolet k porodu, a že nechodím na rehabilitace na to má určitě taky vliv. Chodím tu v předklodnu a bez nálady, ale ta rehabilitační dr. mě na to připravovala, že mě křížové bolesti budou ke konci těhu trápit.

Jinak s tím stolařem je to taky řešení, tak ho úplně ignoruj a ono ho to přestane snad bavit.

tercie
27. lis 2009

Jaspi jasně na to máš právo, maximálně bych mu odepsala, že už jste zakázku závazně zadali a nashledanou...

Kači bolesti už budou jen chvíli a pak budeš mít Tádíka u sebe a všechno přejde 🙂

jaspina
27. lis 2009

Kači přesně takto ignoruju i toho chlápka z firmy, co nám dělali okna.. Jak jsem psala, že jsme neplatili parapety a že mě ten chlápek balí po mailu.. Jako první den mi to přišlo vtipné, pak trapné a pak jsem přestala reagovat.. a on vytrvale skoro denně ráno píše něco rádoby vtipného - odpovědi mu nechodí, ale hlavně že ho to baví 😀

Ty bolesti musí být nepříjemné, mrzí mě že tě to tak trápí ☹ Ale snad už se Táďa brzo narodí a bolest se změní ve štěstí 😉

tercie
27. lis 2009

Jaspi fakt jo, to je teda dobrej úchyl 😀

kackark
27. lis 2009

Holky, mě právě všichni dr. tvrdí, že ty bolesti mám proto, že mám tak brzy za sebou porody. Ale pro malého vydržím všechno, nějak se z toho vylížu, hlavně, aby on byl v pořádku. Ani nevíte, jak často teď myslím na Martinku, když přenášela, jak jí asi muselo být 😔

Jaspi, nejhorší jsou chlapi, kteří nedokážou pochopit nezájem a takhle se vnucíjí 😒

kackark
27. lis 2009

Ale taky to svědčí o tom, že je jaspinka kočka 😵

kackark
27. lis 2009

Dala jsem si vařit uzené a brambory a to je dnešní vrchol 😅

tercie
27. lis 2009

Kači já právě myslela že když jsou porody blíž po sobě že je ten druhej pak lehčí... no jsem zvědavá na sebe před porodem, jak to budu zvládat...

strouzek
27. lis 2009

ahoj holky jsem zpět od dr., vše v pořádku, máme natočené video ale malá moc nespolupracovala, pořád se vrtěla a zakrývala si obličej tlapkama ale to neva i tak je to krásnýý 😵

strouzek
27. lis 2009

jinak holky štítka je skvělá věc, za pár dnů začínám 7. měs. a stále jsem 0 kg přírůstek na váze 😀 doktorka mě ani neseřvala, jen se na mě podívala že prej asi chci držet figuru jak Heidi klum 😀

kackark
27. lis 2009

Terci, porod jako takový prý bude rychlejší, tak mám jet hned, jak budu mít podezření. Ale to tělo si pamatuje loňský porod, tak se začíná přizpůsobovat.

Strouži: samé krásné, dobré zprávy, to jsem moc ráda a gratuluji 😵

strouzek
27. lis 2009

jaspi tomu stolaři jde určo o kšefty, já dělám ve firmě co vyrábí převážně kuchyňský nábytek a pak ho dodáváme po celé republice asi do 1000 prodejen a jde vidět jak se lidi perou o kšefty. stačí jedna prodejna mezi druhou co vyvádí,to nikdy nebylo, ale nejen to, stačilo když jsme si našli na jeden závoz kamionu na slovensko jinou firmu tak hned volal ten předchozí dopravce že je ochotnej slevit, že to původní nacennění hodil od oka, normálně skoro na kolenách prosil abychom mu dali ten kšeft.

jaspi nesmutni užívej si práce, určo je někde mimčo pro vás nachystaný a jen se chystá na expedici 😉 počkej ani se nenaděješ a budeš na mateřské nebo aspoň na PN v těhu a budeš na práci ráda vzpomínat jako já. jako na jednu doma je dobře ale kolektiv a prostě ten zaběhnutý blázinec mi občas chybí a to jsem doma chvilku 😉

kači neboj už to nebude dlouho trvat a malej bude na světě a začnou jiné starosti. já budu stejně otrávená bolavá ale i tak je to čekání krásný 😵

tercie
27. lis 2009

Strouži super, tak máte prďolku na disku, můžeš na ní koukat teď pořád 🙂 Já už se na to taky hrozně těším, ještě 3 týdny, nevím jak to vydržím, ale nejspíš budu muset 😀
Já jsem zvědavá na váhu taky, zatím do minulý kontroly jsem taky byla na původní váze, ale teď asi víc jím, když mi není blivno, tak asi něco nahoru šlo.

Kači uvidíme, jaký to nakonec bude, viď 😉

kackark
27. lis 2009

Terci, přesně tak, nezbývá než čekat a hlavně, nás čeká šťastný konec, takže to všechno za to opravdu stojí 😵

jaspina
27. lis 2009

'Strouži je super, že malá je v pořádku a ty můžeš být v klidu 😉

Kači to nesvědčí o tom, že jsem kočka, ale že on je úchylák, když se mu líbím opupencovaná a s 6kg nahoře - ale tak evidentně i v tomto stavu se dá najít chlap. 😀 Ale teda ten mě fakt nebere 😝

Jinak kamarádka taky měla ke konci hrozné bolesti v bedrech. Dokonce i u porodu ji nejvíc bolely ty záda..

jaspina
27. lis 2009

http://www.naoko.cz/seznam.php?kat=01.05&od=10

Já jsem se úplně zamilovala do těchto hrnků 😵 Ale jsou drahé a mě se líbí aspoň 4.. Fakt boží

kackark
27. lis 2009

Jaspi, no tak, ty jseš kočka 😵 a on úchylák 😝 Domluvila jsem 😀 😀

Mě loni právě nejvíc dály zabrat záda, tak mi je jasné, že to letos nebude lepší 😔 Chudák manža je už připravený, ale pořád vzpomíná na to, jak jsem brečela, že už nemůžu, že chci skočit z okna a taky jsem to zvládla, tak to letost zvládnu taky 😉

strouzek
27. lis 2009

jaspi hele koukni na cameron diaz aj. hvězdy, pupenů plný obličej a jak jsou slavné a krásné 😉 tak nekecej nekecej jseš prostě kost a on úchyl ale ne proto že se mu líbíš ale že tě otravuje 😉

tercie to vydržíš neboj 😀 mě to teda teď uteklo hrozně rychle, další kontrolu mám 17.12. takže vlastně za chvilku, akorát musím na EKG a cukrovku, to asi zdechnu, mám se sladkým problémy,většinou sladké vybliju takže už vidím jak do sebe hážu 2 hrnky. to bude boj 😔

kači to víš že zvládneš, mě třeba v tomto štve mamka, kdykoliv jí řeknu že mi něco je, třeba už jen ten kašel jsem řekla že je naprd že těhule nic nemůže tak její reakce pokaždé je že co člověkmusí vytrpět pro děti a vždycky mi připomene že ona byla 5x těhotná a z toho 4x zažila porod a jak si mám vážit že si mě pořídila. no nevím ale já pořád to beru tak že sice je to sado maso ty bolesti, blití a všechno ale pořád mi to za to stojí a neberu to jako oběť. do toho jsem s tím šla už když jsem vysazovala HA, že to nebude taková sranda jako jsem si představovala jak otěhu tak těhu no to jsem nevěděla ale pořád mi to za to stojí a já říkám lepší když bolí záda než když bolí srdíčko no ne? 😉 jasně brblu furt na něco, že jsem tlustá, že jsem unavená, nic neobleču že mě bolí nohy a záda atd. ale pořád jsem ještě ve stádiu kdy si vzpomenu na to jak jsem obrečela každou mrchu a kočárek na ulici 😔

jaspina
27. lis 2009

Holky vy jste na mě tak hodné 😀 😵

Strouži zahlédla jsem, jak si psala do nějaké diskuse o strachu.. tak mě napadlo - nepřemýšlelas taky o té kineziologii?

kackark
27. lis 2009

Strouži, já to beru absolutně stejně jako ty 😵 Když nás čeká něco pěkného, tak se to prostě vydržet dá 😵

kackark
27. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka 1.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................28DC
Jaspina.......................23DC
Mimina........................16DC IUI tento měsíc

kackark
27. lis 2009

Jaspi, ty hrníčky jsou nápadité 😅

strouzek
27. lis 2009

jaspi no popravdě já na takový věci moc nejsem, nějak to už doklepu do toho března a pak si dám oraz na další mimi , snad to druhé těhu bude lepší v tom že budu mít jedno úspěšné těhu za sebou a nebudu tak vynervovaná i když já budu i tak jak se znám.

Kači přesně tak, ponadáváme si na bolesti, pobrbleme nad oteklýma nohama ale stejně budeme šťastné těhule a pak i maminy. přísáhám že nikdy nebudu brát svoje dítě jako oběť pro kterou jsem se obětovala, protože to byla moje volba a štěstí že si nás mimi našlo a vybralo za rodiče.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru