Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
2. pro 2009

Evi, na chodbbu mě s malým nepustí, ale snad alespoň s těma taškama to zvládneme. Jinak já se ani nebojím, že tam budu třeba 4 dny sama, je mi líto manži, moc se na to těšil, jak bude fotit. Slíbil mi, jak dotáhne mýho taťku, atd.

sarlotta
2. pro 2009

kači díky. A co Ty ? ještě se nechystáš ? 😀 😎 myslím na Tebe pořád., 😉

papua
2. pro 2009

Kaci: si zlaticko, dakujem🙂

Evik: afp su triple presne ako hovori Kaci, je to takmer to iste co robia v tom 11-13tt, neviem preco sa to opakuje, mne to napriklad minuly krat robili len v 16tt, nechapem preco...Ale kedze tie testy su take nepresne, ak pojdem na amnio na ne urcite uz nepojdem... Snad ste sa tej ropuchy zbavili 🙂!!!!!!!!!!!!!

evanek77
autor
2. pro 2009

kači,
a u porodu být může? Já si ten zákaz návštěv vůbec neumím představit...
konečně u nás byl technik na internet, tak už funguje počítač rychleji, akorát ještě vyzvednot tu novou nabíjecí šňůru, co se rozbila a můžu zas koníkovat...
no a k té ex, však víš, co jsem ti posílala... může mi jí být tak akorát líto. Kdyby opravdu věřila, že jí to posílám já, tak už si mě dávno volali policajti, asi jako když jsem ji prej zbila 😀 😀 😀 jsem díky ní byla na policajtech několikrát. Já už jsem tááák ráda, že snad bude pokoj 😉

evanek77
autor
2. pro 2009

papaua,
já myslela, že když máš hotové NT testy, že na tripple už nemusíš... jako chápu důvod amnia, ale tripplů ne 😔 Myslím, že tě tak trochu zbytečně trápí... ale snad všechno vyjde na jedničku s hvězdičkou a bude dobře 😉 😉 😉 😉
holky, já nekojit, tak si otevřu šampíčko, že mám manžela konečně pro sebe 😉 😉 😉 A to jsem ho potkala rok a půl po jejich rozvodu. Tušit, co bude následovat, tak bych si to rande dooost rozmýšlela. Ale na to ex zjevně hrála, že to nevydržím...

strouzek
2. pro 2009

ahoj vlaštovičky moje, dneska jsem tu celý den nebyla, úúúplnej absťák. jdu dočítat 😵

strouzek
2. pro 2009

papu já si myslím že tripli jsou zbytečný, jsou nepřesný prostě k ničemu, jestli ses rozhodla pro to amnio tak bych šla jen na to.

Evičko ta ex tvého manži je taková mrcha, jednou se jí to musí vrátit i s úrokama. 🙄

Kači ten olejíček na nehty jsem poslala až dneska,tak snad dorazí v pořádku.jinak s těma zákazama v porodce já myslím že manžela by tam snad i pustili ale jiné návštěvy ne nebo i jeho?? něco se mi plete že i moje známá rodila v době chřipkové karantény v nemocnici před 2rokama a že otce k porodu pouštěli a i k ní na pokoj ale je fakt že měla nadstandart. já doufám že v březnu budou nemocnice otevřené, sama bych tam tolik dní nevydržela.

šarlotko krásný čárečky, výstavní těhulinka 😵

strouzek
2. pro 2009

holky musím vám říct co se mi dneska stalo, no jo to je tak když stroužina jde k doktorovi, pokaždý si musí hodit trapas bez toho by to snad nebylo 😀

šla jsem na cukrovku, tak jako zase taková hrůza to nebyla, mě ta voda chutnala 😅 byla tam i jiná těhule ta to nemohla dopít a ještě jedna paní té se z toho dělalo špatně ale mě to chutnalo že jsem se ještě dívala po dalším hrnku 😀 😀 no každopádně v tom mezičase čekání jsem si skočila přes chodbu ke kardiologovi, hned mě vzal ale od dveří na mě začal mluvit co a jak,koukal do karty že jsem tam byla loni taky těhu jakto že jsem zase,v průkajdě si všiml poznámky o operaci štítky a tak na mě mluvil já mu odpovídala ale mezi větama na mě houknul prej "vyslečte se do půltěla a lehněte si" a já zblbá jsem na něho čuměla a nebyla jsem schopná si uvědomit co po mě chce, tak jsem se zeptala jak to myslí kterou půlku těla po mě chce vysléct, jestli horní nebo spodní 😅 no až jsem to vyslovila tak jsem si to uvědomila, doktor na mě kouknul jak na největší blbku, sestra se válela smíchy a pak dr. jen suše pronesl že zatín ještě není gynekolog !! 😀 ježiš já se propadala hambou 😔 😀

evanek77
autor
2. pro 2009

strouži, jsem málem vzbudila malého, jak jsi mě rozchechtala 😀 😀 😀 😀 😀 jako válíššššš 😀 😀 😀 a pak že ti ta cukrová voda nic nedělala 😉

evanek77
autor
2. pro 2009

mne si takhle pořád od porodu dobírá manžel, kdy na větu PA neprodýchávejte, ale tlačte jsem odpověděla: já nemůžu, on by vystřelil a spadl 😀 😀 😀

strouzek
2. pro 2009

Evi jasná těhudemence nebo fakt nevím 😀 jinak ty taky válíš 😀 😀 prej vystřelil 😀

papua
2. pro 2009

Strouzi: 😀 😀 😀 😀, si ma teda dobre pobavila😀

Evi: ty tiez🙂, 😀 😀 😀

evanek77
autor
2. pro 2009

strouži,
no já rodila tak, že jsem v posteli seděla přes kratší stranu opřená zády a hlavou o stojícího manžela a nohy zabřené o okraj postele, tak mi přišlo, že malý musí vypadnout 😀 😀 😀 A manžel se dušuje, že tam bylo půl metru místa 😎

strouzek
2. pro 2009

Evi já se tomu vůbec nedivím, já tam budu při porodu úplně stejná ne-li horší, když mě dokáže vykolejit i blbé ekg, přitom na srdce chodím celý roky 😅

lumpinek
2. pro 2009

Ahoj holky.
Koukám,že tady je taky samá těhulka.
Prosím o radu - jaký jste měli hleník
pár dní před ms,která nakonec nedorazila???
Mám takový tušení jako by to tentokrát vyšlo.
Bolej mě prsa a podbřišek...
Nevíte jak to je s tím hlenem???
Já takovej nikdy před ms neměla....

kackark
2. pro 2009

Strouži, Evi, vy jste ale díla 😀 😀 😀 Dlouho jsem se takhle nenasmála 😀 😀 😀

Strouži, za olejíček moc děkuji 😵 Vlastně něděkuji, když se to nemá 😀 Tak děkuji za poslání 😉
No ani jsem neměla odvahu se ptát, zda manža může k porodu, protože kdyby řekli, že ne, tak Táďa asi strachy nevyleze nikdy 🤐 Ale o tom pokoji pochybuji, protože jak jsem včera čekala na monitor, tak zrovna propouštěli nějakou maminku s malým a tatínek čekal přede dveřmi a maminka mu tam postupně nanosila věci 😖

kackark
2. pro 2009

Já se snažila Táďu vypudit generálním úklidem kuchyně, ale asi to s ním ani nehne. Ba naopak, teď se vzteká, že tu místo uklízení a jeho houpaní s vámi sedím 😀

jaspina
2. pro 2009

Holky vy jste mi teda zvedly náladu 😀 Až jednou budu těhule, taky bych chtěla mít porod stylem, že ze mě dítě vystřelí 😀 to byl nějaký vtip ne? jak to dítě chytla brankář..

kackark
2. pro 2009

Lumpínek, tak popravdě si to už nepamatuji 😖

kackark
2. pro 2009

No a před chvílí mi poslala Kačenka nádhernou mms, ale nevím, jak jí dostat z mobilu, nikdy jsem to nedělala 😕

kackark
2. pro 2009

A taky psala sms:

Lukášek má žloutenku a pořád nepije. Tak bůhví kdy půjdeme. U porodu zanedbali streptokoka. Tak nás zítra budou zkoumat.

kackark
2. pro 2009

A pak psala, že manžela měla u sebe včera, a už se za nimi nedostane. Zákaz návštěv prý nezrušili.

evanek77
autor
2. pro 2009

tý jo, fakt nepustí dovnitř tatínky, jo? Tak to mi hlava nebere, člověk se těšína první dítě a pak karanténa ☹ ☹ ☹
tak lukýnek také stávkuje kojení? ach jo... já jak malej pije co hodina, hodina a půl, takmám po včerejší cestě do brna a zpět zas zatvrdlé míko pro změnu v on´bou prsou, protože ěx pil po 3 hodinách... tak zas tvarohuju 😝

strouzek
2. pro 2009

lumpínku no já měla jakoby mokřejší hlen nebo tak bych to řekla, takovou jakoby vodu ze začátku. držím palce

Kači to je na prd s tou chřipkou ☹ ach jo rodit bez manži a ještě aby za tebou ani donést věci to je fakt masakr. no jestli bude chřipka ještě v březnu tak budu holky rodit se švagrovou 😀 ta dělá v nemocnici na sále vrchní tak jí tam snad pustí za mnou když je vlastně v práci 😀

katušku moc pozdravuju, žloutenku se vyléčí aspoň má malej lepší barvu 🙂 akorát to pitíčko, no snad se bobeček rozpije. o chřipajzně škoda mluvit, aspoň ty tatínky by tam pouštět mohli ☹

jaspina
2. pro 2009

Strouži do března to bude určitě pryč 😉 Já pomalu letím domů, tak se mějte všecky krásně a užívejte si bříšek a miminek 😉

kackark
2. pro 2009

Já nevím jestli nebude moc manža k porodu, doufám, že ano, to bych se asi fakt zbláznila 🤐 Ale za mnou pak určo ne. Štve mě to hlavně kvůli manžovi, ostatní si počkat můžou, ale my se na tu chvli tak těšili, a teď tohle, ale nějak si začínám zvykat, že když si máme něco vyžrat, tak si to vyžereme. Dneska jsem někde četla, že prasečí chřipka je z 90 procent případů chřipky, což mě docela překvapilo. Ale na druhou stranu na ní umírá zatím méně lidí, než na tu sezonní.

strouzek
2. pro 2009

Kači no chřipek je plno a kdoví jak je to s tou prasečí, já se jí teda zatím nebojím, taky si furt říkám že všichni co na ní umřeli byli už lidé s nějakou nemocí která je oslabila.

mimina321
2. pro 2009

ahoj 🙂
papu dakujem snažím sa veriť 🙂 a ty už 15tt 😲
kačka pozerám,že Tadík ešte v brušku 😵
evi konečne ste sa tej potvory zbavili,tá má ale fantáziu 😕 a drzosti ešte viac
katuške posilam 1000pozdravov,škoda,že bude musieť byť v nemocke sama 😔
strouži 😀 😀 😀 😀 😀 to teda bola sranda 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zajtra ráno pichám pregnyl pred iui,ja sa toho iui nejako bojííím

kackark
2. pro 2009

Mimi, neboj se a těš se. Miminko se pak k tobě bude těšit 😉 Budu na tebe moc myslet.
Strouži, já se taky nijka panicky nebojím, jen vím, že III. trimestr je pro tělo fakt záhul a nerada bych teď něco chytla, kdyby byl malý už venku, byla bych mnohem klidnější 🤐 Než rodit s chřipkou 😔

strouzek
2. pro 2009

mimi bobku ahojky , neboj se, na vánoce budou // jak vyšité já tomu věřím 😉

kači to je jasný, mě teď dostala blbá viroza hlavně teda kašel jsem myslela že umřu ale i tak je pro mě zákaz tatínků v porodce hodně drsnej

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru