Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
2. pro 2009

kočky dakujem 🤐
ten zákaz návštev je fakt krutý,hlavne ked podporu manžela najviac potrebujete 😔 ale zase tak maličké bábenko taká chrípka môže ohroziť
kačka tak aby drobec vydržal kým návštevy nepovolia 🙂 😉
strouži no práve pred vianocami budem testovať ako to dopadlo......

strouzek
2. pro 2009

mimi no vidíš ježíškovský čárečky budou to je jasný 😵

kackark
2. pro 2009

Mimi, myslím si, že ten zákaz návštěv je opravdu na hodně dlouho. To ať radši Tádinek vyleze.
Věřím tomu, že budeš mít moc pěkné Vánoce 😵 😵 😵

jaspina
2. pro 2009

Mimi budu na tebe moc myslet a držet palce. Ty zítra pícháš Pregnyl a na IUI jdeš v sobotu? Pak mi všecko poreferuješ, jaké to je jo? Třeba mě to taky čeká..

mimina321
2. pro 2009

jaspi dakujem 😵 🤐 na iui idem v piatok

andara
2. pro 2009

Kaci-ja tu mms kopiruju pres kabel do pocitace. 😉

jaspina
3. pro 2009

Dobré ránko 🙂

farmarska
3. pro 2009

ahoj holky, hezké ráno 🙂
kači, pokavaď jsi ještě celá a můžeš, napiš mi do tabulky prosím mou další kontrolu.. 11.12.
děkuju 😵 😵 😵
a jsu vás dočíst 😉

kackark
3. pro 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 8.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// 3.12. odběr krve na HCG, 15.12. UTZ
Jaspina.......................29DC
Mimina........................22DC IUI 4.12

kackark
3. pro 2009

Krásné dobré ráno 😵

Celá jsem a vypadá to, že budu ještě dlouho. Rozhodla jsem se, že dnes po hooooodně dlouhé době vezmu do ruky ten náš super těžký vysavač a vysaju co se dá, a to by bylo, aby nebylo 😀 😀 😀

Andar, to já tuším, že by to mělo jít přes kabel, ale nevíš, kde ho mám? Sice mám foťák v mobilu a další spoustu kravin, ale vůbec to neužívám 😅

mar26
3. pro 2009

Dobré ráno,

Kačko 😀 ,když ani úplněk nezabral .....myslíš že vysavač to popožene? 😀 ....třeba je Tádík vzorný a čeká na TP 😉
jinak mms stahuju přes bluetooth....má ho i noťas,tak to jde raz dva 🙂

kackark
3. pro 2009

Marti, tak to by už byla možná varianta. Pokusím se, a kdyžtak počkám na manžu 😉

Nevím, jestli vysavač pomůže Tádíkovi, ale mě pro dobrý pocit určitě 😵

A jinak se manža směje, že Táďa ví, že má předplaceno 266 dní u maminky v bříšku, tak si je chce pořádně užít. A vzhledem k ovulce, by to bylo až 10.12. 😲

Marti, nepamatuji si to přesně, jak dlouho jsi nakonec přenášela?

mar26
3. pro 2009

Kačko to je jasný..já když si vzpomenu co všechno já tady dělala 🤐 ...dřepy apod. 😀
hlavně že se cítíš dobře 😵 nakonec jen 3 dny...není to moc,ale když ty dotazy tak co byly už tak min. týden před TP..tak mi to přišlo jako nekonečné 😀
snad ta epidemie už nějak přejde...a manžel bude moct být s vámi 🙂
dráčka je mi v tom fakt líto...když vím,jak jsem byla ráda,že tam manžel 2 noci i s námi spal,bylo to moc fajn. Snad půjdou brzy domů...že se dá žloutenka na ústup a když tak bude malý na příkrmu,však se nic neděje a dá se toho zbavit...viz Monča 🙂

kackark
3. pro 2009

Marti, no právě, že denně odpovídám na spoustu zvědavých sms. A příjde mi vše nekonečné. Dost mě trápí ty otoky a v noci žáha, ale snažím se s tím bojovat. Pochybuji, že ten zákaz zruší, budeme to muset nějak přežít. Třeba v nemocnici, kde dělá mamka trvá už od 17.11. a zatím o zrušení neuvažují 🤐 No jen doufám, že mě nenechají dlouho přenášet, a že se třeba pak ještě neobjeví nějaké komplikace typu žloutenky a já tam ztvrdnu na Vánoce, to by mě hodně dostalo 😔 Dokonce jsem včera zkoušela manžu, že když za námi nebude moc chodit, jestli se nechce pokusit překonat a vydržet se mnou celý porod, aby si malého co nejvíc užil, ale zatím se zdá neoblomný 😔

mar26
3. pro 2009

Kačko myslím,že asi předem ho nezlomíš....spíš až budete tem..věřím že v té euforii nakonec kývne a k porodu půjde 🙂
snad tam do Vánoc nebudeš..to by musleo být něco moooc vážného a o tom nebudem ani uvažovat ,pěkně všechna smůla je vybraná a doma budeš za pár dní a na Vánoce budete krásně všichni doma 😵

kackark
3. pro 2009

Nevím, jak dlouho nechávají přenášet, ale vzhledem k tomu, že v poslední zprávě mám napsáno čípek 2cm, tuhý a uzavřený, tak to na porod opravdu nevypadá 🤐 A kdyby mě nechali třeba 10 dní, tak by to bylo do 18.12. a to je k Vánocům jen kousek. O 14 dnech ani neuvažuji, to bych měla tutově.
A manža se údajně bojí proto, že má strach, že by to ovlivnilo náš sex. život. To je z těch pitomých příruček 😖

strouzek
3. pro 2009

brý ránko holky

kači stále 2v1? sakra ty si jako nescafe 😀 to je v ironie co? aduš a mao porodili takhle brzo a nechtěli a ty chceš a nic 🙄

kackark
3. pro 2009

Šarlotko, ty čárečky jsou opravdu ukázkové. Moc gratuluji 😵 A na dnešní odběr držím pěstičky 😉

kackark
3. pro 2009

Ahojky strouži, no tak brzo jak holky chtěly, bych taky rodit nechtěla 😔 To opravdu radši přenášet 😅
Jen je ironii osudu, že manža tu se mnou bude teď tvrdnout, když jsem těhu (má naplánovanou dovolenou) a až ho budu potřebovat, tak bude v práci. Nemůžou si totiž přesunout dovolenou do dalšího roku a tři dny před Vánoci do práce musí 😖

mar26
3. pro 2009

Kačko a jak by to mohlo ovlivnit váš sex. život? Ty příručky někdy plácaj takový nesmysly!..naopak si myslím,že chlap by tam být měl..aby věděl co to porod je!
Kačko já věřím,že se Tádík rozhodne ,přijít na svět sám....já měla dlouho nález jako ty a i den před porodem to na něj nevypadalo.

kackark
3. pro 2009

Marti, myslím si, že je to spíš taková výmluva, chápu, že má třeba strach, že by omdlel, tak to zamlouvá takovýma blbostma, než by to přiznal. Tvrdí, že pak by se bál třeba, abychom měli další mimi, když by viděl jak trpím. Loni viděl téměř vše do konce a zvládl to na jedničku, tak to nějak nechápu 😔 Ale nechám tomu úplně volný průběh a uvidím.

kackark
3. pro 2009

Jé, píšu blbosti, samozřejmě, že jsem chtěla napsat, tak brzy, jak holky rodily, omlouvám se 😔

jaspina
3. pro 2009

Kači mojí švagrové taky doktor na kontrole dopoledne řekl, že na porod se ještě nechystá a jak od něj došla domů, tak jí prdla voda a za 2 hodiny byl malý na světě.. Takže někdy si doktor může říkat co chce, ale miminko se zařídí podle sebe.
Jo normálně u nás na vesnici je prý už prasečí chřipka 😖 Jeden mladý kluk - ale prý normálně marodí doma.

kackark
3. pro 2009

Jaspi, včera na novinkách psali, že z 1O případů chřipky je devět prasečí, takže to určitě není nic neobvyklého 😔
A do dvou hodin 😲 To mě ani nestraš, to bych asi rodila v autě, kdyby byl manža v práci, tak to má minimálně půl hodiny domů a pak skoro hoďku do porodnice a s tou námrazou radši ani neuvažuji.

mar26
3. pro 2009

Kačko neboj,pak to doma zvládneš...u mě i když manžel dovču měl,tak jak to nakonec dopadlo 😒 ,prostě člověk míní a život mění...hlavně že budete oba v pořádku!!

jaspi tak snad se to nerozšíří moc po vesnici...ale v Praze už taky je 😒

kackark
3. pro 2009

Marti, taky jsem na tebe myslela, jak jste si to vyžrali. Člověk se na něco těší a osud mu to pěkně zamíchá a řekne, tak takhle teda ne... 😲 No snad alespoň ty Vánoce strávíme společně.

mar26
3. pro 2009

Kačko každopádně kdyby si měla kontrakce třeba rovnou po 5-ti minutách volej si sanitu a s manželem se sejdete v porodnici

jaspina
3. pro 2009

Kači ona cítila nějaké bolesti od rána. Už v té čekárně se kroutila, ale doktor řekl, že se porod ještě nechystá, ale že jestli chce, ať si pobalí věci a zajede do porodky, jestli se třeba domluví na vyvolání. No tak přišla domů a chtěla se ještě najíst než tam zajedou - bylo kolem poledne, protože u doktora byla myslím na 11. A jen začala jíst polívku, tak jí praskla voda. Tak jeli hned a před půl 3 brácha volal, že je malý na světě. Byl to dobrý šok, když ještě před 12tou posílali smsku ,že porod hned tak nebude.
A s tím tvým manželem mě napadá.. nemůže z toho mít strach právě proto, že tam byl loni? Že by měl strach, že se mu ty emoce vrátí? Většina chlapů by to totiž na férovku nepřiznala..

kackark
3. pro 2009

Marti, to bych určo neriskovala. Ale od zítra už se mnou bude nejspíš manža doma, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Tak mám všude vytřeno, lezla jsem po čtyřech, tak jsem pěkně zhuntovaná. Část je i vyluxovaná. A teď si musím chvíli odpočnout.

kackark
3. pro 2009

Jaspi, ale to je právě to, čeho se bojím i já, a proto jsem ho prosila, aby tam se mnou byl. Nebojím se bolesti, ale emocí, a mám strach, že tam ze mě bude pěkná hysterka. Vůbec se nebojím o sebe, ale o malého. A kdyby se mnou něco bylo, tak kdo by dohlídl na to, aby byl malý zaopatřen, tak jak má. Nejde snad o to, že bych těm zdravotníkům nevěřila, jde spíš o to, že mám nepřirozený strach. A loni odešel asi dvě hodiny před samotným porodem, ale věřím, že jen díky němu, to šlo relativně rychle. Ležela tam se mnou paní, která byla "jen" v 17tt a vyvolávat jí začali přede mnou, ale "rodila" o hodně dýl než já, protože poslala přítele domů (na radu sestřičky), já jsem se nedala.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru