Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
10. čer 2009

inak u nás je zase tak krásne teplúčko a slnečno 🙂
dnes nám boli vymerať a urobiť rozpočet na okná,tie staré sú v hroznom stave až sa to bojím umývať aby mi to nevypadlo na hlavu-som zvedavá aký bude rozpočet 😕

strouzek
10. čer 2009

mimi budu držet palečky ať ti to aloe pomůže, mě teda nepomohlo vůbec, taky jsem ho pila myslím 2-3 měs., ta paní co mi ho prodala mi tvrdila jak po tom otěhu krásně, jak se mi zlepší pleť a kdoví co no a nezlepšilo se nic ani o trošku. ani jsem se necítila tak skvěle jak mi psala,že ona tomá jako elixír že díky tomu je pořád plná energie a super zdravá ale každý to má jinak to je jasný, třeba tobě pomůže 😵

jaspina
10. čer 2009

Mimi ono to možná bylo i těma mojima alergiema (laktoza, fruktoza..) A já jsem si to koupila na žízeň, tak jsem to rychle vychlemtala. Nevěděla jsem na co to má být - prostě jsem byla v lékárně a měla děsnou žízeň a nic jiného neměli. Pak ve mě začalo podezřele kručet.. a druhý den jsem ani nešla do práce 😀

mimina321
10. čer 2009

stouži za pokus to stojí 😵 sice drahý pokus ale snaha je 🙂
jaspi ja mám trochu iný gel tento sa pije po štaprlíkoch 3krát denne
stouži pravdupovediac som velmi zvedavá aké to bude mať účinky 😲

jaspina
10. čer 2009

Mimi - je dost možné, že ten se taky tak měl pít..pak bych to chápala 😀

evanek77
autor
10. čer 2009

něco by už zabrat mělo 😉

dadunka
10. čer 2009

Ahoj těhulky, snažilky a vlastně už i maminky 🙂

jak se všechny máte???
Já byla v pondělí na KO a není to pořád dobré,Táda stále naléhá těsně hlavou, tlačí na čípek a ten se krátí a krátí, v po měl 1-1,5 cm, doktor říká, že když to půjde takovýmhle tempem, mohla bych rodit už v 35tt. Tak polehávám odpočívám, jím Magnésko a domlouvám Tádovi, ať popoleze nahoru, aby se dopekl u mámy.

Posílám moc sil Dráčkovi a Martince!

Evi, brzy budou už pohyby viď! Já je poprvé ucítila v 18+6tt

evanek77
autor
10. čer 2009

dadu,
já je letos cítím už dýl, ale loni začaly na konci 17týdne

papua
10. čer 2009

Evi a Kaci dakujem za IP holky! Drzim palce velmi Katuske a na Mao myslim kazdy den, ze ako to asi zvlada chudatko.......

evanek77
autor
10. čer 2009

papua, 🙂

sarlotta
10. čer 2009

Dadunka nožky nahoru a vydržeeeeeet. Chlapeček je nedočkavec 😎 . Odpočívej a prodýchávej se do bříška, abys udělala víc místa a žádné nervíky tt máš pěkné a určo ještě vydržíte i měsíc. Kamoška ležela od 31tt a zmákla to až do termínu. 😉 🙂 tak se opatrujte.

papua
10. čer 2009

Eviiii 17tt krasaaaaaaaaaaaa!🙂

evanek77
autor
10. čer 2009

papaua,
to jo 😀 😀 😀

dadunka
10. čer 2009

Evi, tak to gratuluju!

Šarlota, prodýcháváním do bříška se udělá víc místa? Je to podobné prodýchávání jako na těhu józe?

tercie
10. čer 2009

Evi to je pěknej odkaz, dodá naději, kluci opravdu jsou velký bojovníci...
Moje kamarádka tam taky porodila předčasně chlapečka, musel ven, špatně mu pracovalo srdíčko, chvíli po narození musel dostat kardiostimulátor... dneska jsou mu dva roky a je to ukrutnej rarach a máma je z něj zoufalá jak zlobí, nikdo by neřekl, že mu něco je 😉

kackark
10. čer 2009

Jde mi úplně mráz po zádech...

mimina321
10. čer 2009

evinka to sú silné príbehy s krásnym koncom 😵

maova
10. čer 2009

Ahoj holky, jsem tu na skok, než se mi vyvaří odsávačka. Co se děje Katušce? Můžete mi poslat IP? Myslím na ní a doufám, že je v pořádku.

kackark
10. čer 2009

Marti, pošlu Ti IP, záměrně jsem Ti nenapsala, protože jsem si myslela, že máš svých starostí dost, ale když to chceš vědět, tak Ti napíšu 😉

ba111
10. čer 2009

Hoooolky štěbetalky... vy jste toho dneska napovídaly... .
Já měla dneska docela rušnej den... Od 9 ráno jsem byla v domečku, čekala jsem totiř na instalatéra. Stavil se v 9 ráno s tím, že zjistí co má ještě dokoupit a hned se vrátí. Já čekám a čekám... 12.00 pryč a instalatér nikde. Tak jsem zavolala, že pokud okamžitě nedorazí, tak jej uškrtím vlastníma rukama a jestli si jako ze mně dělá srandu nebo co... . Tak se polekal, že dorazil do 5 minut 😀 😀 😀 😀 ... A já na něj: Zujte si boty -kdo to má po vás pořád uklízet!a běžte něco dělat! a vůbec na mně nemluvte! a ani se na mně nekoukejte!!! Chlapec posbíral nářadí a kmital tak, až jsem se musela smát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Když odjížděl, tak se mi ještě omlouval 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... ale jinak jsem kliďas holky, ale kdaž někdo dělá odpady roka a půl - tak to už bylo nad moje síly 😀 😀 😀 fakt 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kackark
10. čer 2009

Mončo 😀 😀 😀 😀
Tebe bych potřebovala na dědu 😀 😀 😀 😀

Já měla dnes hysterický záchvat na manžu, a teď taky chudák pěkně maká. Ta řepa smrděla tak, že jsem to už nemohla vydržet a on neustále odmítal jí přeházet ze sklepa na kompost, tak jsem si demonstrativně vzala rukavice a "šla na to", tak nejdřív remcal, sebral mi je a už je hotovo a dokonce vytírá podlahu a poděkoval mi, že už bylo na čase, že jsem ho k tomu dokopala, že tam našel 4 myši 😝 😝 😝

kackark
10. čer 2009

Marti, jak se máš ty? A co Matyášek, pořád na vás všechny moc myslíme 😵

ba111
10. čer 2009

A zítra mám kontrolu - volal totiž doktor, že příští týden nebude v ordinaci a tak nečekaně zasejc uvidím Oliverka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Včera jsem mimochodem zažila trochu hrůzy. Zničehonic se mi na bříšku oběvily pupínky a k mé smůle byly v řadě za sebou - což je příznak pásového oparu (se kterým dost často bojuji). Tak jsem se docela vylekala, protože já nesmím mít v těhu pásovej opar. Dneska to začalo svědit a tak uvidím, co mi na to zítra řekne doktor.
Myslím ale, že to bude dobré. Dneska už jsem klidnější - hlavně že cítím pohyby 😅 😵 😵 😵 😵 😵

ba111
10. čer 2009

Marti, jak se vám daří??? Moc na vás myslíme 😵 🤐 😵 🤐 😵 🤐 😵 🤐 😵 🤐 😵 🤐

kackark
10. čer 2009

Mončo, tak to na Tebe budeme zítra moc myslet 😵 Věřím, že to ten opar nebude 😉

evanek77
autor
10. čer 2009

marti,
moc na vás tři myslíme 😉
moni,
nestraš, snad to nic nebude ☹
kači,
vidíš, že je manžel zlatíčko, když mu naznačíš... 🙂

kackark
10. čer 2009

Evi, že to naznačování, ale musí být hlasité 😀 😀 😀
A co ty? Jaký si měla dnes den?

evanek77
autor
10. čer 2009

kači,
já konečně po týdnu vysála a vytřela země, po tom mém nachlazení jsem nějak nemohla sebrat sílu. Ještě chybí žehlení a to vidím na pátek, zítra jdu na oběd s akmarádkou, tak projdem město a jak se znám, dorazím a zalezu do postýlky 😀 😀 😀

kackark
10. čer 2009

Evi, tak si to zítra krásně užij a neboj práce neuteče 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru