Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
10. pro 2009

Jaspi, a to je to co si vyčítám, že do tohodle přivedu Táďu a on uvidí, jak jsem bezradná a nešťastná. Nebude ve mě vidět maminu, která si ví se vším rady. S tím záchodem to je to stejné 😝 Nejhorší je, že si po něm nemeje ruce, takže já neustále dezinfikuji kliky a dýchám to. A teď si představte, že k nám někdo přijede na návštěvu, bude si chtíi pochovat malého, tak si půjde omýt ruce do koupelny a já budu vědět, že je má špinavější než před tím ☹ Já mám antibakteriální mýdlo v kuchyni a ruce si myju tam.

A k té rekonstrukci, my udělali jen to nejnutnější a víc do toho baráku vrážet nechci, věřím tomu, že jednou vážně postavíme a já budu ta nejšťastnější ženská a maminka na světě 😉

jaspina
10. pro 2009

Kači a kdyby tam časem děda nebyl, tak tam zůstanete? A musím ti napsat, že já to soužití fakt od dětství blbě vnímala.. Možná kdyby mu mamka nadala, tak bych to vnímala sice jako hádku.. ale takto on hulákal na celý dům a nikdo se neodvážil mu něco říct a já to cítila tak, že jsem měla hrozný strach o mamku - když hulákal na ni. Fakt jsem se jako malá kvůli tomu bála.. 😒

kackark
10. pro 2009

Jaspi, to je to čeho se nejvíc bojím a nejvíc si vyčítám, že to odnese malý. Postavit chceme každopádně, znáš to ale člověk má plány... Spíš je to obráceně, dokud bude děda žít, tak stavět nebudeme, nedokázal by mu to manža udělat, dostal to s tím, že jako jediný vnuk neměl nic vlastního na bydlení. Ten barák je nešťastně řešený a vlastně bych si asi celý život připomínala, co se tu dělo.

jaspina
10. pro 2009

Je určitě nejlepší v novém domečku si ten život žít hezky po svém.. 😉 I když po pravdě - já bych z toho měla strach. Pro mě ta představa úvěru x-milionů je hrozná.. Měla bych sice novostavbu, ale zas furt strach, co když třeba přijdem o práci nebo tak.. Myslím, že mi by jsme ale nějakou velkou hypošku z našich platů dlouhodobě prostě neutáhli. Tak musím bojovat s tím co mám 😉

kackark
10. pro 2009

Jaspi, to my bychom stavěli svépomoci a na vlastním pozemku, a hlavně maličký domeček, tak bychom se snad do dvou milionů vešli. A když prodáme tenhle barák tak by to mělo minimálně na půlku dát. Tak počítáme s hypotékou kolem milionu, ale možná to je velmi naivní představa.

kackark
10. pro 2009

Jsem pěknej vůl, zjistila jsem, že jsem si do pračky k tmavému prádlu přihodila omylem růžovou "šálu" - takovou tu z lehkého materiálu, nevím jak to popsat. Máte tip, co teď honem s tím? Byla to taková pěkná barva, a teď je zašlá 😒

jaspina
10. pro 2009

Kači já nevím.. pokud do toho chytla jiná barva, tak asi nějaký Vanish ne?
A je fajn, že máte vlastní pozemek. Já když si spočítám, kolik mi už narvali do rekonstrukce.. a furt to je starý dům..

kackark
10. pro 2009

Já to dokonce s vanishem prala. Myslíš, že to mám zkusit dát vymáchat samostatně s vanishem?

kackark
10. pro 2009

Tak to je vrchol všeho, přijela se podívat tchýně na dědu. Je jen zvědavá a asi jí nenapadlo, že budu ještě doma 😠 Co se ještě dneska stane??? 😲 😲 😲

jaspina
10. pro 2009

Kači třeba se z toho rozrušení Táďa narodí 😉 Já bych to zkusila přemáchnout ještě zvlášť..
Já letím pomalu domů.. zítra tu nebudu, ale o víkendu se budu snažit aspoň nakouknout - jestli už tady nebude malý vlaštováček a jestli bude mimi testit 😵
Tak se mějte krásně a já mizím..

strouzek
10. pro 2009

hoj holky jsem zpět z obchodu

kači to je fakt těžký, víš nikdo dopředu neví jak těžký to bude, já taky věděla že budeme bydlet s tou segrou ale prostě jsem si říkal však nějak se to zvádne, občas se pohádáme to je jasný ale realita byla horší. fakt jsem to psychicky nedávala. horší u váš že nemáte kam v současné chvíli jít a navíc je to děda, já tu segru poslala do háje hned a servítky jsem si nebrala ale u vás je to starej člověk prostě ty ohledy chtě nechtě někde v sobě máme.
s tím soužitím pak s malým no já vlastně taky vyrůstala s dědou nebo babičkou ale v bytě, naši jsou hodně staří a tak vlastně když já jsem byla na základce bylo dědovi a babičce kolem 80. let. babička měla sklerozu naši si ji vzali k sobě, nepoznávala nikoho jen dědu tak nám nadávala, hlavně moji mamce myslela si že je dědova milenka, pak se s ní stal postupem času ležák takže krmení přebalování atd. já v tý době byla malá v 1. třídě ale pamatuju si to dobře, mamka neměla čas se mi věnovat prostě měla tu péči o babičku takže jsem dělala sama úkoly, nikam se nemohlo jet, ani jít. pak babička umřela a zase jsme si vzali do péče dědu, ten byl sice soběstačný ale zase měl svou hlavu takže neustále se něco řešilo, furt se mu něco nelíbilo, měl hnusné zlozvyky atd. někdy jsem toho měla fakt plný zuby a fakt si pamatuju že to ovlivňovalo mě i naše a že jsem tehdy záviděla spolužákům že žijou sami s rodiči a k babičce jezdí jen na víkend nebo prázdniny, protože u nás se prostě furt řešilo jestli si děda píchnul inzulín, že děda si plete kartáčky na zuby a půjčuje si naše, že je podělanej záchod atd. takže asi jak u vás ☹

kackark
10. pro 2009

Uffff, konečně je pryč.
Jinak já dneska rodit nemůžu, mám právě všechny těhu věci vypráné. I s tou šálou 😖 Konečně můžu jít do koupelny a namočit do vanishe.

Strouži, to je to, že jak to popisujete, tak já přesně nechci, aby to malý prožíval, ale nevím, jak si s tím poradit. Manža mi právě říkal, že stojí na mé straně, a že mě chápe, ale že to do budoucna takhle nechce, aby Táďa nevěděl, že má i jinou babičku. Ale když o něj nestojí 😲 Přijela, jen aby věděla, co má říkat lidem. Mohla manželovi zavolat a né nás takhle stresovat. To samé udělala, když jsem se po smrti Natálky vrátila z nemocnice 😔

strouzek
10. pro 2009

kači no aby to nebylo jak naschvál že tě to chytne 😀
kači fakt koukám nemáte to jednoduchý v rodině se vztahama, já se rozčiluju nad vším a přitom oproti vám pohoda.uvidíte jak to půjde dál ale myslím že to bude s malým ještě horší, jak bude lozit a tam děda co nedodržuje hygienu to se zblázníš a nebo babička co o něj nestojí to dítě to vycítí že něco není v pořádku. ☹

kackark
11. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 15.12. - nástup do porodnice na vyvolání porodu
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 16.12. testy AFP
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina........................30DC, IUI 4.12.
Jaspina........................5DC

kackark
11. pro 2009

Krásné dobré ráno všem 😵
Farmi, držím pěstičky na KO, ale neboj, vše je v pořádku 😉

kackark
11. pro 2009

Jinak vám musím holky napsat, že včerejšek měl ještě dost husté pokračování. Když tchýně odjela a já šla dát prát tu šálu (stejně to nepustilo 😠 ), tak jsme zjistilii, že na miniaturní, tmavou chodbu, která sousedí s naší koupelnou a kuchyní nastěhovala smradlavý, obrovský, stárý dědův botník cca s 30 párem bot. Ten smrad si snad ani nedokážete představit, a já si nedokážu představit, že někomu řeknu s klidem, ať jde do koupelny, tak se snad skácí. Tak manža zvedl telefon a volá jí, co to jako má znamenat, a že jí děkuje, a ona na něj začala řvát, že se za něj stydí, a že se mnou dopadne špatně atd. Myslím, že říkala, spoustu horších věcí, nechtěla jsem u toho být a manža se mi asi styděl to říct. Tak celý večer tu chodil jako těho bez duše, a říkal, že tohle fakt není jeho máma, a že nám dala k Vánocům krásný dárek. A jak pro malého bude úplně cizí paní, a že si se vším všudy zavřela dveře, a že mě konečně chápe. Je mi ho moc líto. Já věděla jaká je, jemu to celkově docvaklo až včera. Asi to měl být pro mě dáreček na uvítanou z porodnice 😅 Pak jsem se tomu už i smála, a říkala jsem, tak stroužek dostal k narozkám od tchýně, krásné těhu plavky, já bordel po psovi, a pak má nádherný kočár a já k Vánocům smrad.

Už snad víc o tom ani psát nechci, to jen aby jste byly v obraze. A je mi totálně jedno, kdo si to čte, a co si o tom myslí, píšu bohužel jen pravdu. Stokrát radši bych se pletla a byla jsem šťastnější, kdyby se v ní probudili babičkovské city. A pro upřesnění, doma to má vyšperkované, na zem nesmí spadnout drobeček atd. Už fakt končím 🤐

murynka
11. pro 2009

ahojky holky 🙂

koukám co kačka stále v celku ju?

a jak se mají snažilky a těhulenky?? 😵 😵

kači tedy to je mi moc líto jakou tchýni máš ☹ to svět fakt neviděl 😠 a klidně si postěžuj od toho jsme tady 😉
konec těhu a ty se takto trápíš...
lehce jsem zahlédla že byste chtěli jednou stavět moc ti to přeji aby vám to vyšlo...zasloužíš si to a moc 😵

mar26
11. pro 2009

Dobré ránko,
Kačko já ten včerejšek četla...a radši ani nenapsala,protože bych byla hodně sprostá....tohle není tchýně,to je ještě hezký název...to je prostě strašně zlá ženská. Jen prostě doufám,že to tvůj manžel opravdu pochopil a vždy bude stát při tobe a Tádíkovi!

farmi pěstičky na KO 😵

kackark
11. pro 2009

Holky, jste moc hodné. To jsou problémy, které trvají hodně dlouhou dobu, a já se pořád držela a zdaleka vše nepsala. Ale ten včerejšek nás oba s manžou tak vykolejil, že se to prostě nedalo. A už vážně ani neřeším, kdo si to tady přečte, je mi to fakt jedno, horší, už to být nemůže. Nejvíc mě mrzí, že zkazila manžovi celé Vánoce, on pořád doufal a věřil, že to tak není (chápu ho, taky bych těžko věřila tomu, že moje vlastní matka by mi mohla dělat takové naschvály) a včerejšek byl prozření. Litoval toho, že jí řekl termín, i to, že je to kluk a jméno a první co říkal, že ať ani nepočítá s tím, že se od něj dozví, že se malý narodil atd. Jen nevím zda je dobré řešení jí volat, a říkat, jak ho vytočila, aby sem naschvál nezačala jezdit třeba každý týden, když ví, jak moc nás to štve. Fakt nevím co dělat. Snažím se, abychom se nehádali my dva a neříkat, já ti to říkala atd. Protože si moc dobře uvědomuji, že je to pro něho mnohem těžší než pro mě. No krásně nám zpříjemnila poslední hodiny těhu, jen co je pravda. Budu to muset pustit z hlavy a pořádně se vyspat, dneska jsme to nezvládli ani jeden. Je to pro mě hrozně tenký led a nevím, jak se o tom s manžou vadit, vím jak se trápí, ale nechci být stejná jako ona a pomlouvat jí, ale nejradši bych něco rozbila. Jen mi bylo toho mýho chudáčka líto, když si naivně myslel, že pro ní bude největší trest, když jí neukážeme malýho. Tomu já prostě nevěřím, když dělá takovéhle naschvály. Doufám, že si tohle budu pamatovat celý život, a že budu malému oporou a ne mu házet klacky pod nohy. Prostě tohle nepochopím. Omlouvám se, že asi píšu zmatečně, ale jsem toho plná a nevyspalá.

mar26
11. pro 2009

Kačko ty se vůbec neomlouvej,alespoň to málo pro tebe udělat můžem,že tě vyslechnem..bohužel nic jiného s tou čarodějnicí neuděláme 😠

mar26
11. pro 2009

jako že nikomu nepřeju nic špatného,tak takovým lidem,ale ani nic dobrého

strouzek
11. pro 2009

brý ránko holky 😵

kači no teda čtu to se zatajeným dechem to je masakr ☹ co na to říct zabít takovou tchýni, moje je oproti tomu fakt svatá i když ne vždycky taková byla, změnili se oba s tchánem až co čekáme malou jinak to bylo taky šílený, koupili jsme si byt ani na návštěvu nepřišli, tchýně zůstala v předsíni oblečená a po minutě odešla tchán ani nešel nahoru, když potkali poprvé moje rodiče ani jim ruku nepodali, když nám nešlo mimi roznášeli že jsem neplodná atd. taky žádnej med ale teď se to fakt zlepšilo a můžu říct že s kočárem mě fakt překvapili akorát ty těhuplavky nespletla sis to? já dostávám od tchýně roky věci na hubnutí ale plavky jsem nedostala protože vždycky když jsem u nich poslouchám jak jsem tlustá a koukají mi do talíře kolik toho sním 😀
každopádně se vůbec neomlouvej, musí to z tebe ven jinak by ses z toho zbláznila a jsou pocity které nemůžeš ani manžovi říct. já to mám to stejný sice vím že máš manžu na své straně a má toho taky dost ale pořád si myslíš že někde uvnitř má ten cit vůči rodičům i dědovi skrytý a že ten tam bude i kdyby se chovali nevím jak. já jsem taky kolikrát nadávala na tchánovce,na manžovu segru, manža to všechno veděl sám byl na ně naštvaný ale na druhou stranu ho to trápilo

murynka
11. pro 2009

kači to je fakt síla no....nedokážu si to ani představit 😔 proč někteří lidi musí být tak zlý 😲 😲
jak píše marti můžeme tě akorát vyslechnout a napsat co si o ní myslíme ale jinak s tím nic neuděláme

ona má manžela???

strouzek
11. pro 2009

kači vůbec se neomlouvej a kašli na to kdo si to přečte. normální člověk musí být na tvé straně a na ty divný kašli. i kdyby si to přečetla sama tchýně tak co, aspoň by viděla kolik toho vám způsobuje a hlavně maléme. hlavě nepíšeš zmateně píšeš prostě plná toho vzteku znám to dobře. je mi tebe i manži hrozně líto, po tolika zkouškách života byste měli mít klídek a tešit se na Tadeáška a na vánoce a řešíte dnes a denně dědu a teď ještě i tchýni 🙄

strouzek
11. pro 2009

holky trošku z jiného soudku, jsem tu na skok tak vám to musím ale napsat. já dneska v noci rodila 😀 normálně ve snu jsem byla doma a najednou telefon že je malá na světě, tak jsem začla lítat po bytě že manža musí zajet pro postýlku a kočár ke tchýni, já v tom snu začla vyhazovat z těch krabic výbavičku a totálně šílená jsem vyváděla že to musím vyprat a rychle usušit a musíme za malou jet do porodky se na ní podívat. totální chaos a vůbec mi jako nedošlo že porodit naši neluš musím já a že bez mojí fyzické přítomnosti se asi nikdy nenarodí tak jak můžu mít telefon z porodky že jsem porodila 😀 😀 ale to mě teda vůbec nedošlo já v tom snu hlavně řešila ty hadry a že nemá malá co na sebe 😀

strouzek
11. pro 2009

holky dotaz když mě bolí dole kosti v pánvi je to normální? jsem četla že jo že se připravuju na porod ale není to brzo?? abych fakt nerodila :dřív jak kačka 😅

kackark
11. pro 2009

Jé no vidíte, já si to s těma plavkama spletla, to si byla ty murynko, viď? 😉
Strouži, tak to jsi teda měla pěkný sen 😅 A je to přesně jak píšeš, že vím, že manža prostě sice jakoby na mé straně stojí, ale někde vzadu to nechápe, proč se tohle děje a nejvíc se děsím toho, až mu příjde do hlavy myšlenka, zda kdyby byl s jinou holkou, jestli by se ta jeho máma chovala stejně.

A právě mi je úplně jedno, jestli si to přečte i tchýni, do včerejška jsem se držela, dneska už to neřeším.

A rodiče má rozvedený a v tom je ten kámen úrazu. S novým partnerem mají syna a dle mého žijí jen pro něj. Zdenda si na vysoké sám musel vydělat na všechny PC, a tak, a přitom ten malý dostával k Vánocům tísíce drahých kravin. A navíc dle mého vidí, že kdyby barák nedostal manža, ale po smrti dědy se rozdělil mezi tři dcery, mohli mít čistého cca půl miliónu bez problémů. Takhle nemají nic, tak to chtějí osolit nám.

kackark
11. pro 2009

Strouži, tak to teda ne. V žádném případě žádný porod se u tebe konat zatím nebude 😅 Mě to taky tak bolelo, myslím, že se pánev roztahuje, aby se tam miminko lépe vešlo 😉 😵

ba111
11. pro 2009

Dobré ráno holky,
Káťo! Tak to tě fakt lituju. No jo, tchýně by měly mít svou planetu!!!!! A nejlíp v jiné sluneční soustavě 😀 😀 . Ta moje Pííííííííííííííííííííííííííííííííííííp už neviděla malého cca 4 měsíce? protože jsem jí po 14 letech konečně od plic řekla, co si o ní myslím. A nechybí mi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to mi teda věř. Neumí se chovat tak dostala kartáč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Radím botník spálit 🙄 🙄 protože jej přeci napadla ta houba. Víš, ta, co způsobuje astma a to by dědovi neprospělo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mar26
11. pro 2009

Ahoj Mončo,je vidětmže máš hned dobrou náladu.... 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru