Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
11. pro 2009

mury krásný koberec, závidím já dneska jsem naštvaná na kocoura,už fakt potřebuje tu kastraci chová se divně jakoby mu ty pudy lezly na mozek je víc zteklej, teď drápama urval kus tapety no ještě že tam budeme malovat ale hrozně ničí koberce tahá ty nitě z krajů.takže takový krásný voňavý nový koberec závidím, u nás koberce teď vypadají děsivě ☹
vlašti z toho si nic nedělej, bud ráda že tě nepřekvapila dírama u ženské, to řešila od mamky kamarádka, té ženské bylo přes 50 let, měla děcka i vnoučata a jednou se tak dostali na téma a z ní vypadlo že dole má ženská jen jednu díru kterou čůrá, rodí 😕tak mamka nevěděla jestlisi dělá srandu aleona prej to fakt netušila, prej se nikdy dolů nedívala že si to fakt celý život myslí že je tam jen jedna díra dobrý co?

strouzek
11. pro 2009

vlasšti a tvoje tchýně je teda cizinka jo? a jak se domlouváte??

mury fakt seš dobrá, porodit dřív do rekonstrukce, zvládáš malou v pohodě, ještě stihneš krášlit byt a péct. já si přijdu jak neschopná lemra oproti tobě

kackark
11. pro 2009

Strouži 😀 😀 😀 Tak to je fakt dobrý, to nepochopím.

Mury, já vím, že by si měla ráda Maxíka doma a chápu, že ho tam nemůžete mít, když máte vše nové. To je výhoda, že mi to tu máme takové, jaké to tu máme. Většinou máme všude zátěžáky a moc to neřeším, ale na novým domečku se taky vyřádíme.

Vlaštovko, no vidíš, a já co mě pořáda nutí chodit čůrat, a ona to bude prostata 😀 😀

strouzek
11. pro 2009

ty jo to mě nenapadlo prostata, já v noci byla snad 10 x čůrat asi bych si měla zajít na vyšetření prostaty 😀 😀 😀

murynka
11. pro 2009

😀 😀 😀 😀 s tou prostatou je to hustý no 😀 😀

kackark
11. pro 2009

Strouži, jsme dvě, neboj 😅 Ale vezmi si, jak dlouho jsi chodila do práce, zvládala si to bez manžela, když byl v tom Thajsku atd. Obdivuju tě 😵

murynka
11. pro 2009

strouzi ty zase zvládáš jiné věci třeba být bez manži atd

murynka
11. pro 2009

kači jsme to napsali podobně 😅 😀

kackark
11. pro 2009

Ale jinak holky jak píšete, že vás štve, že bude manžel slavit a vy budete bolevé atd., tak já to mám tak, že se za něho těším, až si právě bude malého chovat, beru to, že já jsem s ním devět měsíců deno denně, ale pro něho to bude mega zážitek 😅 A ty návštěvy mě mrzí taky víc kvůli němu, než kvůli mě, vím, jak moc se na malého těší, a já jsem ráda, že mu konečně můžu udělat radost 🙂

kackark
11. pro 2009

Mury, jjj 😵

kackark
11. pro 2009

Já se tak moc těším, na to, že budeme kompletní rodina a věřím, že manža ucítí v malém zázemí a pomůže se mu stát opravdovým chlapem, tátou. Na důkaz, že mám pravdu, mě Tádínek slušně okopává 😀

murynka
11. pro 2009

mě to neštvalo a bolavá jsem nebyla tak neposoudím 😅
jak píše kačka pak je krásné vidět jak ty chlapi ty své děti miluji 😵 😵

já když si vzomenu jak manžu trochu mrzelo že nemá kluka a jak je ted z malé podělaný 😵 😵

strouzek
11. pro 2009

holky já to bez manži nezvládám vůbec 😅 no když byl v thajsku tak jsem musela to je fakt, to jsem ale padala na hubu. ještě se řešili samé jobovky co se objevili když odjel takže jsem toho měla fakt dost a k tomu jsem chodila do práce. teď ale si přijdu že nezvládám nic, jedu do práce koukám tam na ně jak tele nevím co po mě chcou už jsem duševně jinde, doma nějak extra vánoce nechystám nepeču protože mám debilní troubu atd. pak když někam jdu a tam vidím jak ženská s děckama má doma uklizeno napečeno dárky nakoupené a zabalené od října tak si přijdu neschopná.
třeba moje mamka teď 14 dnů hlídala nemocné vnoučata, do toho stihla napéct, denně děckám vařit, udělat celý rodině věnce na dveře a ještě už má zabalené všechny dárky 😅 já po týdnu konečně zvládla zajít koupit přání strejdovi k narozkám 😔 co jsem doma tak mi přijde že jsem neschopná, když jsem chodila do práce zvládala jsem uklidit, někdy i uvařit, oblítat obchody, banku poštu a teď fakt lemra, doma binec, dárky mám z půlky, nemám ani vánoční papír, a doma to rozhodně nevypadá jako před vánocema

murynka
11. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tohle je pro mě pohled nekrásnější 😵 😵 mé dvě nejmilovanější osoby 😵

murynka
11. pro 2009

strouzi to znám já na pn neudělala také skoro nic 😅 člověk zlenivý ale hlavně ve starým mě to nebavilo uklízet atd tady mě to baví 😅

strouzek
11. pro 2009

holky s těma chlapama to cítím stejně, však to jsemdneska zrovna říkala té návštěvě, že pro mě nebylo hrozný v době snažení že nemám já mimčo jako to že ho nemůžu dát manžovi který děcka miluje. a vidím to i teď, když je den blbec tak pak stačí aby manža přišel pohladil mi bříško a mluvil na malou a je mi fuk že jsem hnusná a mám hnusný tygrovaný plavky z baculek 😀 to samé kočár, já jsem byla úplně hotová z toho jak si manža koupil bundu a pak mi řekl že je černooranžová aby ladila ke kočárku, mě by to vůbec nedošlo. a pak že jsou chlapy tvrdí jak skála prdlajs, stačí ukázat chlapovi utz s jeho miminkem a je to cíťa neskutečná. takže fakt jaký bude manža taťka

kackark
11. pro 2009

Strouži, mám taky takové vlny, tak tě chápu, někdy to je nával energie a lítám s hadrem a každé smítko mi vadí. A někdy jen sedím a nejsem schopná ničeho. A nejdůležitějšíí je, že budeme mít šťastné děti, no ne 😉
A to dělení na pohlaví nesnáším, nechápu, jak někdo může vaší holčičku podceňovat 😠

Mury, obdivuji ti to album ze střechy, vylepšili jste to neuvěřitelně 🤐

strouzek
11. pro 2009

mury no právě že mě to nebaví, v lednu bychom měli měnit okna a malovat ložnicitakže to furt beru tak že je to zbytečný. to samé zdobení oken, moje máti vyzdobeno krásně ale ona má nový okna, mě se na ty naše odrbaný okna fakt nic věšet nechce. to samé kuchyň, je stará, jako pěkná ale prostě chtěla bych novou hlavně novou troubu, mít jí úplně jinak chystám ty vánoce. no a to samé i dárky, holky řeším dilema, každý rok si s manžou řekneme že jen maličkosti a každý rok mě překvapí nějakým velkým darem. loni mi dal sadu z bílého zlata a kamínků prej za to všechno co se stalo(potrat operaci a jak jsem to zvládla)tak jsem ježíška byla furt v slzách, ale hlavně mě teda jako vždy potom štve že jsem mu já fakt koupila blbost protože to bylo tak domluvený
no a letos mi manža řekl že to samé že si nic dávat nebudeme radši se nakoupí Nelince ten zbytek co chybí a udělá se ta ložnice ale já fakt nevím jestli to myslí vážně a fakt nic si dávat nebudeme nebo mě zase překvapí. když něco koupím a on nic mít nebude bude to blbé a naopak.

kackark
11. pro 2009

Strouži, včera v tom všem manža na malého úplně zapomněl, a když jsme už skoro spali, tak mu říkám, že malého ani nepohladil, ani neposlouchal a on, že mu to nesmí udělat, a tak krásně se k němu přitulil.
Jsem tak vděčná, že tahle komplikace se vyskytla ještě před porodem a máme čas se nadechnout, bylo by mi ho moc líto, kdyby se to stalo v euforii, kdy se narodí malý a jemu by byla veškerá radost takhle zkažená. Ikdyž moc dobře vím, že nemusí být všem dnům konec 😔

murynka
11. pro 2009

kači děkujeme 🙂 to je změna co??jak to tu vypadalo už ani sama nevím 😅 a není to tak dávno co tu ještě byla babička 🤐

kackark
11. pro 2009

Strouži, já mám pocit, že letos dostanu opravdu něco velkého, tuším co, ale nechci to sem psát. Poznala jsem to podle toho, jakou z toho měl manža radost a vím, že se u toho natuty rozbrečím. Ale já prostě nemám tolik peněz, abych mu tak drahý dárek koupila, snažila jsem se vybrat to, co ho potěší.
S tím pečením tě úplně chápu, zrovna včera jsme se o tom s manžou bavili, jak je ta trouba fajn, že v tom podnájmu byl problém upéct bábovku a tady, jak se dělá cukroví jedna báseň 😉

vlastovka385
11. pro 2009

Teda holky, já mám pocit, že jsem neschopná já, jsem schopná tak akorát vyprat, uklidit a uvařit a ani to ne každý den. Já musím být bez manži každý druhý týden a přiznám se, že mi to leze dost na mozek, kdybych byla aspoň
v Brně, kde mám rodinu a kamarády, ale já trčím v debilním Rakousku, kde se ani pořádně nedomluvím 😠 . Naštěstí to není na furt, ještě to musím vydržet rok a půl a pak se to snad někam pohne.

Strouží, s tchyní mluvím chorvatsky, bo ona jinak neumí 😉 . Žila jsem dva roky v Zagrebu, tak jsem se naučila.

strouzek
11. pro 2009

kači jj tyhle záchvěvy úklidu mám taky akorát že poslední dobou čímdál méně 😀 s tím pohlavím jako štve mě to, celá manžova rodina se těší na malou to ne že ne ale pořád poslouchám jak kdyby to byl kluk bylo by to ještě o moc lepší. já to beru že manža je poslední nositel jména v té jejich větvy, když nebude kluk vymře to jméno v čechách ale přece se neposeru. loni to měl být kluk ale prostě nám nebylo dáno tak máme holčičku za kterou děkujeme bohu a fakt se mi nechce poslouchat že budu muset rodit do doby než bude kluk a aby někdo dělal nad naší malou nos že sice dobrý ale kluk by byl lepší 🙄 to samé i moje teta, volaal mi co a jak a že prej jí mamka říkala že to bude holka tak mi řekla že to je v háji zase holka(naši budou mít 5 vnoučat ale z toho jen jeden kluk) že chudák synovec nebude mít žádnýho kamaráda. tak jsem se vztekla co mě je po tom co mají bráchové za pohlaví děcek, stejně si spolu hrát nebudou protože budou o hrozně moc let od sebe a že děti nejsou na kvótu jakože když je plno holek musí se narodit kluk aby se stav vyrovnal

kackark
11. pro 2009

Mury, změna fakt obrovská, vůbec bych nepoznala, že je to starší baráček. Ta červená v obýváku je skvělá a ta chodba, fakt taková útulňoučká. Udělali jste spoustu práce 🙂

kackark
11. pro 2009

Vlaštovko, a to vše co zvládáš, ti připadá jako neschopnost?? 😲 Tak to pro mě už výraz snad ani neexistuje 😀 😀

Strouži, já z manži třeba zase cítím, že by byl o trošku radši za holčičku, zvykl si na tu představu a stýská se mu po Natálce stejně jako mě. Ale vím, že malého miluje už teď 😵 Tak ať jdou s těma poznámkama někam 🙄

vlastovka385
11. pro 2009

Mury, seš dobrá s tím cukrovím, kdys to pekla? Já bych to asi nedala časově, musím Tibora furt hlídat, jinak žere koberec nebo dělá jiný zakázaný činnosti 🙂 .

strouzek
11. pro 2009

mury opravdu velká změna klobouk dolů

kači no teda tak to budu zvědavá co dostaneš, mě kamarádka řekla že tam už byl manža se dívat u ní ve zlatnictví kde pracuje na sadu s diamantíkama že prej mi to chce koupit za malou tak jsem taky byla dojatá a to jsem jí ještě nedostala. no doufám že mi jí nekoupí na vánoce ale fakt až za malou protože fakt nevím co manžovi koupit a hlavně na to já nemám prašule co jsem na PN manža si vydělává peníze bokem takže vždycky před vánocema mi tvrdí ne žádný překvapení nebude však všechny peníze máš ty ale stejně si něco vydělá bokem a překvapí mě jako loni a já pak jsem dojatá ale je mi i trapně že jsem zase koupila manžovi jen blbej parfém sprcháč a tričko.

kackark
11. pro 2009

Vlaštovko, žere koberec, chudáček, dej mu alespoň někdy najíst 😅
Taky jsem se bála, že bych s malým nenapekla, tak jsem ráda, že je to všechno hezky v mrazáčku schovaný 😵

strouzek
11. pro 2009

kači no já taky chtěla víc kluka protože jsem si loni fakt klukem byla jistá i jsem měla jiný příznaky a chutě takže fakt to asi kluk byl tak jsem letos trošku víc chtěla kluka ale teď jsem ráda za holku , ono stejně nejde jedno dítě nahradit druhým a manža se na holčičku těší taky hrozně on to tvrdil od doby co jsem našla // že to bude holka a že holku i víc chce. akorát ta rodina chce jaksi víc kluka 🙄

kackark
11. pro 2009

Strouži, koukám, že vybíráme manželům podobné dárky 😵
Nejlepší je, že si manža myslí, že vůbec netuším, co to bude, ale jak o tom pořád mluví, tak já opravdu tuším a pak budu muset hrát překvapenou, ale těším se jak malý děcko. Největší bomba bude, až to bude něco úplně jiného 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru