Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
13. pro 2009

stouži dnes idem na nočnú 😝 treba dotiahnuť objednávku pre talianov aby sme to mali do piatku všetko z krku
tak to vychádza najskôr na utorok

mimina321
13. pro 2009

inak som očumovala ten test teraz a tie čiarky sú o dosť intenzívnejšie 😕

strouzek
13. pro 2009

mimi no vidíš to je jasný jak facka jseš těhule a to jsi měla depky z teplot 😀

jinak holky mrkněte, našla jsem tuhle stránku a jsem totálně hotová akorát ty ceny, no už abych začla šetřit na maškarní 😀

http://www.mysticum.cz/detske-kostymy-kostymy-p...

mimina321
13. pro 2009

no to sa mi zdalo na tehu nízko ale dnes bola 37 😉
tie kostími sú sladučké niečo podobné som videla v mothercare tuším 😵

strouzek
13. pro 2009

mimi já měla každý měsíc vysoký teploty jak himaláje a prd a v měsíc otěhu jsem měla teploty pod 37 a ještě mi to lítalo obden na 36,5 takže jsem nečekala totálně nic a máme naší neluš 😉

mimina321
13. pro 2009

vidíš dnes sa už na nič nedá spolahnúť 😀 😀 😀
ak som ozaj tehu tak to bude malí ladoví medvedík 😀 😀 😀

murynka
13. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 16.12. testy AFP
Farmi..........našla // - 21.12. UTZ
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina.........našla // moc gratulujeme 😵 😵 😵
Jaspina........................7DC

murynka
13. pro 2009

mimi nevadí že jsem to napsala do tabulky??vypadá to tak krásně 😵 😵 😵

mimina321
13. pro 2009

mury chcela som počkať na krv,ale neva ked bude negatívna tak to znova prepíšeme 😵

mimina321
13. pro 2009

shaarka • 20tt • 22. jún 2009 o 14:20
ahojte,
dostala som pregnyl 10 tis. jednotiek a 3 dni po injekcii som mala na teste uz len slabulililinku ciarku - ducha...

toto som okopírovala v inej téme-shaarka prepáč 😅 takže sa potichunku začínam tešiť

murynka
13. pro 2009

mimi nic se přepisovat nebude 😵 😵 😵

mimina321
13. pro 2009

😵 🤐

strouzek
13. pro 2009

mimi to je jasná těhučárka a ne jinak. je teda fakt že pregnyl zůstane u každého různě dlouho, jak říkám u mojí kamarádky zůstal po IUI až 11 dnů ale ty čárky byli na testu jiné a rozhodně nesílili jako tobě. tvoje čárečka je těhulínská a krev to jen potvrdí

sarlotta
13. pro 2009

mimi🙂 mám velikou radost s Tebou ... kdy jdeš na krev ?

evanek77
autor
13. pro 2009

mimina, co to vidím? To je nááádhera! Moc moc držím palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
13. pro 2009

já našla fotku tadeáška až teď, ten má ale hlad, papat si ručičku 🙂 🙂 🙂

mimina321
13. pro 2009

sarlott v utorok tam nesiem výsledky z hp,možno mi ju zoberú aj v utorok ak nie tak v stredu
evi dakujem 🙂

tercie
13. pro 2009

Mimi má //, no huráááááááááááááááááá Mimi moc gratuluju, ať sílí a ať je všechno v pořádku!!!!!!! 😵 😵 😵

jaspina
13. pro 2009

Tady se ale o víkendu dějí věci! 😉
Mimi zatím jen tak opatrně - ale i tak opravdu hodně gratuluju a držím palce, aby to Pregnyl nebyl 😵 Ale myslím, že už by neměl..
Strouži tak mě napadlo - nevěstil ten sen spíš těhulku mimi? Jako mě se o ní tak měsíc zpátky zdálo, že sem psala, že našla // - myslím, že sem to tady tehdy i napsala.. Tak to tak určitě bude! 🙂

evanek77
autor
13. pro 2009

mimina,
je to krásné 🙂 🙂 🙂 a pregnyl po 5ti dnech už test neovlivňoval, alespoň u mne ne 😉

kackark
13. pro 2009

Ahoj,
píši za moji manželku. Mám dle isntrukcí popsat porod.
Začalo to ráno, když ve 4:12 praskla manželce voda. Okamžitě jsme vyrazili do Ústí do nemocnice. Byli jsme tam po páte hodině. Od šetsi se objevovaly první bolesti a kontrakce, které se stupňovaly. Vše ale probíhalo normálně. Manželka při porodu byla statečná a spolupracovala. Tadeášek se rohodl jít na svět ve dvě hodiny odpoledne. Fotky po porodu jsem přidal do alba. Jsme oba moc štastný. Maželka je dost utahaná a odpočívá. Všechny moc zdraví.

andara
13. pro 2009

Jeee MIMI supeer,gratuluju a moc drzim palce 😉

Tatinkovi Tadeaska moc gratuluju ke krasnemu synkovi a k sikovne manzelce, moc ji pozdravuj a at je mas brzo doma 😉

jaspina
14. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 16.12. testy AFP
Farmi..........našla // - 21.12. UTZ
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina.........našla // moc gratulujeme
Jaspina........................8DC

Musím Kašku zastoupit, když jsem tu první 😉

jaspina
14. pro 2009

Kačku jsem chtěla napsat! 😉 A jaký jste měly víkend?

vlastovka385
14. pro 2009

Dobré ráno. Mimi, to je nádhera, potichounku gratuluju a přeju, ať je všechno v pořádku. Tádík od Kačky je roztomilá pusinka.
ahoj Jaspi, dneska jsi ranní ptáče. U nás víkend ok, vrátil se nám v pátek taťka a tento týden je s náma. Máme trochu problém s příkrmama, Tibušovi zeleninka jede, ale nadýmá ho a má trošku zácpu, dneska v noci jsme byli vzhůru každý 2 hodiny, bo si potřeboval prdnout, tak pískal. Nejhorší je, že on si prdnul a usnul a já jsem se půl hoďky převalovala, než jsem usnula a za chvilku znova buéééé. Tak jsem jak přejetá parním válcem. Dneska asi nedám příkrm, dokud se nevykaká, tak budem jenom kojit. A jak u vás?

jaspina
14. pro 2009

Ahoj vlaštovko, no já nejsem ranní ptáče, ale vzhledem k tomu, že mám práci na půl 8, tak mi nic jiného nezbývá.. Ale dnes se mi extrémně nechtělo - jak je pod nulou, tak umírám 😖
NApadá mě - zkoušelas dávat Tibouškovi kapky Sab Simplex? Dává se to prckům před krmením, právě proti prdíkům.

mar26
14. pro 2009

Ahoj holky,psala mi Kačka,že je jí hodně zle...musí na revizi,asi v děloze něco zůstalo,tak jí je smutno,že neví,kdy malého uvidí a že bude na dokrmu ☹ ...už jsem jí psala,že na ní všichni myslí a ať si z toho nic nedělá,že pak se určitě zotaví už rychle a kojit bude určitě plně i tak..dokrm teď nic neznamená.

vlastovka385
14. pro 2009

Jaspi, Sabík mě právě došel a tady v Rakousku ho nemají, ale koupila jsem nějaký jiný protiprdlavý kapky, paní v lékárně se zapřísahala, jak je to dobrej produkt, akorát jsou z bylinek, takže hodně aromatický a on to na lžičce nechce, tak mu to budu muset zamíchat do čaje. Snad to bude dobrý. čera měl brokolici a o té je známý, že nadýmá, ale mu dělá zle i mrkev, nejlíp zvládal bramboru s cuketou, tak to mu budu asi teď dávat, už mi dochází fantazie, co mám furt vařit.

vlastovka385
14. pro 2009

Mar, tak to je blbý, že tam zůstala placenta, někdy se to dá vypudit injekcí. Důležitý je, aby odsávala, pokud to půjde, aby se jí dělalo mlíčko, já jsem taky odcházela z porodky s flaškou a kojíme doteď bez problémů.

jaspina
14. pro 2009

Mar tak to je mi líto, že Kačka nemá klid ani po porodu ☹ Snad už pak bude všecko v pořádku a bude si moct užívat Táďu..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru