Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
18. pro 2009

kači ten porod teda to před si napsala krásně i to jak se narodil malej ale to pak o tý placentě, ztrátě krve aj. ty fakt nemáš nic jednoduchý ☹

monkul 😖 já teda játra nejím ale po tvém popisu ani nikdy nezačnu 😀

mimina321
18. pro 2009

ahoj bambulky 😉
kači to teda bolo náročné 😝 ale výsledok stojí zato 🤐
stroži tak ste to v pohode prežili 🙂
terci omrkla som fotky sú pekné 🙂
ja som dnes bola na koncoročnom posedení,bolo super 🤐

tercie
18. pro 2009

Kači vyčerpávající popis, tak porod super a pak ti to zkazili tou placentou, to je škoda, jinak bys měla krásnej zážitek... i když asi to je i tak, viď, když koukneš do postýlky 🙂

Monkul mě játra zatím nevadí, tak se asi radši nebudu dívat na placentu teda, stačí mi si to jenom představit 😀

Mimi děkuju, já se těším na tvoje 🙂 Jak to teď máš, podle poslední ms, 5tt? nebo už 6?

Strouži na Nelinku jsem taky koukala, je krásná 😵

strouzek
18. pro 2009

ahoj mimi tak doufám že si nepila na vánočním večírku 😀 my máme večírek zítra, tak tam na chvíli skočím ale co tam budu dělat to nevím, je to na bowlingu já hrát nebudu, pít taky nebudu takže to vidím na hodinku a jdu dom 😝

tercie dík, jako normálně jsem byla hotová jak to šlo vidět, na tý fotce to tak vidět nejde, ale na utz normálně celej manža ty tvářičky a nosánek. ale ono se říká že holky bývají podobný na chlapy že? no kéž by akorát se doma sázíme po kom bude mít oči, manža má jedno oko zelené, druhé modré a já hnědé 😵

tercie
18. pro 2009

Strouži tak na kukačku 🙂
Já jsem zářným příkladem, jsem celej táta, ale při určitých grimasách mám mamky mimiku 😉 Zajímavý, vždycky to je vidět na fotkách 😀
A s těma očima, manža má taky takový modrošedý, já tmavě hnědý, a někde jsem četla, že ta tmavší barva to světlý přebije, tak já doufám, že Lukášek bude mít tmavý kukadla po mně 😉
A prej dítě dědí velikost po matce, a povahu po tátovi 😀 Ale tak je to při šlechtění psů, jestli to tak funguje i u lidí nevím 😀 Manža říkal, že aspoň malej bude velkej po mě a hezkej po něm, haha... 😀
Nám se ten náš prcík moc ukazovat nechtěl, asi chce abysme měli taky nějaký překvápko 😀

strouzek
18. pro 2009

tercie tak to já nevím po kom jsem, tatovinejsem podobná vůbec ani vzhledem ani povahou, na máti taky ne, snad jen barvu vlasů ale oči nemám ani po jednom z nich 😅 no myslím že se podívám po sousedech u našich v baráku 😀 co? povahu po otcích? to mi neříkej že neluš bude bordelář a flegmoš a po mě bude vysoká a tlustá 😀

tercie
18. pro 2009

No zkus to omrknout 😀 A nebo zajdi po příbuzenstvu, oni ty geny občas přeskakujou generace 😀 Ale jinak to máme přesně stejně, malej po tátovi bordelář a po mě vysokej a tlustej... 😀

jana.jaro
18. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Kačko krásně jsi to popsala. Připomíná mi to můj první porod, ale jen po tu část kde jsi omdlela.
Tadeášek je krásnej k pomuchlání 🙂 😵 🙂 😵 ,myslím že bude podobnej na tebe. Zrovna jak Tomášek, cele po Evičce. No jo to jsou ti chlapečci po maminkách 😀 , ta naša cácorka po mě nemá ani chlup na hlavě.

Mimi čárky máš úplně úžasný, to mám radost 😉 🙂 a jak se cítíš? Už ti je i blivno?

Emička dnes nechce spinkat.V tuto dobu už dávno spává a dnes nic. Tak hodinu si už mumle v postýlce a když jsem se šla podívat, že to snad ani není možný co tam dělá, tak nějakým způsobem sundala monitor dechu a ty přidělávací pásky mněla narvaný v pusy 😀

monkula
19. pro 2009

jeej, ja som prvá... 😀 😀 😀 😀

mimina321
19. pro 2009

ahoj kočičky 😉
stroži nepila a vyvolávalo to rôzne dohady 😅 😵 😵
jani je mi zatial celkom fajn len ma občas palí žáha 🙂
čav monkul 🙂

monkula
19. pro 2009

ahoj mimina, dneska to zachraňujeme len my dve 😀 😀 😀

sarlotta
19. pro 2009

Ahojík holčičky🙂))
No Kači uff.. teda ta placenta Ti dala zabrat...začínám být ráda, že sem měla nakonec císaře 😲 😅 , proti tomuhle je chození s drenem růžová zahrada 😉

Mimi, nádherné čárečky🙂)) super.

mar26
19. pro 2009

Ahoj holky,

Kačko krásný popis porodu,užila sis svoje,ale stálo to za to 😵 , nádherné fotečky 😵

Evi krásné přáníčko s Tomíkem

mimi já mám z tebe pořád takovou radost 🙂

evanek77
autor
19. pro 2009

Kači,
krásně jsi popsala porod, uf, ještě že všechno nakonec dobře dopadlo 😉 🙂
fotečky jsou úžasné...
Marti,
ty jsi rychlík 🙂

sarlotta
19. pro 2009

Evičko moc krásná přáníčka🙂
Mě se zdá Tomášek podobný spíš na Tvého muže 😎

evanek77
autor
19. pro 2009

Jů, zdravím monkulku a janičku, dlouho jste se neukázaly 🙂 🙂 🙂

mar26
19. pro 2009

Evi zrovna jsem tu 🙂,tak jsem si všimla a to jsem celý den byla v letu..po nákupech a tááák. Manžel hlídal Natálku a já vyřídila co jsme ještě potřebovali a už máme klídek

evanek77
autor
19. pro 2009

šarlotko,
mně také, ale v rodině je to marné, má můj nos nahoru a všichni si ho dobírají, že mu zaplatí plastiku 😀 😀 😀

evanek77
autor
19. pro 2009

Marti,
já už se tááák těším, až vás budu víc stíhat. Ale zatím kojím 12x za den, naštěstí sabsimplex zabral a malý už nemá boleníčka, ale pořád pije tak 30-35min, takže k počítači zatím moc nesedám...

evanek77
autor
19. pro 2009

Kdy ti natynka začala víc spinkat? já mám pokaždé necelou hodinku volno a pak zas krmím, přebaluju a chovám... nějak jsem ráda, že obstarám domácnost, že bych se stihla nudit, to zatím nějak nehrozí... ale zas je fakt, že my držíme teplé večeře, takže než nakoupím, uvařím... asi by se dal čas ušetřit, ale nechci flákat manžela

mar26
19. pro 2009

evi 😀 ...tak hlavně když noc na horu bude mít jen fyzicky 😀
myslíš přes den kdy víc začala spinkat? No ona má tak od měsíce,že dopoledne dá půl hodinu....max. hodinu a pak usínala a usíná mezi 12-13h a dřív spala 4 hodiny a teď už jen tak 1,5 - 2,5h (někdy i 3h). Jinak nespinká.
Já taky denně vařím, manžel jak má problémy s tím žaludkem,tak mu to dělá dobře a já jsem tak zvyklá i z domova 🙂
Ono si uděláte režim,taky pak bude najedený třeba za 5-10 minut atd. Naty je třeba teď 3 den moc hodná, vydrží na dece, v lehátku,tak že se dá stihnout hodně věcí i když nespí.

evanek77
autor
19. pro 2009

marti,
jak malý nemá ty količky, tak je také hodný, ale třeba teď jsem ho rvala z prsa po 40min... prostě mám pocit, že jen kojím a kojím... že by spal 4h, to je sen 😀 😀 😀 a sám nevydrží, jak se vzdálím na metr, už se durdí a volá mě 🙂 Teď se pokadil, jdu koupat 😀 😎

mar26
19. pro 2009

Evi však je ještě maličký...ono se to upraví..vidím to fakt podle sebe...dřív pořád Naty nalepená na prsu a teď v srpnovkách pojí děti 5minut a hotovo...jen některé se pořád i v noci budí co 2-3 hodiny,ale i kojené některé spinkaj třeba do 5ráno...Naty teď 2x spala skoro do 6h 🙂

jana.jaro
19. pro 2009

Evi první měsíc jsem kojila tak 20min. Pak se to skrátilo na 10min a tet těch 5min. A v noci se budí po 6hodinách od začátku.Někdy se vzbubí třikrá, ale to je vyjímka. Jsem fak štastná, že to tak je. Syn se mě budil po třech hodinách do dvou let, to byl pro mě horor. Mám ráda spánek 🙂
Je to zajímavý, syn cucal taky těch pět minut a přibíral 800g za měsíc a Emička přibírá jen 500g za měsíc.
A to se ji to prso snažím spát jak to jde,ale ona se po pěti minutách začne spouzet otáčet hlavičku a řve, že víc nechce.Když se mě to přeci jen povede to do ní narvat, tat se stejně poblinká , že má toho moc.

marti a ty už přikrmuješ???

evanek77
autor
19. pro 2009

jani,
tak to tiše závidím... já i manžel jsme spavci, ale malý se prostě budí... a aby se mi vzpouzel, že už pít nechce, tak to je scifi, po 40min je uraženej, že mu prso seberu a to přitom vím, že mlíka mám dost, když odstříkávám, tak v pohodě 100ml, což je na jeho 5 týdnů OK. Zvlášť, když pije tak často... Asi mám žrouta 😎 😎 😎

mar26
19. pro 2009

Jani Naty je už jen na UM

Evi mi taky moooc rádi spíme,tak jsem teď ráda,že se fakt vyspím malá spinká fakt tak nejpozději ve 20h vstávačka mezi 5-6 a pak spíme do 7,30-8,30 /to jak kdy/...snad si to Tomík natáhne 🙂

jaspina
19. pro 2009

Ahoj holky, tak my jsme si dnes udělali hezký den.. Místo plánovaného uklízení a pečení jsme jeli do Hradiště na vánoční trhy, tak jsme nasáli atmosféru 😵 , dali svařáček a pak mě Jarek pozval na fakt mňam oběd 🙂 Kuřecí prsa na grilu přelitá omáčkou s lišek (hub) A ta restaurace byla hrozně pěkná a útulná, bylä jsem tam poprvé - moc do Hradiště nejezdíme. A doma jsme se pak jen váleli u telky a na všecku práci jsem se vykašlala.. Fakt pěkný den! I dárky už mám po kupě všechny, tak jsem ráda! Akorát teď večer mě začal bolet moudrák vlevo dole. Ty napravo už mám venku, ale tenhle už je trošku prořízlý ale teď se asi tlačí víc a bolí mě celá ta čelist až po ucho 🙄 😝 Ještě se to dá, ale pokud to rozbolí jak tehdy 😖 Blbé je, že přes vánoce tam není ani zubařka a určitě ani lidi na čelistní chirurgii, tak nevím co bych dělala.. doufám, že to přejde a nebo bych s tím šla hned v pondělí.. Ať nemám zkažené vánoce.

evanek77
autor
19. pro 2009

marti,
kéž by...

monkula
19. pro 2009

evičko, ešte chvíľku potrvá, kým sa zžijete, vydrž ešte dva týždne, malo by sa to upraviť..
Poznám, mala som pocit, že Chiara je viac na prsníku, než v postieľke a cecíkujeme dodnes, hoci už bude mať tri 😅 😅

jana.jaro
19. pro 2009

Evi, asi bude malej žrotek 😀
od kamarádky holčička pila taky 40minut i hodinu.Spala vyloženě u kojení jinak vůbec. To by byl teprve horor. Horší bylo, že si to tak nechala a malá ji tak pila do půl roku.(než začala dávat zeleninku a přesnídávky.Měla taky 10kg v půl roce 😀

Marti já vím že Naty pije UM, ale jestli už dáváš zeleninku kašičku a tak. Mě tet dr. říkala,že od 4M se mají dávat příkrmy at kojíš či ne.Tak jem teda začala dávat tento týden 4 žličky mrkvičky, ale co to dávám, tak Emča má zácpu a mám pocit, že tu mrkvičku má nenatrávenou.Tak asi začnu s příkrmy až od ukončeného 6M(počítám to podle původního DN)k

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru