Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
21. pro 2009

strouzi 😠 😲 😲 tak to tedy jako přehání ☹ a tu facku si zasloužil 🤐 co ti má co říkat že chceš potratit 🙄 jejda to mě mrzí 😔 tak tohle by mi řekl jirka jednou...však těhu není nemoc a pokud se cítíš fajn tak můžeš vše dělat hele řekni mu že MURYNKA malovala 😀 😀 a nepotratila jsem....

evanek77
autor
21. pro 2009

mury,
odsáváte soplíky? Malej je má od porodnice a vůbec mu nemizí...

murynka
21. pro 2009

evi jo jo ze začátku jsme odsávali skoro každý den ☹ neměla rýmu ale slyšíš že špatně dýchá a dělají se jí velký holoubci...dr.říkala že odsávat denně neublíží ted už se jí to dělá mín odsáváme tak obden ob 3 dny a kapu tam libenar 😉

andara
21. pro 2009

Teda strouzi, ta facka byla zaslouzena 😀 nj chlapi no! A cukrovky se neboj, ta tehotenska nic neni, jen te budou hlidat, moje znama ji mela a velky dite nemela, narodila se ji holcicka ani ne 3kg 😉 zato moje kamaradka ma cukrovku jako takovou (picha si inzulin uz dlouho) a narodil se ji skoro 5ti kilovej synek,ale cisarem 🙂 a obe deticky jsou zdravy jak ripy.

Evi-taky jsme casto odsavali ze zacatku, pak se ji delaji ty holoubci a rymu mela jednou a to byla parada, odsala jsem vysavacem a byl klid. Ted se parkrat stalo, ze jak se s ni koupem ve vane a ona treba caka, tak si cakne nebo nabere do nosanku a pak psikne a vyleti holub 😀 ale takovej, co sem jeste nevidela. Tak vzdycky rikam, ze si aspon vycisti nosik 😉
Jinak mam ten sprej od Niveii, cistici,ale nepouzila jsem ho jeste a na tu rymicku jsou super kapky Nasivin.

murynka
21. pro 2009

andara jo jo 😀 😀 když pšíkne a vylítne to z ní tak se divím odkud 😀 😀

evanek77
autor
21. pro 2009

holky,
díky, libenar mám doma, tak zkusím, jsem na něj zapomněla. My odsáváme vysavačem tak 2x za den, právě také ne tekuto, ale holuby. Malý chrčí a chrápe 😀

strouzek
21. pro 2009

mury no nevím teda když je to tak bezpečný tak proč dneska mluvil dr. o tom že může dojít k úmrtí plodu, že malá může mít cukrovku po porodu atd. ☹ víš jak to je, po potratu a štítce jsem vynervená i ze slova rýma takže prostě depkuju. teď jsem si dala 2 light jogurty a 2 rohlíky a mám moc po 2 hodinách takže i tohle moje tělo nezvládá takže fakt budu o hladu asi až do porodu nebo na suchých rohlíkách. chci vidět salát a kapra co udělá když blbé jogurty odbourávám tak dlouho.

mury o tobě jsem mu říkala že si předčasně porodila takže ty jsi u nás jako hrozba porodu, furt mu říkám že musíme vymalovat tu ložnici dřív než dopadnu jako mury, od válečků do porodky 😀

murynka
21. pro 2009

strouzi proč hrozba 😀 😀 dneska mi dr řekl že měsíc nehraje žádnou roli 😉 navíc naše odpovídá a dělá to co normální donošené děti 😵 😵
a dělala jsem to celé těhu takže můžu být ráda že jsme to vydržela tak dlouho 😅

strouzi to je pěkný blb ten dr.tohle tedy slyším poprvé 😲 😲 že při zjištění cukrovky takto straší 😢 ,¨
hele k úmrtí může dojít ani nemusí být cukrovka 😔 😔 😔

strouzek
21. pro 2009

mury no jo já vím ale já mu tebou hrozím aby pohnul zadkem a konečně domluvil toho malíře a okna 😀 mě někdy přijde že mu to furt nedochází že za 3 měs. tu bude malá a možná i dřív, on to furt bere jako srandu nebo nevím, minule v telce ukazovali mimi narozené v 27 tt tak jsem říkala hele taková je teď Neluš a on nechápavě koukal že už je mimčo takové velké a má všechno. jinak ten dr. byl dobrej, jako vysvětlil říkal že to není žádná hrůza ale víš jak, jakmile mi řekl to slovo "úmrtí plodu" od tý chvíle jsem nebyla schopná na nic jinýho myslet a došla jsem domů a obrečela jsem to.

murynka
21. pro 2009

strouzi to chápu ale neměl ti to ten dr říkat ☹ nevím to je nejhorší zlá varianta 😔 nemysli na to snaž se uklidnit 😉
jo chlapi nikam nespěchají já to vidím u nás máknul až když jsem byla v porodce 😎 a to se pak mohl zbláznit že toho měl dost 😅 dobře mu tak když jsme říkala že musíme máknout pořád bylo času dost 🤐

strouzek
21. pro 2009

mury no přesně, já taky musím na manžu tlačit, furt času dost ať jde o vánoce nebo mimčo. původně jsme měli dělat ty okna v říjnu, jenže to byl v tom thajsku a číně, tak pak přijel a sliboval že hned to začneme řešit, no a jak to dopadlo, prosinec konečně jsem ho dokopala k výrobci oken který nám sdělil že teď toho mají tolik že nestihne do vánoc ani přijet ten montér to naměřit 😠 takže nejdřív v lednu, sice slíbili že pak pohnou ale stejně se to celé posune. pak se musí zařídit malíř, to samé, všichni už nasmlouvané termíny takže to byl taky kumšt nějakýho sehnat. a to je tak se vším, času dost, nic se neřeší a pak se z toho zblázníme. tak to bylo i při svatbě, pořád bylo času dost a pak se všechno podělalo, umřela mi babička, odpadla svědkyně, manžova babička v nemocnici, přijeli neočekávaní hosté .... zařizovala jsem stejně vše na poslední chvíli což jsem nechtěla a byla jsem z toho pořádně vycuclá že jsem svatební cestu prospala.

murynka
21. pro 2009

strouzi jako bych to psala já 😉 znám to nemysli si a to jsme toho dělali víc vlastně celý zařízení....
okna na ty jsme čekali 12t.než se vyrobí!!!!!! 😠 takže mazec.......no a topení jsme také stihli tip top před zimou 🤐
hele nejsi v tom sama myslím že je víc takových chlapů 😒
chce to tlačit tlačit tlačit no 😅

strouzek
21. pro 2009

mury však jo tlačím tlačím, když mě chytne hysterák tak po něm řvu že asi chce abych skončila jako murynka co si při rekonstrukci odskočila porodit 😀 to mě právě štve, řeší že jdu posedět na vánoční večírek kde se nekouřilo, nic jsem nepila byla jsem 15 metrů od baráku a už ze mě dělá nezodpovědnou jak chci riskovat malou ale že jestli se něco stane tak z těch nervů co kvůli něho mám to je mu fuk.

jaspina
22. pro 2009

Dobré ránko! 🙂 U mě tento rok poslední pracovní 😵
Strouži -podle mě se tvému manžovi předchozí ztráta miminka vryla do paměti víc, než by připustil a takhle dává najevo strach.. Podle mě se hrozně bojí, aby se zas něco nestalo - ale znáš chlapy, neřekne to na rovinu, nepromluví se o tom s tebou, ale prostě se ohání brbláním.. Myslím, že za tím vším je už teď velikánská láska k Nelince a tím i strach o ni. 😉 Počkej až bude malá na světě a nebo až jí bude 16 let 😀

Mury - na tvé album na střeše se ráda dívám - tam je tak hezky vidět jak to jde, když se chce a jak to hezky dopadne 😵 U nás je všecko na dlouho.. buď se čeká na dělníky nebo na peníze 😠 Ale přiznám se, že jak máme dělat někdy v lednu-únoru tu koupelnu, tak se toho dost děsím. Je to naše jediná koupelna a představa, že se budu muset jezdit sprchovat někam jinam 😝

šarlot - koliba u černého medvěda je ve zlíně - v tom lese nad stadionem. Zkusím najít odkaz 😉

strouzek
22. pro 2009

dobrý ránko holky, dneska je mi líp jak včera, ještě jsem si pobrečela večer v posteli a dneska je mi super a na cukrovku prdím jsou horší věci 😉

jaspi no já si to o manžovi taky myslím, tak nějak je to stejné i v sexu, loni jsme sexili a stalo se něco tak letos se mě manža bojí dotknout. byli jen asi 3 sexíky (tedy pokud se tomu tak dá říkat) manža byl vynervovanej jak puberťák, pořád se mě ptal jestli mě to nebolí, nekrvácím a šlo na něm vidět jak má místo požitku z toho trauma. má to v hlavě spojené se ztrátou mimča, no a to samé je teď i v tom ostatním chování. loni jsem totiž byla pořád někde, bylo léto když jsem zjistila že jsem těhu, jezdili jsme po výletech, chodili se známýma si sednout do zahrádky ale hlavně v den kdy jsem pak večer začla krvácet a jeli jsme na pohotovost jsem byla s kámoškou a její bandou slavit narozky v jedný hospodě takže možná to fakt má spojené s tím strachem. ale přesně jak píšeš, chlap o tom nic neřekne, dusí to v sobě a umí akorát zařvat

strouzek
22. pro 2009

holkýýýý dorazili mi bodýčka pro manžu pod stromeček. teda ne pro manžu ale pro Nelinku ,na jednom je napsaný nelinka a na druhém Miluji svého tatínka moc moc moc 😵 já su tak šťastná, už jsem si myslela že to do vánoc nestihne přijít juchůůů

kackark
22. pro 2009

Jé strouži, tak to mám mega radost 😉 Chtěla jsem ti psát zrovna IP 😵
A s tou cukrovkou mi to je líto, ale ty za to přeci nemůžeš.

strouzek
22. pro 2009

jaspi ta restaurace vypadá dobře, akorát já nemám moc ráda interiéry s vycpanýma zvířatama a parohama, naši sice mají parohů plný byt ale ty vycpané zvířata 😖 z těch mám vždycky špatný sny a smrdí mi to.

strouzek
22. pro 2009

kači moc moc děkuji za tip a hlavně za ochotu že si mi to domluvila, jsou fakt krásný jsem takový ani nečekala za tu cenu. bomba 😵 před manžou budu hrát že nedorazili a tak aspoň nějaký překvápko bude pod stromkem když už jsem mu to včera v depce vyžvanila 😅

kackark
22. pro 2009

Strouži, není vůbec zač 😵 Hlavně, že to všechno nakonec dobře dopadlo, když se nám to tak hezky zkomplikovalo 😀 😀

strouzek
22. pro 2009

kači to jo, včera byl fakt den debil, samé průšvihy, ale dneska se skoro vše vyřešilo, přišli ty peníze očekávané na účet, bodýčka, už jsem si i tu cukrovku obrečela a hold budu na dietě a hubená jak lunt aspoň 😀 už teď mám lepší postavu než jsem měla před těhu, shodila jsem ruce, nohy a hlavně zadek ten pořádně, zrovna o víkendu jsem zkoušela džínovou sukni kterou jsem neoblíkla už tak rok dva a holky ona mě byla, jenom shodím břicho porodem a jdu předváděť spodní prádlo jak Heidi klum 😀

vlastovka385
22. pro 2009

Dobré ráno, vidím, že skvělá předvánoční nálada panuje i jinde. My jsme se včera zhádali zas jak koně, po telefonu, protože manžel je v Zagrebu. Děcka ty chlapi jsou takový sobci, že to je neuvěřitelný. Já už čtyři noci po sobě vstávám každý dvě hoďky a pochoduju s Tiborem po bytě, on teď hrpzně špatně spí. Tak si dokážete představit, v jaké jsem asi kondici. Včera se Tibuš probudil kolem desáté a plakal a plakal, vůbec jsem ho nemohla utišit, nechtěl nosit, prso, nic, ani se nechtěl probudit, už jsem fakt byla zoufalá, tak jsem debil zavolala manželovi. Jako já vím, že mi na dálku nijak nemůže pomoct, ale čekala jsem aspoň nějakou podporu, že mě uklidní. No, to jsem si dala. Jsem se dozvěděla, že si pořád stěžuju, že nezvládám děcko, že druhý nebude ani náhodou, protože já to nezvládám, vyhrotil to do takových extrémů, jako že on přeruší ten studijní program a bude s Tiborem doma ajá ať jdu vydělávat atd. Takže jestli jsem předtím byla v prdeli tak po tomhle rozhovoru jsem byla v pětkrát větší.
Mě fakt sere, tak on je každej druhej týden pryč, já jsem tady úplně sama, nikoho tady neznám, jsem v cizí zemi, kde neznám pořádně jazyk, a to ne kvůli sobě ale kvůli JEHO kariéře. Pravidelně se stává, že já mám třeba pohodovej den s Tiborem, mám doboru náladu, a on mi večer zavolá a půl hodiny nadává na svýho šéfa, na lidi, se kterejma pracuje, jaký jsou a nejsou, hodí na mě všechny svoje frustrace, takže když pak zavěsím, tak jsem v totální depce, ale to je jako v pořádku. A nejvíc mě nasralo, že se prej bavil se svou matkou a ona říkala, jak jsou ty moderní ženský neschopný že ony neměly žádný ty moderní vymoženosti a zvládaly děcka a prácu mnohem líp. A tohle říká tchyně, která manžu v jeho sedmi měsících strčila na venkov ke svojí matce, oficiálně proto,že musela pracovat, ale prej to bylo proto, že ho nezvládala.
Zítra přijedou voba, to budou teda vánoce.
Sorry za elaborát, ale potřebovala jsem to ze sebe dostat.

strouzek
22. pro 2009

ahoj vlašti no teda ti chlapy jsou stejní a je fuk jaká to je národnost. 😠 u nás to bylo to samé, teda akorát nemáme mimčo ale manža jak jel na těch 14 dnů pryč tak zrovna v tu dobu tady začla sněhová kalamita a začli se objevovat jobovky které jsem musela řešit a navíc si manža odvezl karty kdyby se něco stalo takže já tu zůstala s pár stovkama. byla jsem z toho dost vyřízená a tak když se manža připojil jednou za pár dnů na icq tak jsem se mu to snažila vylíčit a čekala jsem podporu ale to samé. prej jsem neschopná, otravuju ho s takovýma blbostma, on za ten net musí v tom hotelu platit, hlavně že mu nevadilo mi psát jaký mají luxus hotel, jak v letadle dostal teplé mandle aj. 😠 jednou jsem to nevydržela a seřvala jsem ho a pak jsem se odpojila, naivně jsem si myslela že mu to docvakne ale prd, byla jsem za hysterku a ještě i po návratu to hrozně řešil a pak mi řekl ať jsem ráda že v lednu nejede do Ria 😠

mimina321
22. pro 2009

ahoj kočky 🙂
no to sú chlapi.....niekedy sú hrozný egocentrici 😝
ja idem na utz pozrieť či bude dutinka,už sa teším,horor u zubára mám za sebou dnes som tam bola už o pol 8-už začínam odpuchať tak môžem medzi ludí 😅 akurát mi to čistil od hnisu a mám to teraz také trochu ubolené ale za chvílu to bude zase ok

strouzek
22. pro 2009

ahoj mimi budu držet palce na utz a zub noteda to je prevít, mě čeká trhání až porodím prej je ten zub prohnilej skrz na skrz ale nebolí tak to je hlavní, není nic horšího než bolest zubů, myslím že i porod bude méně bolet

jaspina
22. pro 2009

Holky já mám dojem že nejhorší je volat chlapovi s tím, že od něj čekáte nějakou útěchu a podporu.. Taky se tomu občas nevyhnu - ale stopro už vím, že mě jen vytočí a nas... ještě víc než už jsem.. Oni mají totiž tu úžasnou vlastnost říct v danou chvíli tu největší blbost co jen jde..

mimina321
22. pro 2009

strouži tak to mám nácvik pôrodu za sebou 😀 😀 😀 už je to v pohode,len ja ti mám taký panický strach zo zubárov a po tomto to už tuším bude fobia 😀 😀 😀 😵
jaspi chlapi čakajú že v prípade potreby ich vypočuješ,utešíš,alebo upokojíš ale ked je rad na nich tak to už tak nemusí byť 😉
aj ked teraz sa mm o mňa staral na 1 😵 musím ho pochváliť 🙂

kackark
22. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - 21.12. UTZ
Sarlotta.......našla//
Mimina.........našla // 23.12. UTZ
Jaspina.......................16DC

kackark
22. pro 2009

holky, mám malýho u prsu, tak stíhám trošku dočítat.
Vlaštovko, je mi to moc líto. Fakt jsou všichni stejní.
Tomo mýmu se za posledních pár dní taky povedlo pár husarských kousků. Jeden za všechny, porušil vše co sliboval, v radosti tchýni ukázal fotky, bez jediného slova výtky. Tak si asi umíte představit, jak mi je.

Mimi, na zítřejší UTZ držíme s Táďou palečky 😉 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru