Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
7. led 2010

Kači,
tak nějak to bylo, hledala primárně maminky, co našly odvahu nemocné miminko donosit a porodit... no, já nevím, jsem jí odepsala čerstvě po porodnici, kdy mě ten článek rozplakal, jaké mám štěstí, že už mám Tomáška...
holky, o sobeckejch chlapech mi nemluvte, také jsem v jedné fázi musela vyhrožovat, že manželovi nechám malého, ať si ho krmí nutrilonem jak chce, já že jdu pryč.... no, naštěstí mu to došlo 😎

evanek77
autor
7. led 2010

kači,
ani mi nemluv, jak se odplížím na 3 kroky, už pláče...
vojtovku cvičíme proto, že se radši otáčí hlavičkou napravo...

tercie
7. led 2010

Jéje Kači mluvíš mi z duše, taky si říkám, jak z našeho Lukáška chci vychovat dokonalýho chlapa 😀 Ale uvidíme, jak to nakonec dopadne 😀

Evi a to už ti dali hned pro Tomáška cvičení? Já myslela, že pomáhá ho položit tak aby se musel otáčet i na druhou stranu a tak... A jak vám to jde?

strouzek
7. led 2010

tercie no však já taky už viděla mrtvolu ale znáš to, vidíš policajta tak si schopná udělat vše jak oni řeknou. teda aspoň já to tak mám, u doktora, policajtů aj. lidí které mám podvědomě za "bohy" jsem schopná držet hubu a jít jak ovce a neuvažuju

strouzek
7. led 2010

holky to mi ani neříkejte že je to taková zabíračka. já si to furt maluju že bude naše Nelinka jak malá od Mury, že budu stíhat péct zdobit barák malá občas zapláče prostě idylka 😅

tercie
7. led 2010

Strouži já jsem proti policajtům imunní, mám je odmala doma 🙂 Tuhle jsem jich tu měla plnej barák 😀 Manža si přivez kolegy na návštěvu 😀
A mrtvolu jsem teda viděla jen hooooodně z dálky a vůbec mi to nevadí!!!

Taky si říkám, jak to bude vypadat, až se malej narodí, jak to zmáknu, jestli si budu vědět rady, když ho bude něco trápit a tak, co budu dělat když se nevyspím, s tím jsem měla vždycky problém, mívám pak migrény...no bude muset fungovat i manža, nedá se svítit...

Holky taky řeším, jestli ho chci u porodu, švagrová se rok po narození malý rozvedla, a teď po dalším roce se jí EX svěřil, že po porodu k ní začal cítit nepřekonatelnej odpor... toho bych se nechtěla dožít...to musí bejt hrozný, porodím mu dítě a totálně se mu tím zhnusím...

kackark
7. led 2010

Evi, tak koukám, že to rozčarování z přístupu manžela k nově nastalé situaci u vás proběhlo taky 😔
Malý se mi zase víc otáčí doleva, tak se na to zeptám té známé z rehabky.
A v tv se na tebe ráda podívám 😵

Strouži, radši si nemaluj vzdušné zámky 😔 Ale holky možná tolik netrápí prdíky, tak jsou "hodnější".

kackark
7. led 2010

Terci, hlavně jim budeme vštěpovat úctu k hodným ženám 😉

kackark
7. led 2010

Já jsem stejnej posera jako stroužek 😀

evanek77
autor
7. led 2010

terci,
neboooj, manžel měl porod z první ruky, koukal i na nástřih a ani jsme nedodrželi šestinedělí 😉 🙂
a vojtovku tomík snáší jakž takž, nelíbí se mu, ale když na něj pěkně povídám tak skoro nebrečí 🙂 Ale je blbé, že musí být nahý, takže je to takové zdlouhavé, ho 5x za den svlíkat úplně (i bez plíny) a zas oblíkat... to ho teda nebaví

strouzek
7. led 2010

a joo vlastně tvůj manža je jeden z nich tak to jo. 😀 no já mám z policajtů strach když je vidím klopím zrak 😅

tercie sex a odporpo porodu já neřeším páč už to doma mám. co jsem těhu tak žijeme v celibátu, manža tvrdí že se mě nedotkne dokud malá nevyleze ale mám pocit že jestli bude u porodu tak se mě už nedotkne nikdy. zrovna včera jsem se ho ptala jestli tam fakt chce jít a on že sám neví že má nervy v háji jen z tý představy ale zase chce být u toho prvního okamžiku tak nevím ,popravdě já jsem typ co je radši sám když mu něco je takže už teď vím že ho budu u porodu nenávidět a dozví se asi spoustu sprostých slov 😅
ale kdoví, někdo to veme v poho a jinému se to zhnusí u nás třeba po revizi nebyl problém s manžou ale spíš se mnou, připadala jsem si špinavá při té představě že mě vyškrábli takže dost dlouho to trvalo mě než se mě mohl manža dotknout.

kackark
7. led 2010

Terci, brala bych ohledy na to, jak se k porodu staví on a zda chce k němu jít. Manža vypráví všude, jak je na mě pyšný, jak jsem hezky porod zvládla, ale možná škoda, že neviděl, co se dělo potom, protože se s pomocí moc nepřetrhne. Prostě nemám břicho, tak proč bych už nemohla dělat vše 😝

kackark
7. led 2010

To psaní jednou rukou, když je malý u prsu je děs, omlouvám se za chyby, pořád mi to někam přeskakuje 😝

evanek77
autor
7. led 2010

kači,
no vem si silvestra, kdy chlapi chlastají v jiné místnosti a my s holkama kojíme a přebalujeme také jinde... jak dlouho by ti trvalo, než by ti došla trpělivost? Jako kdyby v týdnu chodil i jinak než v 19-20h a o víkendu se malému věnoval i sám beze mne, abych měla třeba 2h pro sebe (tj. na vyžehlení v klidu, bez vypínání žehličky co 5min), tak klidně... a vísš, co mi manžel na toho silvestra řekl? Že prý nemůže za to, že se ze mě v Praze stal introvert 😀 😀 😀 😀 Vtipálek... jak mám být společenská bez společnosti?????

evanek77
autor
7. led 2010

kači, já také píšu jednou, malej je hodnej, když ho chovám, ale položit ho, tak je uááá uáááá

evanek77
autor
7. led 2010

kači, zhublas? Mně se drží všechno, co jsme si donesla z porodnice, z 6ti kilo ani deko dolů 😔 a to má malej už 5,5 kila

kackark
7. led 2010

Strouži, asi to bude znít hodně divně, ale my si ten porod opravdu užili, teda spíš první dobu porodní a v životě by mě nenapadlo říct manželovi něco sprostého, nebrala jsem to tak, že za mou bolest může on, ale že s každou větší bolestí se blíží okamžik, kdy uvidím malého a to mi pomáhalo jí nejen zvládat lépe, ale naplňovalo mě to i takovým zvláštním klidem a pocitem těšení se.

tercie
7. led 2010

Kači, jo přesně, úctu především 🙂 No jsem jednou zvědavá na výsledek 😀

Evi to musí bejt nahatej, proč? Abys ho držela přesně na určitých místech, nebo kvůli volnosti pohybu?

No na to téma porod si s ním ještě musím promluvit, fakt to musí bejt děsný, když ti chlap začne dělat seky že se s ním zoufalá rozvedeš, a po roce ti řekne, že tě mu zhnusil porod... holt slabá povaha, a cíťa, a místo aby to řek a řešili to společně, tak začal chodit za jinejma. Srab.
Ale můj manža mi jednou řek, že přežil pitvu, tak že porod přežije taky 😀 Kolikrát pomáhá zraněným při nehodách a tak, tak krev mu nevadí, přinejhorším ho vyhodím na chodbu a bude 😀

grej
7. led 2010

Ahoj holky, nerada vám sem lezu, ale viděla jsem známý jméno /Stroužek/, tak jsem koukla.
Můj manžel taky byl u porodu a taky kontroloval šití a sex v pohodě🙂 Jen ho moc nestíháme 😀 Jestli jsme od porodu sexovali desetkrát, tak je to moc. Navíc mě ta jizva dlouho bolela, takže až tak poslední dva měsíce to nejsou muka.

Co se týče života se dítětem, tak mě moje máma musela do tří měsíců Kačky nakupovat a několikrát mi i uklízela, protože já prostě nezvládala nic. Byla jsem ráda, že je manža celý den vpráci, že aspoň nemusím vařit a o víkendu vařil on. Byl to děs. Kačka pořád řvala a řvala ařvala a nespala a nespala a nespala 😉

Ale od jejích čtyř měsíců už je to pohoda, jen čím dál hodnější a teď přes den zapláče už jen když se hoodně moc nudí!!

Takže je každopádně lepší se připravit na tu horší variantu a čekat pekelnej záhul a pak bejt příjemně překvapenej než naopak 🙂 Taky jsem si myslela, že holčičky jsou hodnější,m ovšem v našem okolí to bylo všude přesně naopak 😀

Přeju snesitelný porod a ať máte ty miminka hodnější než bylo to naše 😉

kackark
7. led 2010

Evi, u nás je to úplně to samé, jen se mi to komplikuje ještě tím dědou, který mi neustále přidělává práci a já si mu nedovolím nic říct 😔 Manža malého chová jen když nebrečí, jen se maličko ozve, tak mi ho strká. Nepřebalil ani jednou, a to ještě když brečí, tak mě buzeruje, proč k němu rychle neběžím a vyptává se, co mu je, atd.
Holky, těhulky, to ať víte, do čeho jdete 😀

Z 18 kilo jsem po návratu z nemocnice měla 12 pryč a 2 kila ještě teď doma, ale níž to nejde. Takže nahoře mám ještě 4 kila a hnusně vytahané břicho 😝 Ale za malého to rozhodně stálo.

tercie
7. led 2010

Kočky když to čtu, tak fakt se budu snažit ho co nejvíc zapřáhnout, žádný takový že se bojí ho vzít aby mu neublížil nebo podobný výmluvy (co neumím, nemusím dělat, žejo) já taky budu muset, tak on taky...je to i jeho dítě... o štěňata se musí starat taky a taky jsou malinkatý.
Já bych ho u porodu chtěla, i když třeba při tom přerušení v dubnu nebyl, a měla jsem co dělat sama se sebou, že jsem okolí ani nevnímala, ale jen pocit že je se mnou by asi byl lepší. On si vůbec nedovedl pak ani při vyprávění představit, jaký to bylo...tak snad to zvládne, holt třeba bych nechtěla aby viděl všechno bezprostředně, ale jen od mojí hlavy...no uvidíme, třeba bude všechno úplně jinak a já to řeším zbytečně 😀 Kéž by...

Kači já taky datluju jednou rukou, ale já mám v tý druhý jídlo 😀

murynka
7. led 2010

ahojky holky 🙂

koukám že je tu evička 😵 ahojky kočko 😉

kačko to ti nezávidím také jsou ndny kdy malá vůbec nespí 🙄 🙄 a chce chovat chovat chovat 😝

strouzi na to zapomen už to hodné mimi není tedy je 😵 😵 ale přes den už moc očko nazamhouří vyžaduje pozornost povidání chování zpívání hraní 😅 😅 takž doma toho moc už neudělám jako dřív 😀 😀
hrozně mi ulehčila šestinedělí za to jí moc chválím protože to bylo super 😵 😵 😵
ted je také zlatíčko ale živější 😀 😀 ale krásně spinká v noci 😵

murynka
7. led 2010

a můj chlap 🙂 přebaloval jednou včéra koupal 😵 😵 ale ona byla malinká tak se bál ted už je do ruky 😀 😀
máme 4 kg 😎 ale když pláče hnedka jí bere na ruku uklidnuje povídá si s ní musím říct že pomáhá 😎

evanek77
autor
7. led 2010

kači,
já mám nahoře ž kilo a v pase z 6ř mám pořád 74, ale vytahaně to naštěstí nevypadá.
to přebalování je přesné, manžel pokaždé volá, že asi potřebují pomoct, že se pokadili... a co, že já zrovna vytírám/vařím/peru nebo něco?!
mury,
ahoooj, já nakoukla dnes do prosincovech a tam takový smutek, dost mě ten tvůj odkaz sebral, když jsem si představila, přijít o manžela já...
terci,
má být nahý, abys měla kontrolu, že je tělo v jedné ose, ale flákám to a občas mu nechám plínu, když je nervozní. Ono to máš cvičit před kojením a to víš, hlad a chlap, to není dobrá kombinace 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
7. led 2010

evi mě to sebralo moc ☹ ☹ ☹ nemůžu to pořád nějak pochopit 😔 😔

tercie
7. led 2010

Mury to je super že se zapojuje, však proč by to mělo bejt jenom na ženský ne? Oni si taky musej s dítkem udržovat vazbu 😉

evanek77
autor
7. led 2010

terci,
oni se zapojují... když je miminko dobře naladěné 😀 😀 😀 😀

murynka
7. led 2010

evi ted naše řve a chová manžel 😀 😀 a já interneruju 😀 😀

tercie
7. led 2010

Evi to jsi napsala přesně....chlapi a hlad... to to cvičení asi občas vypadá jako krocení divý zvěře viď? 😀

strouzek
7. led 2010

holky nestrašte mě já si to maluju růžově jak budu mít hodné miminko jak budu vše stíhat a jak manža bude pomáhat. 😅 no asi budu překvapená ale snad to zvládnem kocour závislák dítko závislák to budu jenom přehazovat z ruky do ruky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru