Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
20. led 2010

Strouži, soulas 😵

tercie
20. led 2010

Holky ahoj 🙂

Papuuu moc gratuluju k super výsledkům, však jsme to říkaly, že je holčička zdravá, tak už jen užívej, mám velikou radost 😉

Kači o tom zavinování dělohy vím, někde jsem to četla a švagrová taky skučela první dny 😀
Jé já bych taky šla na svatbu 🙂 Já nehty budu sundavat teď, poslední 2 měsíce mi špatně držely, a když jsem teď řekla že půjdou dolů, tak najednou zas drží, já jsem z toho jelen 😀 Ale chci aby se mi daly nehty do kupy, k malýmu je aspoň ty první měsíce nechci, prý se za nima drží víc bakterie než za normálníma, krátkýma, i když se často myjou ruce... tak prostě pro lepší pocit.

A jdu dočíst dál, protože nestíhám 😀

Jo, Jaspi, co ta vana?

papua
20. led 2010

Tercie: dakujem zlaticko! Po velkom ultrazvuku snad uz budem uplne v klude, teraz som este len trosku v klude!!!

strouzek
20. led 2010

kači to nebude kotlem, my máme ústřední topení a taky uklízím furt dokola a není to vidět 😀 určitě na dovču jeďte, potřebujete si odpočinout, já si pamatuju jak jsme bydleli v tom bytě s manžovou sestrou a byli ty hádky tak jsme jeli tehdy do černé hory a pamatuju si jak to bylo super odreagování, s manžou jsme si normálně promluvili o plno problémech, týden jsem normálně spala bez toho abych se každý den budila v hrůze co bude,... vzpomínám jak jsem při odjezdu seděla na pláži a brečela že to končí že nechci domů zase do toho koloběhu hádek, naschválů.... určitě si to užijete s malým, malý děcka zvládají cestování totálně suprově to spíš ty větší už školního věku jsou na zájezdech kam jezdíme my na zabití 😉

kackark
20. led 2010

Terci, tak to já mám svoje nehty tak lámavý a špatný, že malýmu ubližuji spíš s nima, tak jsem ráda, že se ke gelovkám vrátím, nechám si je jen lehké a decentní. Manža sám uznal, že by to na tu svatbu chtělo 😀 Jsem zvědavá, jak to budu s malým zvládat a musím koupit nějaké inteligentní šaty kvůli kojení.

kackark
20. led 2010

Strouži, ty to tak hezky popisuješ, že bych nejradši jela hned 😵

strouzek
20. led 2010

ahoj tercie no asi se nehty lekly a začli držet 😀 já si nehtíky sundala protože mi v těhu taky blbě drželi a chtěla jsem ozdravnou kůru a taky mi přišlo že dávat kupu peněz když sedím teď na PN je zbytečný ale jak malá bude větší třeba těch 5 měs. a víc tak si je dám nazpět

kackark
20. led 2010

Terci, o zavinování dělohy jsem věděla, ale to že se ta bolest mnohonásobně zvýší při kojení jsem netušila. Ale je možné, že já jí měla od malého - velkého 😀 tak extrémně vytahanou a ještě jak to krvácelo, že to nebyla obvyklá bolest.

kackark
20. led 2010

Strouži, ale ten olejíček od tebe určo zabírá, mám ho u PC a když je chvilka, tak mažu a mažu a je vidět, jak se lepší 😉 Tak díky moc 😵

strouzek
20. led 2010

kači není zač hlavně že zabírá, mě taky pomohl. teď už se nemažu vůbec, nehty mám krásný jako zamlada 😀

jaspina
20. led 2010

Kači já nevím, co bych volila.. Ona mě taky víc vždycky láká dovča - ale když je už po létu a všichni už jsou zpátky a prachy v .... tak jsem ráda, když vydržím odolat a pak se udělá ta věc, na kterou jsou potřeba a užívám si ji pořád.. Nebo nešlo by volit kompromis? Levnější dovču nebo prodloužený víkend a i kotel? Ale fakt nevím, to si musíš rozmyslet ty..
Tý jo, nám kdyby Rykoš utekl na procházce, tak se asi zblázním strachy,že někomu něco udělá 😖 Ale Besska je asi hodná že?
Terci mi jsme si to nakonec rozmysleli a dnes jsem tam volala, že tu masážní nechcem. Už kvůli tomu, že ji chcem obezdít a u ní to nejde.. Nebo jde - ale jakmile by se tam něco pokazilo, tak se tam nedostaneš.. takže bude klasická rohovka.

tercie
20. led 2010

Strouži asi jo, asi se lekly 😀 Psychologickej efekt nějakej, já to měla i se zácpou, když jsem si koupila čípky, tak jsem je ani nepoužila, protože od tý doby to jde nějak samo 😀

kackark
20. led 2010

Jaspi, tam kde utekla téměř nikdo nechodí a u ní mam jistotu, že nic neudělá, ale mám strach, aby se nechytla do pasti, nebo tak něco ☹ Jsem pěkně nervozní. Ono to je tak, že předělaní toho kotle by stálo asi třikrát víc než ta dovolená a není jistota, že na to ušetříme, tak by mě pak štvalo, kdyby nebylo nic.

strouzek
20. led 2010

terci taky mám tyhle psychoefekty často. třeba když mám horečku a manža už se chystá zavolat rodinýmu doktorovi co jezdí s pohotovostí a nebo mi udělat zábal tak já okamžitě klesám pod 37 😀

kači a proto já říkám dovolená 😉

kackark
20. led 2010

Tak tohle bych holky taky potřebovala.

jaspina
20. led 2010

Kači a kam by jste jeli na tu dovču?

kackark
20. led 2010

Do Chorvatska, ale kam přesně to je, nevím, zatím jsem nad tím moc neuvažovala, tak jsem se o to nezajímala.

kackark
20. led 2010

Pořád hledám nějakou inspiraci na ty šaty a nemůžu na nic narazit. Asi budu muset jít do sukně a nějakýho topu, abych mohla kojit, nebo nevím 😖

tercie
20. led 2010

Kači asi bych byla taky pro dovču...kdo ví kdy se pak zas někam dostanete...a potřebujete vypadnout, zbavit se na chvíli dědy a tak, prostě vypnout...
Když by se pak něco vytentilo s kotlem, tak se stejně bude muset udělat, i kdybyste si na to měli půjčit, ale to je to kdyby kdyby...
Já mám bordel v baráku taky, protože topíme v krbu, a po každým přiložení se musí zametat, což manža nedělá a pak mi ten svinec nosí na panoflích všude, na plovoučky. Je hroznej bordelář a je mu jedno jestli jsem právě vytřela celej barák... a mě to začíná unavovat a uklízení mě nebaví, když vím, že za 5 minut to nebude poznat...

kackark
20. led 2010

Terci, mě to taky vyčerpává, hlavně teď s malým. Moc toho nenaspí, tak když spí, já uklízím, a už mě to nebaví pořád dokola. Tak jsem si dneska radši sedla k vám 😉

Akorát jsem pořád nervní z Bessinky ☹

jaspina
20. led 2010

Kači tak to by jste jeli autem ne? Tak se nemusíš rozhodovat hned? Tam je ubytování vždycky.. No a v létě bys viděla - nejde to tak?

tercie
20. led 2010

Kači však jo, ono to uklízení neuteče, tak holt to uděláš zejtra i za dnešek... potřebuješ taky trochu vorazit 😉
Akorát já nevytírala tejden, jen jsem luxovala, tak dneska musím, ale vůůůůůůbec se mě nechce...
Zejtra přijdou objednaný věci pro Lukáška a když nebudu mít uklizeno tak si to nemůžu rozložit a pokochat se, tak to mě asi donutí 😀

kackark
20. led 2010

Holky, manža přivezl Bessu, ani nevíte jaký kámen mi ze srdce spadnul.

tercie
20. led 2010

Kači tak to je skvělý že je doma, trumpeta jedna...
Mě včera taky utek ten náš při venčení, nemáme ješt plot, ale jsme na konci vsi a nikdo nikde nebyl...naštěstí mu vždycky dávám koš, a on by jen tak sám od sebe neublížil, ale co vím, jak by zareagoval člověk když na něj bafne rotvajler bez doprovodu. JAkby začal ječet a mávat rukama bylo by zle...umí vytloukat i s košem a ty modřiny jsou nic moc 😕

mimina321
20. led 2010

ahoj 🙂
tak tu sa to dnes ale rozkecalo 😎
papu mooooc velká gratulácia 🤐 🤐 🤐teraz už len pohodový zvyšok tehu 🙂
ja som dnes bola v nemocke pre výsledky zo vzoriek čo zobrali po operácii,nič nové nepovedali 😒
kači pokial tam nechcete zostať chodte na dovolenku,trošku si oddýchnuť 😵

mimina321
20. led 2010

jé tak sa trucovníčka bessi našla 😉
náš psík má tiež túlavé topánky,minule ušiel manželovi ked k nám išla návšteva a my sme vôbec nepostrehli že zdrhol 😝 ten pobehal po okolí a potom sa dobíjal domov,ale boli zatvorené dvere.vonku poriadne vymrzol,doniesol ho sused 😅 potom bol 3dni taký vystresovaný,že s nami chodil aj ny wc čo sa bál 😀
teraz sa už von tak nederie 😀 na niečo to bolo dobré 😀

jaspina
21. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, první část amnina je v pořádku, hurá
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................15DC, 15.2. laparka
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství,netrpezlivo čakám ms

Krásné ránko 🙂

mar26
21. led 2010

Dobré ránko,

papu moooc gratulujuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 ,konečně si budeš těhu užívat a těšit se na malou princeznu 😵

šarlotko to mě mrzí ta alergie a zrovna když těhulka potřebuje zahnat chutě co? 😒

Kačko to je dobře,že se Bessinka našla 😵 . A napiš co v poradně,kolik malý váží a tááák a snad ho ta varážka brzy přejde. Já bych jela na dovču 😵 ...ale ja píšeš zase kvůli těm alergiím....
Nehtíky už taky zase konečně budu mít..už se na ně těším,ale až po horách,ve středu vyrážíme do Kitzbuhelu,i s našima,tak se těším 🙂

strouží vlásky dorostou 😉 a třeba až malinko poporostou,tak už budeš spokojená

strouzek
21. led 2010

brý ránko holky právě jsem vylezla z pelechu. 😀

mar no jo myslím že za 14 dnů už budou vlasy v pohodě ale mě to spíš štve dneska, nechala jsem se ostříhat na tu vernisáž a účinek je opačný 😝

holky mě kdyby se ztratil oliver tak fakt nevím co bych dělala, mě fakt stačí když ho nemůžu najít doma a to vím že je doma protože nikdo ven nešel že by mohl utéct a už jsem nervní. kdybych ho nemohla najít třeba jen 5 minut takmám hysterák jak se znám 😅

mimina321
21. led 2010

ahoj 🙂
mar tak aby vám vyšlo počasie 😵 užite si krásnu dovolenku 🙂
včera som pozerala niečo na predlžený víkend,našla som kúpele lúčky je tam voda ktorá dobre vplýva na gyn.ochorenia a liečia tam problémi s oteh.-určite tam pôjdeme aspoň na víkend-ale necháme to na jar 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru