Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
4. únor 2010

no aj naši sú chlpatý,lae sú v byte tak aby mi vonku v tej zime nevytuhli 😀 😀
dnes budeme mať na obed palacinky včera som zabudla vytiahnuť z mrazáku mäsko

sarlotta
4. únor 2010

já taky .. včera jsem dělala, se špenátem a sýrem... mňam... 😉

mimina321
4. únor 2010

my budeme mať na sladko 🙂
dnes som začala jesť sarapis,uvidíme ako to ,,spracujem,, 😅 ked nezaberie na iné aspoň budem zdravá ako repa 😎
tie maminy nás zanedbávajú už tu stráášne dávno ani jedna nebola 😲

sarlotta
4. únor 2010

no taky se mi zdá.. nestalo se něco ? já na ně vůbec nemám jiný kontakt... evičku bych ráda viděla jak se mají 😒

mimina321
4. únor 2010

šarlotka ani ja jedine na mao ☹

mimina321
4. únor 2010

pozrite do albumčeku mám tam trhačov 😵 kým to admin nezmaže

sarlotta
4. únor 2010

no jo to jsou prďoši s krátkým nožkama,my máme špice🙂 krásní jsou.

mimina321
4. únor 2010

no milujem ich 🙂 špic bol môj prvý psík mala som bieleho,ešte u rodičov

mimina321
4. únor 2010

jejda musím ísť niečo robiť,ale budem nakúkať 😕

papua
4. únor 2010

ahoj zlaticka! Nejako sa nam to tu nehybe...co sa deje? Vonku snehu plno a na nete dokopy nikto? ako to?

sarlotta
4. únor 2010

papu, asi všichni pracují nebo uklízí či co🙂))) já už bych radši jarní úklid🙂)))) ale to ještě nebude.... no lepší zasněžená Zima než blato 😀

papua
4. únor 2010

sarlott: no ja tiez, uz mam toho snehu dost plne zuby, je toho na mna moc, zababusena jak medved stale a hlavne nevydrzim vonku viac ako 15 minut, to je maximum🙂, hned mrznem...Inac ako sa citis? Aj grckas?

sarlotta
4. únor 2010

no už je mi líp, ťuk ťuk🙂)

já bývám s malým venku max hodinku, ono se po obědě vždycky trošlu oteplí🙂

papua
4. únor 2010

tak je dobre🙂, mne tiez len noci byvaju tazsie...nemozem stale spavat a mam malu tak nizkopolozenu, ze ked sa mi trosku naplni mechur, tak ma boli komplet vsetko dole a este mi aj boxuje obcas do mechura...🙂, no je to sranda...

sarlotta
4. únor 2010

papu vydrž🙂)) chtěla jsi pohyby , tak je máš🙂))

papua
4. únor 2010

sarlott: jasne 🙂, ved sa aj tesim 😉, neboj ked trosku nekope uz panikarim 🙂....Uzivam si ich jak sa da aj cez to vsetko...

sarlotta
4. únor 2010

já vím, že jsem zlá, ale Ti ty kopance do močáku závidím🙂)))

papua
4. únor 2010

Nie si zla🙂....To mam nove teraz ze aj do mechura kope, takze si to tiez uzivam 🙂...

skritkova
4. únor 2010

Ahojky holčiny, včera nám odvezli počítač, asi nějak onemocněl☹ Tak jsem teď na noťásku🙂
Papu, mě taky malá tam dole do něčeho kope a to se mi až udělá blbě, ale jsem za to ráda 😉
Šarlotko, Tebe to zachvíli taky čeká 😵

jaspina
4. únor 2010

Já tu mám zas šéfa, ale zítra tu budu! 🙂

papua
4. únor 2010

Skritko ahooj: no mna ked do mechuru kopne tak az nadskocim niekedy 🙂, ale tiez mi to nevadi....🙂, je to krasne!!!

imagelady
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaspina
5. únor 2010

Hezké ránko, dnes tady sice jsem, ale už tu není nikdo jiný.. ☹ Aspoň že už je pátek!

sarlotta
5. únor 2010

dobré ránko🙂 taky si říkám jaspi🙂))

jaspina
5. únor 2010

Normálně jsem dnes vytočená hned od rána! Objednala jsem si od jedné pipky s S-bazaru šaty za 1000 Kč a ona mi týden nebyla schopná říct, jestli už jí došli peníze. Pak že teda jo a že to pošle v pondělí a ve středu je budu mít. Jenže furt nic, tak jsem po ní chtěla čísla z podacího lístku a ona odepsala, že ještě nic neposlala, že onemocněla. Pěkně mě štve - ani se nenamáhala mi to dát vědět. Nevím co teď s tím. Nemám šaty ani peníze a ani čas to řešit - za týdne nastupuju do nemocnice. Jsem asi blbá, že jsem jí to poslala... ale většinou je to tak běžné a funguje to ☹ Co bys s tím dělala ty?

sarlotta
5. únor 2010

no, pohrozila bych jí, že upozorním adminy ať okamžitě pošle zboží nebo vrátí peníze. to přece nemůže být problém udělat balíček a někoho s tím poslat na poštu.

vždycky to tak je že se platí předem, to je normální.
já objednávám na mimibazaru a tam jsem spokojená🙂

jaspina
5. únor 2010

Mě se to taky do teď nestalo.. napsala jsem jí přesně to a uvidím co odpoví. Hlavně mám strach - už jí nevěřím a kdyby se na to vykašlala, tak nemám moc šancí dostat ty peníze na zpátek. Adminům jsem už psala ať mi poradí - zatím jsem ji nejmenovala.

sarlotta
5. únor 2010

tak co, už se ozvala slečna ? já se snažím vybírat osvědčené obchodníky... jak dlouho je na bazárku ?

jaspina
5. únor 2010

Myslím, že registraci měla před 2ma roky. Ale asi nic neprodávala, až teď - má jen ten 1 inzerát, takže reference žádné. Neozvala se - většinou psala až odpoledne nebo večer. Třeba ani není podvodnice - ale je prostě nespolehlivá a to mě štve.. prostě takové to lážo plážo... týden sem, týden tam 😠

sarlotta
5. únor 2010

1000,- je dost, tak držím palec teda.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru