Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
5. únor 2010

Dík 😉

jaspina
5. únor 2010

Právě mi napsala, že to dnes pošle, tak snad...

mimina321
5. únor 2010

ahoj kočky 🙂
ja práve niečo podbné riešim cez mmb je to už tretí týždeň čo som poslala peniaze a tovar nemám,bolo to 18e 😠 v poslednom čase sa to stáve čím dalej častejšie 🙄
inak som doma z ko ,ledva mi nabrali krv 😅 nejako som dneska,,nechcela,,pustiť žilou 😀 😀 😀

kackark
5. únor 2010

Ahojky kočky, strašně dlouho jsem tu nebyla 🤐
Užívám si mateřské radosti 😵
Jaspi, moc na tebe myslím a držím na laparku pěstičky.
Mimi, kdy se budete moci začít snažit? 🤐
Stroužku, nemůžu se dočkat dalšího mimíska, nemůžeme být v tabulce s Tadíkem poslední napořád 😀
Šarlotko, to letí, II. trimestr, pane jo, moc gratuluji.

Do alba jsem vám přidala pár foteček, tak můžete mrknout.

jaspina
5. únor 2010

Tak to já včera pouštěla tolik ,že mi pak bylo zle 😝
Mimi a komunikujete nějak spolu?

skritkova
5. únor 2010

Ahojky holky🙂

Jaspi, reagovala bych stejně jako Šarlotka, takže teď už to třeba pošle, držím palečky 😉 Ona je pravda, že to vůbec nemusí být podvodnice, ale prostě na tom "jen" kašle, což ji samozřejmě neomlouvá 😠

mimina321
5. únor 2010

kači ahoj fotky si moc rada pozriem 😵
jaspi najskôr písala,že to bude posielať koncom týžd.a teraz zase že je chorá 🙄 ešte počkám aked to nepríde tak ju bonznem adminovi 🙄 3týždne je naozaj vela

mimina321
5. únor 2010

tadík je zlatučky 🤐 ako narástol 😕

skritkova
5. únor 2010

Kačko, fotečky nádherné, to je takový kulíšek ten Vám Tádíček 😵 😵 😵

maicky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kackark
5. únor 2010

Holky, díky moc.
Mimi, naposledním měření před dvěma týdny měl už 59 cm a přes pět kilo. Tak moc bych Ti přála, aby jsi už konečně měla svůj poklad v bříšku a hlavně u sebe

murynka
5. únor 2010

vysvětlím to i zde ☹

stalo se to že jedna holčina asi hackerka nemá nic jiného na práci než být na pc a otravovat tak lidem život zjistila pár holkám jejich hesla na přihlašovala se za ně a tím pádem se dostala do ip není to nic příjemného protože tam se píšou leckdy soukromé věci,tel.čísla atd...dost mě to zklamalo admini se k tomu moc nestavěli pak jí blokli ale ona se stále přihlašovala po jinými nicky....nedala nám pokoj proto jsme se celá diskuze přestěhovali jinam kde se nedostane,ale tím to nekončilo našla si nás na fcb atd....báli jsme se aby nezneužila fotky proto jsme je smazali bohužel se stalo že jedna holčina našla svoje fotky na jiným serveru a ta holka je vydávala za své 😠 😠to se stalo martince mar 26

během 14 dnů se má koník i beremko předělat jako střecha kde budou diskuze uzavřené to bude určo fajn,jak jsem zjistila četlo nás hrozně lidí......

no nic holky upozornění změnte si hesla nemějte jednoduchá slova ale třeba kombinaci malých velkých písmen a číslice....já také měla jednoduché heslo bohužel mě nenapadlo že by se toto mohlo stát

murynka
5. únor 2010

http://foto.dama.cz/foto.php?f=742516

tady je naše 3 měsíční kočička 😵

murynka
5. únor 2010

kači tadík je úžasný 😵 😵 krásný chlapeček a jak se snaží pást šikulinka 😎

skritkova
5. únor 2010

Ahoj Mury, díky za upozornění, to je teda síla, co se děje, prostě doba internetu, no ☹

skritkova
5. únor 2010

Jinak teda Sofinka je naprosto úžasná 😵 😵 😵

kackark
5. únor 2010

Mury,
tak to jsem vůbec netušila, je mi to moc líto ☹ Teď na koníka není nějak čas, ale po vás se mi moc stýská a často na všechny vlaštovky myslím, jak se mají. Hned jdu změnit heslo.

Sofinka je kouzelná, taková rozumná, šikovná 😵

On se snažil pást ještě dřív než mu bylo šest týdnů a pak jako když utne, asi měl chuděra těžkou hlavu, a dneska mě takhle krásně překvapil zlatíčko moje 😵 To bude tím, že jsem včera říkala sousedce, že vůbec nepase 😀

kackark
5. únor 2010

Mury, heslo jsem změnila, a přišel mi mail jakoby od webmastra (o tom, že jsem si heslo změnila), doufám, že je to v pořádku.

kackark
5. únor 2010

Ona fotečky nemá ani Martinka ☹ Ach jo, je mi to tak moc líto, že to zašlo tak daleko, že vás to donutilo, zrušit alba. Těšila jsem se na Natálku, na velkou slečnu.

Chodí sem ještě Martinka vůbec?

kackark
5. únor 2010

Našla jsem Tomáška, ten je krásňoučkej 🤐 😵 Škoda, že se Evička nezastaví ☹

sarlotta
5. únor 2010

Ahojík kači malý je zlaťučký🙂 ty očka krásné🙂)))

evička mi taky chybí i mar... škoda no 😒

strouzek
5. únor 2010

ahoj kočenky, hlásím že žiju, už jsem od našich doma a makáme s manžou jak bulhaři po tom malování, však to znáte ten hnusný jemný prach je všude, dneska jsme pokládali nové koberce sice je to tu ještě na pár dnů práce ale už mám z toho lepší pocit než jak jsem viděla ty kupy oškrábané omítky po zemi 😖 to jsem fakt nevěřila že to kdy uklídíme.
tak se mějte holky

jinak teda mury fakt jsem v šoku co se tady děje, hned si jdu taky změnit heslo i když moje špekounské fotky co mám v albu ať si klidně někdo okopíruje 😀 dlěám si srandu, je to fakt hrůza jenmě štve že se bude beremko i kůň předělávat stejně jak střecha, mě se to moc nelíbí na střeše

murynka
6. únor 2010

ahojky

kačko matinka chodila do té diskuze jako já a ta blbka ☹ takže to také smazala nevím zda sem chodí snad mezi srpnovky ještě jo...netuším

strouzi 😲 😲 ty jsi 35tt to je mazec 😵 😵 za chvilinečku budete mít nelinku u sebe 😵 😵 😵

mar26
6. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Kačko hodně práce kolem Tádíka? My se před týdnem vrátili z hor,tak jsem se zase musela zajet do běžným kolejí..no snad od pondělí už to bude dobrý,jen Naty je den co den protivka,je to hodně náročný 😔

na Tomáška jsem taky koukala 😵

strouží ty za chvíli budeš rodit to je mazééééc

šarlotko jestli se ti potvrdí ta holčička...ještě mám volnou tu zelenou bundičku 😀

sarlotta
6. únor 2010

dobré ránko🙂

ahojík mar... no Vám to taky letí🙂 už půlroční slečnu máš doma 😀

mar26
6. únor 2010

Kačko a koukala jsem na nové fotečky Týdíka,je překrásný 😵 😵

ahoj šarlotko jak se máš těhulko?

sarlotta
6. únor 2010

mar, dobrý, nevolnosti ustupují🙂 bříško leze🙂 ještě nějaký ten kopeneček a negativní tripply a budu šťastné 😎 😀

mimina321
6. únor 2010

ahoj kočky
tak to je mi lúto čo tu čítam,bože čo z toho tá osoba má?
zmazala som všetky osobné fotky....nechala som len to čo tu nájdete hocikde
☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mimina321
6. únor 2010

kačka 🤐 moc dakujem za to krásne želanie 😵 🤐 🤐 🤐

strouzek
7. únor 2010

brý večer vlaštovičky jdu na vás konečně nahlídnout, hlásím že žijeme a neumřeli jsme ve špíně,dokonce doma uklizeno všecko,utahaná jsem jak blázen ale postýlka stojí takže od zítra začne velký praní výbavičkyyyyyyyyy 😵 holky nevím jestli dospím do rána, tolik se na to těším. 😵

co tady novýho, jdu vás rychle dočíst jen nevím jestli to zvládnu za celej ten týden dočíst všecko.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru