Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
14. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku, 16.2cukor,8.3 ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 22.2.tripple test, 1.3KO, 19.3. velký utz
Jaspina........................6DC-15.2 laparka
Mimina........................13DC

mimina321
14. únor 2010

pekného valentína 😵

tercie
15. únor 2010

Holky byly jsme na druhý stránce...

Jaspinko držím palce ať ti to dneska dobře dopadne!!!!! 😵

sarlotta
15. únor 2010

Holky sem na Vás dneska normál zapoměla 😲 😲 😲 Vám napsat, to sem ale.... 🤐

jaspince držím pěstičky 😉

Byla jsem kuknout na utz)))))))))))))

a dobréééé... máme skoro 10cm od hlavičky ke kostrči... mimís už se tam doktorovi skoro nevlezl srdíčko ok, mával na mě ručkou

jo a už cítím i nějaké to šmrdolení v bříšku tak jsem spokojenost sama dneska 😀 😎

mimina321
15. únor 2010

šarolot to je super 😵
na jaspinku myslím,dnes má tu laparku 😝

mimina321
15. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku, 16.2cukor,8.3 ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 22.2.tripple test, 1.3KO, 19.3. velký utz
Jaspina........................7DC-15.2 laparka
Mimina........................14DC

skritkova
15. únor 2010

Ahojky holky,

teda tady je jaksi mrtvo, jakpak to?

Šarlotko, moc a moc gratuluji ke krásnému UZ 😵 A šmrdoleníčko... To je supééér!!!! 😉 Užívej si tu spokojenost, není nad spokojenou a usměvavou mamču 😵 😵 😵

mimina321
15. únor 2010

skritkova dnes mám kopec práce len nakukla 😵
ako sa máš mamina?

skritkova
15. únor 2010

Dobře, Mimi, Ty jsi omluvena😀 Ale co ostatní?

Já se mám fajn, zatím chodím pořád do práce, ale někdy je to nad mé síly. To pak přijdu domů buncnu sebou do postele a chrupkám🙂
A co Ty, jakpak se máš, Mimi? Asi už jsi to sem psala, ale víš už, kdy budou ty výsledky z genetiky? Omlouvám se, jestli už jsi to sem psala a já to nepostřehla

strouzek
15. únor 2010

ahoj holky, jsem tu na skok, dneska jsem byla na dia tak vše okej, 2 dny hladovky pomohli protože jsem měla krev lepší jak minule takže inzulín nedostanu juchůů a budu rodit normálně a prej po porodu se můžu hned nažrat 😀 pak jsem byla na gyndě, šla jsem tam teda taky v nervech pořád jsem myslela na farminku, ale taky vše okej, malá už má skoro 3 kilča, a vypadá to že porodíme dřív protože se začínám otvírat a malá se prej nějak tlačí do porodní polohy či co takže celkem rychlovka 😀 no asi jsem si to popohnala tím malováním říkala mudra, prej je to za posledních 14 dnů nějak velký skok 😅 akorát mi našli zase tu samou bakterii co před otěhu nějakou eschirichia colli a pak ještě cosi, prej to není streptokok ale bratranec streptokoka takže jsem dostala čípky a pro jistotu mi při porodu píchnout antibiotika.

šarlotko gratuluju k utz 😵
jaspince držím na dnešek palce i když určitě už má po zákroku ne?

papua
15. únor 2010

ahoj holky moje!
tiez nakukavam na chvilocku, ze ako...
Sarlott: gratulujem moc ku krasnemu utz 🙂, krasa!
Ja som bola minuly piatok este na kontrolny utz, mala je stale malinka, aj ked rastie....len sa nevyrovnal ten rozdiel vo velkosti ani trosku, je taky isty. Musim ist zase piatok na kontrolu tych prietokov, ci ide vsetko ako ma pre istotu...Dufam ze ano:-/, boze furt nieco.......

papua
15. únor 2010

Ahoj strouzi: E-coli je bakteria ktora sposobuje zapal mocaku, ked sa dostane dopredu a premnozi sa..., normalne sidli vzadu 😝 , ja som to tiez mala, brala som asi 3 x antb a nevedela som sa tej svine zbavit....

strouzek
15. únor 2010

papu fakt? já to právě měla před otěhu,tehdy mi dali antibiotika a dr. říkala že to může být ten problém proč se nedaří noa buch dobrala jsem antibiotika a fakt jsem otěhu. takže kdoví co to je za mrchu. každopádně jí mám znovu a to jsem přitom neměla nikdy zánět močáku tak nevím . teď mi na to dali čípky na pár dnů zavádět večer tak snad to zmizne

skritkova
15. únor 2010

Ahojky Strouži 🙂 Ty brďo, Ty můžeš každou chvíli začít rodit, no to je fakt bomba 😵 Připadá mi to jako nedávno, kdy jsi mi psala, že máš // a Ty budeš mít už Neluš u sebe, nádhera 😵

Na Jaspi jsem dopoledne myslela, myslím, že už to má snad za sebou, kočenka...

Papu, hlavní je, že drobínek roste a je zdravá, na ničem jiném nezáleží 😵

skritkova
15. únor 2010

Koukám, že ty bakterie jsou pěkný sviňuchy, no snad Ti to, Strouži, nebude dělat paseku a brzy se toho zbavíš, držím palečky 😉

papua
15. únor 2010

Strouzi: no ona moze bud sposobit klasicku infekciu, alebo nieco take akokeby chronicky zapal mocaku, ktory je samozrejme problem pri otehu a odporuca sa najprv ho vyliecit.....Ja som s tym mala dlho problem...bohvie, urcite to neni dobre ked sa snazis otehu, takze to mohol byt problem....Blbe je to, ze sa jej dost tazko zbavuje....a casto sa vracia :-P....Drzim palce, ked ti pichnu antb, bude to ok, neboj....urcite....

papua
15. únor 2010

Skritko: no doki vravel, ze sa mu nic nezda, na utz vyzeralo vsetko ok, tak verim, ze ano a modlim sa....Ale nejde mi do hlavy, preco tak pomalsie rastie....Ked bola o 5 dni mensia mi to prislo normalne, lebo ovu bola neskoro a viem ze sa mi to blbo vypocitalo ten TP, ale teraz ked je este mensia, tak uz som nervozna, ale hovori sa ze po 5.mesiaci uz zacnu babetka rast podla genetiky, tak mozno sa spomalila, lebo bude mensia....nevadi mi to, len nech je zdrava...

papua
15. únor 2010

Skritko : a drzim pace na zajtrajsi cukor, daj vediet ake to bolo🙂

mimina321
15. únor 2010

papu neboj niesme všetci tabulkoví 😵
skrítkova genetika bude možno o 3týždne 😝 som zvedavá
stouži snád sa tej potvorky rýchlo zbavíš 😉
mne dnes prišli sauna gate a nefungujú 😠 ☹ 😠 budem ich musieť poslať naspäť 🙄

skritkova
15. únor 2010

Přesně tak, hlavně aby byla malá zdravoučká a ona je, neboj se, ju 😵
Určitě dám zítra vědět, ale až odpo až dojdu z práce, ju 😉 Ale mám trochu strach, protože moje mamča tu těhu cukrovku měla a to u mě i bráchy, takže si velké naděje, že by to bylo všechno v pořádku, moc nedělám 😒

sarlotta
15. únor 2010

ahoj holky, díky🙂

strouži , papu blahopřeju ke kontrolám 😉

strouži Tibě hlavně k té DIA🙂))))))) supeeeer. Buď ráda, že se chystáš na porod, jen ať se to pěkně otvírá, aspoň tam nebudeš ,,trpět" dlouho. od 37tt je donošené dítko, takže v poho 😉

papu, hlavně že prcek roste pořád stejným tempem, nemusí mít každý 4kilové miminko neee 🙂)) bude to dobré.

skrítková držím palec na ten cukr. klidně to můžeš mít dobré, těhu cukrovka se nedědí, dispozice bys měla, kdyby měla zvýšený cukr pořád.

sarlotta
15. únor 2010

mimi, už aby ta genetika byla cooo... pořád Vás napínají, ale snaženíčko se blíží i tak... uvidíš bude to v pořádku 😎

papua
15. únor 2010

Mimi: nam tiez robili tu genetiku a vsetko dopadlo dobre, neboj urcite budete obaja ok, to je len taka rutina,a by si mala istotu, ze neni tam problem, ale urcite neni....

papua
15. únor 2010

Skritko: co ja viem, tak tiez tehu cukrovka sa nededi, je to nahoda, ze niekomu to proste vyskoci a niekomu nie....Neboj, bude to ok...Ja zase jem tolko sladkeho za tehu, ze by som sa ani necudovala keby mi vyskocil cukor 😝, tak uvidime, ale vraj to nema ani s tym nic spolocne....ci jes sledke alebo nie.....

skritkova
15. únor 2010

Mimi, tak ty 3 týdny už není tak moc, i když je mi jasný, že to asi moc neutíká. No ale hlavně když to bude a Vy už budete vědět, co a jak... Brzy Vám začne snaženíčko a určitě se i brzy zadaří, moc držím paleček 😵

Holky, díky za info o té cukrajdě, já se totiž bála, že je to nějak dědičný, že když to měla mamča, že je vyšší riziko, že to budu mít taky. Tak jsem zase klidnější, díky moc 😉
Papu, no já jsem tak nějak vždycky sladký jedla, někdy víc, někdy míň. Někdy ho třeba fakt vůbec nemusím, ale jak mě popadne chuť, tak je konec.... 😀

evanek77
autor
15. únor 2010

ahoj vlaštovičky,
jdu nakouknout a mooooc vás pozdravit. Copak je nového? Doufám, že bříška pěkně rostou, naše dvě snažilky budou brzy těhulky a mimča že dělají jen radost 😉

skritkova
15. únor 2010

Holky, nevíte náhodou některá, jestli s sebou musím mít na ten test na cukrovku ranní moč? Nikdo mi nic neříkal, tak nevím...

skritkova
15. únor 2010

Jééé, Evi, ahoj, nevím, jestli si mě pamatuješ, loni někdy květen, červen jsem za Vámi chodila... Koukala jsem na Tomáška, je to krásné miminko 😵 😵 😵

evanek77
autor
15. únor 2010

ahoj,
já ji nepotřebovala, brali si jen krev...

evanek77
autor
15. únor 2010

pamatuju, děkuju 😉 🙂 však 25tt je také nááádhernej 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru