Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

monkula
18. únor 2010

skritku, prosím ťa, čo je to huňaté niečo, čo máš v albuem na poslednej fotke? Ja to skúmam už druhý deň a neviem, čo t oje... 😀

strouzek
18. únor 2010

ahoj holky věřte nevěřte dneska jsem se přemohla a vygruntovala 😀 zázrak 😵

no jakubisko asi musí být milej vypadá tak ale filmy točí no není to můj vkus, zato tu jeho Deanu či jak se jmenuje nemůžu ani cítit, připadá mi jako bordelmamá 😀

mimi no manža a tchán dost věcí sníst museli protože tamměli obchodní jednání a ti číňani co tam s nima byli by to brali jako urážku ale i tak já bych radši asi urazila ale tyhle nechutnosti bych nesnědla ani zaboha 😝

monkul tak tak krásní rodiče krásné děti 😉

skřítku gratuluju k cukru, ty se máš závidím 😉

strouzek
18. únor 2010

huňaté něco? monkul to má skřítek plyšovou spermonici 😀

monkula
18. únor 2010

spermonica? Tak to by som mohla dumať aj sto rokov, neprišla by som na to...

strouzek
18. únor 2010

no jo spermie holčička 😀 jsou holky co tu mají i klučičí spermoníky plyšové v albu 😉

monkula
18. únor 2010

ja do cudzích albumov nečumím.... 😀
Ale chcela som napísať škriatkovi kompliment, že je krásna a ona nemá v albume žiadnu svoju fotku 😀 😀

skritkova
18. únor 2010

Monkul, přesně jak píše Stroužinka - to je holčičí spermijka - plyšová 😀 😀 😀

Ahoj Strouži🙂 Díky za gratulku k cukru... Ale vždyť Ty už to máš za pár a pak se pořádně nadlábneš😀 Možná to bude dřív než si myslíš, s těmi příznaky, co popisuješ...

skritkova
18. únor 2010

Monkul, a víš, čím to je, že nemám žádnou fotku? Protože nejsem krásná, tak se radši nikam necpu, aby se někdo nelekl 😀

strouzek
18. únor 2010

no nic měla bych se pomalu začít chystat jdu s kámoškou do pizzerky i když moc se mi nechce, trošku mě naštvala. vytáhla mě ona, že prej pokecáme tak dobrý ale byli jsme domluvený na odpoledne jenže ona že prej chce jít až večer, tak jsem nadšená nebyla ale souhlasila jsem akorát jsem jí poprosila jestli nemůžeme jít jinam, třeba do restaurace kousek od mého bytu, je to krásná restaurace dobře tam vaří a hlavně není tam nakouřeno a plno lidí jako v té pizzerce, byla jsem tam minule a neudělalo mi to dobře, jenže ona mi odepsala ať nehraju zagorku že jestli mi jde o tu cestu tak mě vyzvedne a že ona má chuť na pizzu a hotovo. tak mi to přišlo takový divný ne že bych si chtěla hrát na princeznu ale v 9. měs. se mi fakt nechce chodit do zakouřený hospody navíc když sama přiznala že je v té pizzerce byla včera tak proč si tu pizzu nesnědla včera 🙄 ještě jsem se kvůli toho pohádala s manžou ten řekl že nechce abych tam šla že jsem nezodpovědná chodit do toho kouře těsně před porodem. no má trošku pravdu mě samotné se tam nechce ale co nadělám kamarádce to jaksi nedocvaklo a bere to že si vymýšlím důvody proč nejít ☹

strouzek
18. únor 2010

skřítku ahoj no to doufám, teda ne že bych spěchala porodit brzo ráda bych ještě chvilku vydržela ale zase představa koprovky, koláčků ... 😵 lákavá představa.naštěstí mě dia doktor trošku potěšil řekl že hned po porodu můžu normálně jíst takže příště jak k němu půjdu (tedy pokud neporodím) budu po něm chtít černý na bílým napsáno do porodnice že nejsem už cukrovkářka a můžu normální jídlo protože některým holkám cpali nevědomky dietu ještě i v porodce a to bych fakt už nepřežila 😀 teď už jsem si na cukrajdu ale fakt zvykla, nejhorší to bylo ze začátku před vánocema představa 3 měsíců hladovky to bylo na depku ale teď už to fakt jde.

skritkova
18. únor 2010

Strouži, ach jo, mohlo jí dojít, že to, že tam nechceš jít, není jen nějaký manýr, ale prostě se Ti před porodem nechce do zakouřeného prostředí... Mně osobně to teď v těhotenství taky nedělá moc dobře... Navíc Tobě před porodem to musí být opravdu nepříjemné... Zkus ji ještě přemluvit, ať si to můžeš hezky užít, ju 😉

monkula
18. únor 2010

ale skritku, podľa tej fotky v pase si krásná... 😀 😀 😀

skritkova
18. únor 2010

Monkul, to je retuš 😀 😀 😀

monkula
18. únor 2010

skritkova, aj moja fotka je retuš 😀
Ako sa voláš? Nech Ti nehovorím skritkova

dracekmracek
18. únor 2010

ahoj holky,tak nachcípnutí se nám pěkně rozjelo ☹ hlavně mně,ale já můžu všechny léky kdežto Lukášek...takže pokračujeme v 5 kapkách,dneska hrozně plakal než usnul,ale už spinká zlatíčko.
Na kontrole tbc mi řekli ať přijdu za 10 dní a ramínko mu masíruju že se látka nevstřebala,takže ho nemůžu dát oočkovat dokud to nebude ok.
V sobotu máme jít na svatbu ale jestli mu bude takhle riskovat to nebudu.
strouzi já měla průjem až po klystýru ale moje švagrová měla průjem tak tři dny před porodem 😉
mon to je fakt máš děti jako z katalogu 🙂

skritkova
18. únor 2010

Monkul, jsem Jana🙂 A Ty? Monkul - Monika?

skritkova
18. únor 2010

Dráčku, ahojky🙂 Je mi líto, že je Vám tak zle☹ Přesně jak říkáš - dospělý se s tím nějak popere, ale co Ty chuďátka miminka? ☹ Moc držím palečky, ať je Vám oběma brzy líp, ju 😉

dracekmracek
18. únor 2010

Jani tak tak,já do něj tak nerada ty léky cpu ale co zmůžu ☹ kamarádky synek má chudinka astma a je jen o měsíc starší ☹ to je hrůza ☹ škoda že jsem neměla mlíčko myslím že by nebyl tak nemocný....ale teď je to všude...polovina kamarádek to má,ale já to chytla nevím kde.
gratuluju k výsledkům cukrovky.
jdu poklidit po koupání a pak si udělám čajík s medem a večeři manželovi,přijede v deset.

skritkova
18. únor 2010

Jo jo, opravdu něco zase řádí, manža je obvykle dost odolnej, ale teď na něj taky něco padlo 😒 I v práci je spousta dětí nemocných 😒 Nikde není napsáno, že kdybys to mlíčko měla, že by malej byl zdravější, tím se netrap, to už neovlivníš, ju. Teď hlavně abyste byli brzy zase fit 😉 Čajík s medem si určo dej, to Ti udělá dobře. Na nás když něco leze, tak si naordinujeme Oscillococcinum - jsou to homeopatika, můžou to i miminka a musím říct, že na nás s manžou to působí přímo zázračně, opravdu😉

monkula
18. únor 2010

Jani, áno, som Monika..
Aj ja používam rada homeopatiká, ale teraz by sa m iasi zišli ATB, lebo som chorá ako pes....

skritkova
18. únor 2010

No fakt to teda řádí ☹ A co je Tobě, Mončo, taky nějaká chřipka?

monkula
18. únor 2010

janka, neviem....
Bolí ma hrdlo, mám plný nos, kašlem.... 😝

mimina321
19. únor 2010

dobré ráno 🙂
katuška skoré uzdravenie 😵

mimina321
19. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//22.2TT,1.3ko,19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Jaspina.........11dc-po laparke
Mimina..........18dc
Farmarska

mimina321
19. únor 2010

samzrejme aj pre monkulku 😵
papu tak ako to dopadlo s tým cukrom?

mimina321
19. únor 2010

kočky mám šok 😲 😲 😲 jedna kočka má môj graf ff je to možné? ako sa k nemu dostala?

sarlotta
19. únor 2010

dobré ránko holky🙂

u nás je hnusně, kukám na Olympošku 😉 a přemlouvám prcka aby se vrtěl... zatím je to jen sem tam 😠 😉 😉

Mimi tak to fakt netuším, to není zaheslované ty stránky ? a nebo jestli jsi to měla jako fotku v albu, tak to se dá zkopírovat lehce.

mimina321
19. únor 2010

sarlott jasné že ej to zaheslované a graf nedávam do albumu ,neviem to 😅 má tam aj moje sexikovanie 😕 😅
prekopírujem ten príspevok-neviem si to vysvetliť
nechcem robiť paniku ale asi si ho prisvojila

sarlotta
19. únor 2010

Mimi někteří lidi jsou faaakt divní 😲 😠

mimina321
19. únor 2010

Ahojte kočky
Prave som sa vratila od kadernicky

BABE - no vidis to, to je super, mam veeeeelku radost Sup sa do uzmierovania
A nebud smutna z negativnych ovu testov, mozno to bolo tak ako pise Vecernice, ze si len nezachytili peek a co ty vies, mozno o tyzden - dva spravis tehu testik a budu tam // Juuuj, to by bolo super, velmi ti to zelam!!!

VECERNICE - dnes som zase mala rovnaku teplotu - uz treti den mam rovnaku, je to normalne?
Aha: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

BALISEK - tiez ti neviem poradit, je mi luto

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru