Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
22. únor 2010

katuška v tomto ti neviem.....

kackark
22. únor 2010

Kači, to netuším 😖

Mimi, tak to mi je papunky moc líto, snad bude vše v pořádku.

A jak Ty?

kackark
22. únor 2010

A koukám, že dneska má šarlotka tripl test, tak držím pěstičky 😵

strouzek
22. únor 2010

ahoj holky jak po víkendu?

kači to mě mrzí že jste na tu svatbu nakonec nejeli vím že si sháněla ty šatičky, no hlavně se brzo s Tadeáškem uzdravte to je fakt děs, skoro každé mimčo a mamina jsou nemocní jak to tak pozoruju už aby byl tak květen a ty chřipajzny a rýmy zmizeli a bylo jen sluníčko

farmi jsem ráda že si na nás zase nakoukla

moc myslím na papu a ty průtoky snad to bude v pořádku

já jdu na gyndu dneska tak jsem zvědavá jak jsme pokročili v porodu 😀 včera mi bylo šíleně zle zvracela jsem nemohla jsem se ani zvednout z postele tak jsem si začla myslet že je to příznak ale nakonec mi došlo že jsem si nevzala prášek ze štítky a tohle byla reakce mého organizmu. jinak holky já nevím jestli jsem divná ale mě to furt nedochází že už jdu pomalu rodit,jako výbavičku chystám ,řeším kolik balíků vložek do porodky ale to mi pořád přijde jako nějaký koníček že si tak jenom chystám ze srandy ale v hlavě mi to pořád nedochází že to není sranda ani koníček že se fakt chystám rodit. třeba v plánování jsem magor volala mi mamka že přijede 11.3. teta tak jsem si hned v duchu řekla no super nazpátek jí můžeme odvést nebo jsem se loučila s kamarádkou a říkám jí tak dáme v březnu někdy kafe jo?ona na mě koukala jak na blázna že si domlouvám schůzky když v tý době budu v porodce 😅

mimina321
22. únor 2010

pridávam sa ,aby šarlott mala všetko ok 😵
kači koncom marca zač.apríla môžme na to ísť 😵 už sa neviem dočkať 😅

dracekmracek
22. únor 2010

strouzi to přijde neboj 😉 já si to začala uvědomovat až když jsme Lukáška měla celý den u sebe 🙂 tý jo už mi to přijde tak dávno....na sále jsem ani nevěřila že je můj 😀 jak se do mě vešel 😀
tak hlavně že už ti není zle 😉
Lukášek spí tak jdu poklízet

kackark
22. únor 2010

Strouži, skoromaminko ahoj 😵 Já měla tři dny po termínu a taky mi nedocházelo, že to musí přijít 😀 Hlavně na sebe dávej pozor, ať nic nechytneš.
Táďu lituji kvůli těm antibiotikám, je tak maličký ☹ Ale zvládá to statečně a to má hrozný kašel a rýmu.
No a šaty nevím k čemu mi teď budou 😖
Nevíte jak se má Mar s Natálkou?

mimina321
22. únor 2010

tak mi prišla sms od papu, vraj dostáva lieky a hodnota sa lepší,ale má z toho zlý pocit akoby jej nechceli všetko povedať,ešte je v nemocke
strouži 😀 no na marec moc stretnutí neplánuj 😵 držím palce na ko

kackark
22. únor 2010

Kači, spící miminko závidím. Táďa je úplný extrém, málo spí, chce jen mlíčko, čaje plive, ze lžičky si nevezme nic, stříkačku ignoruje, tak mu dáváme antibiotika na bradavku při kojení. Dr. mi nechtěla věřit, že to je takový problém, než sama viděla. Ale je to moje zlatíčko a miluji ho takového jaký je 😵

kackark
22. únor 2010

Mimi, snad to do snažení uteče jako voda 😉

mimina321
22. únor 2010

kači Tadík je velmi šikovný bere len to čo mu chutí 😀 😀 nezbedník malí 😀
mar tu dávno nebola,ani o evičke som dlho nečítala ☹

kackark
22. únor 2010

JJ, mlíčko miluje, kojíme často i dřív jak za dvě hodiny a klidně i půl hoďky. Taky, že už má skoro 6 kilo 😀 Je to malý - velký miminko 😅

S Evičkou jsem si psala, ale o mar nic nevím 😖

mimina321
22. únor 2010

kačka dakujem 😵 no už sa neviem dočkať,ešte mám stále rozhádzané hormony,minulí mesiac bola ovu celkom pred ms,tento cykus ešte stále nebola.....no bude to trvať chvílu kým sa dá telo do poriadku
kúpila som si sarapis-uvidím ako bude s nim,len ten je prírodný tak bude dlhšie trvať kým zaúčinkuje

kackark
22. únor 2010

Mimi, snad tě miminko nebude napínat a cestu k vám si najde co nejdřív 😉
Asi mi to nebudete věřit a jsem blázen, ale už teď se těším na další snažení, těhu i porod 🤐

mimina321
22. únor 2010

kači 🙂 asi ti chýba bruško 🙂
ja moc dúfam,že do tretice sa to podarí už do finále 😅 a že to nebude moc dlho 😅

strouzek
22. únor 2010

fakt? tak to jsem ráda holky že nejsem blázen, mě se totiž každej ptá jak se těším jestli se mi to táhne a já mám pocit že to hrozně uteklo a i teď to utíká, asi tím že prostě nepočítám dny i manža mi říkal že jsem pořád taková od pohledu jak vyoraná myš že pořád jakoby se tomu směju a neřeším to, všichni kolem mě šílí kdy už budu rodit, co a jak a já pořád jen tak teoreticky chystám výbavičku a přitom furt mi to nedocvaklo. dneska jdeme na prohlídku porodky tak doufám že mi to trošinku docvakne aspoň tam nebo fakt nevím 😅

kackark
22. únor 2010

Mimi, většna z nás to do třetice do konce dotáhla 😉
A bříško mi rozhodně nechybí, dost mi ho zbylo 😀

kackark
22. únor 2010

Strouži, je dobře, že nehysterčíš a nenech se strhnout okolím. Až to přijde, tak do toho vpluješ, to se neboj 😀

mimina321
22. únor 2010

kači 😵 snád už konečne....
stroži možno to docvakne až ked budeš mať Nelinku v náručí 😵

kackark
22. únor 2010

Mimi, to jí to určitě docvakne 😉 Akorát se bude strašně divit, jak se "něco" tak velkého (omlouvám se za výraz, ale vážně to tak je) do ní vešlo 😅 🤐

strouzek
22. únor 2010

holky snad jo, myslím že na sále mi to asi dojde nebo pár dnů po porodu určitě. naštěstí fakt nehysterčím, no někdy mě chytne ubrečená nalada kdy si přijdu neschopná a bojím se jak to zvládnu ale jinak v pohodě, na hysterické výjevy je u nás manža 😀 a že budu řešit že něco tak velkýho se do mě vešlo? no jejda to řeším už teď když mi pokaždé dr. zahlásí váhu malé nechápu že se to všecko do toho břicha vlezlo a ještě větší je pro mě scifi představa že něco tak velkýho projde něčím tak malým 😀

kackark
22. únor 2010

Neboj, půjde 😀 To já si taky říkala, že je nemožný, že v sobě nosím tři kila žívé váhy, atd, ale když mimi vidíš na vlastní oči a ta váha a dýlka se tak nějak zhmotní, je to vážně jiné a šokující 😀
A zvládneš to, neboj, není se čeho bát 😵 Taky jsem se bála, ale mateřský pud, cit a láska ti ani nedovolí to nezvládat 😉

sarlotta
22. únor 2010

ahojík holčinky🙂

sarlotta
22. únor 2010

Tak jsem byla na krvu na tripply, za týden výsledky🙂

kači no a nebo skoro 4 kila živé váhy🙂)))))))))))))))))))))))

dracekmracek
22. únor 2010

tak to jsem ráda že už se to u papu zlepšilo!

kačí ty léky jsou boj,dávám mu troje kapky,na lžičce.naštěstí je bere,někdy polovinu vyplivne ale aspoň něco.čajíky pije taky,někdy dám léky do něj.my jedeme k doktorovi tak snad na antibiot.nezkončíme.

zvířátko křičí tak jdeme nakrmit a oblíkat papa

sarlotta
22. únor 2010

papu držím všechny palečky... pozdravuj ji od nás strouži 😉

mimina321
22. únor 2010

šarlott ahoj mysleli sme na teba 😵
ja sem nakúkam dala som sa do odstraňovania bordelu po víkende 😅 😅

kackark
22. únor 2010

šarlotko, v našem případě skoro 4 a půl kila živé váhy 😀 To se pak jeden opravdu nestačí divit, vlastně dva, divil se i manža a to u toho byl 😅 Budu držet pěstičky na výsledky.

Na papu moc a moc myslím, a snad to bude dobré.

Kači, my málem skončili v nemocnici, jeli jsme brzy ráno na pohotovost, když se nám malý dusil a nemohl popadnout dech, bylo to strašný a ten strach bych nikomu nepřála. Tam nám dala kapky na kašel s tím, že nám dává dva dny na zlepšení, a pak případně hospitalizace. Naše dr. za dva dny při poslechu jen kroutila hlavou, nic neříkala, a že je to určitě na antibiotika, a že teď ve čtvrtek uvidíme zda se to zlepší. Snad nás ta nemocnice mine. Jinak si ale rvu vlasy, protože je nemocný kvůli mé kravině. Šla jsem ke kadeřnici a na nehty před tou svatbou a hlídala ho mamka, věděla jsem, že má kašel, ale věřila jsem jí, když mi tvrdila, že kojené děti, jen tak něco nechytnou. Mám na sebe obrovský vztek a vím, že to rozhodně víckrát neudělám 😒

kackark
22. únor 2010

Mimi, taky bych tu potřebovala pořádně uklidit, ale nejsou lidi. Dnes si snad zvládnu konečně uvařit a něco vyžehlit.

sarlotta
22. únor 2010

kači, o jéééé, chuďátko.... to musely být nervy 😒 no jo při dítku se naučíš že ,,zítra je taky den" .... taky jsem si musela zvyknout, že nemá cenu nic extra plánovat. Ale to bude dobré, neboj. Určitě malému pomůže i kojčo a antobiotika taky není dobré dávat hned, je maličký.
Ty by sis měla koupit probiotika, to mu pomůže s mikroflórou 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru