Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

maova
2. bře 2010

Vy jste takový hodný 🙂

sarlot, vidíš, chybíš jim, nepřemlouvali tě, aby ses vrátila? 😉

Tady se vaří a já musím na poradu, kam se mi ani trochu nechce. A ještě se mi tím posune doba oběda 😀

sarlotta
2. bře 2010

no 5 roků... nevím bojím se že bude moc hrr🙂 ale tak zvládli to jiní a s menšími dětmi, tak my taky🙂

mimina321
2. bře 2010

sarlott jasné zvládnete 😵
tak mám pookukávané čo treba pozostrihovať a čo sm strááášne šťasná krušpán sa mi chytil a prežil zimu 😀
manžel povyhrabával mach a rozhodil trvávové semiačko s pieskom
a idem dovariť len čakám kým vychladnú zemiaky....

sarlotta
2. bře 2010

Mao, šéf mě tlačil hodně, ale prdím jim na to, kdyby tam byl klid tak jo, ale je tam stresové prostředí 😲 😉

strouzek
2. bře 2010

ahoj holky hlásím se k fanouškům těstovin, taky je zrovna vařím 😀 francouzské brambory mňam mňam ty si uvařím po porodu, protože je teď nemůžu ale pak mě nikdo nezastaví ani párem volů udělám si pekáč a celý ho sežeru 😎 😀

dráčku to je moc dobře že jste na plícním měli dobré výsledky a můžete na očkování.
kači no ten inzerát já nevím vypadá to dobře třeba to je nějaký človíček co fakt má přístup k levným plínám od výrobce ale zase je fakt že já osobně bych se bála těch padělků.

strouzek
2. bře 2010

šarlotko neboj malej bude v pohodě, brácha má děcka od sebe o 6 let a úžasný. malá mimčo zbožňuje furt ho pusinkuje, vždycky otravovala se zvířátkem a teď si na zvířátko ani nevzpomene, je sice fakt že jsou chvíle kdy žárlí ale žádná hrůza, jenom jak píšeš se to muselo ze začátku trošinku hlídat protože byla celá hrrr do toho pomáhat s mimčem, pořád ho pusinkovala chtěla ho nosit ale teď už v pohodě. mě takhle hlídal brácha, když jsem se narodila tak mu bylo 7 roků a mamka přišla z porodky dala mě do postýlky a šla chystat vaničku a brácha celý aktivní mě z postýlky vytáhl přenesl přes celý pokoj, vyslíkl a pak přišel se mnou v náručí za mamkou do koupelny ať už pohne že mě má nachystanou. mamka se mohla zbláznit jak se lekla 😅

martinko ty chodíš do práce? a u dr. si už byla??

maova
2. bře 2010

sarlot, dobře děláš, že se tam do stresu nechceš vrátit. Doma je ti líp 🙂

My jsme nakonec poradu neměli, odsunula se na zítra nebo pozítří.

Stroužku, jj, chodím do práce, nechci zatím zůstat doma, až po tom stehu, do té doby si chci užívat. Potom mě čeká ležení, takže klidu bude ještě dost a dost 🙂 A u doktora jsem byla, ale asi brzy, zatím nebylo nic vidět, takže bych měla jít až příští týden ve čtvrtek.

maova
2. bře 2010

Holky, takový to bolení břicha jako při MS je asi v tomhle týdnu normální, že jo? Mě to už tak vůbec nebolelo a dneska docela často, tak snad je to ok. Já jsem zjistila, že si zatím vůbec to těhotenství nepřipouštím, teda se aspoň snažím, ale kdyby něco, tak by mi to asi stejně bylo líto.

sarlotta
2. bře 2010

Mao, taky mě dost bolelo břicho v začátku, to je normal 🙂

maova
2. bře 2010

sarlot, děkuju 🙂 Já se zase budu ptát na věci, co už dávno vím 😀 Tolikrát jsem tím prošla a stejně mě to vždycky překvapí. Kdy já už bych tak chtěla aby to všechno dobře dopadlo 🙂 a přitom se tomu všemu tak bráním. Fakt divný pocity, už aby byl tak 30tt, pořád ten můj vytoužený týden 🙂

strouzek
2. bře 2010

marti to je dobře že to tak bereš, v práci pokud máš klid a nemusíš třeba daleko dojíždět tak to bude určo lepší než se doma nervovat od začátku. to břicho je normální, mě u prvního těhu bolelo a teď vůbec ani prsa nic tak jsem letěla vynervovaná na gyndu kolem 6 tt že mi nic není ani to břicho adr. mi řekla že břicho bolí podle toho kde se mimiš chytne. u prvního těhu byl mimišjakoby víc na levé stěně dělohy teď byla malá jakoby uprostřed podle fotek u utz tak proto mě to nebolelo protože to nemělo kde tlačit.bolet mě to začlo až tak kolem 12 tt. aAle je to jasný že se bojíš a ptáš, já být znovu těhu tak stejně se klidně ptám jestli // na testu znamenají těhu 😀 😀 😀 😀

mimina321
2. bře 2010

šarlott švagrovcov malá je od jedného o 14r od drhuhého o9r-milujú ju je jasné že to bude maznák 😀 😵
mao pobolievanie je normál 😵 každopádne nech je to aspoň ten 30tt 😵

strouzek
2. bře 2010

mimi mě naši měli když bylo jednomu bráchovi 15 a druhému 7, ten mladší mě miloval a ten druhý se za mě styděl a když prej zjistil že je mamka těhotná tak z představy co tomu řeknou lidi utekl z domu 😀 😀 každopádně rozmazlený benjamínek jsem byla 😀

mimina321
2. bře 2010

strouži 😀 na tých testoch čo si počúrala to bolo viac ako jasné 😀 😉
pri varení som si zase spravila binec v kuchyni ach kočky už som z toho upratovania zunovaná 😝 😝 a to ešte budem musieť žehliť 😝 😝 😝 to neznášam najviac
ale dnes mám aj dobré správy mám perá na 2iui-sa tešííííím len nech príde ms a na další cyklus do toho ideme 😵 kedže sa mi podarilo zohnať na 2x tak ešte skúsime 2x až potom ivf 🙂 manžel je rád ten bol radšej za iui aj dr sa poteší ten ma tiež skôr nahováral na iui že ivf až potom ale povedal že rozhodnutie je na mne
tak sa hádam jeden z tých pokusov podarí

mimina321
2. bře 2010

strouži tiež si vytúžená pricezná ako u našich Zuzanka....
v sobotu idem nakuknúť di IKEI už sa teším 😵

strouzek
2. bře 2010

mimi kočko a věř nebo ne já jsem těhu uvěřila až po nějakým 20. testu 😀 😀 do tý doby jsem pořád myslela že mi mamatest ukazuje ovulaci protože jsem měla divný teploty nízký a ovulační test mi ukazoval čárky 😅
o kuchyni ani nemluv kdybys byla u nás bys koukala co já dokážu udělat v kuchyni za pár minut 😅 závidím těm kuchaařkám co uvaří a ještě mají čisto, já mám pocit že po každým víkendu budeme malovat protože fleky jsou všude a o nádobí ani nemluvím 😀
jé no vidíš už se to pohnulo super, budu držet pěstičky jednou to vyjde uvidíš hlavně máte před sebou tolik pokusů to je paráda hned je veseleji viď?

mimina321
2. bře 2010

jasné 😵 ked sa to hýbe tak mám ovela lepší pocit 🙂
malovať je treba aj u nás,tiež máme masné flaky,manžel mi nechcel dať obklad vyšie a teraz to nestačí ,ja varím často tak sa to stane

strouzek
2. bře 2010

my bychom potřebovali kuchyň novou od vrchu dolů, jakvymalovat tak novou podlahu, linku atd. nejvíc ale to malování obklad tam je aleobčas je fakt prskanec i na stropě nevím jak to dokážeme ale je tam. chci vidět ty stěny až bude malá 😅

mimina321
2. bře 2010

no ved Nelinka ti to ešte trochu doriadí 😅 taký drobci sú všade 😅

strouzek
2. bře 2010

no já se právě těším jak bude vypadat byt za rok dva. teď ho ničí systematicky kocour, není den aby něco nezničil, nejvíc miluju jak vyhrabe květináč s mokrou hlínou vyválí se v tom a pak lítá po bílém gauči a bílém koberci 🙄 všude chlupy vyhrabaný kočkolit, otrhané koberce, nevím k čemu jsme mu pořídili škrábadlo. no a teď do toho Neluš no fakt se těším na ten bunkr co si z bytu udělají, fakt myslím že fleky na stěně budou ještě to nejmenší 😅 každopádně ale jak mi pomaluje zeď voskovkama tak jí zabiju protože to jde blbě dolů, jak jsem teď byla u holiče byla tam paní že jí vnoučata pomalovala celý byt voskovkama a ona je za to prej pochválila a prej si to nechala že je to roztomilé, tak jsem si představila naše jak jsou "dojatí" z pomalovaného obyváku 😀

kackark
2. bře 2010

Tak já právě dojedla zapékané těstoviny, to abych netrhala partu 😵
Marti, mě při všech těhu na začátku bolelo břicho, je to určitě v pořádku 😉
Mimi, další pokusy se blíží, to je moc dobře, těším se na ten pozitivní výsledek 🙂
Strouži, tvůj brácha je ale dílo 😀 Ale zase si byla opečovávaná 😵 Jak se má dneska Nelinka?

maova
2. bře 2010

Děkuju holky za uklidnění 🙂 Mě sem tam někde napravo nebo nalevo píchne, tak to beru jako normál, ale to bolení jako při MS mě vždycky znepokojí.

Mimi, hezky se ti blíží další pokusy, strašně moc držím palečky 😵

A dneska jsem měla k obědu taky těstoviny, ale špagety 🙂
A do práce dojíždím tak necelou hodinu, takže nejblíž to není, ale jsem zvyklá. A nějak si teď neumím představit, že bych byla doma, asi, že jsem s tím zatím nepočítala. Mám ještě strašně moc plánů, že se bojím, že to do neschopenky asi ani všechno nestihnu 😀

skritkova
2. bře 2010

Ahojky holčičky, jůůů, tady se hezky povídá 😉

Tak nejprve - Šarlotko, všechno nejlepší k narozeninkám, hodně zdravíčka Tobě i mimískovi, a ať se Ti splní každé přáníčko 😵 😵 😵

Mimi, super, už se těším na zprávičky o // 😉

Mao, ty týdny v pasu vypadají tak nádherně 😵 Z celýho srdíčka Ti přeju, aby šlo všechno tak jak má a Ty a mimi jste to dotáhli do šťastného konce 😵 Minimálně do toho 30. týdne 😉 Držím každý paleček a domlouvám i princezně v bříšku, aby je držela 🙂

skritkova
2. bře 2010

Ještě pro Mao - chtěla jsem říct, že si myslím (jako holky), že ty bolesti jako na ms jsou úplně v pořádku, brouček se zavrtává a dělá si místečko 😵

kackark
2. bře 2010

Tadeášek dneska neuvěřitelně spinká už třetí hodinu v kuse, tak mám na vás čas 😵
Šarlotko, přehlídla jsem, že slavíš, tak všechno nej, a ať se Ti daří a jsi šťastná těhulinka 😉
Ahojky Jani 😉

skritkova
2. bře 2010

Ahojky Kačko 😉
To je super, že Tádík spinká, aspoň mám čas chvilku vydechnout, viď? Koukala jsem Ti do albíčka... Tádík je kouzelnej, takovej krásnej chlapeček 😵 😵 😵
A jakpak se jinak máte?

skritkova
2. bře 2010

Mělo tam být MÁŠ a ne MÁM 😉

Jinak jsem koukala na ty plínky a je to fakt bomba, ale taky bych se bála, jestli je to fakt Pampers... Takže nevím, co poradit...

kackark
2. bře 2010

Jé, děkuji. No pořád se nás drží ještě trošku nemoci, ale je to mnohem lepší, než to bylo. Já mám pořádnou rýmu a malý byl už celkem v pohodě, ale teď tu rýmu ode mne zase chytil, pěkně si to předáváme ☹
Jé a už bliká chůvička, musím utíkat...

strouzek
2. bře 2010

kači dobrý Neluš je hodná, ona kope jen podle hodinek, ráno v 6, v 10, po obědě a pak až večer, v noci o ní nevím nikdy tak snad jí to zůstane i po porodu 😅 Snad se s tadeáškem brzo oba uzdravíte, ta zima je fakt hrozná, škaredě , všude mokro, nemoci už se moc těším na jaro a léto

dracekmracek
2. bře 2010

Tak Lukášek má jak hexa vakcínu tak prevenar.Chudinka než se vzpamatoval z jedné už dostal druhou,ale byl statečnější než já 😀 tak doufám že to bude ok a vyspíme se 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru