Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
4. bře 2010

holky vy nemyjete okna jako těhu? já jo prdím na ty povídačky, já myslím že to kdysi někdo vymyslel protože si neuměli vysvětlit některé případy potratů a hlavně obtočené šňůry kolem krku a tak si vymysleli že je to z natahování při mytí oken protože je jasný že každá těhule před porodem doma gruntuje a myje okna 😀

sarlotta
4. bře 2010

stroužku díky... já nemyju okna pže se mi nechce🙂))))))))))))))))
ne že bych se bála. Jen ať se manža snaží, taky mu ručky neupadnou 😎

sarlotta
4. bře 2010

Mao vydrž, mimísek se příště ukáže 😉

skritkova
4. bře 2010

Ahojky holky 😉

Šarlotko, gratuluju k úspěšným triplům 😵 Já věděla, že to takhle dopadne 🙂

Mao, přidávám se ke Kači - taky věřím, že to otěhotnění je takový malý (velký) zázrak, takže co se tohoto týče, je možné úplně všechno. V našem případě nejspíš spermijky taky musely 5 dní čekat... 😉

sarlotta
4. bře 2010

skrítku🙂)) to byly určo ty Tvoje pěstičky🙂))

tercie
4. bře 2010

Strouži my taky shnijem,už to vidím živě a v barvách před sebou...manža po sobě zásadně nic neuklidí, když odnese talíř po jídle, tak je to moc,ale neustele, hadry má všude, lidově řečeno kde se vy.... tam to nechá, a já už nemám sílu ho převychovávat...aleaž budemalej na světě,taky nevím,jak tovšechno budu zvládat...

Okna se taky nebojím mejt, ale mám jich 6 velkých a jedno 4metrový francouzký, a meju je ze schůdků, protože na ně nedošáhnu,jsou 1,5m vysoký, asi začnu postupně po jednom... jenže nejradši bych to nechala až se nebude topit, protože jinak to budu dělat zbytečně...

skritkova
4. bře 2010

😀 Šarlot, ne ne, moje pěstičky byly jen taková pojistka, za dobrý výsledek může Tvůj drobeček, protože to je šikulínek 😵 Nebo spíš šikulka, já totiž tipuju holčičku 😵 😵 😵

Terci, na okna se fakt teď vyprdni. Počkej až se přestane topit, protože pak bys byla akorát tak nervózní, že to ubdeš "muset" udělat ještě jednou...
Třeba se po narození Lukáška manža umoudří a začne Ti víc pomáhat 😉

maova
4. bře 2010

Vy jste se rozpovídaly 🙂
Všem moc děkuju a jenom k těm oknům, já se teda bojím, takže v těhu je nemyju a manžel by mě stejně nenechal 😀

mimina321
4. bře 2010

stouži deň pred prvým potratom som umývala okna 😔 dodnes si to vyčítam aj ked to asi tie okná neboli 😔 😔
takže v tehu na okná prdím 😝 😝 😝

skritkova
4. bře 2010

Ahojky Mao🙂 To je tak krásný Tě tady vidět 😵 😵

Holky, kašlete na okna - je to jak říká Šarlotka - když přes ně není vidět, pořád ještě se dají otevřít... Nebo zatáhnout závěsy (popř. žaluzie) 😀 I když mně se to kecá, já se na ně chystám taky, ale ještě vyčkávám 😉

tercie
4. bře 2010

Skřítku to bych si moc přála, ale popravdě moc iluzí si nedělám...to mi spíš sebere malýho, a matko mazej něco dělat 😀
Mao to máš dobrý, ten můj mě klidně nechá, a ještě mě u toho bude kibicovat 😀
Ale u vás je to pochopitelný, ty se musíš šetřit. Já neměla problém žádnej a on na to hřeší.

tercie
4. bře 2010

Skřítku když oni ty žaluzky jsou možná špinavější než ty okna samotný 😀

skritkova
4. bře 2010

Terci, na zadek by trošku zasloužil ten Tvůj manža, asi ho přijedu vytahat za uši 😀

Holky, mně se před 14 dny u našich udělalo jaksi blbě (a to jsem nic nedělala, jen seděla u pekáče buchet🙂 ) a na chvíli jsem omdlela. Manža hned přiskočil a začal mě fackovat. Kdybyste viděly ten strach v jeho očích, bylo mi ho až líto, jak jsem ho vyděsila... Od té doby mi píše z práce mnohem častěji a ptá se, jak se s malou máme, a tak nějak víc "se stará"... Je to fajn pocit 😵 Ale mrzí mě, že je takovej ustaranej ☹

skritkova
4. bře 2010

Terci, naše žaluzky jsou taky děs a hrůza 😀 To už ty okna jsou snad lepčí 😀

maova
4. bře 2010

Já bych taky radila těhulkám kašlat na okna. Pak si něco vyčítat za to myslí nestojí. Stokrát se nic nestane a po stoprvní jo a nestojí to za to 😉 To jen můj názor, protože mám kolegyni, kdy její dceři se uškrtilo miminko na pupeční šňůře a je to prostě strašný.

skritkova, ahoj 🙂 Dlouho jsme se tady nepotkaly a ty už máš krásný 28tt 😵

terci, no je fakt, že manžel se asi teď bojí víc než já, nebýt jeho, tak jsem dneska ani k tomu doktorovi nešla a nechala bych to až na ten příští týden. Ale nenechal mě 😉 A už se připravuje na to, že budu zase ležet a bude se o mě starat, on je prostě největší zlatíčko 😵

skritkova
4. bře 2010

Mao, jo jo, dlouho jsme se tu neviděly... Já jsem na koníka přestala někdy během června chodit, byli jsme chvíli bez počítače, ale ani mi to nevadilo, došlo mi, že potřebuju oddech od sledování ovulky, plánovaného snažení atd. a bez koníka mi šlo zaměřit myšlenky jinam, s koníkem to nešlo 😔

maova
4. bře 2010

skritkova, jj, to znám, taky jsem tady teď moc nebyla a pomohlo mi to. Přece jenom s koníkem se od těch myšlenek na miminko neodpoutáš a je prostě lepší se zaměstnat něčím jiným. A najednou jsem těhotná, ani nevím jak a úplně nečekaně 🙂 Tak hlavně, ať už tady v naší diskuzi není nikdy žádná špatná zpráva, už jich bylo dost, tak máme doufám vybráno 🙂

skritkova
4. bře 2010

Mao, je to přesně jak píšeš - s koníkem mi prostě nešlo se zaměstnat jinak... Pak jsem otěhotněla (taky ani nevím jak 😀 ) a začalo se mi po koníkovi stýskat...
Přidávám se k přání, aby tady u nás na Vlaštovkách byly už jen samé krásné zprávičky a když už má ukápnout slza, tak ať to jsou vždycky jen slzičky štěstíčka a dojetí 😵 😵 😵

mar26
4. bře 2010

ahoj holky,

ahojik Marti, krásně ti to svítí v pasu-a přeju aby min do srpna tam byly tt 😵

dráčku jsem ráda,že to mamka tak pěkně zvládá a moc se omlouvám s balíčkem-ještě jsem to neposlala a brzy napravím i s revanží 😉 . Jsem ráda,že je Lukášek hodný!

mar26
4. bře 2010

jo Marti s Anet jsme plánovali srazík až bude mít po druhé KO,ale ty budeš muset asi ležet viď?

maova
4. bře 2010

Marti, kdybychom stihly domluvit sraz do toho mého stehu, tak bych šla moc ráda, to ležet zatím nebudu, ale po stehu už asi budu muset. A nebo byste pak jedině mohli přijet na návštěvu k nám, když by se vám chtělo 🙂

strouzek
4. bře 2010

teda holky vy jedete zase, člověk tu není hodinku a tady tak rozkecáno 😀

holky já okna meju furt, ale spíšjen tak přetírám narychlo okenou šup šup a je to, víc mě teď rozčilujou holuby protože máme v baráku krávu sousedku furt je krmí a tady to vypadá jak v hororu Ptáci, nálety holubu každý ráno a ty posraný parapaty radši ani nechtějte vidět hnus 🙄 jinak manža se mi taky snaží pomáhat, když jsme malovali tak se snažil dělat i ty okna ale já nevím jak vy ale já jsem typ člověka co když si to neudělá sám nemá klid. hlavně když jsem viděla manžu jak ty okna špinavé od barvy jen tak přetírá že prej to je dobrý umyje to déšť tak chtě nechtě jsem ho vyhodila a šla okna umejt sama. teď v nedělu jsem ho donutila čistit koberce ale fakt jsem se musela držet abych ho od toho nevyhodila protože pečlivost mu nic neříká. A o věcech všude bože to je nekonečný příběh, nejen hadry ale i ty malý udělají binec když je jich plno viz. prázdná špulka od toaletního papíru otevřená pasta atd.

sarlotta
4. bře 2010

kua holky jak je to ty maminy vychovaly kakra 😀 😀 😀 😀 😀 😀

takže je Vám jasné, že chlapečky musíte vychovat líp pro nově narozené princezny, aby neměly doma takový bordel🙂))))))))))

strouži my jsme s manžou spolu od r.97 a ze začátku to byl boj 😲 😉 ale dospěl a pochopil, že byt není hotel.
a já se zas naučila nemít cukání v ruce 😀 a nedělat všechno sama ,,nejlíp". Pže pak se dostaneš do situace, že děláš všechno a navíc to nikdo neocení.
Dokud si tu práci nezkusí-žehlení, praní, umývaní schodů, koupelny ... tak nemá tušení, že je to PRÁCE.

Hlavně se pak s malou nesmíš hroutit z prachu a neumytého nádobí... ono se to fakt nepos... i když i já neprosto bytostně nesnáším prach na podlaze a že jsou tam ty chuchvalce dooost vidět, když máme všude dřevo nebo lino 😠 😒 Manže je snad nevidí nebo coooooooooo. 😀

mimina321
4. bře 2010

kočky moj pomôže ale musím ho do toho potlačiť 😉ked mu nepoviem tak ho nehne-pozerá ako puk a komentuje ved si mi nepovedala,že treba......
ale musím povedať,že ked som bola vážny marod tak robil úplne všetko,aj teraz pomáha len samého od seba ho to nenapadne 😅

mimina321
4. bře 2010

večer zavolám papu ako sa majú,čo majú nové 😕

strouzek
4. bře 2010

šarlot 😀 😀 😀 no to je pravda, tchýně mi ho vůbec nevychovala ale zase co se divím,na druhou stranu můžu bejt ráda že manža tuhle výchovu moc po tchýni nepodědil protože tchýně fakt doma naklizeno nemá. jí se vysere pes na koberec a klíďo to tam nechá i týden 😝 no to zase ne že bych dělala vše sama vždycky, třeba manža vysává každej den(vysáváme kvůli kocoura) ale já si to sama přeluxuju tak 1X-2x týdně protože manža uklízí jen ty viditelný místa a o rohách nikdy neslyšel 😀 to samé jiné práce, on to udělá a já ho i nechám ale pak jednou za čas si to udělám sama abych věděla že je to aspoň někdy dočista 😉

mimina321
4. bře 2010

inak vám poviem,že tu bola segra s malím a moje upratovanie je v ..... 😅 ale si hovorím,že už dnes na to hodím bobek...len stolík som umyla máme sklenný a po to nájazde bol 😝

strouzek
4. bře 2010

mimi však jo ono se to nepokadí, já nemít před porodem taky nic nedělám ale musím, bojím se že mě to chytne a v tom binci nenajdu ani tašku do porodky 😀 hlavně mám ale strach co udělá s bytem manža až budu v porodce, myslím že přijdeme dom s malou a můžu začít gruntovat. O skleněném stolu mi ani nemluv, ten myju furt a furt je nechutně špinavej 😝

mimina321
4. bře 2010

struži ten som si vymyslela sama 😝 tak teraz len leštím 🙂
neva ked budú detúrence tak bude určite zacapkaný viac

sarlotta
4. bře 2010

strouži mám pocit, že to nevidění špíny v rozíchm pod kobercem apod je chlapská nemoc velmi rozšířená🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru