Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

skritkova
10. bře 2010

Holky, to není lenora, to je prostě jarní únava 😀

strouzek
10. bře 2010

a jo vidíš to to je možný jarní únava , v létě bude letní pak podzimní zimní už vím proč je doma pořád binec a prázdná lednice 😀

skritkova
10. bře 2010

No vida, hlavně že jsem na to přišli😀 Každé roční období s sebou nese změny, takže se na to můžem pohodlně vymluvit 😀

skritkova
10. bře 2010

Holky, o víkendu jedem do Brna na veletrh Pro dítě omrknout kočárky, ale když jsem se tak koukala tady u nás, tak prostě ty, co se mi líbí, mít nemůžu, protože jsem prcek☹ Takže furt nevím ☹ Mám strach, že nepořídíme ani v tom Brně...

maova
10. bře 2010

stroužku, jednu fotku někde mám, ze svatby, to je snad jediná, kde jsme všechny. Zkusím jí najít a poslala bych ti jí 😉 Je už teda trochu starší, ale to asi nevadí 🙂

jaspi, já tu dovču měla včera 🙂 Dneska už jsem zase v práci, protože má dovolenou kolegyně. A taky se mi nechce nic dělat 😉

strouzek
10. bře 2010

no jako ona to ani není výmluva, já mám se změnama počasí problémy odjakživa, na jaře jsem unavená po zimě, v létě jak je hic tak to se nedá dělat totálně nic, na podzim je zase sychravo tak to akorát tak zalézt pod deku a v zimě to se dělá něco těžko páč je krátkej den a člověk by furt spal. já bych brala pořád jaro ale beze změn počasí, jak je jeden den krásně a druhý lije nebo sněží jsem nepoužitelná

maova
10. bře 2010

skritkova, tak to jsem zvědavá, jaký kočárek vyberete. Já jsem taky malinká, tak se pak budu u tebe inspirovat 😉 Prý letošní kolekce nemají moc hezké barvy ☹

strouzek
10. bře 2010

no ale hold mi to skončí s Neluš ale to si myslím že se donutím jak budu drandit s kočárem tak bude možná i nakoupeno a občas i uvařeno 😀 třeba jak jsem chodila do práce tak jsem stíhala všecko to až doma se ze mě stala lemra líná

skritkova
10. bře 2010

Strouži, jo jo, někdo je na změny počasí citlivý a to pak není divu, že je tělo unavený.

Mao, no já jsem taky zvědavá 😖 Potřebuju relativně nízký, ale zase ne takovej ten batoh na kolečkách, to se mi nelíbí.

skritkova
10. bře 2010

Já mám dnes totálně vygumovanej mozek 😝 Tolik toho musím udělat, ale jaksi se mi nedaří, nemám takový to správný střevo 🙂

strouzek
10. bře 2010

holky vy jste malinkatý a já zase obr takže já spíš mám pořád pocit že ty kočárky jsou hrozně nízký 😅 třeba v sobotu přijela kámoška s kočárkem no já u toho vypadala srandovně naštěstí naše janečko je trošku vyšší.

jaspina
10. bře 2010

Strouži tak to já naštěstí přijdu a je navařeno 😵 V tomhle je Jarek fakt zlatíčko! Dnes mám na přání lososa s bramborovou kaší. Proto jsem říkala, že bych ho nechala doma na mateřské, kdyby to šlo. On si sice nedělá hlavu s úklidem.. ale na to vaření je šikula. Když jsem přijela po laparce domů, tak jsem z toho bince byla na nervy..Ale to nebyla tak úplně jeho vina - prostě probíhající rekonst. koupelny a špajzu..takže všechno všude.

skritkova
10. bře 2010

No jo, Strouži, to si člověk nevybere, kolik cm mu příroda nadělí, tolik má. Vždycky jsem z toho měla komplexy, ale už mi to neva. Spíš mě pak štve, že neseženu např. kalhoty (všechny musím zkracovat), jet v narvaným autobuse je pro mě za trest, protože prostě nedosáhnu na to držadlo, co je u stropu 😀 atd. atd. atd.
Např. loni mě ředitel poprosil, jestli bych mohla jít pověsit na chodbu mapu, kterou už nepotřeboval. Jenže já se v tu chvíli orosila, protože mi bylo jasný, že tam nedosáhnu... Taky že jo, musela jsem hledat židli a protože jsem se zdržela, šel se podívat na chodbu, jestli se mi něco nestalo. Když viděl, jak lezu ze židle, tak se jen pousmál 😀

strouzek
10. bře 2010

jaspi no teda to bych brala, můj manža taky uvaří když ho chytne nálada ale teď to moc nejde on vaří hrozně nezdravě což pro mojí cukrajdu moc není. ale slibuje že si veme dovču jak přijdu z porodky a bude vařit a pomáhat mi tak doufám že bude vyvařovat
s tou rekonstrukcí to se nedivím, mě stačilo když přišli montovat internet, jen malá krabička u dveří ale binec všude

skritkova
10. bře 2010

Jaspi, tiše závidím 😉 Můj manža teda totálně nevaří. Jo, tak čaj, to mi uvaří 😀

skritkova
10. bře 2010

Chlap v kuchyni je poklad 😵 Já teda vařím ráda a nevadí mi to, ale vždycky mám spíš problém vymyslet CO uvařit. Když se zeptám manži, tak mi jen řekne, že mu to je fuk.

strouzek
10. bře 2010

skřítku no vidíš a já celý život depkuju ze svýho těla, 181 cm a nohu vel 8,velký prsa (jen mozek malej) s tím se taky nežije zrovna super. třeba v tanečních to byl masakr nejen sehnat tanečníka ale i boty a šaty, hlavně při mé postavě ty pohyby nikdy nevypadají ladně, při focení na školní fotky stojím vždycky vzadu mezi klukama a jsem pomalu nejvyšší, oblečení ani nemluvím, sehnat na sebe něco pěknýho co sedí a není drahý je nadlidský úkol. hlavně boty, zkuste si jít někdy do obchodu koupit kozačky vel. 8-9 abyste do toho dali ponožku takže já zase celý život toužím být o 10 cm menší minimálně

skritkova
10. bře 2010

Strouži, jo jo, to chápu. Měla jsem na střední kámošku, která na tom byla podobně a vím, že taky hodně trpěla, hlavně teda s těma botama. Lodičky v 8 prostě nesehnala 😒

maova
10. bře 2010

skritkova, tak to jsi na tom úplně stejně jako já, taky nikam nedosáhnu, všude beru židli a o kalhotech ani nemluvím. Pamatuju si snad jedny jediný, který jsem nemusela zkracovat.
A stroužek je teda zase obr 😀 Nedělala jsi někdy modelku? 😉

skritkova
10. bře 2010

Mao, já mám teď jedny těhu riflíky a ty jsem zkracovat nemusela, ale to jsou jedny z mála, který jsem kdy měla.
Strouži, no jo, nedělala jsi modelku? Výšku na to máš určitě a přestože sama sebe popisuješ tak jak popisuješ, tak si myslím, že jsi moc hezká ženská, takže by mě ani nepřekvapilo, kdybys řekla, že jsi modelku dělala 😉

monkula
10. bře 2010

Ahojte, kontrola stroužka... 😀
Aj ja som nízka, mám síce 165 cm, ale nikam nedočiahnem.... Keď potrebujem v obchode niečo z horného regálu, alebo je to natlačené vzadu.... mám smolu, alebo to nekúpim, ale keď je nablízku niekto vyšší, poprosím ho, či by mi to nepodal.... 😀
U nsá varím len ja, Mm naposledy varil guláš 11.10.2008 😀 😀 😀 😀
ale toho lososa so zemiakovou kašou ,toho by som si dala, mňam... 😝

jaspina
10. bře 2010

Holky a kolik teda měříte? Já mám 162 a taky musím všecko zkracovat. Všecky kalhoty a sukně dělají na Stroužky a když si to dám já, tak v tom vypadám jak blbec 😠

Strouži u nás jako ta rekonstrukce furt trvá.. 😠 😖 Protože se to dělá po chvilkách a třeba zedník je u nás většinou jen v pátek. Jinak prostě nemá čas a když jo,tak má zas blbě směnu Jarek.. Ale radši si nestěžuju - jsem ráda, že si Jarek dal říct a nedělá to sám.. A brácha je instalatér, takže nakonec máme po celou dobu funkční vanu. Napřed starou a teď už novou.. Jo a internet..to mi ani nemluv! V září jsme měnili modem - byl ještě měsíc v záruce a jak jsem šla do nemocnice, tak se vys... znova a chlápek z té firmy mi zavolal do nemocnice, že teď je u nás, ale že na nový nemám nárok - že jsme měli net v listopadu 2 roky, takže modem už v záruce není a nový za 5 tis! Tý jo, já jsem byla tak vytočená, že sem seřvala napřed jeho a pak jeho ředitele a druhý den přijel a vyměnil. 😉

jaspina
10. bře 2010

To mě se Jarek často ptá po telefonu, na co mám chuť - a pak mám obědy na přání 😵 A na tu kaši myslím snad od večera..tak snad tam bude 😀

maova
10. bře 2010

jaspi, no o sukních ani nemluvím, jen nějaké mini jsou v dobré délce 😉 a nejhorší jsou 3/4 kalhoty, ty mám ke kotníkům 😀 Já měřím 160 cm.

jaspina
10. bře 2010

Mao - já mám ty kalhoty taky tak 😀 A teď co máme velkou vanu, tak už přes ni ani nedosáhnu v koupelně na okno.. 😀

maova
10. bře 2010

jaspi, my máme rohovou vanu a když se nechci moc natahovat, když jí myju, tak je lepší, když do ní radši vlezu 😀

skritkova
10. bře 2010

Holky, na mě asi nemáte, já měřím 156 cm... Monkul, já v obchodech lezu i na regály, pokud je něco výš - tedy pokud je ten regál masivnější🙂

Jaspi, s tou rekonstrukcí Tě docela lituju☹ No ale pak to bude mít krásný a budete si vychutnávat ten klídek, jen vydržet 😉 A s tím internetem - je vidět, že občas je fakt dobrý nebát se otevřít si na někoho pusu. Ale proč to nemůže jít po dobrém, to nepochopím 😠 Tý jo, obědy na přání, tak o tom si můžu nechat jen zdát. Teda vlastně ne, když mám na něco chuť, tak to mám, ale jen proto, že si to uvařím sama 😀 😀 😀 Jak říkám, manža tak akorát čaj😉 Vlastně ne, naučil se takovej ten slanej štrudlík a ten umí teda výbornej. Třeba má v sobě skrytý kuchařský talent...

Mao, no o 3/4 kalhotách mi něco povídej😀

maova
10. bře 2010

Holky, jen mě tak napadlo, co byste řekly na soukromou uzamčenou diskuzi na novém koníkovi?

skritkova
10. bře 2010

Ony se pak budou diskuze zamykat?

maova
10. bře 2010

skritkova, ne všechny, jen kdo bude chtít, tak jí nemusí mít veřejnou. Bude tam prostě mít přístup jen kdo ho dostane a nebudou to tady číst úplně všichni, o kterých ani netušíme, že to čtou.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru