Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
18. čer 2009

Ahoj Evi, to je dobře že je počítaček zase v pořádku, že by mi nefungovala třeba trouba nebo lednice bych přežila v pohodě ale bez pračky, telky a PC nepřežiju. Minule jak se mi pokazila pračka a já jsem nemohla pár dnů prát tak jsem byla už fakt hysterická neboť jsem úchyl na praní, mám sice koš na prádlo ale nesnesu aby v něm něco bylo a tak peru denně i několik poloprázdných praček. 😅

ba111
18. čer 2009

Ahoj holky, včera mi skoro vůbec nešel net. Na koníka jsem mohla jen nakouknout a do mailu jsem se pro změnu nedostala vůbec. Tak nevím... .
Mar, krásné zprávy - teď bbudeme již jen čekat, kdy nám nahlásíš, že už jsi maminečka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
18. čer 2009

Dobré ránko holky.
Kači dej mi do tabulku čeká na 2MS...protože mrška se rozjela 😉 Nooo kdyby to tak frčelo furt, tak mi ty 3měsíce docela utečou.

Farminkoooo dneska už je čtvrteeeeeeeeek 😉

strouzek
18. čer 2009

ahoj Ba a šarlott

šarlot gratuluju k mršce, podle mě ti to uteče rychle protože je léto, pořád je co dělat, dovolenky..... mě vždycky léto hrozně utíká zato zima se táhne neskutečně

jaspina
18. čer 2009

Farmi, ale kdyby si ten doktor byl úplně jistý, tak by tě hnal na revizi hned ne? Takhle třeba sám neví, tak mu dal ještě čas, aby něco neuspěchal 😉

mar26
18. čer 2009

Dobré ráno holky,

šarlotko tak to je fajn,že je to opravdová MS 😵 ,alespoň víš, že krásně tělo funguje 😉

farmi neboj, všechny na tebe myslíme u teď a budeme zítra čekat na hezké zprávičky

My včera měli schůzi vlastníků bytů,tak jsem ulici neviděla,ale pustím si jí z archivu, i když ne že bych to musela vidět...to s Lenkou...nějak jsem to s ní prožívala 🤐

Evi téééda takhle nám tady dělat chutě s kachnou 😀 ,ale já před chvílí teprve vstávala,tak mě čeká ještě snídaně, zatím mám v sobě activii,tak se taky ještě těším 😀

kackark
18. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................32DC
Mimina...................31DC
Papua....................27DC
Tercie.....................8DC
Jaspina....................7DC
Strouzek.................7DC
Sarlotta..................čeká na druhou porevizní MS

kackark
18. čer 2009

Evička, mi taky dělá chutě, úplně cítím tu vůni, ikdyž to je tak moc daleko 😀 😀 😀

mar26
18. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP 🙂..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................32DC
Mimina...................31DC
Papua....................27DC
Tercie.....................8DC
Jaspina....................7DC
Strouzek.................7DC
Sarlotta...................2DC

sarlotta
18. čer 2009

stroužíííí, léto je moje.....od prvních fialek až po spadané listí 😉 škoda, že letos budu ráda, když uteče rychleji🙂))
Miluju to celodenní válení se u vody a požírání zmrzlin a langošů..... 😎 😎 ježdění na kole na pivko, grilování a výletů po Zoo apod

sarlotta
18. čer 2009

Mar🙂 dík, ale 2DC mi tam nedávej....ještě bych vyhodila ,,ochrany" a vlítla na to kolem 14tého🙂))))))))
Pěkně čeká na 2MS a výsledky genet. testů 😉

kackark
18. čer 2009

Sarlott: ty si to léto absolutně dokonale popsala, vidím ho před sebou jak malované 😵

mar26
18. čer 2009

šarlotko promiň, asi jsem to blbě pochopila 😅 a brala ten včerejšek u tebe jako za 1DC 😀 ,hned to jdu napravit 😉

mar26
18. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................32DC
Mimina...................31DC
Papua....................27DC
Tercie.....................8DC
Jaspina....................7DC
Strouzek.................7DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

sarlotta
18. čer 2009

mar to nevadí...máš nárok🙂 v 37tt si můžeš dovolit úúúplně všechno matko 😉 🙂)))))))))))))))))

kackark
18. čer 2009

Holky, vy mě dneska bavíte 😀 😀 😀 😀 Až budu zítra hledat tu správnou tabulku, tak se určitě zase seknu, jak se mi to povedlo včera 😨

mar26
18. čer 2009

Kačí předem se omlouvám 😀

kackark
18. čer 2009

Marti, to je v pohodě. Já už mám taky na těhu demenci nárok, tak se budu mít na co vymluvit 😀 😀 😀

strouzek
18. čer 2009

šarlot koukám prožíváme léto stejně 😀 zmrzliny, langoše, párky v rohlíku , zoo, grilovačky... 😀 jj já to říkám furt že ten čáp co mě přinesl si určitě spletl cestu, já jsem jasný jižní typ tak co dělám v česku kde je furt zima? 🙄

sarlotta
18. čer 2009

taky netuším🙂))) mě by vyhovoval karibik🙂

sarlotta
18. čer 2009

chystám se tam, až poviju všechny děti🙂)) a vychovám je k obrazu svému a pak vypakuju z baráku 😉 😀

strouzek
18. čer 2009

holky teď jsem volala na gyndu, vyšel mi pozitivní stěr na ty bakterie na čípku které prý můžou bránit spermošům , neznáte to některá, co můžu čekat?? prý mi nasadi antibiotika , doufám že to zase neznamená zákaz snažení ☹

mar26
18. čer 2009

stroužku to vůbec nevím,tak snad se to rychle přeléčí a pak už nebude žádná překážka 😉

Taky jsem letní typ 😵 ,i když ráda lyžuju a tak,ale moře je pro mě moře..ten vzduch, atmosféra, jééé já bych hned někam letěla...loni to nevyšlo kvůli mimoděložnímu..letos kvůli Natálce,ale samozřejmě jsem za ten letošek táááák ráda, že mi je moře ukradený 🙂 ...ale třeba příští rok 😅

strouzek
18. čer 2009

no mě právě minule říkala doktorka že to veme ten stěr že pro normální život to nevadí ale pro snažilku je to blbé protože to prý může hubit spermoše a bránit jejich průniku čípkem či co. teď mi sestra řekla do telefou že je to v pohodě, že mi dají na to prášky. jako ženy jestli přijdou na to že důvodem proč to nejde je bakterie a manža je superplodný tak mě zabije 😀 každopádně jsem ráda že jsem k té nové dr. šla protože mého doktora by to nikdy nenapadlo se po tom pídit. 🙄

farmarska
18. čer 2009

tý strouží, vím, že jsi ted smutná, ale zase to ber tak, jako že alspon už možná znáš důvod proč jste ještě s manžou neotěhu a teď tě vyléčej, už věděj na co a ty budeš za chvilku chovat!!!! 😵 😵 😵
konečně se to s tou novou mudrou hlo vid! 😵

mar26
18. čer 2009

holky zrovna na nově běží dobrej film 😀 , je to taky o tom,jak ženská chce otěhotnět...něco je tam docela vtipný

strouzek
18. čer 2009

farmi no jo já vím ale já už mám fakt strach ze všeho protože se to sere jedno přes druhé. vždycky se vyřeší jedno a hned se objeví další překážka. 😢 no jako je fakt že minule ta doktorka byla taková vysmátá že to nic není, že když se tam něco najde tak se to přelečí v pohodě a hotovo ale mě už zase hrajou nervy. klasika, mám tam přijít zítra ale já půjdu už dneska protože to do zítra nevydržím čekat a nervovat se.

farmarska
18. čer 2009

mar taky to sleduju! 😀 ty spormošci v másle fůůůj!!! 😀

strouzek
18. čer 2009

mar fakt? škoda že nejsem doma bych se hned dívala, i když mě to moje snažení kdysi přišlo taky hrozně vtipný ale každým měsícem mi přijde že je to čímdál více žalostné a z komedie se stává tragedie 🙄

strouzek
18. čer 2009

spermoníci v másle?? sakra holky na co to koukáte?? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru