Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
19. čer 2009

je to tak... 🙂 🙂

srdíčko sice ještě není, ale doktor žíkal, že je to dobrý!!! od pndělka máme o 3mm víc! a je tam prý už krásně zřetelně vidět 😀

mám takovou radost!!! 😵 😵 😵 😵 Pozítří mám narozeniny, no to je ten nejhezčí dárek, co jsem mohla dostat!!! 😀 😀 😀

za dva týdny jdu znovu na ultrazvuk.

holky všem vám moc děkuju! za podporu, hrozně mi to pomohlo !!!

mar26
19. čer 2009

farmi vše ne, chceme podrobnosti 😀

jani bude šikulka, uvidíš a Vojtovku určitě nebudete muset cvičit dlouho..no ale až jí zesílí ječáček..uvidíš 😀 😉

jana.jaro
19. čer 2009

jééé farmarska,mooooc gratuluju 😵

farmarska
19. čer 2009

podrobnosti... já nevím 😅 já byla uplně mimo a reagovala jsem jen do chvíle než mi ukázal ultrazvuk a řekl, že to vypadá dobře 😵 pak už jsem byla jen ve snách a odešla jsem z ordinace se slzama na tváři 😵
ted jsem dorazila domů... ani jsem ještě nevyndala nákup a hned jsem letěla k pc. vám to napsat 😵

farmarska
19. čer 2009

jdu vyndat ten nákup a pak jdu slavit 😵 😵 😵 😵

tercie
19. čer 2009

Jani tobě taky gratulace, jak je malinká šikovná a že jí máš už doma, s tou televizí ti to naprosto věřím, taky bych pořád pozorovala 🙂

mar26
19. čer 2009

farmi tak to je super a pořádně to oslav nějakou dobrotou 😉

tercie
19. čer 2009

farmi máš rychlý špunty? 😉

mimina321
19. čer 2009

farmi to je super 🙂 🙂 🙂 😵
jani to je radosti 😵 je taká krásna 🙂

kackark
19. čer 2009

Farmi, veliká gratulace. Vidíš, všechny jsme na mrňouse mysleli a dopadlo to dobře 😉

Marti, neboj už se taky dočkáš, máš to za pár.

Jani, to je tak príma, že máš Emičku doma. Už se na tu svojí televizku taky moc těším, ale ať sik v bříšku zůstane hezky do prosince 😵

murynka
19. čer 2009

farmi ještě jednou gratuluji 😵

holky my čekáme zdravé my triply jso NEGATIVNÍ 😵 😵 Mám strašnou radost 😵 😵

kackark
19. čer 2009

Mury, gratulace největší, mám velikánskou radost 😵 😵 😵
Ještěže těch dobrých zpráv je víc, než těch špatných.

Mury, četla sis mojí nabídku? Kdyžtak si to zkus najít ve včerejší diskuzi 😎

kackark
19. čer 2009

Mury, je to na konci stránky 64 😎

evanek77
autor
19. čer 2009

Jani,
Eminka je nádherná... a co má vlásků 🙂
mury,
velká gratulace, spadl kámen ze srdce, viď? 😉
farmarska,
to je moooc dobře, že se pan doktor umoudřil a dnes už měl jen dobré zprávičky 🙂

kackark
19. čer 2009

Evi, jak si přežila tu bouřku, u nás se nakonec nic nekonalo 😉

sarlotta
19. čer 2009

Ahojík holky...tak se Vám musím taky pochválit jak jsem si včera užívala 😠 😠

Odpolko super...byli sme na kafíčko s ee-liskou a pokecali jsme. 🙂

Jenže jak sem dojela dom, tak sem měla břicho tvrdé jak šutr, dělalo se mi na omdlení, tak jsem si šla lehnout, ale nepřecházelo to, bolel mě šííleně žaludek...tak sme jeli do nemocky ... tam mě honili na chirdu, rentgen, sono, brali mi krev...uuuuuuu
No nakonec sem dostala helacid na zklidnění žaludku a jeli sme dom. Nejlepší perlička je, že příští týden musím gastrosondu že má podezření na helicobakteri pylori...... kua mi to teda stálo za to.

Na druhou stranu mám kompletní biochemii z krve....a všechno v pořádku. I CRP ok. sono břicha, kde sem sem dočetla i o ledvinách))

Tak jsem dneska papala kuřecí polévku a vařené kuře s vařeným květákem

Jo a ještě sem s chirurgem probrala tu moji kýlu slavnou a říkal, že on by to zašil klasicky, že to mám malé tu branku a že se klidně možeme o ,,babetko"/ byl to slovák/ snažit hned. že stačí týden rekonvalescence a že do 6měsíce než vyroste bříško to bude zahojené. Akorát ta síťka by nešla...ale že tu nutně nepotřebuju, dokud je to tak malé.
Tak se nechám na červenec napsat na operaci

kackark
19. čer 2009

Sarlott: tak věřím, že vše zlé bude pro něco dobré 😵 A po operaci se mimoušek brzy zadaří 😉

mimina321
19. čer 2009

sarlott to bol ale frmol 😲
mury tak gratulujem 😵
dnes sú tu naozaj samé dobré správy 😵 😵 😵

murynka
19. čer 2009

Kači myslíš ty vitamínky 😕

evanek77
autor
19. čer 2009

šarlotko,
tak to sis pěkně užila ☹ 😝
ale je fajn, že ti tu kýlu mohou zoperovat a neohrozí to snažení 🙂 😉
kači,
4h nákupů v děšti, ségra je fakt závislák na nákupech 😀 😀 😀
ale mám pro tomáška spoustu krásných věciček, od dupaček po plyšové hračky na postýlku a do kočárku, ségra umí k nákupům strhnout 😀 😀 😀 😀 A obídek to zachránil, sice jsem do půl třetí málem umřela hlady, protože jsem nečekala, že se nechám ukecat na tak dlouhé courání po obchodech, ale byla to pěkná tečka 🙂
a neteři jsme sehnaly boty i šaty do tanečních, tak super, ona má takovou trochu nešťastnou postavu, takže chudina za ty dva dny měla na sobě asi třicatery, ale povedo se 😉 I když ještě včera jsem si ji dobírala, jak bych chtěla mít 16 a dneska už jsem ráda, že mám 32 a puberta je dávno za mnou. Má chudina šílené komplexy a přitom sice není kráska, ale je moc fajn normální holka 😉 😉 😉 😉 😉

kackark
19. čer 2009

Mury, myslím, tak zjisti svůj stav a když bude jakýkoli problém, tak mi napiš do IP svojí adresu a vyřešíme ho 😎

Evi, tak to sis užívala, co. Hlavně, že má Tomášek tolik krásných věcí a nakonec jste ho nenechali umřít hlady 😀

Důležitější je být fajn holka, než krasavice 😉 Ale její komplexy v těhle letech chápu 🤐

murynka
19. čer 2009

kači děkuju 😵 😵 😵

evi sohlasím kluci mají rádi fajn holky 😎

já také utrácela koupila jsem si kalhoty za 160 kč 😀 jsou pod bříško takže super 😉

holky já se vznáším 😵 😵

kackark
19. čer 2009

Mury, to je moc dobře, jen si ten úžasný pocit užívej.

A neděkuj, nemáš za co, vím že si měla jen smůlu tím, že si vyhodila ten doklad a je přeci zbytečné kvůli tomu o tu možnost přijít 😎

evanek77
autor
19. čer 2009

kači,
právě když vidím, jak se v tomhle věku člověk trápí blbinama, jako ty vlasy mám moc husté a oči mám moc velké a zuby moc bílé... tak jsem ráda, že už nejsem mládě a jdu klidně nenamalovaná do obchodu 😀 😀 😀
No a tomášek má výbavičku myslím hotovou, má víc věcí jak unosí 🙂, už jen postýlku, kočárek, vaničku přebalovák, plíny, lahvičky a monitor dechu s chůvičkama 😉 😉 😉 No a hlavně tomáška 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
19. čer 2009

uvidíme 17.7 jedem do genentu snad mi ho vyjedou 😕 znovu a pak zajdu do pojištovny 😉
bylo by to super 1000 kč je 1000 kč 😀

evanek77
autor
19. čer 2009

mury,
určo budou vstřícní 🙂

kackark
19. čer 2009

Mury, ikdyby ne, tak řešení přeci máme. Neboj. Mám vitamíny asi tak na tři týdny, tak si příští týden koupím dvoje a budeš to mít u mě schované, když bude potřeba 😉

Holky, já se nepochlubila, ale na devadesát procent máme vybrané jméno a asi to bude Tadeášek 😵 Asi by mě teď trefilo, kdyby řekli, že je to holčička, pořád říkám bříšku Tadíku 😀

murynka
19. čer 2009

jéé kači tadeášek to jsem chtěla také 😵 😵 krásné jméno 😵 😵

kackark
19. čer 2009

Mury, to já jich měla vymyšlených mnohlem víc, ale všechna byla prosincová, tak to Tadík vyhrál 😀

mar26
19. čer 2009

Kači moc hezké jméno 🙂 , myslím že dadunka má to samé?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru