Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
19. čer 2009

mar,
to ano, na výročí moc nejsem... já miluju nakupovat manželovi dárky, když vidím něco, co by mu udělalo radost, ale taková ta klasicky slavená výročí, to mne příliš nebere ☹
strouži,
teda já tě nachytat, tak máš u mne utrum 😀 😀 😀
já razím věř a bude ti věřeno, oba máme s manželem za sebou nevěru partnera v předchozích vztazích a jsme dost citliví na signály, které ji provázejí. A možná i tím by nás nikdy nenapadlo se kontrolovat.
I když jsi mi připomněla, jak jsem dávala manželivi výpis do šanonu a oči se mi zapíchly do 2tis. položky obchodu s prádlem. To se přiznám, že jsem chvíli přemýšlela, co má manžel nového, že se nepochlubil. Pak mi došlo, že mi k narozkám kupoval župan 😀 Tak jsem se mu pak smála, ať si výpisy ukládá sám 😉, že mohl mít pěkné problémy 😀

evanek77
autor
19. čer 2009

terci,
tak to všechno nej 🙂 🙂 🙂 🙂

strouzek
19. čer 2009

evi no já vím že jsem žárlivá až moc a že bych neměla ale já jsem prostě taková povaha. nejvíc jsem žárlivá když mám mrchu protože ty moje hormony se mnou cvičí. my zase máme teorii průběžně se kontrolovat proto má manža hesla na moje mejli, já na jeho, přístupy k účtu, piny do telefonů atd.

evanek77
autor
19. čer 2009

no, já myslím, že manžel má hlavně všechno v diáři, který mu včas pošle upomínku 😀 😀 😀
on co si nezapíše, to nebere 😉

strouzek
19. čer 2009

evi ty jsi sen mého muže, ženská která nemá ráda výročí a radši dává dárky než dostává 😀 jak se říká že je lepší dávat než brát , no já na férovku přiznám já radši dostávám protože když něco někomu koupím mám pak nervy jestli se mu to bude líbit, co vymyslet za dárek atd. 😅

strouzek
19. čer 2009

holky co budete zítra vařit?? mě vůbec nic nanapadá

evanek77
autor
19. čer 2009

strouži,
my tohle všechno o sobě také víme, ale hlavně proto, kdyby se něco stalo. Ale nikdy bychom si do mailu nebo telefonu nelezli, kdyby o to ten druhý nepožádal. Já bych kontrolování nevydýchala, všechno na dotaz povím sama, tak proč kontrola. A manžel ví, že vím, že u nás by to bylo jednou ujedeš a konec, že on by to nevydýchal. Já asi ano, ale to mu samozřejmě neříkám a moc by mne to mrzelo, to je jasné 😀
Měl asistentku, která v jeho firemním autě schválně nechávala věci a pořád se na náš život vyptávala, no, pak zašla dál a manžel se jí zbavil sám, takže mu věřím, že by jen tak nezblbl.

evanek77
autor
19. čer 2009

strouži,
když já ho prostě miluju !!!!!

strouzek
19. čer 2009

tak to je moc hezké že si tak věříte a že je manža takový že ho nezblbne každá megera. já se taky snažím manžovi věřit, je fakt že mi nedává žádné důvody proč žárlit ale zase když se dovím o nějakém páru kde chlap zahýbal tak mě zase chytne moje žárlivost a v hlavě mě žere červíček co když to manža dělá taky protože přecijen je to chlap a ti občas myslí něčím jiným než mozkem.

tercie
19. čer 2009

Už jsem tu. Teda, vy jste pokecaly půl stránky než se dohrabu 😀

strouzek
19. čer 2009

tak co tercie, dala si obrázkové trenky?? 😀

evanek77
autor
19. čer 2009

strouži,
zas ví, jak moc o něj stojíš 😉 😉 😉

strouzek
19. čer 2009

to je pravda, já si vůbec nedovedu představit nemít manžu, jsme spolu tak dlouho že už nemusíme ani mluvit a víme co si ten druhý myslí.

holky koukáte na novu na zprávy?? zase další ženská co zabila mimčo, trest smrti takové svini 😠

tercie
19. čer 2009

holky to máte dobrý, můj je na ženský, asi si něco dokazuje, nebo co, hlavně jeho rodiče se podvádějí celej život, a mě podváděl i v době kdy jsme se brali, a před třema lety to bylo na rozvod. Já ho mám ráda moc, možná jsem i blbá, ale zůstala jsem a táhneme to dál, ale důvěry má pramálo... mám prostě prevíta... ale zas si říkám, bych mohla dopadnout i hůř, mohl by pít, hrát, bít mě... co já vím...

tercie
19. čer 2009

strouži ne, ale vzal si sám jedny s takovou ďurkou co jsem mu ještě nestačila vyhodit 😀

strouzek
19. čer 2009

tercie to mě mrzí že máš s manžou takové trápení,já vždycky říkám že kdyby mě manža podvedl tak ho opustím ale vím že bych mu to odpustila. prostě ženská která miluje umí zavírat oči i v takové věci jako je nevěra.

strouzek
19. čer 2009

jé dírkové trenky ty taky mám schované na služebky 😀

tercie
19. čer 2009

to jsem taky vždycky razila, jak podvede, tak končím, jenže když se to pak stane, tak přemýšlíš úplně jinak, ta realita je prostě jiná no... ale myslím, že od tý doby co jsem mu na to přišla s tím skončil, fyzicky určitě, ale s kým si píše po telefonu, to nevím, zakódoval si ho, takže už nemůžu kontrolovat 😀 a radši o tom nepřemýšlím, protože bych se musela zjevit...

tercie
19. čer 2009

ale i špatný je k něčemu dobrý, já myslím, že to náš vztah posílilo, a že se k sobě chováme líp, už si dovedeme představit, jaký to je toho druhýho ztratit, a taky už si hlavně on uvědomuje, o co by se mnou přišel, a že prostě radši bude sekat latinu 🙂 Tak snad mu to vydrží, a vůbec i věci, který se nám teď dějou nás hodně stmelily...až si někdy říkám, jestli to nebyl trest...

susatko
19. čer 2009

Ahoj holky,
mám dotaz, 11.5. jsem měla poslední ms, 15.6. jsem si udělala test a vyšel pozivitně, 18.6. jsem byla u doktora, ale nic tam neviděl, myslíte že je to moc brzo? Mám přijít za týden, to jsou takové nervy. Prošla jsem si pár článků a každý píše něco jiného, vůbec z toho nejsem chytrá, jak se to vlasbě počítá, mám strach z mimoděložního otěhotnění. Vy už s tím vším máte zkušenost, určitě mi poradíte:o))

děkuji Monika

strouzek
19. čer 2009

tercie to je jasný, my ženský jsme už prostě takový že odpouštíme. já byla žárlivá vždycky ale v poslední době ještě trošku víc protože mám často takové myšlenky že přece není možný že by mi byl věrný když má doma takovou starou depkařku, že není možný že by tak v pohodě zvládal moje změny nálad, nucený sex v době ovu aj. a vůbec prostě se bojím že si bude podvědomě hledat nějakou lepší plodnější která mu dá to vytoužené dítko bezproblémů

murynka
19. čer 2009

sunsatko brzo být může záleží na tom kdy byla ovulka 😉
u mě viděla až 25DPO 6mm dutinku 😉
držím palečky a krev ti ennabírali 😕 😕

tercie
19. čer 2009

susatko buď v klidu a věř mimču, určitě se ukáže. Jestli jsi 3 dny po testu šla k dr, tak je opravdu ještě hodně brzo aby něco viděl, nejlepší je tak 14 dní po testu jít na kontrolu...Zrovinka dneska jsme tu měly radostnou zprávu z kontroly po týdnu, přesně jako to máš ty, a miminko se nádherně ukázalo 😉 Mohla jsi mít ovulku později, proto ještě není vidět. Tak držíme palce 😉

strouzek
19. čer 2009

susátko no promiň mě to dost rozesmálo, ale jo je to jasný jseš poprvé těhulka, natěšená chceš vše hned. neboj je moc brzo, já měla malou tečku na utz až někdy 14 dnů po nalezení // na testu a i tak říkal doktor že je moc brzo, že proto si zve holky co najdou // na testíku až tak 14 dnů až 3 týdny od vynechání mršky 😉 mimoděložní to určitě nebude, to by tě asi bolelo hodně na jedné straně. neboj za týden už se mimčo na utz ukáže 😉

murynka
19. čer 2009

tercie klobouk dolů 😅 😕 ne vážně..já měla pře manželem 5 letý vztah kde mě přítel podváděl ☹ dozvěděla jsme se to asi po 4 letech..ale pak už to nešlo i když jsem mu odpustila absolutně jsme mu nevěřila ublížil mi dokonce mě nakazil naštěstí vylečitelnou nemoci....ale ted vím že nevěru bych nedokázala odpustit 😢 ...

susatko
19. čer 2009

Prosím tě DPO znamená (den poslední ovulace), nikdy jsem nic o těhotenství nestudovala, přišlo to tak nějak nečekaně. No krev mi nebrali, dneska jsem si ještě koupila testíky, udělám si je o víkendu, už bych chtěla vědět, jestli tam je neno není:o(((

tercie
19. čer 2009

Strouži to si taky někdy říkám, že si najde plodnější... hele ale řekni mi, jak by to poznal, v dnešní době, že ta dle něj líp plodná taky nebude potrácet a tak? Lepší si to vůbec nepřipouštět, protože těmahle úvahama se mučíme jenom my, chjlapi řeší akorát tak to, jestli sparta zase neprohrála... 😀

strouzek
19. čer 2009

tercie to ne, to nesmíš říkat že to byl trest, protože to byste museli asi zabít 20 lidí abyste si to zasloužili ale že to stmelilo to věřím, i u nás mám takový pocit že to co se nám stalo nám hodně změnilo a v hodně věcech změnilo vztah k lepšímu. jak se říká vše špatné je k něčemu dobré ale někdy bych si ty špatné věci ráda odpustila 😔

murynka
19. čer 2009

susatko ano den po ovulaci den od povedení miminka 😉 takže je opravdu brzo 😎

strouzek
19. čer 2009

susátko je to dnů po ovulaci. jestli ti bude testík krásně sílit tak to určitě bude v pořádku, většinou když nesílí je něco špatně. určitě tam mimčo je neboj, jen ty první týdny budou takové samé čekání, nejdřív čekání na tečku na utz, pak čekání na srdíčko, pak čekání na těhu průkazku atd.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru