Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
3. črc 2009

innesko,
tak tfuj tfuj tfuj, aby všechno dobře dopadlo, budeme tu na tebe a na erička moc myslet, už se těšíme na první fotečky 😉

mar26
3. črc 2009

Ahoj holky,

innes moc držím palečky, aby už jsi měla Erika brzy v náručí 😵

Dneska držím Kačce pěstičky na výsledky triplů a Evi tobě aby už jsi měla ty nej zprávy z plodovky 😵

kackark
3. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................47DC
Tercie....................23DC
Jaspina...................22DC
Strouzek.................22DC
Papua.....................14DC
Mimina....................12DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
3. črc 2009

Ahojky zlatíčka moje 😵

Trippl test je negativní, hurá. Oddychla jsem si. V kultivaci nějakou potvoru našli, ale věřím, že to zvládneme, měla jsem nějaké tablety na zavádění a sestřička slíbila, že se domluví s dr. a případně mi pošle ještě recept.

Tak Evi, čekám jen a jen na dobré zprávy od Tebe, držím vše co mám 😵

Innes: moc na Tebe myslím a přeji Ti, ať máš Erička co nejdříve u sebe 😉 🙂

Jinak manža na kožní zašel a je to prý nějaká plíseň, nejspíše se zkombinovalo vedro a alergie na prášek (podle paní dr. aviváž, ale tu nepoužívám, protože se mi po ní dělalo na zaáčátku těhu špatně). Tak to máme něčím stříkat a doufám, že to zabere.

mar26
3. črc 2009

Kačko huráá, moooooc gratuluji a krásné zprávičky při pátku 😵

evanek77
autor
3. črc 2009

kači,
tak to je supééér, moc moc gratuluji, jsi se ale načekala 😉
a manža je zlatíčko, že tam šel, i když nerad 🙂

kackark
3. črc 2009

Ulevilo se mi hodně, to je pravda. Přesně za tři týdny mám velký ultrazvuk a pak už ze mě bude přešťastná těhulka, co si bude těhu užívat naplno.

Evi, taky jsem moc ráda, že tam zašel.

A kdypak se dozvíš ty výsledky ty?

mar26
3. črc 2009

Kačko to už uteče a i tam uslyšíte dobré zprávičky 😵 ...z tebe bude přešťastná těhulka a ze mě ještě pořád taky, tím stylem jakým se Natálce chce ven 😀

evanek77
autor
3. črc 2009

já na netu výsledky ještě nemám, tuším je tam vkládají klem sedmé večer, tak uvidím, jinak až v úterý, když je to pondělí sváteční... manžel nakukuje přes mobil několikrát denně už od středy, už aby to bylo 😀 😀 😀

mimina321
3. črc 2009

ahoooooj 🙂
no hned z rána také dobré správy 😉 kači to je super
inezka moc držím palce,tak ked nabudúce napíšeš bude už bábo v kočíku 🙂
mar aj tebe dobre dopadla kontrola 🙂 ešte pár dní a natalka je vonku 😵

evanek77
autor
3. črc 2009

mar,
natálka je poslušná holčička a čeká, až se vrátí pan doktor 😉 🙂

kackark
3. črc 2009

Marti 😀 😀 😀 Neboj z tebe bude už přešťastná maminka 😉 🙂

Evi, já se taky tak těším, až napíšeš, je to dobrý, ale ono to dobrý je, věřím tomu 😵

mimina321
3. črc 2009

mne dnes zase klesla bt asi by som mala ocikať ovu test 😅 🙂 😉

mar26
3. črc 2009

Evi tak i kdyby to bylo večer, určitě nakouknu,tak když budeš mít čas, napiš nám dobré zprávy 😵 ,jiné ani nečekám 😵
Ještě dneska by klidně ven mohla 😅 a pak ať počká raději do 13. 🙂,ale když bude chtít dřív, tak budu stejně tak ráda 😵

Dneska udělám manžovi radost, udělám mu br. salát a řízek 🙂

evanek77
autor
3. črc 2009

kači,
já to také vnitřně cítím, tak se ani nebojím.... až se divím, jak jsem klidná 😀 😀 😀
Včera jsme byli u finančního poradce, pak jsme s manželem doma pár hodin malovali v excelu tabulky co a jak a máme jen dobré zprávičky, že všechno zvládneme a do roka se budeme stěhovat do vlastního. Zároveň můj byteček se podařilo pronajmout také na rok, tak jsem přešťastná. Krásně nám to časově zapadá, když se nic nepokazí a podaří se jeden rychle prodat a druhý koupit, tak je to bezva plán 😀
jsem člověk, který nesnáší nejistotu a miluje věci uspořádané, no a to se teď zase povedlo, tak si zas můžu užívat těhulkování 🙂

jaspina
3. črc 2009

Krásné ráno! 🙂 Kači to je super, že je to v pořádku a dobré zprávy brzo dostane i Evička 😉
Normálně já vypadám jak poťap - ještě se mi neztratil beďar na bradě a čele a už se klube další na bradě 😠 A takové ty mrchy veliké, co s nima je člověk jak jednotožec, takže nejdou zamalovat, protože tam je boule. Ten Utroš je dobrý sajrajt - ale už jsem v druhé půlce. Dnes ho beru 7mý den. No jak potom přidám i Clostil, tak to asi doma rozbiju zrcadla 😀 Mě se zdá, že po něm mám jakoby větší břicho dole a tvrdší a občas cítím vaječníky - může to asi být z toho že?
Mar - švagrovka taky furt nerodila a pak byla na kontrole u gyndaře a říkala mu, že ji to břicho ten den jaksi pobolívá - byla tam kolem poledne. On se podíval a říkal taky, že se to ještě nechystá, ale ať klidně jede do porodky, že jí to uspíší ať se netrápí. Tak Míša došla domů a že si ještě dá polívku a zajede tam.. Jakmile trochu snědla, prdla jí voda (na novou bílou sedačku) a malý byl ve 14 hodin na světě. Jako před 12tou psali, že jsou na prohlídce a zatím se nic nechystá a po 14 hodině volal brácha, že mají Vojtíška - jsem nechápala 🙂 Fakt foft.. A to byla prvorodička.

evanek77
autor
3. črc 2009

mar,
kdyby chtěla ven dnes, to už aby začala 😀 😀 😀
neboj, výsledky hned písnu, ale možná fakt tenhle týden nebudou

mar26
3. črc 2009

jaspi -tak tímhle tempem by asi manža nestihl dojet z práce a hodit mě do porodnice 😀 ,tak to beru klidně pomalejší anebo noční akci 😀 😀

evi tak to je fajn,že se něco pohlo dobrým směrem a po těch splínech co byly,tak se zase můžeš radovat 🙂

evanek77
autor
3. črc 2009

jaspi,
tak to je krásný porod, o tom asi každá sníme 😉 🙂
jinak já si dík pregnylu a utroši musela načas ostříhat ofinu na rovno, protože moje čelo vypadalo jak měsíční krajina 😝 😀 A trvalo cca 3měsíce, než se to srovnalo... a to jsem na pupínky netrpěla ani jako puberťák

evanek77
autor
3. črc 2009

marti,
však to chtělo, těch slziček bylo dost 😉

mimina321
3. črc 2009

jaspi tak dobehni to akné poriešime 😵
mar vela báb hovorí,že na urýchlenie pomáha sex 😵

evanek77
autor
3. črc 2009

marti,
tak bys ještě měla domácí porod v klídečku, manžel by si přestřihl pupeční šňůru a večer byste byli na Nově 😀

mimina321
3. črc 2009

evi 😀 😀 😀 neviem či by to mar chcela skúsiť byť tv hviezda 😀 😀 😀

mar26
3. črc 2009

mimi tak ani tohle u nás nezabral 😀 a teď ho mám na týden zakázaný, právě kvůli tomu,aby Natálka počkala na pana doktora 😀

evi tak to mě docela děsí 😀 a doufám,že si manža přestříhne pupeční šňůru i na porodním sále 😵

jaspina
3. črc 2009

Evi tak to já jsem na ně právě dřív trpěla, tak jsem měla strach, že se po vysazení HA vrátí - ale začala jsem používat kosmetiku Eucerin a dobré - až do teď 😝 S tou jistotou to mám stejně. Vždycky doma dělám nějaké rozpočty, abych si byla jistá, že nám to s penězma vyjde - když plánujem něco většího a přítel nad tím jen kroutí hlavou. On je zas opak. Prostě by klidně v půlce měsíce zjistil, že najednou není.. A s tím porodem - co do rychlosti to je paráda, ale ten zbytek už nic moc. Chudina zvracela a taky jí dali klystýr přes celou chodbu od WC, takže ji to xkrát chytlo na chodbě a připadala si blbě.. To mají vymyšlené pěkně na...... Jo a furt prej říkala doktorům : Děcka já se omlouvám, ale já budu hysterická.....Uááááááá! 😀 A brácha jim tam pro změnu nabízel tatranky 😀 No museli z nich mít radost..

mimina321
3. črc 2009

vidíš mar natálka je už teraz aká poslušná holčička 😵
inak v týchto teplách mať bruško pred pôrodom je naozaj záber

mimina321
3. črc 2009

jaspi aspoň bola sranda 😉
evi s tým bytíkom vám to vyšlo úplne super tak to si už naozaj môžeš tehu užívať a byť bez znepokojovania 🙂

farmarska
3. črc 2009

ahoj holky, jsem tu jen na skok, za chvíli se jdu chystat k doktoroj na ultrazvuk, podívat se, jak to vypadá s mimi, jestli vyrostlo a jestli už bije to srdíčko 🙂
jsem nervozní jako blázen 😝 tak mi tu prosím všechny držte palce, jen co přijdu dám vědět jak jsme na tom!

mar26
3. črc 2009

farmi držíme i s Natálkou 😵

kackark
3. črc 2009

Holky, já se byla jen osprchnout a vy jste toho nakecaly 😀 😀 😀

Evi, jsem ráda, že Ti teď začíná dařit a nastalo období bez sliziček 😵 Je dobře, že si klidná a vyrovnaná, to je určitě Tomášek rád. Já Tadíkovi říkám, že mu věřím, že je zdravý chlapeček, a že jsem ráda, že si nás vybral 😉

Marti, já jsem se právě chtěla ptát, proč vám dr. ten sex zakázal a on z čistě sobeckých důvodu, asi si tě chce u porodu prohlížet, co 😀 😀

Jaspi, tak když ti ty hormony dávají takhle zabrat, tak snad pomáhají.

Mimi a co ty, jak je?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru