Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

dracekmracek
7. pro 2009

Tak jsem odstříkala mlíčko malinký spinká a za hodinu jedeme k panu doktorovi,máme to kousek.Jirka mě překvapil jak se krásně stará,nechal mě hodinu vyspat 🙂

strouzku no vidíš jdu si to změnit 🙂

strouzek
7. pro 2009

to je paráda že je malej takovej hodnej a že ti manža tak pomáhá. já taky doufámže manža takový bude,zatím to těhu moje se mi zdá prožívá ještě víc jak já 😀 já třeba dvdčko malé ještě nikomu neukázala ani našim ale manža to ukazuje všem na potkání 😀 😀 😀

strouzek
7. pro 2009

holky my včera byli na bazénu s manžou no teda asi tam budím rozruch 😀 vykračovala jsem si to v tygrovaných plávkách(jiný jsem na svoje velký prsa a pupendo nesehnala) a lidi na mě koukali teda dost 😀 😀 hlavně chlapy tak nevím buď jsem tak hrozně sexy nebo totálně antisexy 😀

dracekmracek
7. pro 2009

strouzku překvapí tě uvidíš 😉

nakonec jsem ráda že jsem ho u porodu neměla,na té hekárně mi chyběl,ale na sále by to asi nedal 😅 když za námi přišel do porodnice tak mě zarazilo jakej je roztěkanej ani pusu mi nedal a běžal k malinkýmu 🙂

strouzek
7. pro 2009

dráčku tak můj manža k porodu chce ale já mám spíš pocit že ho tam nesnesu 😀 já jsem totiž takovej typ člověka co když mu něco je, stačí migréna nebo rýma, mrcha cokoliv už nesnáším lidi kolem sebe. teď jak jsem měla virozu bože já nesnesla manžu vůbec, jako na to aby mi nakoupil uklidil to jo ale když přišel jak mi je a začal se o mě až moc starat tak jsem ho seřvala že nechci nikoho vidět. pak jsem se mu omlouvala. no a porod? holky to se dozví asi sprostých slov že za to může 😀 😀 😀 navíc už teď mám strach že mi tam bude funět a vykládat vše co si nastudoval a že toho je, manža hltá všechny články o těhu, porodech a výchově dětí, já to teda ani moc nečtu to radši s váma klábosím na koníkovi 😀

jaspina
7. pro 2009

Strouži tak nám konečně přihrej aktuální fotečku a my ti řeknem ,jestli to je tím, že jsi sexy nebo něčím jiným 😉

mar26
7. pro 2009

Dráčku vítejte s Lukáškem doma

milá alexo...tak že dráček si i jizvu na břiše vymyslel apod.? No tak to promiň to asi néééé,že? a jak napsala stroužek...někdo kdo má 10 příspěvků najednou rodil ve stejné porodnici a občas nás čte a nikdy na koně nic nenapsal až teď? Pche....a asi si neměla problém s kojením,protože rozkousané bradavky můžou být je ze špatného přiložení..mě to stačilo jednou a to jsem normálně kojila a krve bylo hned hodně a hojilo se to pěkně dlouho. Dráček to stejně myslel tak,jako že Lukáška přikládá,ale on nepije,protože není mlíčko. Každopádně tady si se asi netrefila se svým příspěvkem,tak že zkus to jinde a nejlépe se na to vykašly,každá máme svůj rozum a názor a asi bysme byly pěkně hloupí dát na jeden takový příspěvek,že? To ti ale snad musí být jasné.

tercie
7. pro 2009

Alexo milá, mě zas přijde ubohý sem vrazit a osočovat někoho, my tě neznáme, a tím pádem ti ani nemusíme věřit, Vážně nevím, co tě popudilo k tomu sem psát nějaký pomluvy... snad proto, že jsme tu dobrá parta????????????????? Starej se o sebe, buď tak hodná.
My dráčka známe, a není jedinej důvod, proč by nám měla lhát.

Dráčku nic si z toho nedělej, asi laktační psychóza 😉 😀

strouzek
7. pro 2009

jaspi já snad ani žádnou aktuální nemám 😀 budu se muset vyfotit ale ne dneska, páč dneska vypadám echt tragicky 😀 😀 možná že pozorovali moje bílé tělo 😀 celý roky se mažu opalovákem, v létě se smažím kde můžu a letos?? v létě jsem prožila v izolaci doma protože jsem blula jak amina a slunko mi dělalo blbě a opalovákem se nemažu takže letos svítím jak primalex 😀

holky mě teda u alex přijde úplně nejvíc nejdivnější že jestli byla s katuškou v porodce tak má asi taky doma malý mimiško a že stíhá hledat články o dráčkovi a ještě má čas sem napsat. to že sem napíše katuška je normálka, ta ví kam jít kde nás najde a i tak napíše pár vět, to samé mury evička atd. prostě holky co se vrátí z porodky nemaj čas zato alex ta stíhá vše i detektivní činnost 😀 😀

strouzek
7. pro 2009

holky no ty jo ještě tak uvažuju já asi budu muset tu svoju jizvu na krku pravidelně nařezávat nožem aby se mi nezahojila i tak mi říkaj lidi že to nejde vidět a že mám jizvu rok po jak jinej 10 po operaci. 😕 ty jo co když mi holky na diskui o štítce přestanou věřit ??? 😨 😀

tercie
7. pro 2009

Strouži jojo, alex je asi nějaká agentka 😀

strouzek
7. pro 2009

holky mě tady z toho všeho vyhládlo, jdu si ohřát prdelačku 😀 😀 😀

jaspina
7. pro 2009

Já jsem napsala Alexe do IP a vy jste jí to vysolily tady tak na přímo jo? 😀 😉
Taky jsem jí napsala, že netuším jak to je a je mi to celkem fuk. I kdyby si ale Kačka vymýšlela ( k tomu se teda nepřikláním) tak ani to by přece nebyl důvod k nenávisti a nadávkám.. Tam je za tím spíš něco jiného..

tercie
7. pro 2009

Strouži teď jsi mi připomněla, že na dnešek nemám vařeno, a manža je doma a maká venku... asi bych měla jít taky něco spáchat, co? 😀

strouzek
7. pro 2009

tercie to si piš, agent stb hadr 😀 hlavně ale super matka když všecko stíhá, já mám jenom kocoura a nestíhám teda nic 😎 dokonce nestíhám ani někdy dočítat vás a už vůbec jsem nějak nestíhám vyhodnocovat co by mohlo sedět nebo ne, takže já vám sežeru všechno takže piště co chcete 😀

vlastovka385
7. pro 2009

Zdravím vlaštovky, no jenom sem vlezu, tak se na...u, Alexo, svoje rádoby "upřímný" příspěvky si nech, nikdo tu o ně nestojí, jen pro Tvou informaci, nahlásila jsem Tě adminům, že porušuješ pravidla fóra a používáš nadávky, doufám, že Tě zablokujou, prostě v téhle diskusi nemáš co dělat, tak nazdar!!!!

Jinak moc vítám Katušku s Lukáškem doma, Luki je nádhernej, doufám, že už jste si tu smůlu vybrali a už bude jen dobře. Trochu jsem vás zanedbávala, byli jsme v Brně, ale jenom na dva dny, museli jsme oblítat doktory a rodinu, tak jsem nestíhala.

Začli jsme s příkrmama, tak se na to moc netváří, největší úspěch měla dneska mrkev s bramborou, to sněsl asi 10 lžiček, ale pak začal dělat, že bude zvracet, ale udržel to. No zítra dostane zas 🙂 .

Vidím, že Kačka je pořád vcelku, Tadíkovi se u mamky líbí, se mu nedivím 😉 . Jaspi, to je naprd s tou MS, no nic, musíte válčit dál, ono to nakonec klapne, stoprocentně.

strouzek
7. pro 2009

jaspi však ona to vysolila taky tady veřejně tak jaképak štráchy 😎

strouzek
7. pro 2009

ahoj vlaštovko mrkvičku jo? no teda to je malej dobrej, stroužina dát do pusy vařenou mrkev tak po lžičce jede do nemocnice s otravou 😀 😀 😀 vařenou mrkev nikdy v životě 😖

tercie
7. pro 2009

Jaspi jakýpak sr..í, pěkně na hulváta, když ona se taky nerozpakovala nám sem takovej slint hodit 😉

papua
7. pro 2009

Ahoj Strouzi: no leti to, v stredu tam uz bude 16 tt, ale som pozadu....
Tercie a Mar: ahoj holky!
Ja k tomu prispevku ani nevyjadrujem, lebo na co....Jednak sa mi to zda divne, ked dracek patri medzi nas a co je hlavne tu alexu vobec nepoznam, tak preco by som sa mala pozastavovat nad tym, ci nieco je alebo neni pravda....Dracka sice osobne nepoznam, ale viem ze si zasluzi aj ona stastie v zivote a to, aby aspon tu mala pri sebe ludi, ktori ju vypocuju, poradia.... Viem, ako to pomaha mne....ked sem pridem medzi vas....😉

Dracku som stastna za teba, ze mas pri sebe po tolkych utrapach krasne a zdrave babatko! ! Rozhodne si to zasluzis tak, ako kazda z nas!

jaspina
7. pro 2009

😀 😀 Já se z vás dorvu. Strouži, Terci vy jste to vystihly 😀 Ale máte pravdu..
Ještě že vás mám, ani nestíhám smutnit, že dorazila MS - furt se musím smát 😉

dracekmracek
7. pro 2009

Martinko moc děkuju za přivítání 🙂 lukáška mám u prsu vždycky jen do té doby než to začne bolet,mažu bepanthenem tak to pomáhá.asi si budu muset pořídit váhu protože nevím jak s příkrmy?dělám to zatím jako v porodce.ale tam jsem ho zvážila před kojením,byl max 5 a 5 min u jednoho prsu,bez kloboučku je nechce vůbec,pak jsem ho zvážila znovu co vypil,odvezla ho na svícení a tam ho sestřičky přikrmili.
Jdu ho bobka vzbudit vůbec se mi nechce 🙂

Jo a je normální že má průjem?pokaždý když ho přebalím....používám ten nutrilon ha ten by měl být v pohodě ne?

jste moc hodný já už se k tomu vyjadřovat nebudu myslím že je to tatáž slečna či paní která mě napadla už několikrát,ani mě to nemrzí protože mám čisté svědomí a v životě bych se takhle nerouhala.

tak my jdeme oblíkat a taťka jde malého přebalit

tercie
7. pro 2009

Jaspi kdybych mohla tak se alexe vysměju do ksichtíku 🙂

Strouži mrkvičku nerada? 😉 Já zrovna o ní tuhle přemejšlela, jako s vepřovým a vdolečkem by nebyla marná 😉

strouzek
7. pro 2009

jaspi tož to ale není od tebe pěkné toto, se tady smát důležitým věcem 😀 😀 😀 😀

papu já jsem zase popředu ale koník mi ukazuje tt pozadu teda podle doktorky, zrovna dneska jsem vysvětlovala mamce na zastávce kdy teda budu rodit a ve kterém jsem měsíci 😀 ona byla tak zmatená že mi řekla že jsem snad slon co je těhotný 2 roky že ona to nechápe že jaktože začínám 7. měsíc když mám rodit až v březnu 😀 😀
nakonec jsme se stejně nedomluvili, nějak to nechápala tak jsem jí řekla že ať porodím tak to pozná, páč se tam zjeví manža s kocourem na hlídání (manža totiž není schpnej vyměnit záchodek s hovínkem takže olivera budou hlídat po dobu mého pobytu v nemocnici naši ) a manža bude u nich denně škemrat obědy protože si sám neuvaří 😀 😀 😀

jaspina
7. pro 2009

Katuško já se ti furt musím dívat do alba - abych viděla, jak ta anabáze kolem IVF může dopadnout nádherně 😵 Tak mě to nalévá trošku optimismu do žil 😉

strouzek
7. pro 2009

tercie no teda ty máš ale hrozný myšlenky tak to já teda přemýšlím o jiných jídlech, o mrkvi, dršťkové polívce a krupicové kaši přemýšlím jen v děsivých snech 😖

aji
7. pro 2009

Ahoj,

omlouvám se, že vám sem lezu, ale chtěla bych pogratulovat drackovi k Lukáškovi 😵 😵 😵
Sledovala jsem trnitou cestu, kterou musela projít, než se Lukáška dočkala, takže ještě jednou vééélkááá gratulace, a ať vám uzlíček přináší jen samou radost 😵

jaspina
7. pro 2009

Strouži tak to bych já klidně všechno snědla. Akorát tu držkovku jsem nejedla tak 20let a měla jsem pocit, že na ní mám chuť - tak ji Jarek koupil, ale nebyla taková, jak jsem si ji představovala, tak měl radost pes..

mar26
7. pro 2009

terci moje řeč 😀

ahoj papu,jak je těhulko?

dráčku taky dává HA nutroš, ale Naty už měla 2x průjem. No on to může mít řidší,zvlášť když má i mlíčko od tebe...víš kolik sestřičky dávali dokrm? Nebo mu zkus dát třeba 60ml nebo jen 30ml a uvidíš,on by se přihlásil kdyby měl málo.

jaspina
7. pro 2009

Strouži já zas nesnáším koprovku a cokoli v čem je kopr třeba jen cítit 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru