Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
25. črc 2009

andara to je hnusárna vážně 😲 😲 😠 😠 😠
já jsme předělávala celé album a mám dost 😝 😝 pak přijde nějaká potvora a vezme je hnus 😠 😠 😠

dracekmracek
25. črc 2009

jak tohle může někdo udělat? 🙄

andara
25. črc 2009

Jednou tam mela dokonce mne i s oblicejem 😠 a byla i taky na konikovi, tak jsem ji naprasila adminum a ti ji hned smazli 😉
Ona ma ale sdilenou IP adresu, takze ji nemuzou bloknout 😠
Hlavne pise jak debil, jako Uš atd.
Tady treba pise, snad se to zobrazi:
http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data...

andara
25. črc 2009

12KATEK -je proste uplne blba.

dracekmracek
25. črc 2009

ježiš blbka no 😖

mar26
25. črc 2009

😲 😲

gabbi
25. črc 2009

Ahoj holky. Zrovna jsem dostala echo od kamosky, ze zase radi ta zakerna bestie......a jelikoz je kamoska tady od Vas tak jsem to nemohla vydrzet Vam to tu nenapsat a neupozornit Vas na dalsi detaily - nevim jak ji nazyvat, abych nebyla vulgarni. Rok se na jedne diskuzi vydavala za maminku dvojcatek, ktera byla tehotna a v 7 mesici potratila, pak otehotnela znova a mela postizene mimi. Vsechny ji to hltaly, utesovaly, plakaly s ni. Pak se jednou sekla a napsala jako nekdo jiny. Vsechno se to provalilo. Na rodine mela nejaky cas utrum, ale pak si zalozila dalsi nick se sdilenou adresou a proti tomu uz nejak neslo bojovat. Takze si kdyz tak tehufotky delejte s podpisem nebo cokoliv proti zneuziti.

Vystupuje pod nicky. hannah44, usamartin, kacka, 12katek - a pak dalsich xy nicku s dvojcatkama a 1 tehotenstvim.

Jinak Vam snazilkam preju co nejdrive //, tehulkam at si tu dobu uzivaji a maminkam hodne broucky.

evanek77
autor
26. črc 2009

krásnou neděli vlaštovičky,
doufám, že se probudíte vyspané do růžova 😉 🙂

murynka
26. črc 2009

dobré ráno holčiny 😵 😵 😵

mimina321
26. črc 2009

ahoj bambulky 🙂
Oliverko je drobčiatko krásne-na pusinkovanie 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
Natálka kočka pozrela som nové fotky 😵 🤐
včera sme nakupovali,švagovej Jakubko má meniny,synovec narodeniny-dostane koberček so spidermanom je z neho totiž hotový 😀 😀
tiež má narodky švagriná a moja naj kamoška tak máme oslavovací víkend 😀 😀 😀
mar pozerala som na tú drzaňu čo ti ukradla fotky 😲 😲 😠 😠 😠 nemám slušných slov
Jakubkovi som vybrala krásne veci v cherokee/narodil sa presne vtedy ako sa malo moje mimi ☹ /tak som sa tam poprehrabávala a už chcem tiež robiť nákupi 🙂 🙂 😉 mali kopec krásych vecí za velmi dobré ceny 😵

kackark
26. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....čeká chlapečka
Evanek........čeká chlapečka - KO 31.7.
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Nella......................??DC
Papua.....................37DC
Tercie.....................18DC
Jaspina....................17DC
Strouzek..................17DC
Farmi.......................13DC
Mimina......................8DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
26. črc 2009

Ahojky pusinky,

Oliverek je nádherné miminko. Mončo, moc gratuluji 😵

Natálka je k sežrání 😵 A Je mi moc líto Marti, že Ti někdo ukradl fotky, ani k tomu nemám slov 😲 😲 😲

kackark
26. črc 2009

Evi, fotečka v kontryhelu je krásná.

Mury, a ta Tvoje výbavička .....😵

Jinak co budete dnes vařit, holky? Potřebovala bych inspiraci.

kackark
26. črc 2009

Evi, ta nová fotečka ze schodů je taky moc krásná 😉 😵

evanek77
autor
26. črc 2009

kači,
díky, když jsem ho tam viděla, tak jsem říkala manželovi, že holt na koníka mi to musí cvaknout 😀 😀 😀
jinak obídek? Já jdu na oběd s kamarádem a manžel je na turnaji, tak my až večeři a to tam pořád máme v lednici květák, takže smaženej s brambůrkama 😉 🙂
a ta slečna, co vzala fotky, to je prostě ujeté.... je mi líto lidí, co si takhle nahrazují zážitky 😔 ☹

evanek77
autor
26. črc 2009

kači,
no jo, manžel mi kvete a já kynu, ráno jsem stoupla na váhu a už 7,5 kila 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
26. črc 2009

a to jsem se v noci vzbudila hlady a šla si pro banán a pak pro kakao 😀 😀 😀

kackark
26. črc 2009

Evi, tak květáček nemám ☹ Mám tu kotletky s kostí, nemáš nějaký zajímavý receptík?

Jinak s tou krádeží fotek máš naprostou pravdu ☹

Neviděli jste některá film Nouzový východ? Včera jsem se dívala na DVD a dost mě to dostalo 🤐

kackark
26. črc 2009

Evi, já pořídila za měsíc přibrat 4 kila, takže klid 😉 Od původní váhy jsem ty 4 kila na hoře, ale během těhu se mi povedlo taky nabrat celkově 7.

V pondělí mám jít na tu ortopedii, tak jsem zvědavá, co se mnou budou vyvádět. Prý se těhotných dost bojí a nechtějí s nimi mít nic společného.

evanek77
autor
26. črc 2009

kači,
se mnou tedy neurologie ani ortopedie opravdu nic dělat nechtěla, dokud neporodím 😔
ale alespoň tě vyšetří a budou to mít v kartě, až půjdeš po porodu, tak to nevezme tolik času 😉
já dělala kotlety v pátek, ale jen klasika kmín, česnek a trouba na 2h (byl to špalík v celku), brambory a rajčatový salát....
film jsem neviděla ☹

kackark
26. črc 2009

Evi, ty jsem nikdy nedělala, tak to můžu zkusit, trouba to za mne udělá a můžu tu s vámi kecat 😀

Nemůžu psát o čem ten film byl, protože bych prozradila pointu, ale manža se zlobil, že se dívám v těhu 🤐

kackark
26. črc 2009

Evi, mě šlo jen o to, aby mi někdo napsal papír na rehabilitaci, znám dvě dobré rehabky a věřím, že by si se mnou poradili a nějaké mírné cvičení doporučili. Mám totiž strach s takovou bolestí chodit na to běžné cvičení pro těhulky 😨

evanek77
autor
26. črc 2009

já podle neuroložky mám cvičit leda doma, že se mnou stejně do porodu rehabka nehne... takže ani do cvičení pro těhule chodit nebudu... ale určitě to zkus, s mrňouskem nebude čas lítat po doktorech 😉 🙂 🙂

kackark
26. črc 2009

Evi, no právě. Já si myslím, že to mám z toho, jak se mi zvětšily prsa a rychle vyrostlo břicho.

murynka
26. črc 2009

evi ta fotečka u schodů je překrásná 😵 😵 😵 😵

holky prominte ale já jsme na ty fotky ujetá 😀 😀 😀

kači děkuju za pochvalu výbavičky 😵 😵 už se to kupí 🙂

já dnes si dělám jen lečo manžel s enají v práci tak se mi nechce vařit 😅

večer jsme se nevyspala malá nějak zlobila a nenechá mě spát v mých oblíbených polohách ☹

kackark
26. črc 2009

Mury, tak to jí budeme muset asi domluvit 😀 😉

evanek77
autor
26. črc 2009

kači,
no v prsou tak kilo a půl mám, to je fakt 😀 😀 😀
ale už mám i boky a zadek 😎
mury a já mám nápad na super fotku, stoupni si pod strom a manžel tě vezme od země, aby byla nad tebou koruna... záleží na světle, ale je to nádherný.....
já ji klidně na chvíli hodím do alba, ale pak ji smažu, tak se koukni

murynka
26. črc 2009

evi šup sem s ní 😀 😀 😀

evanek77
autor
26. črc 2009

mury,
já ji zatím ani neupravovala, je přesvětlená, ale nápad bezva... a s tvojí zrcadlovkou by to byla pecka, tomu věřím 😉 🙂

murynka
26. črc 2009

evi ta je krááásnááááá proč jí tam nenecháš 😕 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru