Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

maova
25. kvě 2009

Ahoj holky, jdu vás pozdravit.
sarlotky je mi líto, že musela zase na revizi ☹ Ať jsi brzy v pořádku a máš hotová všechna vyšetření. Úplně ti rozumím, že to chceš mít radši dopředu všechno pořešené.

A jinak doufám, že se máte všechny dobře a jste v pořádku.

vlastovka385
25. kvě 2009

Ahojte holky, moc vás všechny zdravím. Šarlotko, je mi to líto, drž se kočko, pauza uteče a zase na to hupnete. Četla jsem o Andaře na diskusi třetí trimestr, super zprávy a krásná Magdalenka. Jak vidím, Evička si užívá s manželem výlety, to Ti Evi chválím, užívej si to, dokud můžeš. Já už se sotva kulím. Měla jsem tu manžu přes víkend, byli jsme v sobotu na přehradě, akorát jsem si neuvědomila, že v Brně začíná festival ohňostrojů, tak tam bylo lidí jak mraků. Měla jsem co dělat, abych se dovalila z restaurace na parkoviště 🙂. Jinak jsem byla v pátek poprvé na kontrole v porodnici, doktor mě celkem zaskočil, protože podle něho má malej už 3,80, prý počkáme týden a uvidíme, ale čekat by mě nechal maximálně do termínu, pak indukce, aby moc nenarostl. Tak nevím, do indukce se mi moc nechce, radši bych počkala, až bude Tiboš chtít ven sám. I když teda už počítám dny, zvlášť v těchto vedrech.

tercie
25. kvě 2009

Ahoj holky, přeju hezký odpoledne, přišla jsem poreferovat, jak jsem dopadla dneska...
Na tom náboru jsem se moc nezdržela, sice jsme tam byly jen 4 ženský, měla jsem čerstvou info o otevření, tak jsme byli první, ale vyplnila jsem jenom dotazník a ty budou 14 dní zpracovávat, a pak dají vědět, tak snad se na nějakou pozici chytím, i když rovnou nám řekli, že administrativní práce, a manažerský a recepce už mají obsazený...tlačenka, jak jinak 😝 😀 Tak uvidím. Ještě jdu na jednu hodinu k tomu obvodnímu tak se s ním taky poradím co a jak, jestli pro mě může ještě něco udělat.

evanek77
autor
25. kvě 2009

vlaštovko,
tý jo, máš pěkného macíka. No my měli s manželem oba kolem 4,5kg, tak čekám taky cvlaíka 😀 😀 😀
kdepak chceš rodit?

ba111
25. kvě 2009

Ahoj holky, hlásim se po krátké odmlce. Mám trošinku napilno... ale snažím se vás dočítat. Sarlotce posílám pohlazení a Andaře obrovské gratulace!!!
Tak já holky hlásím, že už jsem dva dny po sobě měla v noci poslíčky!!! Včera v noci to bylo ještě snesitelné--- zato dneska v noci jsem měla fakt regulérní stahy. Myslela jsem, že padnu. Modlím se, aby malej ještě v bříšku nějakej čas vydržel.... 😕 😕

vlastovka385
25. kvě 2009

Evi, zaregistrovala jsem se do Bohunic, ale kdo ví, mají teď nával, tak mi řekli, že pokud budou mít plno, tak by mě poslali na Obilňák.
Ba, radši to řekni doktorovi, ať tě zkontroluje, jestli se neotvíráš.

ba111
25. kvě 2009

Vlaštovko, ve středu mám velkou kontrolu, tak doufám, že bude vše v pořádku. Pro jistotu jsem dneska domluvila případný odvoz do nemocnice - pokud se to tedy bude v noci opakovat... . Jinak malej kope, pohyby cítím stejně jako předtím... . Jen bych si opravdu přála, aby zůstal v bříšku co nejdéle... .
Tééda vlaštovko koukám, že to už máš za pár 🙂 🙂 🙂

dracekmracek
25. kvě 2009

Ahoj kočičky moje,dnes jsem byla s mamkou na mamografu brali jí biopsii z prsu,chudák,tak si má za týden zavolat.

Jinak dnes jsem byla u pana primáře,miminko je naprosto O.K.dokonce jsem 12+6tt,a váží 58g.Jen se mu nelíbí moje jizva,že jí by jí nejradši zrevidoval znocu ale že teď je to nebezpečné tak si jí mám hlídat....

tercie
25. kvě 2009

Tak jsem zpátky od dr, a nic moc novýho jsem se nedozvěděla.
4.6. jdu na kontrolu ke gyndr, ten už mi chtěl neschopenku ukončit na minulý kontrole, tak mu mám říct, ať mě přehodí k obvodnímu, a ten mě nechá do konce června a pak půjdu buď do práce, když to klapne, a nebo na pracák. Aspoň nějaká jistota 🙂

Ba taky se přikláním, abys radši nechala zkontrolovat čípek, nebo aspoň zavolej dr, jak postupovat. Když se to rozjede tqk už s tím jde stěží něco dělat, tak aby tam malej ještě zůstal 🙂

Evi moje ségra měla při narození 4,5kg a její holčička taky, asi se to fakt dědí 🙂

jaspina
25. kvě 2009

Terci a co bys teda dělala? Jaké profese tam ještě mají volné?
Katuško a jak si psala, že vyšla nějak špatně tuším krev, tak to je teda v pořádku? Byl to nějaký omyl nebo ještě čekáš na výsledky?

dracekmracek
25. kvě 2009

jaspi uvidíme ve čtvrtek v caru 😉

sarlotta
25. kvě 2009

Ahojík🙂
Mao děkuju...a Tobě držím všechny palečky na další kontrolu-ráda k Tobě nakukuju do albíčka jak mimís roste-všechno bude ok. 🙂

tercie
25. kvě 2009

Dráčkuuuuuuuuu to je paráda, tak tě taky strašili zbytečně? Prevíti... ale aspoň máš jistotu že je brouček v pořádku 🙂
Aha teď dočítám, že ještě kontrola v caru - ale snad dopadne taky ok a bude to dobrý 😉.

Jaspi ani nevím, měli tam takový pozice jako koordinátor, nákupčí, vkladač dat, a pak ty, co bych nechtěla - pokladní, noční doplňovač, a ještě co by se přinejhorším dalo - prodavač uzenin, lahůdek nebo nepotravin. zboží. Zkrátka přežiju všechno kromě pokladny. To jsem dělala několikrát a už nikdy víc, je to stres, a celej den koukat na otrávený ksichty znuděných lidí ve frontě a nemoct si dojít ani na záchod, a na konci šichty nervy jestli sedne kasa...z toho už jsem vyrostla 😉

jaspina
25. kvě 2009

Tercie - taky jsem kdysi dělala v Rossmannu - i na kase a to předávání pokladní hotovosti a hrůzu jestli to tam bude jak má si pamatuju dodnes 😝

tercie
25. kvě 2009

jaspi no tak to znáš, nemusím ti to popisovat 🙂 Já už dělala na kase hodněkrát, při brigádě ještě ve škole, při praxi, pak ve free shopu, v hypernově,ve zlatnictví, v četransu i v golemu vlastně všude kde jsem dělala jsem měla co do činění s pokladní hotovostí a už to nechci, ať se nervuje někdo jinej 😎 😅 😀

kristynaw
25. kvě 2009

ba ja mam poslicky uz od 12 tt.... a jsou cim dal vic a silnejsi...dokud nemas vic jak 5 za hodinu,tak je to v poradku..ale na ko jim to rekni,at ti zkontroluji cipek. pij hodne vody, dehydratace to muze zpusobovat taky a kdyz ty stahy mas,lehni si na levy bok....
ja to mela i s Abigail...a v 31tt jsme byli v nemocnici tyden,malem prisla na svet,dostala steroidy na plice atd..ale pak se vse diky Bohu zastavilo..rodila jsem v 36tt...tak uvidime,jak to bude tentokrat

ba111
25. kvě 2009

Kriskynaw 5 stahů jsem neměla... snad se to urovná - spíš to vidím na to, že dost málo piju... musím si to ohlídat. Dám si ještě nějakou vodu a půjdu spinkat 🙂 🙂 Děkuju 😎

kackark
26. kvě 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Jana.jaro.....čeká holčičku
Ba..............čeká chlapečka - 27.5. kontrola
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla // 28.5. KO
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........našla//
Kačka..........našla// 29.5. KO a NT
Sarlotta..................???
Papua..................31DC
Jaspina..................15DC
Tercie...................13DC
Strouzek................11DC
Nella.......................9DC
Mimina....................8DC

jaspina
26. kvě 2009

Holky když na OVUtestu vychází slabounká čárečka (dřív vůbec žádná), tak vím, že je to negativní - ale znamená to, že se tam něco děje, když před tím nebyla ani ta slabá? Zatím teda nesílí.. ale jen mě to zajímalo - jestli to je, že se třeba OVU pomalu chystá?

kackark
26. kvě 2009

Jaspi: jj, chystá se 😉 😵

sarlotta
26. kvě 2009

ahoj kackar do tabulky mi prosím dej že čekáme na porevizní ju,díky.

kackark
26. kvě 2009

Sarlott, je mi to líto, ale dám ☹

kackark
26. kvě 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Jana.jaro.....čeká holčičku
Ba..............čeká chlapečka - 27.5. kontrola
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla // 28.5. KO
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........našla//
Kačka..........našla// 29.5. KO a NT
Papua..................31DC
Jaspina..................15DC
Tercie...................13DC
Strouzek................11DC
Nella.......................9DC
Mimina....................8DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

sarlotta
26. kvě 2009

já vím kači, děkuju....zvládnu to, musím.

jaspina
26. kvě 2009

Kači - já mám takový dojem, že mě se jen chystá.., ale nedojde k ní. Tak je to třeba u syndromu PCO. No uvidím - ve čtvrtek jdu k té nové doktorce, tak jsem zvědavá na co přijde. Ale já mám radost i z té skoro neviditelné čárečky. Furt lepší než to bílo před tím.. 😉

evanek77
autor
26. kvě 2009

ahoj vlaštovičky,
přeju krásný den 😉
Já ho sice strávím v posteli, protože jsem chytla od manžela jeho nachlazení.
Zatímco on už je ok, já přišla o hlasivky. V takových vedrech je tedy víkon onemocnět 🙂

evanek77
autor
26. kvě 2009

jaspi,
tak snad se z toho vyloupne ukázková ovulka 😉 😉 😉

jaspina
26. kvě 2009

Evi - kéž by! 😵 Ale ta doktorka říkala, že podle ní bez hormonů (dodávaných) fungovat nebudu. No snad když tak aspoň nějak pomůže..

evanek77
autor
26. kvě 2009

jaspi,
tohle zmílení bys jí ráda odpustila, viď? 🙂

jaspina
26. kvě 2009

Jé ani nevíš jak ráda! 😵 Ale to leda, že bych měla OVU bez MS a to asi nejde, že? Protože já na tu MS právě musím mít vždy léky, HA nebo injekci..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru