Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
3. srp 2009

ahoj holky, chtěla jsem vám jen popřát hezké ráno všem 🙂
z kempovacího víkendu už jsme doma 🙂 bylo hezky i počasí nám přálo, ale asi to vám povím, všude dobře doma nejlíp 😵
jdu okouknout co se tu za ten víkend dělo nového, jestli přibyly nějaké dvě// , jak nám papkaj vaši malí andílci 😵 a pak musím jít splnit své ranní povinnosti 😝

později ještě přijdu 😉

kackark
3. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Nella......................??DC
Tercie.....................26DC
Jaspina....................25DC
Strouzek..................25DC
Farmi.......................21DC
Mimina.....................16DC
Papua......................11DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
3. srp 2009

Krásné dobré ráno 😵

V noci u nás byla šílena dvouhodinová bouřka, tak jsem se téměř nevyspala a taky mě šíleně bolí záda když ležím, už nevím jak si mám lehnout, myslíte si, že by pomohl ten kojící polštář? A jak poznám který je dobrý?

mimina321
3. srp 2009

ahoj bambulky 🙂
dnes sa mi podarilo zaspať do práce 😅 včera som zavárala do noci broskine a ráno som zaspala,tak som doma a mám predlžený víkend 😅 😅 😎 čo už aspoň upracem tú spúšť po zaváraní 😵

kackark
3. srp 2009

😵 😅 Mimi

jaspina
3. srp 2009

Ahoj holky, dnes musím odevzdat uzávěrku za červenec, tak toho mám hodně a šéf už si pro to jede.. Tak možná odpoledne. Hodně povídejte, ať si pak počtu 😉

kackark
3. srp 2009

Jaspi, dneska tu je nějak mrtvo, tak nevím, nevím, zda ti splníme přání. Tak ti alespoň přeji, ať Ti jde práce hezky od ruky.

Nemůžu psát smajlíky, hází mi to na začátek textu ☹

kackark
3. srp 2009

http://www.rajmaminek.cz/akce/kojici-polstar-te...

Tak jsem objednale tento polštář, snad jsem neprohloupila.

evanek77
autor
3. srp 2009

krásné pondělí vlaštovičky,
tak mám po zátěžovém testu na cukrovku a ve čtvrtek si jdu na diabetologii pro výsledky 😉 😉 😉
nakonec to bylo vcelku v pohodě, sice se mi první hodinu motala hlava, ale pak už OK 🙂
jinak jsem dnes stoupla na váhu a mám už 65kilo, tj o 9 víc 😝
jaspi,
tak ať ti to jde od ruky 😉 😉 😉

evanek77
autor
3. srp 2009

kači,
polštář je super, určo ho využiješ 😉 🙂

farmarska
3. srp 2009

jaspi, taky bych ti ráda splnila přání, jen mne zrovna nenapadá nic co napsat 😀 v polštářích se nevyznám 😅 ale o jeho pozdější koupi taky uvažuju, určitě je fajn 🙂
kačí jdu okouknout ten tvůj 😉
jinak holky nevíte může se v těhotenství echinacea??
já beru na posílení mé špatné imunity echinaceové kapky, ale nevím, jestli bych je mohla dál, alspon občas i v těhu..
já hlavně na začátku těhu (v tom nejhorším prvním trimestru) většinou onemocním 😠 Je to už jen pro to, že jsem alergik a beru obden zirtek ..jenže v prvním trim. se prý nic nemůže, tak to vysadím a šup, hned mám rýmu a šup hned je z toho angína, nebo minimálně nějaká jiná hnusná nemoc 😠
si mslím že by mi ta echinacea třeba pomohla.. 😨

farmarska
3. srp 2009

holky jinak vám povím, že má ovulka myslím dorazila pátek sobota, což nic nebylo, páč jsme byli i s našim dítkem u vody 😝 ale dělali jsme to ve čtvrtek. Myslíte, že tam ti pulci mohli vydržet a že by z toho mohlo něco být?? 😕
Týjo, kdyby se to podařilo ještě třeba dneškem potvrdit, hned bych byla zase veselejší 😀

kackark
3. srp 2009

Farmi, s echinaceou neporadím, ale jen být tebou bych zkusila zyrtec omezit ještě před těhu, byla jsem zvyklá na denní dávku claritinu několik let, ale když jsem chtěla otěhu, tak jsem ho začala vysazovat a teď se bez něho celkem obstojně obejdu, sice občas nějaká reakce proběhne, ale není to tak strašné jako dřív. A to byl i čas, kdy jsem musela vdechovat kortikoidy na astma.

Evi, tak to jsem ráda, že se to dá přežít, jsem zvědavá, jestli mě na to taky pošlou. Jdu na KO v 25tt. A kdy jdeš na další kontrolu ty?
Jinak Tě obdivuji, jak zvládáš tu bolest zad celé těhu. Mě bolí v leže a je to šílené, za noc se snad tisíckrát otáčím. Je to jako by mi kolem páteře lezlo stádo mravenců a štípalo.

kackark
3. srp 2009

Farmi, mohla by z toho být třeba holčička, říká se, že holčičí spermíjky přežijí déle a do ovulky mohly vydržet 🙂
A dnes bych to taky určo potvrdila.

farmarska
3. srp 2009

kačí já to právě už omezila na ten obden 😅 😅 , ale taky se občas nevyhnu tomu spreji na astma 😝
to moje zdraví mne teda fakt docela průdí 😠 vyzkoušela jsem snad už všechno, přes chemii-léky, po homeopatii a bylinky 😝 no snad to nějak v tom těhu přežiju 😅
jéé já už zase předbíhám 😀 ještě těhu nejsem, ale už řeším 😀 asi mi fakt hrabe 😀 😀

Evi váha ti pěkně roste, ale klid matko, určo to pak nějak vykojíš 😉 hlavně když se jinak cítíš dobře 😵

kačí já bych chtěla holčičkuůůůů!! 😵 😵 😵 😵

kackark
3. srp 2009

Farmi, já když poznala hlavu, tak mu vadilo, že každý den ty léky beru a v podstatě postupně kvůli němu jsem to začala omezovat a zjistila, že to taky jde. Někdy jsem měla až pocit, jestli mi je ta alergoložka nenutí jen proto, že jí dealeři pak pošlou někam na pěknou dovolenou.

kackark
3. srp 2009

Evi, s váhou klid, hlavně, že se cítíš dobře a malý prospívá. Já na váhu pro jistotu nelezu vůbec 😝 Jen vždy před KO.

farmarska
3. srp 2009

ale beru i cokoli 😀 klidně i dvojčátka 🙂 já už něco taky chci 😠 dneska teda půjdu zase svádět 😀

na tu echinaceu se zkusím někde přeptat...jen nevím kde... u nás je to hrůza! v lékárně vám řeknou zeptejte se u doktora, u obvoďáka vám řeknou at se zeptám na gyndě, na gyndě mi řekli, at se zeptám na alergologii ( to když jsem se ptala na ty alergologický prášky-zirtek a pod..) a na alergologii, když jsem si tam volala mi řekli, ať to probéru s obvodním 😝
no kocourkov hadr! 😀 😀

kackark
3. srp 2009

Farmi, slušný blázinec. Oni si všichni kryjou záda.

evanek77
autor
3. srp 2009

kači,
já si o ten cukrovkovej test tak trochu řekla, ona máma má cukrovku II. typu, tj. nemusí inzulín, ale je na dietě.
Jinak jsem včera udělala pěknou kravinu a začala si na netu hledat, co znamenají ty zvýšené protilátky dík mému Rh- proti miminku a dost mne to rozhodilo 😝 😔.... předčasný porod, těžká žloutenka u tomíka, poškození jeho červených krvinek, popř. ten hydrops, na který nám loni odešel první chlapeček... tak snad to nějak ohlídají, dají se dávat tranzfuze plodu v děloze a tak... snad nebude tak zle....
A záda? No občas se tu doma plazím, ale obecně jsem si tak nějak zvykla... akorát nevydržím být dlouho venku, úplně nej je polehávat. No a v noci se mi nejlíp spí na břiše s polštářem podloženou pánví, jen manžel mne ráno chodí vynadat, že zas spím na břiše a malého utiskuju. ale jde to jen na mé posteli, kde je pružnější rošt a zdravotní matrace, na manželské to na břiše nejde, tam mi madrace neuhne a já už se s pupkem nevejdu 😀 😀 😀

mar26
3. srp 2009

Kačko souhlas, my taky Natálku zplodili v pondělí a ovulka byla ve středu 🙂

a s polštářem si určitě neprohloupila,já jsem na něm teda spát nemohla...ty kuličky mi děsně šustily do uší a vadilo mi to,ale na kojení je jedinečnej!

kackark
3. srp 2009

Evi, tak hlavně, že ti to udělali, když už sis o to musela říct.

A víš co jsme si říkaly, ty naše zlatíčka jsou v pořádku a zdraví, tak se hlavně ničeho neboj a Tomáška pohlaď 🙂

Marti, už se nemůžu dočkat až příjde, protože se absolutně nemůžu vyspat a tohle je moje taková poslední šance a naděje.

evanek77
autor
3. srp 2009

kači,
to víš, že jsou zdraví 🙂 🙂 🙂 🙂
jen nám není souzeno se nebát, pořád nám musí něčím plašit, co?
kdyby ti ten polštář nezabral nebo tě rušily ty kuličky vevnitř, tak existuje i molitanový (ten mám já, stál v makru 150,- a já si ho koupila ještě jako snažilka 😀 ) Docela s ním spávám, pokud ležíš na boku je super.... anebo já moc chválím i takový ten molitanový anatomický polštář s tvarovou pamětí pod hlavu, spává s ním sice manžel, ale když není v brně, tak mu ho kradu a doporučuju právě třeba na podložení boku nebo pánve 😉 🙂
snad ti to uleví, když člověka něco bolí, je to otrava 😔

mimina321
3. srp 2009

viete,že pozerám na ten kojaci vankúš už dávno?spávam na boku a počula som vela chváli ked na ňom takto spíte-že to odlahčí chrbticu a tak....
dočistila som zeleninu na čalamádu a trochu s vami popíšem lebo od cibule mám zaslzené oči 😝 😝 nebudem tak krájať aby som si nepreriedila prsty 😀
včera sme u svokrovcov napustili bazén tak sa budeme trochu kúpať,len musíme počkať kým sa zohreje voda
u mňa to možno vyzerá na ovu hlien sa ťahá ako žuvačka a je ho kopec-teplota tiež nízka,ved uvidím-každopádne sme to poistili 😵 😀

evanek77
autor
3. srp 2009

mimina,
tak za dva týdny koukej hlásit // 😉 🙂 🙂 🙂 držím palce 🙂

mimina321
3. srp 2009

evi to by som vééééélmi rada 😵 🙂

ba111
3. srp 2009

Ahoj holky! Já mám taky kojící polštář a nemůžu si jej vynachválit. Kojím na něm i dokrmuju a malej je na něm rád. A abych jej nemusela pořád nosit, tak jej dám dorostřed do polosedu a on si sám krásně odříhne - fakt je jedinečnej. Došel mi zrovinka minulej týden 😀...

Mar, co se týče homeopatik:
1) co se týče nedostatečné tvorby mléka: RICINUS COMMUNIS 5 CH (5 granulí 2x denně)
2) praskliny bradavek s ostrými okraji, bodavé bolesti jako od zaraženého trnu: NITRICUM ACIDUM 9CH (5 granulí 2x denně)
3) praskliny bradavek se žlutým sekretem tvořícím žlutohnědé stroupky: GRAPHITES 15 CH (5 granulí 2x denně).
- mezi jednotlivými homeopatiky dodržuj časový odstup 15 min. a nejez ani nepij mezi tím 😀. Mně hodně pomohly, snad pomůžou i tobě 😀

Jé a já jsem ve schránce našla nádherné přáníčko!!!!! Káťo, děkuju!!!!!!!!! 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

kackark
3. srp 2009

Mončo 😵 😵 😵 😵 😵

Evi, nejsnadnější to nemáme, ale na to jsme si přeci zvykly 🙂 Všechno bude dobré, uvidííš, věřím tomu 😵

Mimi, tak to je fajn, že je ovulka tady, tak jsme si to myslely dobře, že je na cestě a když je pojištěno, tak to by bylo, aby za 14 dní nebyly // 🙂

Tak jsem byla na rehabilitaci, parkrát mi pěkně křuplo v zádech, ale věřím, že to pomůže a zase bude chvíli líp. Snad ten polštář dorazí brzy vkládám do něj veliké naděje. Ten anatomický polštář mám taky, asi už dva roky, ale cpát ho pod břicho mě zatím ještě nenapadlo, asi to vyzkouším. Pořád mi nejdou psát smajlíci, tam kam chi a musím je psát ručně ☹

kackark
3. srp 2009

http://www.pupikroku.cz/

Evi, mury, tohle by byla soutěž pro vás, máte nádherné fotečky bříšek a jste kočky, tak to zkuste 😉

Mury, omlouvám se, ale dneska jsem nestihla dopis odeslat, zítra napravím 😉

mimina321
3. srp 2009

nazrela som a tu je dnes ako ticho 😕 čalamáda zarobená teraz odstraňujem ten binec v kuchyni 😝
kači teploty sú dosť nízke a je aj hlien tak možno príde 😵
škoda je ale,že mi už nezostane čas na kúpanie v bazéne ☹ to musím odložiť na zajtra,snád bude dobré počasie

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru