Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
4. čer 2009

u mňa to už ujde 🙂 dneska som sa aj trochu najedla
a čo ty už je lepšie?
dnes som akurát robila poriadok a vyhadzovala krabičky z použitých ouv a tehu testov mala som chvílku bezradnosti 😀

evanek77
autor
4. čer 2009

mar,
tak to jsou o matyáškovi krásné zprávy 🙂
papu,
letí to děsně, před rokem touhle dobou bych nevěřila, že ještě někdy v životě budu šťastná...
doufám, že už se brzyčko dočkáš i ty, čekáš dýl...

mar26
4. čer 2009

tercie 😉 ,pšššt my to nepovíme 😅 a já věřím, že si tělíčko samo řekne, kdy je připravené,dej na své instinkty..což děláš a to je dobře 😵

mimina321
4. čer 2009

terci tak nech to snaženíčko dobre dopadne 😵 a naštartuješ nám konec tabulky 🙂

papua
4. čer 2009

Evi: velmi ti to prajem! Je pravda ze uz mi to trva nejako dlho, ale co narobim, verim ze ked to bude mat vyjst tak to vyjde. raz predsa musi 🙂 (klopem si na drevo)

mimi: mne uz je tiez lespie, ja uz som s tymi testami prestala, normalne ma to uz nebavi....ovu citim a vacsinou viem kedy ju mam, uz som pominala tolko penazi, ze kaslem na to.....Ale keby som ovu necitila, ver mi ze by som testovala aj ja🙂

evanek77
autor
4. čer 2009

holky, všechny tři jste žhavé kandidátky na // 😉 😉

maova
4. čer 2009

Ahoj vlaštovičky 🙂
Marťa vás tady krásně informuje a já ani nevěděla, koho jsem to u inkubátorů potkala a že bychom se třeba mohli potkat na koníkovi, to už mě vůbec nenapadlo 🙂 Marti, psala jsi Sorbonka? Byla moc fajn, viděla jsem jen jedno není miminko, a to je krásný 😵 Třeba se tam budeme potkávat častěj 🙂

Moc moc všem děkujeme 😵
Padla na mě odpoledne strašná únava, ale už je mi líp, jen mám trochu teplotu, tak jsem teď za Matyáškem radši nebyla, doufám, že se z toho vyspím a zítra už to bude zase lepší a budu se na něj moc jít podívat.

maova
4. čer 2009

A já jsem taky blíženec 🙂

mar26
4. čer 2009

Ahoj Marti, jj sorbona13 🙂 já jí psala přes IP,že tam mám další koníkovskou kamarádku...v Podolí,tak proto se na mě ptala. Má i v albíčku fotku kluků,hned po porodu 😵 ,jsou to taky šikulové 🙂

Martinko držím tobě i Matyáškovi palečky...ale to ty víš, jako tu máš obr podporu...od všech koníkovských tet 🙂 Odpočívej,any zítra teplota nebyla a mohla jsi zase za Matyáškem..určitě to je z únavy,vyčerpání a stresu...ale teď už vše bude jen a jen lepší, teď bude další 24 hodin,pak týden a už bude líp 😵

evanek77
autor
4. čer 2009

marti,
radši se teď pěkně opatruj, musel to byt hrozný záhul, všechny ty nervy okolo toho, co se děje. 🙂
Matyášek se narodil sám, nebo sekcí? Že už jsi doma 😉

evanek77
autor
4. čer 2009

marti,
když jsi blíženec, máš matyáška vlastně k narozeninám a takový dáreček bude určitě dělat jen a jen radost 🙂 🙂 🙂

papua
4. čer 2009

Marti: pripajam sa k holkam, to je darcek k narodeninam, silny ako buk! Mate silu za dvoch 🙂! Chod si oddychnut holka, potrebujes vella sily, aby sa na teba nejaka choroba nenalepila z toho stresu!Drzkaj sa!

papua
4. čer 2009

holky moje, idem oddychovat k telke...pa , drzkajte sa!

meggi10
4. čer 2009

Martinko beruško gratuluji 😵 😵 😵
dostala jsi nádherný dáreček k narozeninkám!!!!!

ba111
4. čer 2009

Holky, nakonec všechno dobře dopadlo. My Vlaštovky jsme holky bojovnice 🙂 .
Dobrou.

jana.jaro
4. čer 2009

Holky,taky věřím že blíženci mají sílu za dva 😅 naše Eminka dnes poprvé není v inkubátoru a poprvé mě ji dali k prsu.Asi tak pětkrát popotáhla......hrozně moc se snažila,ale ještě nemá moc sací reflex a polikání je taky problém.Musí se to postupně naučit,ale to půjde.
V pondělí po návratu z porodnice jsem k večeru dostala obrovskou zimnici.Teplotu jsem neměla ale takovou třesavku jsem snad nikdy nezažila.No a v úterý mě zas celý den polévalo neuvěřitelné teplo,byla jsem mokrá jak myš.Mám zase zvíšenou laktaci,stejně jak u syna.Mlíko se ze mě jen řine.Aspon se ještě přikrmí nějaké to holátko 😉

smilers
4. čer 2009

Prominte ze Vam sem lezu jen chci MAove moc pogratulovat, a zaroven drzim moooc palce malemu Matyaskovi 😵 co tak tady ctu, ac se narodil brzo tak je to velky bojovnik, coz je bezva

jaspina
5. čer 2009

dobré ráno vlaštovičky! dnes je super den - pátek a navíc čtu dobré zprávy a Martince!!!
Mao, moc ti chci pogratulovat k tak šikovnému chlapečkovi a hlavně popřát co nejvíc zdraví a štěstí, taky trpělivosti.. ale je paráda, že i když nešlo ho donosit až do konce, tak on je takový šikula, že to zvládá i s dýcháním! Prostě si zapojila všecky síly napřed ty a teď on - budete sehraná dvojka 😉 tak se oba opatrujte a věřím, že teď už máte před sebou jen hezké chvilky.

jaspina
5. čer 2009

Kde jste okukovaly nové vlýsky a hodinky Mar? Já nic nevidím.. ☹

mar26
5. čer 2009

Dobré ránko,

jaspi admini mi to smázli

mimina321
5. čer 2009

ahoj 🙂

kackark
5. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................25DC
Tercie...................23DC
Strouzek................22DC
Nella......................19DC
Mimina...................18DC
Papua....................14DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. genetické vyšetření

kackark
5. čer 2009

Ahoj princezny 😉 😵

strouzek
5. čer 2009

ahoj holky jsem tu na skok, mám dneska volno ale musím doma uklízet, navařit atd. jdu se hlavně podívat na zprávičky od mao. martinko moc moc gratuluju a věřím že to matyášek zvládne. je to bojovníček stejně jako maminka. ještě jednou gratulace a držte se oba 😵

mimina321
5. čer 2009

práve som pozerala mothercare sú tam krásne veci pre bábenká a dokoca aj akcie,aspoň som sa pokochala 😅

ba111
5. čer 2009

Ahoj holky 🙂 ... tak já už mám dneska za sebou focení s bříškem 🙂 . Snad fotečky vyjdou dobře... .
Dneska mně ještě čeká stk z autem, tak pádím ať to všechno stihnu 🙂 🙂 😉
Speciální pozdravy pro Matyáška a Martinku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pro naše malé velké bojovníčky.

evanek77
autor
5. čer 2009

ahoj vlaštovičky,
martince a matyáškovi posílám sílu a zdravíčko, alespoň takhle na dálku 🙂
ba,
tak to se na fotečky moc těšíme, určitě budou krásné 😉

tercie
5. čer 2009

Dobré poledne přeju, zas jsem se sem dřív nedostala 🙂
Holky teeeda, nás blíženců tady je 😀
Ba taky už se těším na pupíkatý fotky 😉 Holky já dneska přetahovala z foťáku do PC a našla jsem tam jednu kde jsem ještě s bříškem, tak mám splín a pořád na to koukám... Včera jsem volala do Plzně, jestli už budou mít výsledky, ale zatím prý stihli vyšetřit jen placentu, tak musím ještě čekat. Už bych ráda věděla, na čem jsem...

Ale ať to tu nekazím, optimismu ZDAR, a taky moc myslím na Matyáška!!! 😵 😵 😵

andara
5. čer 2009

Ahoj holky,jee Martinka ma miminko?Gratuluju a moc jim drzim palce. 😵

dadunka
5. čer 2009

Ahoj, přidávám se do klubu blíženců, dokonce je mi přesně dnes 30 let, tak čekám, kdy přijdou ty depky a zatím nic 🙂
Příští název tématu by měl mít snad blížence v názvu nebo tak něco 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru