Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
22. únor 2010

šarlotko, mě hned napadlo to přísloví, chcešli pobavit pána Boha, řekni mu o svých plánech. Na tu svatbu jsme se chystali dlouho, ale zdraví malého bych v žádném případě neriskovala.
Vidíš probiotika mám a nenapadly mě, hned mu je dám. Chudák se ráno během jedné hodiny pětkrát pokakal a já jen přebalovala.

sarlotta
22. únor 2010

kači, jestli kojíš stačí pro Tebe.

farmarska
22. únor 2010

holky ještě jednou všem děkuju moc za podporu, za to jak jste na mne myslely a jak jste mne tu zase zpátky přivítaly 🙂 moc mi to pomohlo 😵
sarlotko ahojk 😉 držím velký palce na dnešek! 🙂
dráčku já vím, že nějak po ozáření nesmí ten člověk k malým dětičkám a asi ještě 12,nebo 24hodin po..., ale přesnej čas fakt už nevím! 😕
holky co je s papulkou?!!! 😨 😨 😨
tý jo jinak koukám, že se tu pěkně marodí 😝 I my jsme doma nějací nastydnutí, furt frkáme, kašleme, v krku nás bolí. ono to ted asi pěkně řádí 🙄 copak dospělej si s tím nějak poradí, ale těch miminešek je mi líto 😢
tak tfuj tfuj at jste rychle zdraví!! 🙂

kackark
22. únor 2010

šarlotko, já tu mám nějaké kvůli prdíkům co jsme měli, a stejně mu nezabraly, tak mu je zkusím dávat teď k těm antibiotikám a sobě si koupím taky, až je dobere on. Jinak mě překvapilo, že paralen můžu jen jeden den, tak v noci jsem se ralativně dobře vyspala, ale teď už zase začínám trpět, skoro neslyším, v krku mě bolí, atd. Ale pro malého to vydržím, nechci do sebe rvát svinstva, aby to on měl pak v mlíčku.

Farmi, tak se taky uzdravte co nejrychleji. U nás nádherně svítí sluníčko a láká to ven, ale nevím jestli to dám. Dr. tvrdila, že Táďa ven na chvíli může, že mu studený vzduch udělá dobře, ale já u toho musím chodit, tak nevím, nevím.

farmarska
22. únor 2010

strouží neboj však ono ti to všechno docvakne, až ti bude bulet v náručí 😵

kači ty nervy musely bejt strašný 😖

fakt všem přeju brzké uzdravení !

holky proč mě to nevyšlo ani do té třetice 😢 ☹ 😢 ach jo, já se tak bojím, že se to bude opakovat takhle furt a furt 😔 no ale třeba něco zjistí 😅 1.3. jedeme do HK do sanusu na genetiku a 19.3. jedu do Trutnova na hematologii. Mezitím si chci ještě oběhat ten vysokej tlak, jak jsem na tom a štítku.., abych se dala do uplnýho pořádku než se zase začneme o něco pokoušet.

farmarska
22. únor 2010

Pořád přemejšlím čím to může bejt.. když i triply i všechna vyšetření do té doby byly v dobré 😔 chtěla bych aby se ne něco přišlo, aby se to zjistilo, aby se mohla udělat nějaká opatření, abych věděla třeba čeho se vyvarovat a už se to neopakovalo 😒

sarlotta
22. únor 2010

farminko máš doma zdravého kluka ... byla to jen blbá náhoda.
Tys už ale na genetice byla ne ?

mirax
22. únor 2010

farmísku...snad se na něco přijde..tak yjsem nad tím přemýšlela. Však víš, že toho bylo hodně..Prednison jsi brala, do kdy vůbec říkal dr., že ho máš brát? Na začátku jsi taky byla hodně nemocná, viry mohou být pěkné svi..., mohlo dojít třeba k nějakému vnitřnímu poškození..a pak ten šílený stres okolo Vánoc...
Taky bych se ještě pořádně zamyslela nad zvířátkama, al eoni tě už asi na všechny ty potvory zvířecí pořádně vyšetřili, že jo?!
Porstě statisticky, to, že máš jedno dítě, že jsi ho donosila , zvyšuje velmi šance na to, že to zase vyjde! Ale je to už deset let...Já bych oblítala, co můžu..to děláš a moc bych nečekala a až bude hlava ok, šla znovu do snažení..a jak to tak u vás bývá, bude opět brzy zaděláno 😉 ..cpi se tou listovkou..Femibion...a ještě se uvidí, co ti řeknou na vyšetřeních...

Četla jsem o kozičkách...to tě teda čeká práce, ale krásná 🙂

kackark
22. únor 2010

Farmi, zažívala jsem přesně stejné pocity, taky jsem chtěla vědět proč, a hlavně aby se to vyřešilo, teď zpětně jsem šťastná za to, že se nic nenašlo, a že to byla fakt jen blbá nálada. Myslím si, že to může hodně souviset s tou virozou a stresem. Já taky chodila do práce co to šlo, tam byla fůra stresu a hned z kraje jsem byla s dětma v ZOO, zrovna pršelo a bylo hnusné počasí a taky jsem tam něco chytla a ani s tím doma neležela. Tak asi tak. Máš doma zdravého, krásného klučíka, tak věřím, že se to povede, musí 😵

farmarska
22. únor 2010

sarlot ne, byla jsem na imunologii ve fakultce, i s manžou + spermiograf.

sarlotta
22. únor 2010

farmi tak si to oběhej a jak říká Mirax bylo toho na Tebe hodně, snaž se netrápit. Budete mít i histolku, tak Ti nejspíš důvod řeknou.

Třeba je to blbá útěcha, ale doc mi říkal, že má paní, která porodila jedno dítě, pak 6x potratila a teď čeká už třetí naprosto v pořádku... tak jak jsou takové věci možné ??? ... příroda.

Vím, že Ty se nevzdáš sluníčko. Já když to spočítám, tak jsme se snažením o druhé mimi začli v Lednu 2008.. je to mazec...ale věřím, že to vyjde.

tercie
22. únor 2010

Ahoj holky, jééé tady se kecá, hned půjdu dočíst, jen vám zkopnu jak bylo na kontrole 🙂

Tak kontrola na jedničku, i s UZ, konečně Lukášek má necelý dvě kila, tak v termínu porodu může mít klidně prej mít 4 kilča Je hlavičkou dolů a taky placenta nikde nepřekáží. Dostala už jsem papíry na mateřskou, a na příští kontrole už budu mít CVG. A další kontrola,prosím do tabulky - 15.3. Po třech týdnech, úspěch
Akorát o fotku jsem si já blbec neřekla... a už to byl asi poslední ultrazvuk..no jo no...

farmarska
22. únor 2010

miraxíku, o zvířátkách jim (doktorům) povídám pořád, že máme a jestli nemůžou jako něco přenýst..protože máme i kočky-venkovní..sice hygienu po styku s nima dodržuju, ale tak stejně vid.. No ale doktor mne ubezpečoval, že mi toxoplazma vyšla ok.. no tak nevím jestli to je to jediný coby na mne z nich mohlo přeskočit, ještě se zkusím poradit v tom sanusu.
já osobně to nejvíc svaluju na ten prednison 😢 z imunologie mi napsali do zprávy, že ho mám brát zhruba do 15tt, mě doktor říkal, že si mám dobrat to poslední plátýnko a pak konec-to bylo někdy kolem toho 18tt kdy jsem to dobrala. Do té doby se malej mrskal a bylo vše ok. Pak 20tt už nežil ☹ No nevím třeba to je zbytečná spekulace.., ale i doktor ted říkal, že ho raději budeme u dalšího těhu brát až dokonce. Tak třeba na tom něco je.
Jako další možnost mne napadá vysokej krevní tlak. Já ho teda měla v těhu furt dobrej, ale ted po porodu mi furt měří vysokej i 168/120, tak si říkám jestli mi nějak nemohl v těch posledních dnech stoupnout a to nemohlo nějak malýho zabít..
no a pak mne napadaj takový jiný další věci, jako třeba štítka (dřív jsem jí měla občas trošku rozhašenou), nebo mám mírný astma a občas si musím stříknout sprej, aby se mi líp dýchalo, tak jestli se malej kuli mě neudusil, nebo jestli jsem ho ve zpánku nějak nezalehla, spím na polobřiše.. i když zase jsem četla, že zdravé není spát ani na zádech,.. tak fakt nevím... 🙄 🙄 🙄 I ten stres a nachlazení v prvním trim. mohli udělat své 😖
No určitě to zkusím nějak všechno oběhat a udělat co se dá! ¨Taky uvidím jestli nepřijde něco z tý pitvy.

farmarska
22. únor 2010

sarlot někdy si ten život s náma ale pohrává co 😝 😅 🙄

farmarska
22. únor 2010

Jinak já mám ted 19.3. taky hnusné smutné roční výročí..bude to rok od mého prvního zamlklého potratu ve 12tt 😔 Byl to tehndy čtvtek Na to se nikdy nezapomene 😔 . A byl to tehdy taky šok, vše bylo ok. a najednou nic. Do té doby jsem vůbec netušila, že něco takovýho v těhu může existovat 😅

kackark
22. únor 2010

šarlotko, tak jsem poslala manžu do lékárny a tam mu tvrdili, že lactobacily se přes mlíko k bobíškovi nedostanu, ať je klidně beru a jemu dávám ty Bio gaia.

A jaký jsem měla strach o bobíška vám snad ani popisovat nebudu, jen mě dost zarazil přístup naší dr. v úterý brzy ráno jsme byli na té pohotovosti a tam nám řekli, že by to mohl být dokonce i černý kašel a nebo, že by se to mohlo zvrtnout v zápal plic, a že za dva dny si Táďu jeho dr. musí určitě poslechnout, tak jsme se tam jeli domluvit, kdy bude nejlepsí přijet (hodinu) a ona podle papíru tvrdila, že to je zbytečné, ať ho nikam netahám, to jsem se ale nedala a nakonec nám ta samá dr. předepíše antibiotika, s tím, že se jí ten kašel a chrčení vůbec nelíbí, chápete to? Měla jsem s to chutí jet do nemocnice kde jsem rodila na konzultaci, byla tam moc milá dr., ale je to od nás přes 40 km, tak jsem to vzdala, abych ho ještě víc netrápila.

monkula
22. únor 2010

Kačko, je mi ľúto, že už máš s Tadym takéto trápenie.... Aj ja dávam deťom Bio gaia, po tých ATB.... 😝
Dnes sme zase tvrdli u lekárky, asi dve hodiny, no a budúcci týždeň idem s Chiarou na preventívku, to zase bude...

dracekmracek
22. únor 2010

Tak pan doktor rovnou udělal 3měsíční prohlídku,Lukášek má 6300g a měří 61cm,chtěl nás oočkovat ale počkáme aspoň týden až se zahojí TBC,dostal Zyrtec a Kaloba kapky.Plavání máme dovolené a na čerstvém vzduchu můžeme dělat procházky.
Kačí tak ať se Tádíkovi uleví chudinky děti.A ty teda taky,to já si mohla vzít cokoliv.Myslela jsem že Paralen můžeš víc? 😒

mamka se ptala v onko centru a docent jí řekl že je to blbost a normálně s námi do styku může.že okolo sebe vyzařuje záření jen po dobu kdy je pod tou lampou.

strouzek
22. únor 2010

brý večer holky hlásím se z expedice porodky, tak super akorát jsem tam byla jediná na rozsypání jinak samé mladé kočky s plochým břichem 😀byla tam jedna dvojice vypadali že jim právě vydali občanku no páni si neumím představit mít tak brzo prcka. jinak zrovna tam probíhal porod nebo spíš měl probíhat ale maminu odvezli na akutního císaře tak tam zbyl jen ten tatínek ale než jsme se otočili na chodbě tak už tatínek jel s vozíčkem a v něm měl čerstvě narozené mimíško tak jsme z toho byli s manžou takový dojatí. jinak už jsem si tam pomalu zamlouvala místo, dneska mě gyndařka předala na poradny do nemocnice, otevřená jsem na špičku, malá je sesunutá sakra dole, vody prej ubylo či co , prej ukázková příprava k porodu a říkala že mi dává max 14 dnů a víc ani den 😅 takže holky je to tadyyyyyyyy a mě to furt nedocvaklo ani po té exkurzi. 😅 dokonce ani na těch sálech jsem nebyla nervozní jako všichni ostatní,vůbec to se mnou nic nedělalo, jindy se stresuju z každý blbosti a teď ani ťuk, já jsem se spíš pořád smála až ta sestra říkala že jsem nějaká moc vysmátá na to že mám jít rodit. 😀 (no aby ne když na porodním odd. zrovna rozváželi svačinky a voněla tam marmeláda která diabetička by se tam netěšila ) 😀 😀 😀

farmi bobku já myslím že to prostě byla náhoda, stres všecko kolem i když na druhou stranu ti věřím že bys ráda věděla ten důvod aby se tomu dalo předejít. já jsem si zažila oboje, samozřejmě že ty to máš horší ale pořád jsem chtěla po potratu vědět proč se to stalo a když jsem ten důvod zjistila tak mě bylo ještě hůř a bála jsem se do nového těhu stejně šíleně.

tercie gratuluju ke kontrole, to bude malej pěkný mimiško, my máme 3 kila tak dr. říkala že to vidí na váhu max 3,5 kg tak jsem i ráda bále jsem se že malá bude kvůli cukrovky i tomu že jsme byli s manžou oba při porodu nad 4 kg moc velká ale prej spíš vypadá na dlouhý hubený miminko 😀jinak holky já hlásím opět úbytek váhy zase jsem shodila kilo za týden a to jsem tento týden měla pocit že jím až moc takže moje tělo je fakt zmatené.

kači chudát tadeášek to jste si fakt užili, toho se já holky bojím jak mi malá onemocní tak budu hysterčit mě fakt stačí i zlomený drápek u kocoura a já se hroutím 😔

mimina321
22. únor 2010

stroži ten opis pôrodnice je bomboví 🙂 tak 14dní tybrdo 😕
kačka tak to sa nečudujem,že si mala o Tadíka strach....ach nech to chrobáčikovi rýchlo prejde
katuška Lukáškovi tiež nech to rýchlo prejde
farminka poznám to tých milion otázok....u mňa nakoniec žiadna odpoved... 😔

ba111
23. únor 2010

Ahoj holky, zlobí nás net a tak jsem nemohla na net.... a na to, abych někde docházela opravdu není čas. Jinak jsme zdraví, od března budem chodit plavat 🙂 🙂 🙂 ... . Jen nás straší to, že Olí má pupeční kýlu ☹ ☹ - má to už od porodu a nelepší se to ☹ . Tento týden se mám jít zeptat co s tím dál.

Od neděle máme první zoubeček.... nahoře 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .
Kojíme a od konce pátého měsíce přikrmujeme - pořád nám to stačí jednou denně.

Strašně se mi po vás stýská a doufám, že net už bude pořád 😕

dracekmracek
23. únor 2010

Dobré ránko,

jsme vzhůru od sedmi ale teď mi Lukášek začal usínat na dece tak jsem ho donesla do postýlky,spí jen v plínce,celej se mi poblindil,tak je zahrabanej až po hlavu 😀

Moni jééé to je krásný první zoubeček 😵 a jak to malej snáší?chudinka s tou kýlou teda snad se to už zlepší 😔 my začínáme plavat od 16.4. 🙂 na konci března mám zavolat kdy jít na lekci zdarma 🙂 jsme teda zvědavá,ve vodě je hrozně rád jakmile ho vytáhnu je řev 😀

mimi tyhle otázky zůstanou vždycky bez odpovědi 😔 mně pomáhalo když jsme slyšela nebo četla že se podařilo někomu opravdu až po několikáté....ale je hrozné pokaždé zažít zklamání,kéž bych mohla tobě a farmi poslat kousek štěstí udělám to.to víš 🤐

mimina321
23. únor 2010

dobré ráno 🙂
katuška si zlatíčko 🤐
ba ahoj,tak dávno si sa neukázala,a to už máte zubček.snád sa dostaneš k netu častejšie a hodíš nám pár fotiek ako Oiverko vyrástol,som zvedavka 😵 a nech vám to s tým pruhom dopadne na tej ko dobre

mimina321
23. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//1.3ko,19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Jaspina.........15dc-po laparke
Mimina..........22dc
Farmarska

mimina321
23. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//1.3ko,19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Jaspina.........15dc-po laparke
Mimina..........22dc
Farmarska

tercí skoro som zabudla,som to ale trdlo..... 😅

sarlotta
23. únor 2010

dobré ránko🙂

ahojík ba🙂)) jsem ráda, že ses ukázala🙂)) Oliverek určitě vyrostl, super že pořád kojíte🙂 Já měla taky pup.kýlu od narození a operovali mi to až v 6ti a to před 30ti lety... neboj může se to zpravit samo nebo je to zákrok na 15min. pupeční kýla není tak vážná jako tříselná, bude to dobré.

sarlotta
23. únor 2010

stroužku🙂 taky jsem byla na exkurzi vysmátá🙂)) pořádně potrénujte masáže zad s manžou a kup si nějaký olejík pro těhule. Stejně myslím, že tu budeš strašit do 42tt🙂)))) ale že se otvíráš je fajn, porod nebude tak dlouhý a bolestivý, super. 😎

skritkova
23. únor 2010

Ahojík holky🙂

Strouži, je super, že to bereš takhle hezky s nadhledem 😉 Rozhodně lepší, než abys byla vystresovaná 🙂

Šarlotko, držím palečky, aby bylo všechno ok a triply dopadly výborně. Já měla trošku horší jen 1 hodnotu a volali mi hned druhý den, takže věřím, že u Tebe to bude ok 😵

Kačko, je mi moc líto, že jste s Tádíkem tak nemocní, ach jo, kdyby se to aspoň vyhnulo těm mrňouskům ☹

... a pak už nevím, na co jsem chtěla reagovat, tak se omlouvám...

ba111
23. únor 2010

Jo holky, nedivte se, že jsem tak strašně vyplašená... nedovedu si představit, že by mi Oliverka operovali 😔 .
Já se hroutím, jen když mi tři dny nekaká 😒
Co nového se stalo během mé nepřítomnosti? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Povídejte přehánějte 🙂 🙂 🙂 🙂 🤐

adajar
23. únor 2010

Ahojky holky jdu vas pozdravit. A zeptat se jak se mate.

Farmi jsi moc silna a je mi lito co se stalo. Moc to boli jeste si doted vzpominam natu bolest. Tak moc drzim palce.

ba111 my mame taky pupecni kylu a pak hydrokelu ve varlatkach a stou jdeme na operaci v srpnu. Ja to ponesu urcite hur nez Danysek.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru