Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
7. črc 2009

Papu šťasnú cestu 🙂
práve som ušla od šporáku,robila som palacinky a je mi teplo až no taký bazén by som brala

evanek77
autor
7. črc 2009

jaspi,
aha, já je mám sušené v sáčku... jsou i prášky, jo? No tak to se zeptám v lékárně 🙂

evanek77
autor
7. črc 2009

papu, tak krásnou dovču 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jaspina
7. črc 2009

http://www.vitamedic.cz/eshop/detail.php?idzb=892
Evi, tyhle jsou podle mě nejlepší. 😉

jaspina
7. črc 2009

Jo a těhule to můžou

sarlotta
7. črc 2009

papu, taky přeju šťastnou cestu.

Brusinky sem kupovala nedávno v lékárně a dostala sem k nim sirupek zadarmo 😉

sarlotta
7. črc 2009

Holky co budete kuchtit na véču ? Já jsem dělala na oběd špenátek s vajíčkem a bramborem- mňam...jdou na mě nějaké chutě..asi bude brzo mrška 🙂 Tak nějakou inspiraci sem. 😎

strouzek
7. črc 2009

holky představte si co se stalo, ve čtvrtek tu byla jedna holka z dílny těhulka že jde lehnout do nemocnice že jí otékají nohy, ještě jsem jí závistivě pozorovala břicho a říkala jsem si jak se má a dneska jsem se dověděla že nastali nějaké komplikace, museli jí vzít hned na císaře, mimčo má 2 kila ale hlavně jí vzali celou dělohu. Hrůza děs.

sarlotta
7. črc 2009

šmarjááááá, stroužíííí to jsou zprávy, brrr. 😖 Tak ať je malé v pořádku a mamina se uzdraví...držím paleček. 🙂 🙂

mimina321
7. črc 2009

stouži mám husaciu kožu 😔 chúda,to je naozaj des ☹ aby to aspoň to malinké vybojovalo

strouzek
7. črc 2009

šarlot to jo, chudák holka. ještě že byla aspoň v té nemocnici nechat jí dr. doma tak mohla přijít o mimčo a nebo dokonce umřít sama.

šarlot koukám máš nové foto, krásné moc ti to sluší 😉

evanek77
autor
7. črc 2009

jaspi,
moc děkuju za tip 🙂 🙂 🙂

dracekmracek
7. črc 2009

ahoj holky,tak jsem po kontrole u obvodní,vše je ok až na tu jizvu...no budu se muset poradit v Praze 😝 dneska ráno mi volali z gennetu no úplně mě polilo horko,ale jen mě přeobjednali tak jdu až za 14 dní v pátek...

moc myslím na Martinku a moničku 😵 😵 😵

mar26
7. črc 2009

ahoj dráčku,tak to je fajn,že je vše ok a s jizvou si v Praze poradí,co jim také zbyde,že?
Děkujeme že na nás myslíš 🙂

mimina321
7. črc 2009

katuška tak kontrola dopadla dobre 😵

dracekmracek
7. črc 2009

teď už jen aby mimi bylo ok,už jsem ho zase dlouho neviděla 😀 a Lukášek je línej tak jen spinká a nic nedělá 😀

mimina321
7. črc 2009

katuška však ked sa narodí tak si ho užiješ 😉 😵

dracekmracek
7. črc 2009

mimi už aby to bylo 🙂 ba ne jen ať tam zůstane a pošle ti kamaráda do bříška 😵

mimina321
7. črc 2009

katuška dakujem si zaltíčko 😵

strouzek
8. črc 2009

dobré ránko holky

tak jsem si dala za úkol že se mi bude dneska zdát o nás všech snažilkách že jsme těhulky ale jsem potvora protože se mi zdálo jen o sobě že jsem našla // 😔 😀 jenže u mě je to scifi že bych je našla takže nic no 😝

strouzek
8. črc 2009

jůů zrovna koukám na fotečku bříška u mar v albu, ehm sorry ale tohle není bříško před porodem, já mám takový normálně 😀

mimina321
8. črc 2009

stouži neva možno nabudúce sa ti tam prisnívame aj ostatné 😀 😀 😀

mar26
8. črc 2009

Dobré ráno 🙂 ,

stroužku a zdálo se ti to poprvé u sebe o těch //? Já myslím,že to sci-fi nebude a brzy je najdeš 😵

Myslíš mojí vanu? Už abych jí brzy odhodila 😀,ale jen kvůli tomu,abych měla Natálku u sebe....dnešní 40tt mě už docela straší 😀

mar26
8. črc 2009

úplněk se mnou ani nehnul 😀

strouzek
8. črc 2009

mimi jasan, večer se mi bude zdát o všech 😉

holky já jsem z toho jelen, bolí mě břucho, tak jsem zkusila ovutest a nádherná čárka. tak je asi ovule až dneska skoro na konci cyklu. mě z toho fakt trefí 🙄

jaspina
8. črc 2009

Hezké ráno.
Strouži taky jsem se dívala na to bříško a nechápu, kde je tam schované už tak veliké miminko? 😕 🙂
Jo a před spaním budeš povinně myslet na mě, aby se ti o mě pak zdálo ju? 😀

mar26
8. črc 2009

stroužku fakt 😨 , tak to budeš muset manžu ještě znásilnit 😀 😉

mar26
8. črc 2009

...nebo je to ovu číslo 2 😉

strouzek
8. črc 2009

mar no vlastně zdálo. mě se zdálo jen jednou o mimču a to v měsíc kdy jsem fakt otěhu, zdálo se mi že mám chlapečka , no a pak jsem // našla a dneska se mi zdálo o // na mamatestu ale to se teda nevyplní protože se sen spletl, já nemám // na těhutestu ale na ovutestu 🙄

mar26
8. črc 2009

holky ty fotky trošku zkreslují, mě přijde už velké dost 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru