Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
10. črc 2009

tak jsem konečně dočetla, došla mi návštěva 😀
martinko,
jsem ráda, že jsi nakoukla 😉 😉 😉
kači,
také jsem léta trpěla na AE, doporučuju s kortikoidy počkat, ty to sice přeléčí, ale naruší imunitu kůže a následně se ti to rozjede znova a hůř. Zkus excipial, ale krém, ne mast, ta to ucpe a může se to zhoršit. Nebo mně teď pomáhá i bepanthen, co je na opruzeniny miminek, ale ten mi vyléčil to mé čelo po utrogestanu, excipial na něj nestačil 😀 😉
farmi,
je mi to strašně moc líto, 10tt naděje, ach jo 😔 😔 😔 😔

maova
10. črc 2009

Marti, Evi, já sem tam něco přečtu, tak to hlavní asi opravdu vím 🙂 Koukám teď, kdy budou další miminka 😉 Viď Marti 😉 🙂
Jak je? Tak nějak, no co mám povídat ... . Někdy to jde, někdy strašný, někdy je mi smutno, někdy nevím jestli to všechno zvládám, jindy se cítím docela fajn. Prostě je to divný. Příští středu jdu poprvé na cvičení podle Mojžíšové, tak se těším, už i proto, že začnu zase konečně něco dělat, v úterý mi končí šestinedělí. A v srpnu jedeme na cyklodovolenou 🙂 Po dvou letech můžeme konečně s ostatníma jezdit i na kolech, dva roky jsem byla buď těhotná, nebo v šestinedělí.

mar26
10. črc 2009

Marti to ti věřím,že se těšíš na cvičení 😵 i na tu dovču, vím,že taky rádi kola...my taky a naposledy jsem si pořádně zajezdila loni v červnu a to jsem nevěděla,že jsem těhu. Zase budete v partě,tak to bude taky určitě moc fajn. A kdy se chystáš do práce?
Je mi jasný,že to není vůbec lehký a určitě to zvládáš jak nejlíp to jde, moc často na vás myslím 😵

evanek77
autor
10. črc 2009

marti,
to je nadlouho, než se to jakž takž srovná... no však víš sama. Nezbývá než si přát, aby rok rychle utekl, podařilo se ti dát zdravíčko dohromady a pak... a až to pak nastane, tak se to povede 😉 😉 😉 😉 😉

mimina321
10. črc 2009

evinka to je krásna fotka 😵
mao ahoj 🙂

maova
10. črc 2009

Marti, do práce se chystám až v září. Zatím se přiznávám, že se na to necítím a nechce se mi tam ani malinko, ale dýl to odkládat nebudu, to léto si nějak užiju a od září začnu pracovat. A kolo si třeba v září taky ještě malinko užiješ 😉 , i když možná na něj nebude pak ani pomyšlení 😉

Evi, uvidíme, jak to pak bude, zadala jsem i dotaz do poradny, ještě teď čekám na jednu odpověď a koncem července jdu ke svému doktorovi, tak to s ním všechno proberu a uvidím, k čemu se dobereme. Ještě je tady jedna věc, kterou nemám vyšetřenou a tou je vada dělohy. Bez všech možných výsledků už do dalšího těhu nejdu, fakt už jedině s vědomím, že je odstraněné všechno co je vůbec možné.

maova
10. črc 2009

mimi, ahoj 🙂

mimina321
10. črc 2009

mao tak potom mi poreferuješ ako bolo na cvičení odkedy som sa rozhodla cvičiť som stále pn,tak nemám kedy behnúť tam aby mi to ukázali-ale knižku mám

mar26
10. črc 2009

Marti taky myslím,že nejspíš mě letos kolo mine 😅 a nedivím se ti,že se ti teď do práce nechce. Děláš dobře, chce to čas...hlavně na odpočinek, už fyzický i psychický a věnovat se trošku sobě.

Náhodou jsem narazila na tvůj dotaz u Kouckýho...já tam hledala pro jednu holku,že se smí v těhu pálivá jídla.
Uvidíš co doktorři vymyslí a na co přijdou,tohle není samo sebou a věřím,že jsou ještě možnosti,jak zjistit co se děje 😔 . Všechny na tebe budeme myslet,a těšit se na pozitivní zprávičky 😉

evanek77
autor
10. črc 2009

marti,
snad doktoři něco vymyslí 😉 🙂 😉 a příroda se umoudří 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
10. črc 2009

mar,
ty najdeš všechno 😀

mar26
10. črc 2009

Evi to byla fakt náhoda 😀 , ale jen mi došlo,že je to Martinka

maova
10. črc 2009

mimi, určitě ti pak řeknu 🙂
Marti, ještě jsem pak po té odpovědi zadala jeden dotaz, který ještě není zodpovězen, tak čekám. Podle té první odpovědi je všechno co jsem opravdu i dělala, až na tu vadu dělohy a o té už mi před tím jedna koníkovka také řekla, takže na to se chci určitě zeptat. Myslela jsem, že by se to pak zjistilo na utz nebo při revizi, ale podle Kouckého právě ne, takže asi i tahle možnost pořád je. Kéž by se na něco přišlo, fakt bych si to moc přála. Teda samozřejmě něco, s čím se dá něco dělat 🙂

mimina321
10. črc 2009

mao ako píšu bambulky budeme držať palce

maova
10. črc 2009

Evi, asi kdybys tam zrovna koukla, tak taky poznáš, že jsem to já 😀

maova
10. črc 2009

mimi, děkuju 🙂 A všem taky 🙂

mar26
10. črc 2009

Marti věřím,že prostě nějaká možnost existuje, že se na něco přijde,třeba laparkou odstraní a příště všechno dobře dopadne 😵

maova
10. črc 2009

Marti, to by bylo super ... jít třeba na laparku a probudit se s tím, odstanili jsme vám to a to a všechno bude dobré 😀 😅 🙂

sarlotta
10. črc 2009

Ahoj Martinko zdravím a přeju sluníčkové dny... někdy je hůř a někdy líp... to je jasné...
Mě došli výsledky gen testů a je to OK... jen MTHFR- nebudu Tě zatěžovat... spraví to víc listovky a vit B.. jsem moc ráda.... některý gyn. to vidí jako příčinu potratů a některý NE... tak nevím jestli jásat, že mám příčinu a řešení.. nebo se zase příště bát že je za tím něco jiného... chápu Tu Tvou nejistotu ☹

mar26
10. črc 2009

Marti to MTHFR tera...cosi máš taky viď?

sarlotta
10. črc 2009

MTHFR heterozygot C677T přesně řečeno.... genetička mi dnes do telefonu řekla, že je to banalita

dracekmracek
10. črc 2009

Ahoj Martinko jsem ráda že jsi zase zavítala mezi své vlaštovky,doufám že si léto užiješ 😵 myslím an tebe pořád moc!

Martinko ta natálka teda čeká 😀 mně dnes teta řekla že mám břicho na holku,kartářka mi předpověděla holku,teta kyvadlem taky,tak jako co 😀 ale je mi to už fakt jedno.

Dneska jsem brečela jako želva,tatka mi nechal an zakázku udělat autosedačku pro mimi,zelenou s žirafama 😵 a vozí ji pyšně v autě,nevěděla jsem že ho vnouče tak bere fakt mě to dojalo.

a ještě víc mě dojalo že jdu zítra na svatbu a věci co mi byly před týdnem mi nejsou 😔 😠 jediné do čeho se vejdu jsou těhu rifle,a letní šaty tak ty si budu muset vzít ale má být zima 😠

dracekmracek
10. črc 2009

evinko to si děláš srandu s tou fotkou v albu,ta je nádherná 😵 takovej bobánek 😵 jsem moc ráda že je v pořádku,a s manželem vám to moc sluší 😵 jako vždy 😵

se nějak začínám toho velkého ultrazvuku bát 😒

mar26
10. črc 2009

dráčku neboh uvidíš krásného chlapečka jako Evička 🙂

evanek77
autor
10. črc 2009

dráčku,
jak píše martinka, tvůj chlapeček bude stejně krásnej 😉 🙂

dracekmracek
10. črc 2009

evinko mě ta fotka úplně rozněžnila je fakt nádhernej 😵 těším se že hlavně půjde i jirka,naposledy viděl mímo když to byla taková kupička ve váčku 😀

monkula
10. črc 2009

vlaštovičky sa zase rozrástli...
Inneske sa narodil chlapček, Erik... má 56 cma 5120 cm... chlapák.... 😵 😵 😵

všetkým už mamičkám blahoželám, vám ostatným prajem všeetko naj.... 😵

tercie
10. črc 2009

Ahoj vlaštovinky, jdu vás pozdravit, a omluvit se, že vás tak flákám. Přiznám se, že má pravdu rčení, že nejde sedět jedním zadkem na dvou posvíceních 😀 Dvě diskuse jsou opravdu moc, když na net můžu jen pár hodin v týdnu. Ale doufám, že to bude lepší, pořád mám v plánu noťas akorát se to nějak zdržuje pořád je něco přednější...
Mám radost že se vám všem vede dobře, a obdivuju nový fotky v albech, Evi Tomášek už je krásnej chlapák 🙂 A Dráček se taky už bude chlubit, viď? A mar bude mít za chvíli už Natalinku v náručí 🙂

Jinak musím ohlásit do tabulky už 2DC třetí ms po... 😉 tak mám docela radost, sice ještě nemám //ale cyklus je pravidelný tak snad to je na dobré cestě. Výsledky z genetiky se dozvíme 30.7.tak snad to nebude nic co by zabránilo snažení.
Tak se zas zastavím jak to vyjde, hezký večer 🙂 pa

ba111
10. črc 2009

Dneska jsem dorazila a vy už všechny spinkáte - tak alespoň přeji krásné sny 🤐 🤐 🤐 🤐

maova
10. črc 2009

sarlott, tu mutaci MTHFR mám taky. Přesně jak píšeš, někdo to považuje za banalitu, někdo ne. Zkus se tady podívat do diskuze Trombofílie, co jsem zjistila já, tak u nás to hematologové moc neřeší, na Slovensku řeší i tuhle mutaci. A pak si vyber 😒 Ale heterozygotní je v téhle formě ta nejmírnější mutace, mě přímo hematolog řekl, že se to ani nepovažuje za trombofilní stav. Mě ta to předepsal můj gynekolog ten Fraxiparin, to je miniheparin v injekcích. U mě to teda jak je vidět ten důvod není, ale co je určitě dobré, kup si Femibion, ten mi teď poradil i doktor Koucký. Je tam jinak rozložená kyselana listová, tělo s touhle mutací jí jinak neumí nějak dobře zpracovávat. Je sice dražší, než kyselina listová, ale myslím, že se to vyplatí 😉 Jsem ráda, že jinak je všechno z genetiky v pořádku 🙂

dráčku, tobě držím palečky na velký utz, podle toho co píšete to vypadá, že tě čeká asi brzy 🙂 A určitě budeš mít krásnou fotečku jako Evička 🙂 Tyhle utz jsou krásný 😵

Jinak přeji všem dobrou noc a zase se ukážu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru