Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
23. črc 2009

dracek nechci tě naštvat ale tipuji chlapečka 🙂 ..ale u sebe jsme ho tipovala také a podívej 😀 😀 😀
v kolik jdeš??

dracekmracek
23. črc 2009

nenaštveš,co se týče mého pocitu myslím taky kluka,a fakt mi to nebude vadit 🙂 jdu v 11:30 na genetiku a pak na kontrolu 😉

murynka
23. črc 2009

tak držím palce 🙂 😉

holkýýýýý máme jméno 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
24. črc 2009

dobré ráno vlaštovičky 😵 😵

TFUJ TFUJ TFUJ Kačce na velký UZ-uvidíš krásně velké miminko a zamává ti 😵 😵 bude vše v pořádku moc se těším na dobré zprávičky a hlavně na pohlaví 😀 😀 😀

TFUJ TFUJ TFUJ i druhé Kačce Dráčkovi-přeji to samé těším se na fotečku a at se ti splní tvé přání 😵 😵
ale hlavně at je vše v pořádku!!! 😉 😉

jsme na vás moc moc zvědavá holky moje 😉 😎

jaspina
24. črc 2009

Hezké ráno holky! 🙂 Konečně pátek... Já jsem ráno musela letět na oční, protože mám zánět a měla jsem ráno úplně zalepené oči a venku jsem je nemohla otevřít kvůli slunku 😝 Ale už mám kapičky.. To mě chytlo určitě z toho, co jsem včera vyváděla 🙄 Přes den se naskytla malá možnost, že by jsme jeli příští týden k moři, tak jsem se začala strašně těšit i když to nebylo jisté a odpoledne se ukázalo, že to neklapne.. Tak jsem z toho byla nešťastná a k tomu taky ve mě pořád bylo to sklamání z folikulometrie.. Navíc jsem prostě po těch hormonech co beru jak magor - furt se mi chce bulit ani nevím proč.. A to běžně brečím tak 1x do roka? Maximálně.. Ale včera to ve mě bouchlo a já bulila jak malá ☹ No přítel na mě chudák hleděl a furt nevěděl proč řvu.. já vlastně taky tak úplně ne.. ale měla jsem pocit, že jinak ve mě ty emoce snad vybuchnou!

murynka
24. črc 2009

jaspi ahojky jo jo ty pocity znám 😔 😔 člověk pláče a vlastně neví proč...
hele třeba se ještě dovča vyvrbí 😵 😵 asi byste měli někam jet zrelaxovat se a tak...
co ti dali za kapičky maxitrol??

kackark
24. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....čeká chlapečka
Evanek........čeká chlapečka - KO 31.7.
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................35DC
Tercie.....................16DC
Jaspina....................15DC
Strouzek..................15DC
Farmi.......................11DC
Mimina......................6DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
24. črc 2009

Ahojky vlaštovičky moje 😵

Za hodinku jdu na to, ale kupodivu jsem se v noci i celkem vyspala 🙂

Včera večer, když jsme se vrátili, tak nešel net, telka, nic, moc jse mi chyběly ☹

Marti: Natálka je překrásná 😵

Mury: tobě to taky moc se Sofinkou v bříšku sluší a děkuji za to, jak na nás myslíš 😵 😵 😵

murynka
24. črc 2009

kači já jsme za vás napnutá jak kšandy 🙂 dáš hned vdědět na net ?snad nepůjdeš hned slavit ne 😀 😀 😀

jaspina
24. črc 2009

Mury - Alcon. Už jsem před tím měla od praktičky tuším Optalmo- framikoin mast, ale nepomohlo.. Z čeho se dělá v očích zánět? Mě napadlo, jestli mi tam nemohlo nablikat v solárku? Dá se tomu nějak zabránit?
Kači ahoj - budu na tebe dnes myslet! 🙂

kackark
24. črc 2009

Jsem to tele, odeslala jsem to dřív, než jsem dopsala.

Marti: jsem ráda, že Ti dr. dá naději a moc tomu věřím, že si zdravé miminko vybojuješ 😵 😵 Držím ti pěstičky a často na Tebe myslím 😉 🙂

Papu: jsem ráda, že si se ukázala, a co ty, neobjevila si náhodou //? 😉

Dráčku: držím pěstičky, ať jsou jen samé dobré zprávičky. S tou sms nemáš zač děkovat, seš holka hodňoučká 😵

Evi: jak si popisovala ty zrcadla, tak jsem se teda opravdu nasmála 😀 😀 😀

Jaspi: moc dobře si pamatuji co se mnou dělalaly emoce, když jsme se snažili a nešlo to, a to jsem ani nebrala žádné hormony ☹ Přeji Ti, ať se to brzy srovná a hlavně, ať objevíš //.

Andar: Moc, moc dodatečně gratuluji k svátku a hlavně vám oběma přeji zdravíčko a štěstíčko 😵

murynka
24. črc 2009

jaspi bohužel zánětu nezabráníš ☹ to chytíš i vzduchem 😖 to je na tom to nejhorší....
alcon vůbec neznám asi nějaká novinka 😅 😅 no jo už 4 měsíce jsme z oboru 😕 😕 .....
kampak jste chtěli na dovču??

kackark
24. črc 2009

Mury, jaspi, díky 😉

Mury, kdyby se to nějak protáhlo a my se někde stavili nebo tak něco, tak ti určitě písnu sms. Jinak máme odpolko zase docela nabité. Konečně pojedeme s Bessinkou na veterinu. Rozvezeme známým meruňky, protože se letos opravdu urodilo atd.

kackark
24. črc 2009

Jinak jsme včera byli s Bessinkou na přehradě a moc jsme si to užili a je to moje holka statečná zvládla i jízdu na šlapadle a dokonce se jí to tak zalíbilo, že skákala za páníčkem do vody (a jak ho zachraňovala, tak ho chudáka šíleně poškrábala 😕 )

murynka
24. črc 2009

kači ona se bála vody 😕 😕 😕 to náš jak vidí vodu je v ní 😀 😀
je to jste si to krásně užili na šlpadle co 😵 😵 ale bylo strašné vedro....

jinak letos s etoho urodilo fakt hodně poprvé za 7 let co je vysazená meruňka dá meruňky 😵 😵
dělají si srandu že rodí semnou 😀 😀 včéra jak přišla ta průtrž myslela jsem že je po nich ale vydrželi a jsou výbornéééé 😵 😵 😵 tak mám radost....

jaspina
24. črc 2009

Kači dík - snad už příště budou aspoň ty folíky..
Mury, mi jsme si napřed řekli, že letos pojedem jen někam tady nebo po Slovensku. Máme auto tak na rozpadnutí, nikde daleko se s ním pustit nedá..a nové budem kupovat až tak koncem roku.. No a brácha s rodinou jedou se známýma autama do Chorvatska a koupili si teď nové auto a říkal, že ti známí mají nějaké problémy z autem, tak že by jim půjčili to svoje.. Mluvila jsem pak se švagrovou a ta říkala, že ho půjčit nakonec nepotřebovali, tak mě napadlo, že by ho mohli půjčit nám a my by jsme jeli s nima.. Ona říkala, že si myslí, že v pohodě... Tak už jsem se začala těšit, jenže večer volal brácha, že by nám ho klidně půjčil, to jo.. jenže už minule s ním těm známým nestačili a to jim tam ještě pak nějak šplíchla voda do motoru, takže teď by museli pořád čekat - že i proto kupovali nové teď před dovčou. No a že nemůžou chtít po těch známých, aby kvůli nám jeli pomalu, protože oni jedou s malým děckem a mu je v autě zle, tak aby to ujeli co nejrychlej.. ☹ A sami se tam nevydáme - já tam byla jen autobusem..a Jarek vůbec. Jako já to chápu, ale bylo mi to děsně líto ☹
Takže teď nám zbývá buď to Slovensko nebo máme od známých nabídku, jestli nechceme s nima na chatu do Adržpachu. Tak se rozmýšlíme..

murynka
24. črc 2009

jaspi to je nemilé ☹ ale i slovensko je moc krásné 😵 😵 😵 a adržpachy tam je můj sen se podívat 😵 😵
uvidíš že s eurčo nikam vydáte a bude to moc fajn at to bude kdekoliv 😉 😵

jaspina
24. črc 2009

Mury já vím, že se mi určitě i jinde bude líbit. Ale moře je moře..

murynka
24. črc 2009

jaspi to chápu 😅 já byla loni v říjnu a už mám depku 😀 příští rok vyrazíme s malou alespon po evropě 😵

murynka
24. črc 2009

tak kačka už je u dr.moc na ní myslím 😵 😵

evanek77
autor
24. črc 2009

krásné ráno, tady se dnes štěbetá 😉
dráčku, kači,
oběma vám moc držím palce na kontrolu 🙂
mury,
gratuluju k sofince, je to krásné jméno
jaspi,
alcon je jen výrobce no a na trhu je co pracuju já, tj. nejmíň 10let 😀 😀 😀
je mi líto, že původní moře nedopadlo ☹
on i ten oftalmoframikoin je fajn, ale problém je, že je to slabé ATB a ty potvůrky baktrie si zvyknou a příště to nezabírá, pokud tam není alespoň půl roku pauza. A někomu ani pak... 😉 🙂
jestli se ti ty zánětky opakují, je nejlepší požádat na očním o kultivaci, vatovou štětičkou ti vezmou vzoreček slz a mazu ze spojivky (zajedou jemně pod spodní víčko) a zjistí, jestli tam nemáš nějákou odolnou potvůrku. Ono léčit to naslepo někdy vůbec nefunguje.

murynka
24. črc 2009

evi vím že alcon je firma 😉 myslela jsme že začali vyrábět i kapičky 😀 😀 mě to přišlo divný 😀 😀

evanek77
autor
24. črc 2009

mury,
oni toho dělaj hrozitánsky moc, docela expandujou. I jejich rautíky byly rok od roku lepší 😀 😀 😀
jo jo, to byla výhoda mé práce, že se nas firmy snažily podplácet rautama a tak, abychom je brali. no ale to samé nejspíš zkouší i na ordinace, záleleží, koho jste měli jako pilotního dodavatele 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
24. črc 2009

někdy si říkám, že jsem blbá, že jsem po vejšce nešla k farmaceutické firmě, sice dělat obchoďáka je pěkný výdrb, ale ve 30ti už člověk má pozici v kanclu a když je šikovný, bere peníze, jaké jinde ani nevydělá. Švagrovka je doktorka a ta je dnes u farmaceutů vysmátá a to jí ještě uožňují dělat půl týdne z domu. No jo, teď už jsem stará a pohodlná... ale zas mne moje práce fakt bavila, než se totálně rozklížil kolektiv. Ty kolegyně, co tam byly, když jsem šla na mateřskou, tam doufám nebudou, až se vrátím... jinak bych fakt zvážila jinou firmu 😉

jaspina
24. črc 2009

Evi - já taky lituju, že jsem nešla aspoň na laborantku.. Tady ze zdravotnických potřeb taky vidím, jak to funguje.. Není nad to mít dovolené jako dárek a podobně že? 😉

evanek77
autor
24. črc 2009

jaspi,
tak ty už u nás bral majitel, ale i tak je mazec, kolik toho tyhle firmy investují do "odběratelů"

jaspina
24. črc 2009

Evi taky si říkám.. I když lékařům dávají provize, dárky atd. pořád ještě mají zisk. A chudáci pacoši jsou jen obětí toho, která firma uplácí nejvíc. 😝

evanek77
autor
24. črc 2009

asi tak...
mně to stačilo u těch brusinek od tebe, jak jsem doktorce řekla, že jsem si je koupila, tak mi začala tlačit konkurenční šumivý nápoj za dvojnásobek 😀 😀 😀 😀 jo jinak maximální spokojenost 😉

imiska24
24. črc 2009

Ahoj holky,nezlobte se že sem tak vpadám.Myslíte že je v těhu normální mít slabej výtok?
Nebo mám radši zajet k Mudrovi?Díky

evanek77
autor
24. črc 2009

ahoj,
jj, zvýšená sekrece je jeden z příznaků 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru