Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

dracekmracek
2. čer 2009

martinko já právě jím ale nepřibírám no a paní doktorce se to nelíbí,za první tři měsíce mám dole 5kg 😅 ale to je tím že jsem přestala jíst sladké nemám na něj vůbec chuť 😝

Martinko už jsem se tě asi ptala ale kdy jste tak začali kupovat an mimi takové ty větší věci?přebalovák a tak....dohodli jsme se s Jirkou že od sedmého měsíce chci klid a mít vše nachystané....

dracekmracek
2. čer 2009

takže teď budu špatná já že nic neřeknu,a co mám říct když nic nevím 🙄 asi si to mám vymyslet nebo co?

mar26
2. čer 2009

dráčku hlavně klid,nenech se tím rozhodit a nereaguj už na to.....Martinka dala vědět tomu, komu chtěla a teď si zaslouží jen naše pěstičky a to každému musí stačit 😉

Ono se ti to třeba překlopí a začneš už brzy přibírat..na začátku jsem taky moc nenabírala..sice nehubnula,protože mi od 8tt bylo ok a taky to sladké 😅 ,ale pak se to rozjelo a teď mám 9-9,5 nahoře...jak kdy 😀 , včera 9,5 a dneska 9...což je zatím docela ok.

Jinak co se týče nakupování větších věcí,tak taky jsem je měla docela brzy, řekla bych tak od 5.-6.měsíce a v tom 7. už jsme dokupovali spíš jen drobnosti. Teď už nám chybí jen monitor dechu, který chci,ale pro ten jedem v sobotu a bude to vše 😵 ...pak už jen ta náplň do postýlky, jak říká manža 😀

jaspina
2. čer 2009

Katuško proč bys měla být špatná? Někdo ti to napsal? Jako chápu, že se třeba holky s jiných diskuzí, kam Martinka chodí o ni zajímají - ale pokud ví, že si nepřeje, aby se to zveřejňovalo, tak by to mohly respektovat..

kackark
2. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emu
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........čeká chlapečka,KO 23.6.
Kačka..........čeká chlapečka KO 24.6.
Jaspina..................22DC
Tercie...................20DC
Strouzek................18DC
Nella......................16DC
Mimina...................15DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. gentetické vyšetření

jaspina
2. čer 2009

Holky no já kdybych přestala jíst sladké, tak bych nejedla skoro nic 😀 Ale teď se to snažím omezit a jíst zdravěj.. ale když třeba přivezou zákusky ze svatby, tak se neudržím ani náhodou!

kackark
2. čer 2009

Ahoj holky 😉

Kači, já zvracím pořád každý den ☹ Takže na nakupování zatím nemám vůbec myšlenky, ale už se moc těším, až mi bude dobře a budu moc po obchodech řádit 😵

dracekmracek
2. čer 2009

martinko já začínám 4.měsíc tak chci začít 🙂 jako jsem vděčná za to oblečení co máme,do toho jsme dali nejmíň 5000,ale po kouskách asi tři roky zpět 😀
chceme udělat krásnej pokojíček bude to přeci jen jedináček tak ať je rozmazlený 😵 ne to ne,ale ať má všechno 🙂
já stejně cítím že je to holka...nevím proč 😅

a už chci cítit pohyby 😀 občas teda něco cítím ale nevím co to je 🙂 je to jakoby pracovali vnitřnosti....

Jo Marti k tomu přebalováku...přemýšlím o tom,když budu koupat v té vaničce kam pak prďolku položím an osušení?je to sice blbost ale tak mě to napadlo 🙂

dracekmracek
2. čer 2009

Kačenko to je děs teda ☹ to jsem ani nezažila u nikoho....to je mi líto ☹ ale hlavně že miminko prospívá 😉

kackark
2. čer 2009

Kači, jasně pro mimi vše a když jsem doma, tak se to přežít dá. Přesně jak říkáš nejdůležitější je, že jim je dobře. Jinak já si pořád někde vzadu v hlavě taky myslím, že je to holčička, ale pan dr. si byl podle mě 100 procentně jistý 😀 😀

A k pohybům, taky mám občas pocit, že něco cítím a pak si říkám, že jsem asi blázen 😀

mar26
2. čer 2009

dráčku prcka zvedneš do ručníku, podržíš v jedné ruce a přebalovák přiklopíš...alespoň tak si to představuju 😀

kačí snad už se ti to opravdu brzy zlomí a přestaneš zvracet...znám jednu holčinu, co teda zvracela až do porodu 😒 ...sice ne úplně denně,ale párkrát za týden ano...ale to tě nechci děsit, tebe to brzy přejde 😵

kackark
2. čer 2009

Marti, ikdyby to měl být můj případ, tak to pro mimíska ráda vydržím 😉

Když já mám koupelnu dost daleko a budu muset koupat asi v koupelně, protože bych vaničku s vodou přenášela tam a zpět strašně daleko a tam se mi nevejde přebalovák, tak jsem zvědavá, jak to pořeším 😕

dracekmracek
2. čer 2009

Marti dobrej nápad 🙂

Kačenko to je výhoda tohohle přebalováku,vanička je pod ním a má samostatnou výpusť do kbelíku....líbí se mi kolik tam je přihrádek,a hlavně stylově se nám hodí 🙂

mar26
2. čer 2009

dráčku a budeš pořizovat ten co máš v albíčku?

kackark
2. čer 2009

Kači, ale to bych i tak tahala dost daleko tu vodu na nalévání. Jinak to je řešení elegantní 😉

mar26
2. čer 2009

Kačko, tak ono bude asi stačit, když budeš mít sedák do vany...a tam taky prcka zvládneš vykoupat a přebalovák třeba ten,co se dá dát přes vanu, postýlku nebo na pračku,pokud máš plněnou z boku 😉

S tím zvracením je to děs,ale chápu,že to ráda vydržíš 😵

Jinak jsme se definitivně dohodli na jméně a z Terezky bude Natálka......
Kačí a vy už máte jméno pro chlapečka?

kackark
2. čer 2009

Marti, jsem ráda, že dáte Natálku 😵 Myslela jsem si, že to tak dopadne, ale nechtěla jsem se ptát, čekala jsem, až se sama rozhodneš 😉

Pračku mám plněnou ze shora a taky relativně daleko (je to taková chodbová koupelna), ale asi dám vaničku do vany a bude a o přebalováku na vanu jsem nevěděla, vidíš, to je dobrý nápad a je po problému 😉

mar26
2. čer 2009

Kačí ono se ti snad udělá trošku líp a budeš mít náladu řešit výbavu a určitě bys na ten přebalovák narazila..kdo má málo místa,tak je to určitě fajn.
Já mám taky pračku plněnou z vrchu,tak že pro mě by to taky nebylo řešení 😅

kackark
2. čer 2009

No a ještě k tomu zvracení, nejvíc mě štve, že vím, že to dělá ten starý barák a dědovo hospodářství. Jsou chvíle, kdybych nejradši odtud zdrhla 😔

A ještě ta jména: mě se líbí David, Štěpán, Adam - ale ta jsou prosincová, tak mám smůlu, pak se mi líbí Matěj a Vojtík (to se zase moc nelíbí manželovi) a on se zamiloval do Tadeáše, kterého bych přežila. Takže to bude ještě těžká volba.

A holčička by byla asi Laura, napadlo mě to, když jsme čekali na NT a hrozně se mi to zalíbilo.

kackark
2. čer 2009

Marti, on Whirpool asi ani jiné nedělá, viď 😀 😀 😀 Prostě jedeme v jedné značce obě 🙂
U nás je to tak, že máme velikánský barák, ale hrozně špatně řešený, tak místa je pak ve skutečnosti málo a všude jsou samé chodby a do koupelny chodím přes kuchyň.

dracekmracek
2. čer 2009

Kačenko já chtěla taky natálku vybral jí Jirka nezávysle na mě,a moc se mi líbí 🙂

Marti asi ten,ještě jsem koukala na ten IKea ale k tomu by se musela koupit vanička a pod....takže asi ten...

dracekmracek
2. čer 2009

my máme taky whirpool zezhora 🙂 a možná nan ní koupím přebalovací podložku...ale koupelnu máme menší jako záýchod 😝 akorát Jirka nechce do jiného bytu,a tenhle je pidi 🙄 ale dá se to 😀

definitivně jsem vybrala kočárek 😵 ale asi jinou barvu

http://www.kocarky.cz/kocarek-espiro-vector-4-a...

evanek77
autor
2. čer 2009

ahoj vlaštovičky,
to je krásný, tady se řeší výbavička 🙂
já krom oblečení zatím nic nepořizuji, ale máme kolem sebe dost mimin, tak dost věcí asi zkoupíme od známých 😉

mar26
2. čer 2009

Kačí 😀 😀 😀

U mě si to jméno taky vybral manža a mě se teda taky moc líbí....ale když manža si prostě přál tu holčičku,tak jsem to konečné rozhodnutí o jméně nechala na něm

Kačko a Davida jsme měli vybrané u kluka 🙂 , Štěpán je taky moc hezké a Adámka má moje sestřenice 🙂 . Laura je hezké 😉

dráčku nám tam taky barevně pěkně pasuje do toho pokojíku,tak jsem ráda,že ho nakonec máme 🙂

Včera jsem chvilku vozila malou Editku, jsou jí 3 měsíce, tady od jedné maminy z baráku vedle, má stejný kočárek jako my..jen v červené a byla jsem spokojená,tak jsem si to s ním vyzkoušela nanečisto 😅

mar26
2. čer 2009

Ahoj Evi 🙂

Včera mi sousedka půjčila taky odsávačku, Avent ISIS, používala ji asi 14 dní,tak kdyby byla potřeba,tak i tohle mám vyřešené. Sousedka je zlatá 🙂

dracekmracek
2. čer 2009

martinko kočárek máte taky dost dlouho viď?

mar26
2. čer 2009

dráčku kočárek moc hezký 🙂 , u nás by mi byl ale asi na prd 😅 , potřebuju i trošku do terénu, ne nezpevněné cesty a ty malé kolečka vpředu by na to nebyly. Ale kdo bydlí ve městě a nebude s ním jezdit do přírody,tak určitě pohoda. Po našem maloměstě by to bylo taky ok,ale pak chodíme i do lesa atd.

kackark
2. čer 2009

Kači, vždyť já vím, že jste měli Natálku v plánu 😉

Ahojky Evi 😵 My moc miminek kolem sebe nemáme a když už náhodou, tak to jsou lidi, co se s námi nebaví kvůli baráku 😖 Tak to budu řešit mimiaukcí a mimibazarem a tak podobně. Zrovna si říkám, že bych si měla koupit ten pás do auta, ale počkám, jestli tu za chvilku neodrodí nějaká těhulka, co by ho třeba už nepotřebovala, nový se mi kupovat nechce.

Marti, to je moc dobře, že sis kočárek vyzkoušela 😉

Dnes v noci se mi zdálo něco o murynce (teď jsem si na to vzpomněla), ale co, to nevím 😕 😵

kackark
2. čer 2009

Marti, to já k nám budu muset kupovat nejspíše nějakou terenní čtyřkolku 😀

kackark
2. čer 2009

Holky, včera mi s jedním časopisem přišel katalog hraček a my s manželem se zamilovali, do tohodle:

http://www.pompo.cz/detail.asp?zbozi=19153

Akorát si budeme muset ještě chvíli počkat. Ale k nám na vesnici by se to určo hodilo. 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru