Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
9. říj 2009

kači,
bude kočárek, supééééér
strouži,
tak to je paráda, já si koupila sadu 6ti avent lahviček v akci na mimibazaru a savičky pak dokoupím podle toho, jak budu mít mlíko. 🙂

strouzek
9. říj 2009

no já se právě dívala na netu na takovou sadu avent lahviček(4 lahvičky,6 dudlíků k tomu a 1 šidítko a kartáč na mytí láhvy) ale když jsem si teď spočítala kolik dám za tu sadu a kolik za to když to koupím zvlášť tak fakt tady v drogerce to vyjde levněji.

evanek77
autor
9. říj 2009

strouži,
já si je nebrala nové a vyšly mne na 125 celkem, ale bez saviček (dudlíčků), jsem s víčkem

mimina321
9. říj 2009

ahoj kočky 🙂

sarlotta
9. říj 2009

ahojík holčinky🙂
dneska sem řídila náklaďáček- heč 🙂))

mimina321
9. říj 2009

sarlott 😲 ja sa zmôžem tak na bicykel 😅

kackark
10. říj 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 13.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 13.10. NT screening
Papua.........našla // 12.10. KO
Mimina.......................23DC
Farmi.........................20DC
Sarlotta.......................9DC
Jaspina........................6DC

kackark
10. říj 2009

Dobré, víkendové ráno 😵

Tak kočárek je u našich a nic jsme na něm nenašli, tak snad je v pořádku, mám ohromnou radost 😵

Sarlottko, ty jsi ale šikulka, řídit náklaďák 😲 😵

A co jinak máte dneska v plánu?

mar26
10. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Kačko tak super,že už je kočárek pro Tádíka připravený 😵

My dopolko jedem na nákup a odpoledne přijede tchýně..poprvé uvidí Natálku

Od včerejška je Naty zase ta "stará" Naty,tak že je protivka ☹

kackark
10. říj 2009

Marti, a to tchýně bydlí tak daleko, a nebo neměla zájem? 🤐

Já měla po ránu opět rozcvičku jakou jsem ani nečekala, když jsem přišla do koupelny, že se osprchuji, tak jsem myslela, že budu vraždit, tak mám za sebou opět kompletní úklid (spíš desinfekci) koupelny a vytření všech podlah 😝 Ani nevím na koho se víc zlobit, jestli na sebe, že to dělám, na dědu, že dělá bordel nebo na manžu, že to neřeší 😔

kackark
10. říj 2009

A Martinko neboj se, hodná Natálka se určitě brzy vrátí, jen nemá teď své dny.

sarlotta
10. říj 2009

Ahojík holky, přeju hezkou sobotu... u nás je uplakaná- ale jen za oknem🙂)

sarlotta
10. říj 2009

Holky ,,náklaďáček"... takovou nákladní dodávku ... malou ... no ale byl to zážitek 😀 😀 😀 Je z toho fajn rozhled... já jsem prcek a ve feldě musím mít peřinku pod zadkem- tady sem si to užívala 😉

sarlotta
10. říj 2009

Kači možná budeš muset manžu zaučit v desinfikování koupelny, aby věděl co bude dělat až budeš mít doma miminko. On to ten chlap většinou vyřeší až když si to sám vyzkouší jaké to je to dělat.
U nás se koupil nový vysavač, hned jak manža začal pravidelně vysávat- zajímavé, že.
Myčka na nádobí na sebe nenechala dlouho čekat, když jsem neměla čas na nádobí 😀 😀 Musíš ho do toho zapojit, aby si ten pocit frustrace zažil.

mimina321
10. říj 2009

AHOJ 🙂
dnes som len tak narýchlo,mám kopec roboty 😝 a u nás tiež prší a je také jesenné počasie 😝 😝 😝
mar neboj Natinku to prejde 😵
kačka ten dedo je špindír 🙄

dracekmracek
10. říj 2009

ahoj vlaštovičky zdravím vás troufám si říct naposledy vcelku.nemám sílu sedět u počítače,dám vědět po Kačence nejdýl v úterý.moc se všechny opatrujte mám vás ráda

mimina321
10. říj 2009

katuška moc držím palce aby všetko dobre dopadlo

mimina321
10. říj 2009

musíš ísť skôr?nepodarilo sa Lukáška ešte zdržať?

dracekmracek
10. říj 2009

mimi předávají si nás jak pytel brambor,takže v úterý beru tašku a zůstávám tam....nechávají mě jezdit 4 hodiny denně a já už na to fakt nemám...to taky přivodilo to že začínám vypadat na porod.takže teď sedím doma a modlím se aby vydržel a jsem naštvaná na celý svět 🙄

evanek77
autor
10. říj 2009

ahoj vlaštovičky,
dráčku,
co to čtu, pročpak tě takhle trápějí? Ach jo... držím vám všem palečky, lukymu, tobě i jirkovi, ať vás moc netrápí 😉

evanek77
autor
10. říj 2009

kači,
dědu přijedeme koektivně zbít ☹
šarlotko,
tý jo, náklaďák? Jsi v něm vypadala jako panenka, co? 😀

dracekmracek
10. říj 2009

evinko to nevím už jsem z toho tak psychicky na dně,nemám sílu na nic.v pátek jsem tu cestu do Prahy už fak málem nezvládla.si přijdu jako špína. 😒 jsi moc hodňoučká,ty už jsi daleko závidím ti,chtěla bych aby Lukášek ještě vydržel.

evanek77
autor
10. říj 2009

katuško moje, lukýnek už to také zvládne, je trošku napřed, přeci 😉 😉 😉 😉 a zvládl už toho tolik, z mražáčka do takového krásného chlapečka 😉 🙂 🙂 🙂 A naše zdravotnictví bohužel někdy k pláči je, to tě plně chápu a je mi smutno s tebou. Ale neboj, pod stromečkem budete rodina, s lukýnkem i tvojí mamkou, budeš nám posílat krásné fotky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Všechno to dobře dopadne, pevně tomu věřím...

mimina321
10. říj 2009

katuška 😠 😠 😠 to naozaj nieje normálne aby ťa stále takto nechali dochádzať.neuvedomujú si,že je to pre vás stres a únavné 🙄
budem na vás myslieť,snád lukinko ešte v brušku vydrží 🙂

mar26
10. říj 2009

Kačko doufám,že Lukášek vydrží a maminka taky...věřím,že je to náročné,ale Lukášek bude ta nej odměna 😵

Kači tchýně chtěla přijet,nemá to daleko,ale bolí jí noha atd.,atd. tak čekala kdo ji sem přiveze..no comment...ona by to zvládla ,ale prostě to by nebyla ona! Tak že asi tak 😠

maova
10. říj 2009

Ahoj holky, chodím sem teď málo, jste šikulky, že jste si našly nějaké zprávy v únorovkách. Nějak mi dochází síly, jsem totálně vyčerpaná, ze všeho, protivná, naštvaná sama na sebe. Aby to nebylo jednoduchý aspoň v těch jednoduchých věcech, tak asi nevyjde ani plánovaná hysteroskopie, protože mám opět mykózu a nejspíš jí nestihnu doléčit. Ještě teda malinko doufám, že ano, ale nejspíš ne. Ve čtvrtek ještě zavolám mýmu doktorovi, tak uvidím, co mi řekne. Ach jo, těšila jsem se, že aspoň v tomhle budeme mít zase jasno. Tak snad příští měsíc.
Ani v práci nejsou moc dobré zprávy a já začínám malinko propadat beznaději. Naštěstí rozjíždíme tu adopci, tak teď máme uklízecí víkend, aby se tu sociální pracovnici líbilo a snad tohle bude pokračovat bez problémů a brzy se dočkáme miminka touhle cestou.

maova
10. říj 2009

Mějte se všechny krásně, já se zase nějak ukážu.

kackark
11. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 13.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 13.10. NT screening
Papua.........našla // 12.10. KO
Mimina.......................24DC
Farmi.........................21DC
Sarlotta......................10DC
Jaspina........................7DC

kackark
11. říj 2009

Jejku, venku oškivě a tady samé smutné zprávy 😔

Kači, děkuji za IP a věřím, že ikdyby přišel Lukášek na svět teď, tak to hravě zvládne, neboj se, všechny jsme s Tebou a na ty fotečky z podstromečku se těším i já 😵

Martinko, posílám obejmutí na dálku, nemáš to vůbec jednoduché a to počasí asi na náladě nepřidá, ale moc na vás budu myslet a věřím, že se té sociální pracovnici u vás bude líbit a miminko si k vám najde cestu co nejdříve, ať už bude jakákoli 😉 😵

Mar, co k tomu dodat 😔 A jak ta návštěva probíhala, doufám, že už bez dalších problémů 😉

mimina321
11. říj 2009

ahoj bambulky 🙂
u nás počasie tiež o ničom 😝 prší od rána do večera
mao mykozu vyžeň a beznádej tiež 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru