Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
4. lis 2009

Evi, dobrý nápad, jdu na to 😵

kackark
4. lis 2009

Tak jsem ty vaše rady zkombinovala a napsala, tak snad jí to alespoň trošku zvedne náladu 🙂

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
jsi hodná 😉 😉 😉 ono teď murynku asi neutěší nic, to jsou fakt hormony, ale je dobře že ví, že je naše a máme ji rády 🙂 😉

kackark
4. lis 2009

Evi, to je přesně to čeho se obávám. Že se mi třeba začne stýskat nesnesitelně po Natálce a nebudu si užívat tolik Tadeáška, a že se na mě budou dívat skrz prsty 😔 Ale kdo nezažil na vlastní kůži asi nepochopí. Ani manža to moc nechápe 😔

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
já tomíka neskutečně miluju, ale když na něj myslí, tak občas cítím děsný vztek a bezmoc, že jeho bráška nedostal šanci žít... ale myslím, že i když to v porodnici prořvu, tak tohle smutnění se s odchodem hormonů upraví a nám k našim prvním miminkům zbyde jen nostalgická láska ve vzpomínce 😉 🙂 🙂 🙂

farmarska
4. lis 2009

kači neboj, depky maj asi všechny, jsou to ty hormony, jak píše Evi, ale já si myslím, že depčulkovat a smutnit budeš když tak jenom chviličku a pak budeš do malého Tádi zblázněná a zamilovaná až po uši a na nějaký smutýnkování ti nezbude čas 😉 🙂

kackark
4. lis 2009

To já toho svýho broučka miluji už teď neskutečně moc. Jen prostě vím, že měl mít sestřičku a nemá jí a mám takový pocit prázdné náruče. Když mě to včera dostalo a já se rozbrečela v tom autě, tak právě ani manža moc nechápal, když to zlehčím, tak jakoby říkal (určitě si myslel), co chci, vždyť čekám zdravé miminko, tak co víc bych si mohla přát. Rozum to chápe, ale srdíčko neposlouchá ☹

kackark
4. lis 2009

A sama před sebou se za to i stydím, třeba když si vzpomenu na Martinku 😔

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
já včera říkala manželovi, že sis cestou z porodnice také poplakala a on tak hezky řekl: "no jo holky, nebyly jste tam se zlomenou nohou 😉 😉 🙂 ...to je jasné, že to je a bude citlivé"

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
bolest není menší ani větší podle počtu miminek, u každého miminka je prostě strašná. Martinka má i můj obdiv, ale to každá maminka, co přišla o miminko 😉 🙂 Protože každé to miminko bylo chtěné, milované a očekávané...
já byla dost v šoku, když se mne v porodnici ptali: a nějáký potrat na přání? vím, že se zeptat musí, ale...

kackark
4. lis 2009

Evi, tak tahle otázka mě vždycky taky dostane 😔
A tvůj manža má prostě pravda, tahle jizva se nikdy nezahojí ☹

evanek77
autor
4. lis 2009

jsem si dnes četla diskusi pod článkem o porodu Paroubkové... a je mi smutno, jak ji tam ty ženské napadají, že nerodila normálně.

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
on neprotestuje, že tomík bude druhorozený 😉 🙂

evanek77
autor
4. lis 2009

my chodíme na hřbitov a zapalujeme našemu prvnímu svíčku... manžel ho nikdy neviděl, ale myslím, že ho miluje tak, jako já. Byl náš syn, jen odešel moc brzy...

kackark
4. lis 2009

Já zase píšu 😝 To jak jsem rozrušená 😒

Evi, já to nečetla, ale přiznám se, že mi připadá podezřelé, že to bylo naplánované na sobotu 1.11. po 11té hodině. Nevím z jakého důvodu ho měla indikovaný, ale snažím se věřit, že nejen proto, aby se miminko narodilo v tak hezké datum a čas. A ty důvody k indikaci máš víc než závažné, tak se tím netrap 😵

A je dobře, že to tvůj manža tak bere 😵

kackark
4. lis 2009

Můj manža na tohle není. Sám přiznává, že se na to špatné snaží zapomenout. A asi si to nerad z paměti vyvolává, a proto neví jak reagovat, když brečím. Nemám mu to za zlé. Teď mě mile překvapil, že až pojedeme dneska z nemocnice, tak se stavíme na hřbitově a zapálíme svíčku jeho babičce. Nikdy na to nebyl, protože k tomu nebyl vychovávany, tak jsem ocenila, že tohle vzešlo z jeho hlavy.

ba111
4. lis 2009

Ty brďoooooooooooooooooooo!!!!! Murynka už porodilaaaaa!!!!! A taky ve 37 tt jako jááááááááááááá!!!!!!!!
A je to drobeček malinkatej, ta bude krásnááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No jinak na vás všechny strašně moc myslím, na net ale prostě nezbývá čas 😉 . Však poznáte to za chvilinku až se vám drobečci narodí a to jste skoro všechny už na spadnutí 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

Ale ta murynka měla nějakej extra rychlej porod, to nezbývá než jen závidět 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kackark
4. lis 2009

Sms od murynky:

Já vím, dekuji, jste hodné! Moc! Je krásná, je v pořádku! Já také, šití moc nebolí, nekrvácím, takže po této stránce dobrý. Horší ta psychika!! Držte se. Mám vás ráda.

kackark
4. lis 2009

Ahojky Mončo 😵 😵 😵
Vzpomněla jsem si na Tebe jak dlouho si rodila, a když jsem pak četla, jak rychle to měla murynka za sebou, tak jsem byla fakt překvapená 😕 😵

evanek77
autor
4. lis 2009

jů ahoj moni,
co nového?

kackark
4. lis 2009

Holky, tak jsem ustrojená a za chvilku tu mám manžu a zase vyrážíme na kurz. Tak se tu mějte hezky 😵

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
no, hlavně se mějte pěkně vy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kackark
4. lis 2009

Evi, díky 😵
Ale to počasí tady je děs 😝

evanek77
autor
4. lis 2009

u nás sněží...

evanek77
autor
4. lis 2009

ale kamoš na šumavě hlásil krásně 😀

kackark
4. lis 2009

Tady je sníh s deštěm a vítr.

evanek77
autor
4. lis 2009

tak v brně jen ten sníh.... ale včera večer pršelo... každopádně muškáty mi za okny pořád kvetou jako blbé 😀

jaspina
4. lis 2009

Já už teď pro změnu chci, aby MS dorazila - že jsem nervní z toho, že těhule nejsem, tak kde jako je? 😀 JSem fakt pako.. furt něco. Jen mě trochu znervozňuje to špinění v sobotu.. Asi se to může stát - ale já to nemívám a špinila jsem takto mimo cyklus jen tehdy, když mi pak zjistili blbý čípek.. tak tohle snad je jiný případ 😔

dracekmracek
4. lis 2009

Tak ještě jednou chci moc pogratulovat Murynce,a ať se drží kočka určo se to srovná.

Paní Paroubková rodila císařem kvůli úzké pánvi 😉

Kačenko moc děkuju za sms 😉

andara
4. lis 2009

Ahojky.
Murynka to zvladne, jsou to holt hormony: na neprijemnej personal at se vyprdne, za chvilku budou doma a bude lip 🙂 ma svoji princeznicku a jsou v poradku,to je nejdulezitejsi a mlicko se taky rozjede,chce to cas, az bude v klidu tak to pujde jak po masle. 😉

Dracku-ahoojj, doufam, ze se mate s Lukaskem dobre 😉 Myslim na vas porad 😵

A ted neco k cisari atd. - myslim, ze prece neni dulezite jak se miminko narodi-hl. ze se v poradku narodi a maminka ho miluje,to je nejdulezitejsi! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru