Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
20. lis 2009

Holky, musím se jít pomalu strojit a vyrazím do toho města. Musím se stavit ještě pro mamku, pořád jsou chudáci bez auta, tak aby si mohla alespoň nakoupit 😉

kackark
20. lis 2009

A na Vánoce bude Natalince už víc jak pět měsíců 😉

strouzek
20. lis 2009

počkat to jsem nikdy neslyšela že před porodem nastává klid. hm tak to já budu asi jako ty Kači, podle klidu nebudu rodit nikdy 😀

kackark
20. lis 2009

Já mám zatím motivaci, že se mi líbí víc ten střelec a prosinec, ale jak oba datumy padnou a nebude se nic dít, tak už se vidím, jak budu nervozní 🤐

vlastovka385
20. lis 2009

Terci, no neteče, teďka už vůbec ne, mám mlíka tak akorát, a ani na začátku po porodu mi mlíko moc neprosakovalo, jedině v noci, to jsem se musela převlíkat, ale jinak ne, ani jsem nemusela nosit ty vložky do podprsenky. Asi nějak dobře těsním nebo co 😉 .

kackark
20. lis 2009

Úplně si vybavuji, jak i dadunka měla strach jestli je malý v pořádku, že moc necítí pohyby a Tadeášek se brzy narodil 😉

kackark
20. lis 2009

Vlaštovko, prostě to máš dobře zregulované, vytváří se přesně to co má 😉

kackark
20. lis 2009

Holky, už fakt musím 😀

strouzek
20. lis 2009

kači podle mě si ještě hodně klidná nebo aspoň tak vypadáš, počkejte mě, já si včera zadala do nějaký těhukalkulačky kolik zbývá tt do porodu a bylo tam číslo 16 tt a já začla hysterčit že nic neumím, nic nevím, okna furt nemáme, pokažená hadice na vysavači atd. a už to jelo, jak překročím 35 tt to uvidíte ten hysterák co budu mít že se nic neděje a nevím kdy to přijde.
stačil teď kočár, manža byl u tchánovců jestli platí že ho zaplatí , že prej jo ať ho objednáme až za týden dva a bla bla přitom slibovali že ho objendáme v říjnu tak já hysterák, jsem vnoci vzbudila manžu z brekem že určo to prodlužují naschvál , že kočár chci a to teď hned protože co je doma to se počítá, takmanža v 7 ráno volal tchýni že mám hysterák tak tchýně volala mě že teda si ho mám objednat když to nevydržím tak je objednanej a já už 4 dny okusuju nehty nedočkavostí na příští týden kdy už přijde. 😀

vlastovka385
20. lis 2009

Strouži, nic si z toho nedělej, já jsem taky kolikrát přemlouvala Tibora, ať kopne, protože mě chytla panika, že ho necítím. To je normální 🙂 .

strouzek
20. lis 2009

vlaštovko dobře těsníš jo 😀 😀 no máš štěstí já se hrozím toho jak mlíko bude skříkat podle vyprávění ostatních

tercie
20. lis 2009

Vlaštovko to máš teda super zařízený, já jsem byla při kojení vlastně jenom u švagrový a ta musela mít furt vložky v podprdě, ve sprše vyprávěla jak to z ní stříká, manžovi při sexu do oka a takový zážitky 😀
Holky přijela mi návštěva, přijdu později 😉

strouzek
20. lis 2009

ty bláho stříká do oka jo? no teda to já asi nepřežiju, manža se na to těší ale mě to přijde nechutný. jednou mi říkal spolužák že řekl svojí kojící segře ať mu dá napít jako ne z prsa ale do skleničky a i z toho mi bylo zle 😖

vlastovka385
20. lis 2009

No je fakt, že nám třeba říkala asistentka na kurzu, že když by se nám udělala retence v prsu, tak to můžeme dát odsát manželovi, ale můj by to teda nedal, on se aji při sexu bradavkám vyhýbá, že jsou teď Tiborovy, což mě pěkně štve, protože jsem hodně vzrušivá na bradavkách. Ale jinak jsem to chutnala, ať jako vím, co dávám Tibušovi k jídlu, a je to takový sladký, ale spíš nijaký.

strouzek
20. lis 2009

vlaštovko pro mimi jo to beru ale pro někoho jinýho třeba i pro manžu mi to přijde divný, můj manža se jednou zmínil že se těší jak mi bude cumlat prsa až budu kojit, bože bych ho zabila 😖

dracekmracek
20. lis 2009

Martinko to je hrozný jak to letí,mám v živé paměti tu fotku jak malinkou držíš v náručí v porodnici 🙂

Kačí mě taky čekají nákupy,jako každý pátek 😝 zítra bych chtěla upíct aspoń jedno cukroví,pak to asi nedám 😅 dneska jsme se s jirkou smáli že je to naše poslední páteční snídaně ve dvou 😵

strouzek
20. lis 2009

dráčku no to jo , poslední volný pátek a od příště už jen rodinné nákupy s mimi 😀
já taky chci na nákup, sice nemám vycházky ale prý se na PN prvních 14 dnů chodí na kontroly jen od zaměstnavatele, no a to nikdo nepřjde na kontrolu, takže toho chci využít, už jsem nebyla na nákup dlouho , chodil jen manža co jsem nemocná a je to vidět,doma sice milion sušenek , chipsů aj. ale ani těstoviny ani rýže a nic. 😀

dracekmracek
20. lis 2009

strouzku já jezdím s taťkou,vždycky mě vyzvedne tady u nich a pak hodí domů,sice síla to vytáhnout do schodů,ale jsem mu moc vděčná.jirka jezdí v noci tak nevím co bude chudák příští týden jíst 😅

mně nepřišla od 16.1.kontrola žádná.v pondělí jdu na ossz vyřvat si peníze,ty mě zase hnou žlučí...jako nechat mě bez peněz 🙄

strouzek
20. lis 2009

jo tak to je dobře, já taky pojedu s doprovodem ale s manžou, ten poveze košík, zaplatí to ze své karty a pak to vynese do schodů 😀 chodíme takhle na nákupy co jsem těhu, na ty malé pro pečivo si chodím sama ale tahat ty víkendové zásoby to bych se bála. tahala jsem to akorát když bylmanža na služebce a to musím říct že jsem si pak nadávala že jsem to přehnala , břicho mě bolelo a bála jsem se o mimi

fakt žádná? to je dobrý, mě loni za ty 2 měs. přišla jednou ale to zrovna v den kdy už jsem jí neměla. jakože mi skončila den předem ale kontrolorovi to neřekli tak koukal jak blázen že jde na kontrolu a já už nemám nemocenskou 😀 jinak ale co jsem slyšela tak jiným holkám v těhu třeba přišla kontrola i 5x

dracekmracek
20. lis 2009

ne ani jednou,a musím říct že jsem vycházky absolutně nedodržovala. 🙂

jaspina
20. lis 2009

Chvilku jsem tu nebyla a tolik mi toho uteklo? Tak já se taky hlásím do klubu závislaček na kalhotkách 😀
Strouži nenapadlo tě někdy napsat knížku? Jako ty kdybys popsala své pocity ze snažilkování, těhotenství a ze sexu, tak to by musel být bestseler! Já osobně bych si ho koupila jako první! 😉

strouzek
20. lis 2009

jaspi a víš že napadlo? teda ne mě ale už mi to říkalo plno holek ze štítky atd. že kdybych konečně napsala popravdě co cítí každá druhá snažilka ty depky, výkyvy nálad, hokus pokusy při snažení , hysterie v těhu atd. tak že bych byla slavná jak blázen bo by si to koupilo plno z nich 😀
je fakt že nebýt koně přijdu si jak magor, protože z mých kamarádek to nemá žádná. většina mých kamarádek dítě nemá a neplánuje, ty co mají tak všechny těhu hned, všechny testovali až po vynechání mrchy, koupili si test, neřešili značku testu , jednotky, zkusili jeden a šli k dr. , neřešili pocity, příznaky,pohyby atd.
jen já blázen miliony testů ovu i těhu, při snažení jsem zkusila taky vše, dokonce i zaříkávání (dala jsem si pod polštář ponožečky, bodýčko a dudlík pro mimi a říkala jsem "jsem připravená na mimi, přijď k nám) nebo to jak jsem šla k léčiteli atd. o tom jak jsem testovala 5 dnů po ovulaci, vytahování testů z koše atd. bože to by bylo na román na pokračování 😀 😀 😀 😀

dracekmracek
20. lis 2009

já jsem taky chtěla napsat knížku 🙂 pokaždý když se někde svlíknu(samo jen u doktora 😀 )musím mu odvyprávět celý příběh,takhle bych strčila knížku a konec 😀

strouzek
20. lis 2009

dráčku no ty taky bys mohla napsat pěkně tlustou bichli co?? myslím že my všechny co jsme tu bychom obohatili českou kulturu 😀

strouzek
20. lis 2009

holky mě se hrozně líbí jak jsem na koníkovi známá díky testům. mě už psalo plno lidí že to vidělo a co mě to napadlo, nebo jsem přišla do nějaké diskuze a tam prej" jo ty jsi ta s těma testama" a všichni věděli o koho jde 😀

evanek77
autor
20. lis 2009

téééda, já než nakojí, přebalím, uspím tak tady nestíhám dočítat 😀 😀 😀 😀
marti,
díky za rady s bradavkama, vyzkouším, mám už tuším i letáčky k té mastičce s lanolínem... někde 🙂
já bez podprdy chodit nemůžu, jednak malého přes okno sluním a je nám vidět do pokoje, jednak by mi prsa asi upadla, ještě že podprsenka existuje 😀 😀 😀 musím nastudovat, jak vlastně kojit, v porodnici se s tím nepárali, když jsem jim ukazovala modřiny, jak mě malý pokousal, tak mi řekli, že to mám zkoušet jinak 😀 😀 😀, že na to prý přijdu 😉
dráčku,
jo jo, také si občas přijdu jak kolovrátek vysvětlit, co mi je (teda teď už bylo)

jaspina
20. lis 2009

Strouži vidíš - mohla bys to mít včetně fotek těch testů 🙂 jako já bych si to fakt přečetla s chutí. Miluju tvůj způsob popisování 😀 A některé věci - např. sušenka pod rohožkou u manžela apod. - nezapomenutelné 😀
Fakt si myslím, že by se to prodávalo. Mě to vždycky naprosto dostane a tlemím se u PC jak pako.
No nic, půjdu domů, tak se mějte krásně a užijte si víkend. Snad bude sluníčkový 😉

evanek77
autor
20. lis 2009

jaspi,
jo jo, sušenka pod rohožkou se chytla báječně 😀 😀 😀 😀

strouzek
20. lis 2009

teda holky vás tak sušenka zaujala jo? 😀 já už na ní ani nepamatuju že jsem vám to psala 😀 jo to byli časy, zásoba bebe sušenek ale manžu jsem měla pod dohledem 😀 teď mám taky metody, už ne sušenky ale kontrola orgánů 😀 no co nebudu se stydět, když jde manža na pivo tak mi normálně ukáže ehm koule, přijde a ukáže znovu,jakože nevyplýtval zásoby, no a moje kamarádka mi dala tip že prej chlap po sexu se pozná že má zarudlou špičku tak kontroluju vždycky když jde manža někam večer, nebo mě chytne žárlivost. chudák manža no jo ale ani nekecá, přijde domů a stahuje gatě 😎

strouzek
20. lis 2009

jaspi tak hezký víkend, taky bych se měla jít chystat na ty nákupy, umýt hlavu a hlavně se trošku namalovat ať se mě manža nelekne, co jsem doma tak jsem zvlčila 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru