Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

skritkova
15. únor 2010

Evi, děkuji za informaci😉

skritkova
15. únor 2010

Jo jo, sice byly na začátku nervíky, ale od plodovky už jsem klidná 😵 A jakpak se jinak máš? A jak se Ti líbí v Praze? Já jsem asi 3 roky bydlela v Kralupech, ale nakonec jsme se přece jen vrátili blíž Moravě 😉

evanek77
autor
15. únor 2010

no, mám tu manžela a nemám tu kamarádky z Brna.... nic není dokonalé 😀 😀 😀 ale ano, líbí.....

evanek77
autor
15. únor 2010

a nervíky s plodovkou mi povídej.... uf, ještě že mi tu výsledek spinká v lehátku 😉 takéuž za chvíli budeš mít Alenku doma

skritkova
15. únor 2010

Tak to je fajn 😵 Já tam právě tehdy byla taky s manželem (to jsme ještě nebyli svoji) a tam jsme spolu právě začínali, takže to bylo nádherné, ale oba jsme z Moravy a postupem času nám jaksi začala právě ta "Morava" jaksi chybět... Ale ze všeho nejdůležitější je, že jste všichni zdraví a spokojení a když má tohle, může být kdekoli 😵 😵

mimina321
15. únor 2010

evi ahoj 🙂 moc vám to sluší,najme na tej fotke kde ste všetci 3 😵
skrítková dakujem za povzbudenie,ja sa už tiež neviem dočkať toho marca 😵 skúšam zohnať injekcie na iui-skúsime to ešte kým pôjdeme do ivf 😵

skritkova
15. únor 2010

Ty sis to prožila taky a ještě mnohem víc... Ale ten "výsledek" za ty nervíky stojí, viď? 😉 Už se na Áju moc těšíme, těhotenství si teďmůžu užívat, je to nádhera 😵 😵 😵

evanek77
autor
15. únor 2010

mimina,
děkuju, budu moooc držet palce 😉 😉 😉

evanek77
autor
15. únor 2010

skřitkova,
budeš mít letní princeznu 🙂

skritkova
15. únor 2010

Březen už je za dveřmi, Mimi, paráda 😵 To ivf je u Vás asi hodně drahé, viď? 😒 Já věřím, že Vám to vyjde přes iui, a že ivf ani nebude potřeba 😵 Mocinky moc Ti to přeju, i Jaspince, jste tady všechny tak fajn holčinky...

skritkova
15. únor 2010

Evi, jo jo, zrovna včera jsme se tak s manžou bavili, že jsme zvědaví, kdy se Ája rozhodne vykouknout... 1.6. - den dětí - by bylo krásné datum... Ale na tom nezáleží, hlavně že bude malá v pořádku a bude zdravoučká, na ničem jiném nezáleží 😵

mimina321
15. únor 2010

evi 🤐 😵
skrítkova no je drahé,ale čo už....len aby z toho bolo miminko 🙂

strouzek
15. únor 2010

brý večer holky
koukám evička se za náma přišla podívat, tomášek už má 3 měsíce? bože to není možný jak ty dítka rostou.

mimi já věřím že se vám umělko povede hned na poprvý a nebude jedno miminko ale třeba rovnou dvě 😵

skřítku neboj určo budeš mít cukrovku v pořádku a když ne tak se to dá vydržet. 😉 já to teda nejdřív šíleně obrečela pak odepkovala, no neříkám že mě dieta teď neštve ale dá se to přežít. 😉 mě spíš než dieta většinou vadil nepříjemný doktor který mě buzeroval i když jsem se snažila fakt dietu dodržovat. každopádně že je to dědičný no to je, to mi řekli několikrát u nás to má v rodině každej druhej člověk a doktor mi řekl že to je jasnačka že to jsou hold geny. ale neboj ty sis smůlu vybrala už dávno 😉

skritkova
15. únor 2010

Mimi, přesně tak 😵 Já to nemyslela zle... Moc Ti přeju, aby už to teď vyšlo, Tobě i Jaspince, ať je tabulka kompletní 😵

dracekmracek
15. únor 2010

ahoj vlaštovky,

strouzi nelekej se ještě jsem se nedostala na poštu,Lukášek je marod.ale pošlu ti to 🙂

holky nemáte některá zájem o věci na mimi holčičku?Kamarádce malá vyrostla a má fakt krásné věci🙂

evinko jste krásná rodina🙂

a co jaspi?

farmarska
16. únor 2010

ahoj holky, jelikož je tercinka zaltíčko, včera mi opět přeposílala vaše vzkazy a když vidím, jak tu na mne všechny myslíte, nedá mi to a musím vám alspon osobně poděkovat a pozdravit vás.
Mám vás všechny moc ráda, jste moje sluníčka, moc se raduju z vašich uspěchů a jen co mi nebude psychicky na umření, určitě přijdu zase mezi vás, tak na mne nezapomeňte 😉
Zatím mi je pořád strašně, ještě je to moc brzy a tak to moc bolí, každej den se budím s tím, že to byl snad jen blbej sen..no nebyl. Je mi smutno a prázdno. Porod nebyl nic moc, ale proti tomu, jak mě to ted rozervává uvnitř, to nebylo nic. Ale jednou bude zase líp, vím to. Tak vyčkávám. Jednou se určitě dočkám zdravého mimi. Doufám! Jen se bojím, aby se to neopakovalo.. nevím proč se to stalo a kde vzít jistotu, že se to nestane zas, že.., co když je v něčem nějakej problém- chyba... No motá se mi toho ted v tý mý makovici plno otázek. Snad mi na něco budou umět odpovědět. Ted momentálně řeším prsa, pořád mi z nich teče, je to už otravný, prášky jsem na to už sežrala, chladím, stahuju.. Dnes jdu na kontrolu a taky na přeměření tlaku, páč ho mám nehorázně vysokej, tak doufám něco s mudrem vymyslíme. Holt hormony se mi zbláznily! Jako v klasickým šestinedělí, jen toho pláče je víc než smíchu. 😅
Tak se zase mějte, kočky moje a buďte na sebe opatrný!
Prosím prosím, až budete někdo dělat tabulku, zrušte mi tam to..že čekám chlapečka. Už to není pravda.

sarlotta
16. únor 2010

Farminko ahoj, moc mi tu chybíš. Ten tlak je na houby 😒 Tak se poleč, odpočiň a nakukni, třeba nějaký ten úsměv vykouzlíme. Když se Ti to stalo, život se tu opravdu zastavil, tomu se nedá uvěřit a všechny ty otázky se nám v hlavách honí taky, proč.... drž se, je mi to líto ☹

tercie
16. únor 2010

AAAA tak jsem vám aktivně chtěla kopírovat zprávu a Farminka psala i sem, to je dobře 🙂 Tak vlastně všechno víte 😉

Co Jaspi, nevíte o ní někdo? Máte někdo na ní telefon?

Dneska jsem se dokopala konečně k zubaři na prevenci v těhu 😀 tak na poledne jedu, snad mi nezjistí v tý puse nějaký zvěrstva 😀

Dráčku ať je Lukáškovi brzo líp!!!!!! 😉 Moc ho zdravíme 🙂

Evi Tomášek krásně roste, a ta fotka jak tam má vykulený kukadla je nádherná 😀

Strouži za páááááár co? 😉 Blíž k Nelince a pořádnýmu dlabanci 😀 Jak pokračujou přípravy?

mimina321
16. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku, 16.2cukor,8.3 ko
Sarlotta........našla//22.2TT,1.3ko,19.3 velký utz
Jaspina.........8dc-po laparke
Mimina..........15dc
Farmarska

mimina321
16. únor 2010

farminka ahoj zlatíčko posielam pohladenie po dušičke 😔
skritkova držím palce aby dobre dopadol cukor 😵 dnes budeš mať sladký deň 😉
terci k zubarovi 😝 😝 😝 ja sa ich bojím po tom zápale okosnice ešte viac-u nás je to povinné 😝
katuška 🤐 tebe aj Lukáškovi 🤐
dnes tu moc nebudem ideme na pohreb tak sa opatrujte 🙂

mimina321
16. únor 2010

astouži a brala by som aj 2 😵 mala by som vystarané 😵

papua
16. únor 2010

Ahoj zlaticka,
Farminka nasa 😢

Evinka: ahoj moja, ste nadherna rodinka, ani neviem na koho sa Tomasek viac podoba...🙂!

Mimi: urcite skuste iui este aspon raz🙂

Dracku: nech sa Lukasek uz vyzdravi...posielame pohladenie!

strouzek
16. únor 2010

ahoj holky

dráčku to neva já jsem si to říkala že si to buď neposlala, hlavně že se to neztratilo, i tak si moc hodná takže fakt pohoda a pošli to až budete zdravoučcí 😉 s těma hadříkama no já bych měla ale fakt na ty první měsíce mám věcí až moc, spíš bych pak potřebovala věci na větší holčičku třeba od půlroka nahoru to bych koupila něco ráda.

farmi ahojky jsem ráda že ses ozvala, denně na tebe myslím jak ti asi je kočenko, uvidíš bude líp jako dobře nebude asi nikdy ale naučíš se s tím žít, koukni třeba na evanka nebo maovku taky si prožili svoje, evička se už dočkala svého tomáška mao se snad taky dočká někdy svýho štěstíčka stejně jako ty. hlavně se drž, máš Robíka a manža a máš nás , sama na to určitě nejseš, jednou se to miminko podaří věřím tomu. tohle byla prostě jen debilní náhoda a svinskej osud. 😔

tercie dobrý dobrý teď už ani moc nepřipravuju, vše je nachystaný tak spíš doma denně uklízím pořád si v hlavě promítám co ještě zařídit jestli jsem na něco nezapoměla, tento týden mám naplánovaných plno návštěv a dvě kafča v pizzerce s kámoškama abych je viděla ještě před porodem protože pak se nikam dlouho nedostanu. hlavně se ale těším na příští týden na pondělí, to jdu na gyndu tak jsem zvědavá co a jak čípek jak se pohnul dopředu a odpoledne máme návštěvu porodky, jak jsem se netěšila tak se i těším když teď vím že budu rodit u nás a ne v hnusné ostravě.

mimi třeba to dvojčátka fakt budou, nejsou tu žádný u nás vlaštovek tak by to bylo krásný 😵 já jsem ve dvojčátka doufala v rodině je máme z obou stran a taky jak jsem našla super silný test už 13 dpo tak jsem trošku doufala že by to snad dvojčátka mohli být že je tam víc hcq ale bohužel. no ikdyž teď si říkám že ještě že je tam jen jedno, i tak je to záhul na tělo i peněženku 😅

monkula
16. únor 2010

Ahojte..

Farmi, aj mňa to veľmi mrzí.... keď som s ito prečítala.... keby MM nesedel vedľa mňa, plakala by som ako decko... nech sa Ti rany na duši čo najskôr zahoja, máš pre koho žiť.. máš krásneho synčeka a my sme tu stále pre Teba, v dobrom a jv zlom...

Strouži, Tebe to ale uteká.... ja som v 36 tt už rodila... ale ty nemusíš 😀 😀
Mimi, vidíš, aj aj so mTi prorokovala dvojičky, tak je rozhonuté, budeš prvá vlaštovička s dvojičkami 😀
Evi, Tomík je nádherný.... 😵

strouzek
16. únor 2010

ahoj monkul no nestraš stačí že straší doktorka, my čekáme na jaro a hotovo takže 40 tt to jistí 😀

ewulin
16. únor 2010

Ahoj holky,Jaspina mně prosila abych vám tu napsala:tak už je po laparce,dren v břiše bolel a nevyhlo se jí ani zvracení 😝 ...dnes jí dren vytáhli u toho prý řvala jako pardál,výsledky laparky dopadly dobře nikde jí nic nenašli,jen teď neví jak to bude dál,jestli jí budou dávat hormony nebo je pošlou do Caru.Mám vás všechny moc pozdravit!

strouzek
16. únor 2010

ahoj ewul díky moc za zprávu o jaspince, chudáček tolik bolesti ale má to za sebou je to holka šikovná určitě to zvládne. hlavně že nic nenašli, třeba to teď jak je to profouknutý pomůže a bude mimi hned i bez Caru. když s ní budeš mluvit že na ní moc myslíme a držíme palečky a těšíme se až bude zase s náma koníkovat.

skritkova
16. únor 2010

Ahojky holčiny,

Strouži, díky moc za útěchu, já si včera Tvýho příspěvku jaksi nevšimla... No snad dopadnou výsledky dobře, uvidíme...

Každopádně to sladký "cosi" nebylo tak strašný, ale jak nejsem vůbec zvyklá sladit a pít cokoli sladkého, tak jsem opravdu jednu chvíli myslela, že sestřičce ten kelímek vrátím znovu naplněný 😝 Ale dalo se to zvládnout, takže Papu, na zítra držím palečky a žádný obavy 😉

Farmi, moc na Tebe myslím, kočenko a posílám pohlazení po duši, snad Ti bude brzy aspoň maličko líp a zase přijdeš za námi 😔

Je fajn, že už to má Jaspi za sebou a na nic nepřišli, teď už ten mimísek určitě brzy přijde, moc tomu věřím a držím palečky 😵

strouzek
16. únor 2010

ahoj skřítku neboj bude to dobrý, mě třeba ten sladký hnus moc chutnal, všichni se tam ošklíbali a já si chtěla pomalu přidat. 😀 a to jsem v těhu sladký vůbec nesnesla a hned jsem ho zvracela ale tohle jsem přežila. o to větší překvápko pak byla cukrajda, ale jak říkám buď jí nemáš a když jo tak se to fakt dá přežít. občas si zadepčíš nad koláčkama v obchodě, ponadáváš na život jak je to na hov.o být těhu na dietě ale jak říkám když jsem to přežila já nenažranec tak to přežije každej. já se hlavně bála inzulínu kvůli toho že mi hrozil kvůli toho císař ale teď mi řekli že inzulín nedostanu a mám to za pár tak už cukrajdu tolik neřeším.

mimina321
16. únor 2010

ewulin moc dakujeme za správy od jaspinky 🙂 tak to dobre dopadlo,nech sa nám rýchlo zotavý kočka 🙂
monkul berem čo si mi vyprorokovala 😀 😵 otec bol z jednovaječných dvojičiek tak šanca by bola 😅
skrítková tak cukrajda je za vami 🙂
stouži ty už to máš za pár čo tam po inzulíne 😵
papu zajtra moc držím palce 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru