Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
2. bře 2010

dráčku to je super je to šikulka. jak je to teď s tím očkováním? pořád se mluví o tom prevenaru a pak o jiné vaxcíně a řeší se která je lepší, pak se řeší že by to měla platit pojišťovna fakt o tom nic nevím doufám že mi to pak řekne doktor co kdy a jak

dracekmracek
2. bře 2010

strouzi nám dali ten prevenar,je zdarma,teď jsme dostali první vakcínu a za měsíc bude další.pak je ještě jeden nový prevenar,četla jsme o tom v časopise.

strouzek
2. bře 2010

aha no já jsem slyšela že je problém s tím že dr. tonechtějí nakupovat za svoje a pak si to nechat proplácet tak je celkem kolem toho zmatek tak doufám že do doby než půjdeme naočkovat malou už to budou mít vyřešené

dracekmracek
2. bře 2010

aha tak to já nevím,sestřička nachystala hexa tak jsem jí řekla že chci i prevenar,tak jedno dostal do jedný půlky a druhé do druhé chudík.Už spinká

strouzek
2. bře 2010

no já právě fakt vůbec neví na jaké očkování se chodí povinně a na které se může a nemusí , není na to nějaká příručka na netu?

kackark
3. bře 2010

Ahojky kočky 😵

Strouži, jestli se nepletu, tak to druhé očkování je Sinflorix (nevím jak se píše) a má úplně stejné složení jako prevenar, jen ho vyrábí jiná firma a asi záleží na dr. kterou tu látku odebírá (moje mi řekla, že má právě jen sinflorix) a od dětského primáře mám potvrzeno, že se jedná o totéž, a je tedy jedno, co miminko dostane 😉

strouzek
3. bře 2010

dobrý ránko

kači díky za vysvětlení, já právě jsem koukala na koně na jedno téma kde se to hrozně řešilo co je lepší tak jsem z toho byla zmatená. můj dr. mám pocit dává prevenar protože k němu chodí švagrovka s mimčem.

sarlotta
3. bře 2010

dobré ránečko 😉

jaspina
3. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes měla jet s Jarkem na krev na tu genetiku, ale přesunuli jsme to na zítra - to mám i kontrolu, tak to vezmem při jednom. Navíc dnes jsem měla strach jet kamkoliv... Po té laparce se mi asi nějak rozhodilo trávení, tak jsem si nechala koupit Gutalax. Děs!!! 😀 Měl se brát večer, tak jsem to tak udělala, ale ráno furt nic, tak jsem si vzala ještě ráno a celé včerejší odpoledne i večer jsem trávila víte kde 😀 😝

sarlotta
3. bře 2010

jaspi chuďátko🙂 ale pomohlo🙂)) kam jedete ? do Zlína ?

mimina321
3. bře 2010

jaspi 😀 ako hovorí sarlottka hlavne,že pomohlo 😵

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//1.3ko,19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Mao..............našla//
Jaspina.........24dc-po laparke
Mimina..........29dc
Farmarska

sarlotta
3. bře 2010

ahojík mimi🙂 dám si s Váma kafe holky🙂

u nás pořád jaro 😎 😎 bála jsem se sněhum ale asi už nehrozí, na teploměru 15 a sluníčko, trochu pofukuje studený větr, ale už dělám pořádek ve skříni 😉 😉

jaspina
3. bře 2010

No pomohlo to víc než jsem chtěla 😀 Jo a máme to ve Zlíně na Prediku

sarlotta
3. bře 2010

jo v Prediku jsou perfektní 😉

jaspina
3. bře 2010

Sarlott já vím - tam pracuje moje doktorka, takže jsem tam byla i na UTZ - když to vyšlo na pátek.

mimina321
3. bře 2010

kde sa všetky dneska túlate? 😲

maova
3. bře 2010

Mimi, já jen nakukuju, ale děsně tajně 😀

mimina321
3. bře 2010

mao ahoj ja že som sama

mimina321
3. bře 2010

tak ako sa máš ?si vôbec ešte tu?

dracekmracek
3. bře 2010

Mimi 🤐

my jsme dnes radši doma po tom očkování ale napátou čekám mamku pomůže mi s koupáním je moc hodná.Malej je zlatíčko doma vůbec nejsme,a tak si celý den hraje a spinká skoro o něm nevím.

martinko ahoj kočičko

na primě bude začínat seriál o klinice asist.reprodukce 😅

mimina321
3. bře 2010

ahoj katuška 🤐
to robíš dobre,že si doma po očkovaní môže byť reakcia...aj teplota
škoda primu zrovna nemám v programovej ponuke 😒 ale inak okolo 50programov 😅

dracekmracek
3. bře 2010

mimi to je škoda ☹ myslím že to bude mít velkou sledovanost.Lukášek je zatím bez teplot ale pořád pospává,teď spinká už docela dlouho v křesílku.To bude noc 😅

mimina321
3. bře 2010

no priznávam pozerala by som aj ja 😉
katuška Lukáško je zlatíčko 🤐

dracekmracek
3. bře 2010

to je🙂a já už se nemůžu dočkat tvého zlatíčka 😵

mimina321
3. bře 2010

katuška priznávam sama sa neviem dočkať 😅 už len jeden cyklus a konečne sa začne niečo diať 😵
gonal mám už v chladničke,na 2 iui -dufam,že aspoň jedno sa zadarí 😉

dracekmracek
3. bře 2010

budeme na vás s Lukáškem myslet tak se určitě zadaří 😵

mimina321
3. bře 2010

katuška ked to bude pred tak určite poprosím všetky lastovičky aby silno držali palce 😵
dnes snorím na nate,ideme na 50 v máji a poterbujem niečo pekné na seba aj som ponachádzala,ale v anglicku asi objednám 😵
chcela by som nejakú slávnostnú blúzku a gate 😅 nech sa nám dobre tančí 😅

maova
3. bře 2010

Už jsem zase tady, jen jsem se přemístila domů 🙂 Měla jsem se ségrou domluvené nehty a ona si někde courá.

mimi, mě je dobře, tak nějak úplně netěhotně. Včera mě jen to břicho pobolívalo a jinak už nic, až se mi to zdá divný. Jen bych pořád spala, ale to může být i celkově únavou, jak pořád něco dělám.
A to je jasný, že budeme držet palce, strašně moc 😵

Katuško, to je dobře, že je Lukášek tak hodný 🙂 a mamince je dobře?

Tak už je tu ségra, tak zase na chvíli mizím.

murynka
3. bře 2010

mao ted jsme koukla do pasu TP 2.11 🙂 😵 to jsem rodila já moc držím palečky at to dotáhnete do konce!!!!!!

dracekmracek
3. bře 2010

Martinko jen dělej nehty dokud můžeš 😀 já má náčiní zaprášené 😀

dneska dávají na nově tu Vizitu.Budou operovat mimi ještě v bříšku a pak po narození.To nevím jestli se vydržím koukat.
Lukášek mi normálně usnul před koupáním tak jsem ho vzbudila nakrmila a spinká v postýlce.
Martinko u maminky to jde,hlavně kvůli Lukáškovi bojuje.Nikdo by neuhodl čím prochází,vypadá perfektně.Fakt s narozením Lukáška rozkvetla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru