Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

dracekmracek
9. bře 2010

strouži to jsem měla přesně,ajko by mě dole někdo kopnul 😝 myslela jsem na tebe ve dvě ráno 😀

jaspina
9. bře 2010

Strouži někteří doktoři by patřili zabít! I když mě kdyby řekli dopředu co mě čeká při tom tahání drénu, tak ho tam mám buď do teď nebo by mi museli dát znova narkozu 😀 Ale tohle je něco jiného - měli by se tě zeptat, jestli to vůbec můžou udělat..

dracekmracek
9. bře 2010

jaspi no to taky muselo být 😔 🙄

fakt je jejich povinnost to říct....

strouzek
9. bře 2010

ve dvě ráno? člověče koči a já si říkala proč nemůžu spát 😀 😀 kolem 2-4 hodiny jsem čumákovala do zdi a honila myšlenky ale ani ne tak o porodu jako o té holce ze včerejška co šla na potrat tak jsem si zavzpomínala pobrečela a pak jsem usnula.
jaspi já se drenů taky bála jak čert ale nic jsem necítila jenže to byl krk a ne břicho to je jasný. ženský si toho musí vytrpět co? já tvrdím manžovi už pár týdnů že druhé mimi hned tak nebude že prostě na to nemám fyzicky ani psychicky že si chci dát min. 4 roky oraz a užívat si malou a manža furt že mě přemluví na dřív ale včera sám přišel a řekl že jak to tak vidí ani sám nechce druhé mimi brzo protože to fakt je pro tu ženskou něco šílenýho co musí prožít než ho má, jak před těhu tak v těhu a porod to ani nemluvím. tak mě to i potěšilo že si to uvědomil že to není sranda

dracekmracek
9. bře 2010

Lukášek byl od dvou vzhůru chodily mi sms od nenormálních ale zlatých lidí🙂tak jsme s Jirkou jak zámory 😀

na to nemysli prdelko,je to smutný no 😔

mně se mamka včera zeptala jestli nejsem těhotná 😅

strouzek
9. bře 2010

ježiš kdo vám to píše ve 2 ráno přes týden?? 😅 bych někoho zabila 😉
no teda že by? kdoví někdy to lidi kolem poznají holce z očí že je těhulína 😀

mě zase všichni tvrdí že čekám kluka, včera zase dvě sestry na gyndě tvrdili že to musí být kluk, tak mě normálně vyděsili, ne že bych na tom tak lpěla jaký to bude pohlaví ale když už o nelušce víme tak dlouho a prostě jí bereme jako holčičku mluvíme na ní jako na holku, do toho plná bedna růžových věcí atd. tak si neumím představit kdyby vylezl kluk, já bych měla pocit že je to jiný dítěprotože prostě v hlavě to máme celá rodina naprogramovaný na holku 😅

dracekmracek
9. bře 2010

chodily mi gratulace 🙂

no já bych to brala jako dar,ale máme tak 1 procento tak to neřeším 🙂

tak uvidíš ale byl by to asi šok ne? 😀 já si taky říkala co by se mnlou udělalo kdyby vykoukla holčička....a když jsme otevřela oči a viděla to malý šedivý klubíčko...to bylo krásný 😵

strouzek
9. bře 2010

aha no jo vlastně ty máš narozky dneska, tak ještě jednou kočenko vše nej a nej 😉

no já bych byla asi taky v šoku ale zase si říkám minule jsem se cítila na kluka prostě vnitřní pocit a teď je to jiný i ten pocit i příznaky tak to snad bude holka. a taky na 3d jsem viděla pipinku tak sakra snad nebyl ten pinďa někde schovanej 😅 každopádně jsem nahlodaná že si myslím že místo abych koukala po porodu na berušku a na to jestli je zdravá má všecky prstíky budu nejdřív zjišťovat co má v rozkroku 😀

strouzek
9. bře 2010

baf tak hlásím něco ze mě vypadlo jakoby snopel s krví tak asi zátka co já vím, manža v hysterii a už chce jet do porodnice 😀 😀 😀 😀 tak jsem ho taknějak uklidnila že nevím jestli to byla zátka a hlavně zátka neznamená porod.

dracekmracek
9. bře 2010

tak to bude zátka stejně jako u mě 🙂 jůůůůůůůůůů

a děkuji 🤐

maova
9. bře 2010

Stroužku, vypadá to, že se tělo hezky připravuje 🙂

andara
9. bře 2010

Ahoojky, porad nakukuju jak Strouzek a ejhle ona asi zatka,ale to nemusi nic znamenat ze 😉 Mne odesla asi 4dny pred porodem.

Jinak moc gratuluju Mao k tehu,drzim palecky at to tentokrat vyjde 😉 Proste uz musi!!!!

Snazilkam drzim taky palce at maji brzo miminka v brisku 🙂

maova
9. bře 2010

andaro, moc děkuju 🙂

dracku, jak to, že už nemáš v pase snž? 😉

dracekmracek
9. bře 2010

Martinko protože se mě na to každý ptal 😀

letím pro zákusky mńami mňam(a to držím od včerejška dietu)

martinko jak je?

strouzek
9. bře 2010

holky zatím jsem v klidu, kromě zátky žádný příznak na porod tak myslím že jen odešla ale stejně mě vyvolávačka nemine 😝

dráčku na co držíš dietu?? zrovna ty ?? 😕

dracekmracek
9. bře 2010

strouzi vždyť jsi mě neviděla 😀 fakt jsme nabrala,protože když v noci nespíme cpu se sladkým.Už mi to říkají i doma 😝

kackark
9. bře 2010

Strouži, kočko, páni, já na tebe tak moc myslím, a těším se, že už s Tadeáškem nebudeme poslední. Vždy při koju nekukuji, ale špatně se mi u toho píše, teď spí malý v kočárku, tak můžu. Ani nevíš, jak se těším na Tvůj popis porodu, Ty máš totiž talent 😵 😵 😵 Posílám Ti veškerou zbylou sílu co mám, držím pěstičky na tu chvíli, až to přijde a snaž si to užít, věř mí, že to relativně jde 😉

Kači, ty hubeňoure, co si to vymýšlíš s dietou 😝 A ještě jednou Ti popřeji, i tady, vše nej, hlavně hodně zdraví a štěstí, a ať se Ti splní všechna přáníčka.

Martinko, když jsem četla, co máte v úmyslu s tou adopcí, tak se mi vehnaly slzy do očí, jsi ten nejčistší človíček, kterého znám 😵 To štěstí už Ti musí konečně patřit, věřím tomu 😵

Ahojky and a ostatní 🙂

dracekmracek
9. bře 2010

Kačenko moc děkuji že sis vzpomněla 🤐

jaspina
9. bře 2010

Tak šéf odjel 🙂
Strouži na tvůj popis porodu se taky fakt těším! 😉

kackark
9. bře 2010

Kači, není přeci vůbec zač. A já mám navíc stále 4 kila a né a né se jich zbavit 😝 A to denně cvičím a když jsme u našich, tak jezdím na rotopedu 30 minut, což je asi dvakrát do týdne.

kackark
9. bře 2010

Jaspi, stroužinka je v popisování jedinečná, viď 😉 A jak se Ti daří?

Holky mě stále nedorazila MS, ale to je asi při koju normální. Sice mi dr. antikoncepci napsala, ale já s jejím užíváním jaksi ještě nezačala a manža tvrdí, že si dává pozor. No a dneska mě překvapil docela silný výtok a s včerejší bolestí břicha si říkám, zda to není ovulka 🤐 Jsem tak prdlá, že jsem i přemýšlela, že bych zkusila ovu test, protože včera proběhla taková rychlovka a přeci jen si nedovedu další těhu zatím představit.

kackark
9. bře 2010

Holky, dneska máme s manžou deváté výročí seznámení, tak jsem mu uvařila takovou mňamku, tak jsem zvědavá, jak si pochutná. Nějak nejsem schopná se s Táďou někam dostat a něco pěkného mu koupit, tak snad dobrým jídlem nezklamu 😎

strouzek
9. bře 2010

ahoj kači

holky no na popis se fakt těšte, páč kdo mě zná tak nečeká lehký porod ale spíš bojovku jako vždy 😀 já neměla nikdy nic normálně dneska jsem to psala kámošce že jen mě se může před svatbou podělat totálně vše(4 dny před svatbou mi umře babička, 3. dny před svatbou skončí na jipce manžova babička, den před svatbou umře děda svědkyně, hodinu a půl před svatbou se mi nabourá ženich autem, na hostině si zlomí ruku kámoška na 3x a ještě tu noc skončí na sále kde jí dají do ruky železa, bratránek komplet poblije celý byt .....) a to byla jen svatba 😎 😀 takže já už se připravuju na nejhorší jako vždy 😝

holky neblbněte s dietou, dobrovolně se mučit, stačí že se mučím já na příkaz doktorů a pak jak hysterka brečím v obchodě u koláčků 🙄

kackark
9. bře 2010

Strouži, musíš myslet pozitivně, na to špatný je případně času dost 😉 Ale to Ti vůbec nepřeju a těším se, jak napíšeš, že to byla brnkačka 😵

strouzek
9. bře 2010

no ty bláho to by byla bomba kdybychom tu měli dvě maminy těhulíny Kaču a Kaču 😀 😀 já už jsem manžovi oznámila snad v 6. měs. že jak porodím hned poletím na gyndošu pro prášky tak se manža smál že jsem magor, nejdřív se nervuju že mimčo není a zběsile vykupuju v lékárně testy, pak řvu po objevení // co budu dělat že jsem těhu že to nebylo plánovaný, pak se v těhu nervuju že mimčo nebude že se něco stane a pak budu zase zběsile lítat po gyndě že chci antikoncepci a budu slavit každou mrchu a za pár let zase nanovo 😀 😀 😀

Kači jídlem u chlapa nic nezkazíš ba právě naopak, dobře najezený chlapský břicho je lepší jak drahej parfém. 😉

strouzek
9. bře 2010

jaspi a co ty prašulky pochopil to šéf ty narážky?? 😉 musíš do něho tvrdě ať ti stihne rychle přidat plat abys měla lepší mateřskou 😵

kackark
9. bře 2010

Strouži, mě napadl ještě další prdlej nápad, navleču se do těch šatů co jsme měla mít na tu svatbu a slavnostně mu prostřu, tak mu snad udělám radost 😉

Jinak já bych se dalšímu těhu nebránila, jen mám strach, že by to nezvládlo přeci jen moje tělo.

strouzek
9. bře 2010

no teda to je dobrej nápad i když myslím že manža by nejvíc ocenil kdyby tě viděl v sexy prádélku 😀

kači já bych se právě toho taky bála, teda bála bych se i toho že bych to nezvládla starost o dva prcky ale hlavně to tělo, vidím to na sobě teď, štítka, cukrovka, furt něco takže tělo mi dává jasně najevo že je dost unavený a že chce chvíli žít normálně

jaspina
9. bře 2010

Strouži - já je formuluju tak, že nejde nepochopit 😀 Ale on si z nich většinou nic nedělá. No dnes jsem mu řekla, že Jarek to má v práci na prd, tak jestli to tak bude dál, že když mi přidá, tak potom pošlu na mateřskou Jarka 😉 No ale teď budu mít 2 výplaty na prd - marodila jsem..

Katuško přeju ti všechno NEJ k tvým narozeninám a hlavně ať si v životě jen a jen šťastná a smůla ať se celé vaší rodince jen vyhýbá! 🤐 (je to smajlík pro pusu? 🙂 )

Ještě jsem se chtěla zeptat Katušky -tys byla na imunologii v Praze? My jsme objednaní někde do Podolí a zajímalo by mě, jestli mě vezmou jen krev a chlap jde na SPG nebo je ještě něco dalšího? A platí se to?

Katuško a jak se s Táďou máte doma?

maova
9. bře 2010

Dráčku, až na divný tlak v břiše je mi dobře, takže doufám, že to nic není 🙂 No a vidíš, všichni se tě ptají, proč tam máš snž a já zase pro už ne 😀

Kačí, jsi moc hodná, děkuju za tak hezká slova 😵 A jestli ještě nechcete další mimčo, tak držím palce, aby to tak nedopadlo 😉 A dneska si užijte krásně výročí 🙂 Co jsi vařila? 😉

stroužku, doufám, že nic hrozného tě u porodu nepotká a že už máš vybráno a porod proběhne hladce 😉 A taky se těším na popis 🙂

jaspi, snad to šéf pochopí a něco ti přidá 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru